Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

6e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen

                        Uitslag Rit in lijn over 80,5 km

                         Wedstrijd datum: 28 April 2012

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  86 Pap, Jarno                CC'75 / CRT Raalte           1:53:39
  2 191 Shaw, James               Great Britain Talent B        z.t.
  3 189 Evans, Joe                Great Britain Talent A       1:54:22     0:43
  4  58 Alkemade, Flip            RTV De Bollenstreek           z.t.
  5  81 Mengoulas, Alex           SRAM wv Eemland               z.t.
  6  13 Zandvliet, Janiek         WV Olympia                    z.t.
  7 131 van den Enden, Jesse      Westland Wil Vooruit          z.t.
  8  35 Welten, Bram              TWC Pijnenburg B              z.t.
  9  62 Nijdam, Remy              WRV De Peddelaars             z.t.
 10  34 Olieslagers, Bob          TWC Pijnenburg B              z.t.
 11  21 Ammerlaan, Feiko          RWC Ahoy                      z.t.
 12 138 Cuyvers, Jurian           Young Cycling Team            z.t.
 13 120 Lindenburg, Jim           Restore Cycling A             z.t.
 14 137 Beullens, Cedric          Young Cycling Team            z.t.
 15 192 Tanfield, Charlie         Great Britain Talent B        z.t.
 16  71 Veltman, Milan            wv De Jonge Renner A          z.t.
 17  33 van Iersel, Youri         TWC Pijnenburg A              z.t.
 18 118 van Dam, Martijn          Restore Cycling A             z.t.
 19  72 Dekker, Kelvin            wv De Jonge Renner A          z.t.
 20 139 Talen, Jordi              DRC De Mol                    z.t.
 21  52 Nieuwpoort, Jelle         wv Noord Holland A            z.t.
 22 172 Eenkhoorn, Pascal         Koninklijke Balen BC B        z.t.
 23   8 Maas, Jan                 Zuid West Nederland           z.t.
 24 167 Castrique, Jonas          Immo Dejaegher Lotto          z.t.
 25  24 de Waal, Maurits          ZRTC Theo Middelkamp A        z.t.
 26  83 Timmermans, Justin        WSV Emmen                     z.t.
 27  20 Bouckaert, Thierry        RWC Ahoy                      z.t.
 28  30 Faber, Sil                wv Woonexpo Kapenga           z.t.
 29 112 Akkermans, Lars           RSC De Zuiwesthoek A          z.t.
 30 188 Close, Fabio              Great Britain Talent A        z.t.
 31 116 van de Klundert, Pim      RSC De Zuidwesthoek B         z.t.
 32 190 Robbins, Tristan          Great Britain Talent B        z.t.
 33  16 Reints, Remy              Hanzerenners                  z.t.
 34  73 Celi, Abe                 wv De Jonge Renner B          z.t.
 35 155 Martens, Thom             Pedaal/Trias/Spartaan A       z.t.
 36 178 Tas, Robbert              Onder-Ons B                   z.t.
 37 127 Jakobsen, Fabio           RC Jan van Arckel             z.t.
 38  37 Berrens, Wessel           UWTC De Volharding            z.t.
 39 187 Chapman, Ben              Great Britain Talent A        z.t.
 40  28 Visser, Eit               wv Woonexpo Kapenga           z.t.
 41 106 Kreder, Stefan            Willebrord Wil Vooruit A      z.t.
 42  84 Potze, Olaf               WSV Emmen                     z.t.
 43  22 Koens, Roel               ZRTC Theo Middelkamp A        z.t.
 44  70 Kooyman, Kevin            wv De Jonge Renner A          z.t.
 45  19 van der Poel, Tim         RWC Ahoy                      z.t.
 46  60 Schelling, Jouke          RTV De Bollenstreek           z.t.
 47 173 Berckmans, Jens           Koninklijke Balen BC B       1:55:10     1:31
 48 177 de Groote, Thomas         Onder-Ons A                  1:55:40     2:01
 49 113 Bakx, Kelvin              RSC De Zuiwesthoek A         1:55:42     2:03
 50 169 Peeters, Yannick          Koninklijke Balen BC A       1:55:45     2:06
 51 152 Mol, Max                  wv Breda                     1:56:10     2:31
 52   7 Spierings, Julian         Zuid West Nederland          1:56:38     2:59
 53  45 van Herk, Piet            TWC De Kempen                 z.t.
 54  89 Verhees, Joep             BuitenlustUdenMaaskant A      z.t.
 55  98 Voogt, Danny              ZWC D.T.S. A                  z.t.
 56  94 van Ark, Alexander        wc De Waardrenner             z.t.
 57  68 de Smit, Alain            wv Zeeuws Vlaanderen B        z.t.
 58  38 de Vos, Isidoor           UWTC De Volharding            z.t.
 59  17 Groeneveld, Harro         Hanzerenners                  z.t.
 60 108 Ketelaars, Miguel         Willebrord Wil Vooruit A      z.t.
 61 114 Floren, Wesley            RSC De Zuiwesthoek A          z.t.
 62 194 Waterschoot, Wannes       Rudyco Ripa CT                z.t.
 63 134 Daatselaar, Douwe         ARC Ulysses                   z.t.
 64 130 Bol, Cees                 Westland Wil Vooruit          z.t.
 65  23 Janssen, Tim              ZRTC Theo Middelkamp A        z.t.
 66  40 ten Hove, Corné           IJsselstreek/Noordhoek       1:57:44     4:05
 67  14 de Vries, Robert          WV Olympia                   1:58:09     4:30
 68 101 van Wijk, Oscar           ZWC D.T.S. B                 1:58:10     4:31
 69 181 Baten, Gianni             Wielerteam Waasland          1:58:19     4:40
 70 196 D?rre, Andi               Radsportverband NRW           z.t.
 71  90 Bouwmans, Dylan           BuitenlustUdenMaaskant A      z.t.
 72 171 Jaecques, Simon           Koninklijke Balen BC A        z.t.
 73 198 Reich, Christoph          Radsportverband NRW           z.t.
 74  82 Oost, Stijn               WSV Emmen                     z.t.
 75  61 Weerman, Henk             WRV De Peddelaars             z.t.
 76 143 Drent, Dylan              WCL Bergklimmers A            z.t.
 77 121 van der Meer, Jeroen      Restore Cycling B             z.t.
 78 184 Paasschens, Mathijs       Lotto Olympia Tiemen         1:58:22     4:43
 79  50 Veldscholten, Lars        AWV De Zwaluwen               z.t.
 80 123 Verbeek, Timo             Restore Cycling B            1:58:23     4:44
 81 153 Daniels, Jeroen           wv Breda                     1:58:53     5:14
 82  10 Ladeur, Vincent           PRC Delta                    1:59:41     6:02
 83  39 Bolhoven, Marc            UWTC De Volharding           1:59:45     6:06
 84  91 Varkevisser, Jurjen       BuitenlustUdenMaaskant B     1:59:56     6:17
 85 122 van den Nouweland, Jordi  Restore Cycling B            1:59:57     6:18
 86  67 Smalheer, Jelle           wv Zeeuws Vlaanderen B        z.t.
 87  69 Soetens, Dylan            wv Zeeuws Vlaanderen B       2:00:05     6:26
 88   6 Jorna, Gijs               District Noord Holland       2:00:50     7:11
 89  59 van Dam, Joey             RTV De Bollenstreek          2:00:52     7:13
 90  46 van Dolleweerd, Tim       wv Schijndel                 2:00:56     7:17
 91  97 Veenhoven, Martijn        ZWC D.T.S. A                  z.t.
 92 174 Blanke, Vincent           Koninklijke Balen BC B        z.t.
 93 183 van Osselaer, Jonas       Wielerteam Waasland           z.t.
 94 146 Naus, Niels               WCL Bergklimmers B            z.t.
 95  88 Heij, Jeroen              BuitenlustUdenMaaskant A      z.t.
 96 166 Dupont, Thibaut           Immo Dejaegher Lotto          z.t.
 97   2 Deems, Wouter             District Noord Nederland      z.t.
 98 175 Liedts, Yenn              Onder-Ons A                   z.t.
 99 197 Richter, Felix            Radsportverband NRW           z.t.
100 144 Gorissen, Yves            WCL Bergklimmers A           2:01:00     7:21
101   9 Timmers, Daan             Zuid West Nederland           z.t.
102  80 van der Lecq, Luc         SRAM wv Eemland               z.t.
103 107 Leijs, Bjarne             Willebrord Wil Vooruit A     2:01:04     7:25
104 109 Gerritsen, Danos          Willebrord Wil Vooruit B     2:02:52     9:13
105 149 van den Bovenkamp, Kurdy  GRTC Excelsior               2:03:29     9:50
106 148 Kleinjan, Joris           GRTC Excelsior               2:03:59    10:20
107  79 Kool, Thijs               SRAM wv Eemland               z.t.
108  42 Klompmaker, Aleid         IJsselstreek/Noordhoek       2:04:01    10:22
109   3 Klijnstra, Allard         District Noord Nederland     2:05:02    11:23
110 180 Dedier, Jarno             Onder-Ons B                  2:05:31    11:52

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.499 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

6e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Great Britain Talent B      64      3:48:01
  2  TWC Pijnenburg B            12      3:48:44        0:43
  3  Young Cycling Team          46      3:48:44        0:43
  4  Restore Cycling A           40      3:48:44        0:43
  5  Great Britain Talent A      63      3:48:44        0:43
  6  wv De Jonge Renner A        24      3:48:44        0:43
  7  RWC Ahoy                     7      3:48:44        0:43
  8  RTV De Bollenstreek         20      3:48:44        0:43
  9  ZRTC Theo Middelkamp A       8      3:48:44        0:43
 10  WSV Emmen                   28      3:48:44        0:43
 11  wv Woonexpo Kapenga         10      3:48:44        0:43
 12  Koninklijke Balen BC B      58      3:49:32        1:31
 13  RSC De Zuiwesthoek A        38      3:50:04        2:03
 14  Westland Wil Vooruit        44      3:51:00        2:59
 15  Zuid West Nederland          3      3:51:00        2:59
 16  Hanzerenners                 6      3:51:00        2:59
 17  UWTC De Volharding          13      3:51:00        2:59
 18  Willebrord Wil Vooruit A    36      3:51:00        2:59
 19  WV Olympia                   5      3:52:31        4:30
 20  WRV De Peddelaars           21      3:52:41        4:40
 21  Koninklijke Balen BC A      57      3:54:04        6:03
 22  BuitenlustUdenMaaskant A    30      3:54:57        6:56
 23  wv Breda                    51      3:55:03        7:02
 24  Immo Dejaegher Lotto        56      3:55:18        7:17
 25  SRAM wv Eemland             27      3:55:22        7:21
 26  wv Zeeuws Vlaanderen B      23      3:56:35        8:34
 27  Onder-Ons A                 59      3:56:36        8:35
 28  Radsportverband NRW         66      3:56:38        8:37
 29  Restore Cycling B           41      3:56:42        8:41
 30  ZWC D.T.S. A                33      3:57:34        9:33
 31  Wielerteam Waasland         61      3:59:15       11:14
 32  WCL Bergklimmers A          48      3:59:19       11:18
 33  Onder-Ons B                 60      3:59:53       11:52
 34  IJsselstreek/Noordhoek      14      4:01:45       13:44
 35  District Noord Nederland     1      4:05:58       17:57
 36  GRTC Excelsior              50      4:07:28       19:27
Uitslag beschikbaar gesteld door Honk Pieters