Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

30e Wim Hendriks Trofee Elite/Beloften

                       Uitslag Rit in lijn over 164,2 km

                      Koewacht - Koewacht op 29 April 2012

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   4 Knops, Jorn               De Jonge Renner              3:58:22
  2 120 Niewold, Frank            SwABo - Cyclingteam          3:58:24     0:02
  3   9 Bos, Jan                  WC Waardrenner               3:58:31     0:09
  4 127 van Goethem, Brian        Dommelstreek & Maaskant       z.t.
  5  77 de Man, Jaap              PRC Delta                    3:58:36     0:14
  6  15 van Heeswijk, Roy         WV Schijndel                  z.t.
  7   3 van der Hoorn, Taco       De Jonge Renner               z.t.
  8  28 Bal, Tom                  Restore Cycling              3:59:14     0:52
  9 128 Dekkers, Hans             Dommelstreek & Maaskant       z.t.
 10 150 Merx, Peter               NWVGBike4Air Cycl. Team       z.t.
 11   7 Roosen, Timo              De Jonge Renner               z.t.
 12 149 Bartlau, Lars             NWVGBike4Air Cycl. Team      4:00:01     1:39
 13  80 van Eerd, David           DRC de Mol                   4:00:12     1:50
 14  63 de Reus, Frank            GRC Jan van Arckel           4:00:14     1:52
 15  21 Bosman, Gert-Jan          WV Schijndel                 4:00:23     2:01
 16 121 van der Niet, Rob         SwABo - Cyclingteam           z.t.
 17 113 Wubben, Bob               Westland Wil Vooruit         4:00:25     2:03
 18   6 Sint Nicolaas, Tristan    De Jonge Renner              4:00:26     2:04
 19   1 van Diemen, Jurgen        De Jonge Renner              4:00:33     2:11
 20   2 van den Esschert, Daan    De Jonge Renner              4:00:39     2:17
 21  83 Wijnstra, Jacob           DRC de Mol                   4:00:44     2:22
 22  57 Vendrig, Bart             GRC Jan van Arckel            z.t.
 23 151 Guillermo, Rene           NWVGBike4Air Cycl. Team      4:01:30     3:08
 24  24 van Winden, Stefan        Restore Cycling              4:01:32     3:10
 25  97 Coppens, Jens             TWC de Kempen                 z.t.
 26  17 van Ruitenbeek, Malaya    WV Schijndel                 4:01:37     3:15
 27 152 van Otterloo, Niels       NWVGBike4Air Cycl. Team      4:01:42     3:20
 28 114 van der Meer, Nick        Westland Wil Vooruit          z.t.
 29 106 Woestenberg, Peter        Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 30  66 Jetten, Roel              TWC Maaslandster              z.t.
 31   8 Kremer, Aron              WC Waardrenner                z.t.
 32 122 Buskermolen, Jordy        SwABo - Cyclingteam           z.t.
 33  51 Breemes, Stefan           UWTC de Volharding            z.t.
 34  81 Kallenfels, Mickey        DRC de Mol                    z.t.
 35 110 van Iersel, Dennis        Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 36  29 Basten, Niek              TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 37  74 de Leeuw, David           PRC Delta                     z.t.
 38  87 Fransen, Ferry            GRTC Excelsior                z.t.
 39  67 Joosten, Stefan           TWC Maaslandster              z.t.
 40  40 Knoops, Mark              Tempo-Bruns                   z.t.
 41  50 Plaice, Keir              UWTC de Volharding            z.t.
 42  14 van Kooij, Nils           WC Waardrenner                z.t.
 43  33 van Poppel, Teun          TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 44  84 Kallenfels, Jerry         DRC de Mol                    z.t.
 45  79 Grooten, Dennis           DRC de Mol                    z.t.
 46  13 Kuijvenhoven, Marco       WC Waardrenner                z.t.
 47 154 Warmink, Germen           NWVGBike4Air Cycl. Team      4:01:47     3:25
 48 112 Vleugel, Ramon            Willebrord Wil Vooruit       4:04:04     5:42
 49  26 de Haan, Binne-Pier       Restore Cycling              4:04:15     5:53
 50  45 Dijkshoorn, Roeland       RWC Ahoy                      z.t.
 51  43 Berk, Robert              RWC Ahoy                     4:04:21     5:59
 52  76 Roobol, Arie Teun         PRC Delta                    4:04:24     6:02
 53 137 van Raaij, Douglas        WV Breda&ZwHoek&Reusel        z.t.
 54  78 Buijk, Bart               DRC de Mol                   4:04:27     6:05
 55  47 Rinsema, Jurrien          RWC Ahoy                      z.t.
 56 129 van Bekkum, Erik          Dommelstreek & Maaskant      4:04:32     6:10
 57 119 Vreugdenhil, Gerben       Westland Wil Vooruit         4:04:46     6:24
 58  75 Kegge, Willem             PRC Delta                     z.t.
 59  38 Frijters, Ferdi           Tempo-Bruns                   z.t.
 60 111 Sprangers, Bram           Willebrord Wil Vooruit       4:04:48     6:26
 61  70 Pinckaers, Philippe       TWC Maaslandster              z.t.
 62 107 van de Klundert, Ricardo  Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 63  12 Koop, Jos                 WC Waardrenner               4:05:54     7:32
 64  99 Braem, Thijmen            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 65 101 Traas, Nathan             ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 66 126 van der Geest, Lukas      SwABo - Cyclingteam           z.t.
 67  95 Winkelmolen, Jan          TWC de Kempen                 z.t.
 68  65 Bogaarts, Guy             TWC Maaslandster              z.t.
 69  41 Rijs, Zeger               Tempo-Bruns                   z.t.
 70  71 Borsboom, Stephan         PRC Delta                     z.t.
 71  85 Deelen, Diederik          GRTC Excelsior               4:05:57     7:35
 72  90 van der Zweep, Menno      GRTC Excelsior               4:05:59     7:37
 73  89 Lotz, Tom                 GRTC Excelsior                z.t.
 74 133 Wulterkens, Koen          Dommelstreek & Maaskant      4:06:01     7:39
 75 100 Tissink, Ruben            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 76 104 Jumelet, Michiel          ZRTC Theo Middelkamp         4:06:04     7:42

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.331 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

30e Wim Hendriks Trofee Elite/Beloften

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  De Jonge Renner              1     11:56:12
  2  SwABo - Cyclingteam         18     12:00:29        4:17
  3  WV Schijndel                 3     12:00:36        4:24
  4  NWVGBike4Air Cycl. Team     22     12:00:45        4:33
  5  WC Waardrenner               2     12:01:55        5:43
  6  Dommelstreek & Maaskant     19     12:02:17        6:05
  7  DRC de Mol                  12     12:02:38        6:26
  8  PRC Delta                   11     12:04:42        8:30
  9  Restore Cycling              4     12:05:01        8:49
 10  Westland Wil Vooruit        17     12:06:53       10:41
 11  Willebrord Wil Vooruit      16     12:07:28       11:16
 12  TWC Maaslandster            10     12:08:12       12:00
 13  Tempo-Bruns                  6     12:12:22       16:10
 14  RWC Ahoy                     7     12:13:03       16:51
 15  GRTC Excelsior              13     12:13:38       17:26
 16  ZRTC Theo Middelkamp        15     12:17:49       21:37
Uitslag beschikbaar gesteld door Honk Pieters