Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

OMLOOP VAN VENHUIZEN

                          Uitslag Omloop over 172,9 km

                          Wedstrijd datum: 8 Juli 2012

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   3 Hoekstra, Marco           NWVG Groningen               4:00:32
  2 109 Haakman, Tino             West-Frisia                   z.t.
  3   2 van Leeuwen, Cor          NWVG Groningen               4:00:40     0:08
  4 111 Mol, Robbert-Jan          West-Frisia                   z.t.
  5  39 Kweldam, Nick             Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
  6  18 Elferink, Arjan           De Kannibaal                  z.t.
  7 106 Buis, Silvan              West-Frisia                   z.t.
  8  73 van der Aar, Dilan        WV Noord-Holland              z.t.
  9 148 Blokker, Joris            Kennemerland&Hoorn&UWTC       z.t.
 10   1 Hoekstra, Jochem          NWVG Groningen                z.t.
 11  87 Hofman, Arjan             WV de IJsselstreek            z.t.
 12   7 Kramer, Sven              NWVG Groningen               4:00:45     0:13
 13  15 de Lange, Alex            De Kannibaal                 4:00:55     0:23
 14  21 van der Wier, Wieger      De Kannibaal                 4:00:58     0:26
 15  53 Hoekstra, Ruben           WV Otto Ebbens               4:01:07     0:35
 16 133 Scholten, Tim             Zwaluwen&CC75Nijv&Raalte      z.t.
 17  29 Wagenaar, Johan           ARTV de Adelaar               z.t.
 18 108 Goede, Luuk               West-Frisia                   z.t.
 19  36 Bargeman, Simon           Kanjers voor Kanjers CT      4:01:11     0:39
 20  38 Houwers, Bor              Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 21  37 Wolbert, Felix            Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 22  90 de Haan, Arjan            WV de IJsselstreek            z.t.
 23  81 de Koning, Guido          ZWC DTS                      4:03:08     2:36
 24  32 Nijkerk, Wouter           ARTV de Adelaar               z.t.
 25  25 Nijhuis, Jeroen           OWC Oldenzaal                 z.t.
 26   5 Verweij, Bram             NWVG Groningen               4:03:40     3:08
 27 113 Heering, Dennis           WRV de Peddelaars             z.t.
 28  24 de Vries, Roel            OWC Oldenzaal                 z.t.
 29 128 Bruin, Ivor               Zwaluwen&CC75Nijv&Raalte      z.t.
 30  63 Broekman, Koen            LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 31  62 Eisma, Eric               LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 32  17 Nijman, Thomas            De Kannibaal                  z.t.
 33  78 Kop, Carlo                ZWC DTS                       z.t.
 34  64 Groenestein, Patrick      WV Eemland                    z.t.
 35  43 Dijkstra, Jan             WV WoonExpo Kapenga           z.t.
 36 104 Smits, Florian            ARC Ulysses                   z.t.
 37  56 de Bruin, Marc            WV Otto Ebbens                z.t.
 38 112 van der Meer, Tom         West-Frisia                   z.t.
 39  88 Mol, Henri                WV de IJsselstreek            z.t.
 40 129 Vlaskamp, Bas             Zwaluwen&CC75Nijv&Raalte     4:03:45     3:13
 41  80 Stenekes, Steven          ZWC DTS                      4:04:51     4:19
 42  20 Osinga, Jinne             De Kannibaal                  z.t.
 43 130 Harbers, Rochęz           Zwaluwen&CC75Nijv&Raalte     4:04:53     4:21
 44  44 Fabriek, Durk             WV WoonExpo Kapenga          4:05:01     4:29
 45 118 Strötker, Leon            WRV de Peddelaars            4:05:07     4:35
 46 151 de Graaff, Edwin          Kennemerland&Hoorn&UWTC       z.t.
 47  86 Hamstra, Gertjan          WV de IJsselstreek            z.t.
 48  82 Splinter, Raymond         ZWC DTS                      4:05:11     4:39
 49  97 Muntz, Jacco              WV de Hanzerenners            z.t.
 50  22 Braamhaar, Delon          OWC Oldenzaal                4:05:13     4:41
 51 138 Mouris, Roel              ARC Olympia&WTC deAmstel      z.t.
 52  68 Delis, Jeroen             WV Eemland                   4:05:16     4:44
 53  65 Meeter, Eildert           WV Eemland                    z.t.
 54  69 Ubels, Ruben              WV Eemland                    z.t.
 55  71 Cijntje, Hillard          WV Noord-Holland             4:05:19     4:47
 56 154 ten Zeldam, Sebastiaan    Kennemerland&Hoorn&UWTC       z.t.
 57 103 Stoker, Rafael            ARC Ulysses                  4:05:24     4:52
 58  58 Essers, Jan               LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 59 127 Boerrigter, Mathijs       Zwaluwen&CC75Nijv&Raalte      z.t.
 60 147 de Vries, Jan             WVOlympia&Mete-Assen-Rod     4:05:28     4:56
 61 141 Bakker, Sjoerd            WVOlympia&Mete-Assen-Rod      z.t.
 62 101 Peters, Hans Matthijs     ARC Ulysses                   z.t.
 63  16 Knol, Martijn             De Kannibaal                  z.t.
 64  83 Slewe, Richard            ZWC DTS                      4:05:37     5:05
 65  31 van Zanten, Maarten       ARTV de Adelaar              4:06:43     6:11
 66  89 Botter, Arne              WV de IJsselstreek           4:09:23     8:51

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.129 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

OMLOOP VAN VENHUIZEN

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  West-Frisia                 16     12:01:52
  2  NWVG Groningen               1     12:01:52
  3  De Kannibaal                 3     12:02:33        0:41
  4  Kanjers voor Kanjers CT      6     12:03:02        1:10
  5  WV de IJsselstreek          13     12:05:31        3:39
  6  Zwaluwen&CC75Nijv&Raalte    19     12:08:32        6:40
  7  ARTV de Adelaar              5     12:10:58        9:06
  8  Kennemerland&Hoorn&UWTC     22     12:11:06        9:14
  9  ZWC DTS                     12     12:11:39        9:47
 10  OWC Oldenzaal                4     12:12:01       10:09
 11  LWV de Friesche Leeuw        9     12:12:44       10:52
 12  WV Eemland                  10     12:14:12       12:20
 13  ARC Ulysses                 15     12:14:32       12:40
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon