Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

PAREL VAN DE VELUWE 2012 ELITE-BELOFTEN

                       Uitslag Rit in lijn over 181,2 km

                          te Harderwijk op 6 Juni 2012
                  Org: St. Wielerevenenmenten De IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 149 Groenewegen, Dylan        CT De Rijke-Shanks           4:02:00
  2 146 Havik, Yoeri              CT De Rijke-Shanks            z.t.
  3 156 Meijers, Daan             LST Parkhotel Valkenburg     4:02:02     0:02
  4 138 Schmidt, Yondi            Adelaar-Buitenhuis CT        4:02:04     0:04
  5 145 Groen, Ike                CT De Rijke-Shanks            z.t.
  6  14 de Boer, Joris            Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
  7  40 te Stroet, Rens           Cycling Team Jo Piels         z.t.
  8 132 Kweldam, Nick             Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
  9 141 Posthuma, Jelle           Rucanor-Line CT               z.t.
 10  91 Niewold, Frank            Swabo Cycling Team            z.t.
 11 153 Werst, Raymond            LST Parkhotel Valkenburg      z.t.
 12 151 Ruckert, Patrick          LST Parkhotel Valkenburg      z.t.
 13  15 Horring, Lars             Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 14  50 Krauwel, Bas              Restore-EBH Elshof CT         z.t.
 15  61 Vreugdenhil, Stefan       Drukkerij Koopmans CT         z.t.
 16  46 Elferink, Arjan           WV De Kanibaal                z.t.
 17 126 Ossendrijver, Kevin       Willibrord Wil Vooruit        z.t.
 18 164 Breemes, Stefan           Wilton-Care4Bike-AA Drk       z.t.
 19  47 Boonstra, Jos             WV De Kanibaal                z.t.
 20 124 Snijder, Kevin            Willibrord Wil Vooruit        z.t.
 21  66 van Zijl, Melvin          Drukkerij Koopmans CT         z.t.
 22  39 van Luijk, Sven           Cycling Team Jo Piels         z.t.
 23 159 Klein Tijssink, Willem    Hanzerenners Zwolle           z.t.
 24 102 Bruin, Ivor               Craft-Sensa Cyclingteam       z.t.
 25   2 Hofman, Arjan             WV De IJsselstreek            z.t.
 26 167 Broers, Erwin             Wilton-Care4Bike-AA Drk       z.t.
 27 143 van Diermen, Johnny       Rucanor-Line CT               z.t.
 28  33 Haakman, Tino             WV West-Frisia-De Amstel     4:02:10     0:10
 29  78 van Eerd, David           DRC De Mol-TWC                z.t.
 30  84 Kuijvenhoven, Marco       Leasewinkel-Waardrenner       z.t.
 31 101 Boerrigter, Mathijs       Craft-Sensa Cyclingteam      4:02:12     0:12
 32 111 van Zanten, Jeroen        Rabo-Plieger-J v Arckel       z.t.
 33  55 Groen, Dex                Metec Cycling Team            z.t.
 34 103 Hoekstra, Marco           NWVG-Bike4AIR CT              z.t.
 35 139 van de Vall, Lars         Rucanor-Line CT               z.t.
 36 142 van Diermen, Jaron        Rucanor-Line CT               z.t.
 37  48 Clermonts, Glenn          WV De Kanibaal                z.t.
 38  31 Lof, Jan                  WV West-Frisia-De Amstel      z.t.
 39 144 Hulzebos, Barry           Rucanor-Line CT               z.t.
 40  99 Plender, Jasper           Craft-Sensa Cyclingteam       z.t.
 41 129 Houwers, Bor              Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 42  43 de Lange, Alex            WV De Kanibaal                z.t.
 43  64 Schreurs, Leander         Drukkerij Koopmans CT         z.t.
 44  52 Houwers, Rik              Restore-EBH Elshof CT         z.t.
 45  27 Nijhuis, Jeroen           OWC Oldenzaal                 z.t.
 46  19 Jonkman, Geertjan         Koga Cycling Team             z.t.
 47  41 van der Weijst, Geert     Cycling Team Jo Piels         z.t.
 48 125 Timmermans, Tristan       Willibrord Wil Vooruit        z.t.
 49 121 de Graauw, Guus           Willibrord Wil Vooruit        z.t.
 50  35 Buis, Silvan              WV West-Frisia-De Amstel      z.t.
 51 136 Nijkerk, Wouter           Adelaar-Buitenhuis CT         z.t.
 52  80 van Kooij, Nils           Leasewinkel-Waardrenner       z.t.
 53 168 Broers, Remco             Wilton-Care4Bike-AA Drk       z.t.
 54  92 Handgraaf, Sjors          Swabo Cycling Team            z.t.
 55  37 de Beer, Pim              Cycling Team Jo Piels         z.t.
 56  81 Kremer, Aron              Leasewinkel-Waardrenner       z.t.
 57  56 Bosters, JurriŽn          Metec Cycling Team            z.t.
 58 162 Willemse, Joeri           Hanzerenners Zwolle           z.t.
 59  18 de Vries, Berden          Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 60 161 Brand, Henk               Hanzerenners Zwolle           z.t.
 61   4 Hamstra, Gert Jan         WV De IJsselstreek            z.t.
 62  38 Schreurs, Mark            Cycling Team Jo Piels         z.t.
 63  54 van Beusichem, Thijs      Restore-EBH Elshof CT         z.t.
 64 148 Duijn, Huub               CT De Rijke-Shanks            z.t.
 65  60 Vermeulen, Jeff           Metec Cycling Team            z.t.
 66  88 Rinsema, Jurrien          RWC Ahoy                     4:02:23     0:23
 67 154 Martens, Bob              LST Parkhotel Valkenburg      z.t.
 68  63 Kreder, Dennis            Drukkerij Koopmans CT         z.t.
 69  16 Lormans, Sander           Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 70   5 Mol, Henri                WV De IJsselstreek           4:02:25     0:25
 71  20 van der Zwet, Arno        Koga Cycling Team             z.t.
 72  57 Smit, Dennis              Metec Cycling Team            z.t.
 73 147 Beukeboom, Dion           CT De Rijke-Shanks            z.t.
 74 113 de Reus, Frank            Rabo-Plieger-J v Arckel       z.t.
 75  21 Botman, Wim               Koga Cycling Team             z.t.
 76  58 Lindeman, Adrie           Metec Cycling Team            z.t.
 77  12 ten Zeldam, Sebastiaan    Kennemerland-HRTC-WTC         z.t.
 78  59 Wennekes, Robin           Metec Cycling Team            z.t.
 79  75 Wols, Jacco               DRC De Mol-TWC                z.t.
 80 166 Gmelich Meijling, Jarno   Wilton-Care4Bike-AA Drk       z.t.
 81  23 Eefting, Roy              Koga Cycling Team             z.t.
 82 155 Abe, Takayuki             LST Parkhotel Valkenburg      z.t.
 83  22 Stroetinga, Wim           Koga Cycling Team            4:03:11     1:11
 84  65 Pieters, Roy              Drukkerij Koopmans CT        4:03:38     1:38
 85   9 Gakes, Tom                Kennemerland-HRTC-WTC        4:04:16     2:16
 86   6 de Haan, Arjan            WV De IJsselstreek            z.t.
 87  11 Hoefakker, Patrick        Kennemerland-HRTC-WTC        4:04:23     2:23
 88 109 Toyoda, Katsunori         Rabo-Plieger-J v Arckel      4:04:26     2:26
 89 120 de Jong, Robert           SRAM-WV Eemland              4:04:28     2:28
 90 118 Vermeer, Tom              SRAM-WV Eemland              4:04:29     2:29
 91  24 Ariesen, Johim            Koga Cycling Team            4:04:51     2:51
 92 130 Houwers, Xaf              Kanjers voor Kanjers CT      4:04:59     2:59
 93  51 Andrea, Erik              Restore-EBH Elshof CT         z.t.
 94  67 Snaterse, Guus            BikSloopwerken-Excelsior     4:05:47     3:47
 95 134 van Zanten, Maarten       Adelaar-Buitenhuis CT        4:05:57     3:57
 96 140 Rijpma, Bart              Rucanor-Line CT              4:06:02     4:02
 97  28 Reef, Peter               OWC Oldenzaal                4:07:01     5:01
 98  44 Knol, Martijn             WV De Kanibaal               4:07:10     5:10
 99 108 Braun, Rene               NWVG-Bike4AIR CT             4:07:19     5:19
100 104 Merx, Peter               NWVG-Bike4AIR CT              z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.926 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

PAREL VAN DE VELUWE 2012 - VROUWEN

                       Uitslag Rit in lijn over 130,3 km

                          te Harderwijk op 6 Juni 2012
               Organisatie: St. Wielerevenementen De IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Ploeg / Woonplaats             Tijd  Verschil

  1 172 de Baat, Kim              Individueel 2                3:20:16
  2  97 Elzing, Karen             Dolmans-Boels CT 1            z.t.
  3  67 Ringlever, Linda          NWVG-Bike4Air Ladies CT1      z.t.
  4  89 van Wanroij, Marieke      AA Drink-Leontien.nl 1       3:20:18     0:02
  5 129 van Gogh, Natalie         Team Ibis Cycles 1           3:20:23     0:07
  6  91 Wild, Kirsten             AA Drink-Leontien.nl 1        z.t.
  7 109 van Ooijen, Marielle      Jan van Arckel 2             3:20:24     0:08
  8 177 de Goede, Suzanne         Individueel 4                 z.t.
  9 105 van den Berg, Kimberly    Jan van Arckel 1              z.t.
 10 181 Markus, Kelly             Hoofddorp                     z.t.
 11 104 Kessler, Nina             Dolmans-Boles CT 2            z.t.
 12 100 van der Kamp, Laura       Dolmans-Boels CT 1            z.t.
 13 110 Stultiens, Sabrina        Jan van Arckel 2              z.t.
 14 169 Woering, Melanie          Individueel 2                 z.t.
 15   9 Soek, Julia               Specialized-DPD-SRAM 1        z.t.
 16  26 Jelsma, Judith            People's Trust - NWH 1        z.t.
 17  64 Arnouts, Anne             Dura Vermeer CT 2             z.t.
 18 121 van Hoek, Lotte           Restore Cycling 2             z.t.
 19  81 Post, Jermaine            Swabo Ladies 2                z.t.
 20 158 Tiessens, Ivana           Ronald McDonald Huis 1        z.t.
 21   4 Soemanta, Lisanne         WV Noord-Holland 1            z.t.
 22 107 Knol, Willeke             Jan van Arckel 1              z.t.
 23  29 van Steenis, Samantha     People's Trust - NWH 2        z.t.
 24  78 van Horik, Sofie          Swabo Ladies 1                z.t.
 25   1 Heijkoop, Anne            WV Noord-Holland 1            z.t.
 26   2 Hoeksma, Ilona            WV Noord-Holland 1           3:20:34     0:18
 27 131 Thomasson, Martina        Team Ibis Cycles 1            z.t.
 28  46 Jeremiasse, Bernadette    Water-Land en Dijken 1        z.t.
 29 119 Bloem, Judith             Restore Cycling 1             z.t.
 30  69 van Kessel, Femke         NWVG-Bike4Air Ladies CT2      z.t.
 31 132 Roe, Eileen               Team Ibis Cycles 1            z.t.
 32 173 Klok, Ines                Individueel 3                 z.t.
 33   7 Slik, Rozanne             WV Noord-Holland 2            z.t.
 34 124 Klomp, Manon              Restore Cycling 2             z.t.
 35  62 van de Klundert, Rowena   Dura Vermeer CT 2             z.t.
 36 161 Troost, Yvonne            Ronald McDonald Huis 2        z.t.
 37  10 van Veghel, Sandra        Specialized-DPD-SRAM 1       3:20:41     0:25
 38  33 Paus, Berdienke           People's Trust - NWH 3        z.t.
 39  25 Kreuze, Ingeborg          People's Trust - NWH 1        z.t.
 40  94 Daams, Jessie             AA Drink-Leontien.nl 2       3:20:43     0:27
 41  50 Beckeringh, Nike          Water-Land en Dijken 2        z.t.
 42  36 Borgerink, MariŽl         People's Trust - NWH 3       3:20:45     0:29
 43  35 Jissink, Marielle         People's Trust - NWH 3        z.t.
 44  17 Wagenaar, Mirthe          Zuid-Oost Nederlan            z.t.
 45  18 Baas, Carleen             Zuid-Oost Nederlan            z.t.
 46  49 Slewe, Melissa            Water-Land en Dijken 2        z.t.
 47  80 van Santen, Domenique     Swabo Ladies 1                z.t.
 48  65 Hori, Yukiyo              NWVG-Bike4Air Ladies CT1      z.t.
 49  70 Oudman, Hilde             NWVG-Bike4Air Ladies CT2      z.t.
 50 178 Koedooder, Vera           Individueel 4                 z.t.
 51 106 Kogelman, Silke           Jan van Arckel 1              z.t.
 52 159 Karssies, Elise           Ronald McDonald Huis 1        z.t.
 53 162 van Dijk, Kim             Ronald McDonald Huis 2        z.t.
 54 134 Barnes, Hannah            Team Ibis Cycles 2            z.t.
 55 151 Meijering, Danielle       WRV De Peddelaars 1           z.t.
 56  45 Stoelwinder, Anneloes     Water-Land en Dijken 1        z.t.
 57  82 Koorn, Harriet            Swabo Ladies 2                z.t.
 58  60 Simons, Suzan             Dura Vermeer CT 1            3:20:51     0:35
 59  47 Kuiper, Jitske            Water-Land en Dijken 1        z.t.
 60  57 Peeters, Charlotte        Dura Vermeer CT 1            3:20:54     0:38
 61 103 Spoor, Winanda            Dolmans-Boles CT 2           3:20:59     0:43
 62  58 Kloppenburg, Margriet     Dura Vermeer CT 1             z.t.
 63 149 Lubben, Janien            WRV De Peddelaars 1          3:21:04     0:48
 64   6 Welter, Hannah            WV Noord-Holland 2           3:21:19     1:03
 65  92 de Vries, Marijn          AA Drink-Leontien.nl 1       3:21:34     1:18
 66  79 van der Star, Simone      Swabo Ladies 1               3:21:39     1:23
 67 125 Roberti, Chiara           Restore Cycling 3             z.t.
 68 126 Stegink, Ymke             Restore Cycling 3             z.t.
 69 116 van Wijgerden, Petra      Jan van Arckel 3              z.t.
 70 179 Welling, Renee            Individueel 4                 z.t.
 71  27 Jolink, Nathalie          People's Trust - NWH 1        z.t.
 72 130 Jansen, Britt             Team Ibis Cycles 1           3:21:47     1:31
 73  12 Otten, Marissa            Specialized-DPD-SRAM 1        z.t.
 74 112 Wagenaar, Hester          Jan van Arckel 2             3:22:13     1:57
 75 122 Goossens, Veerle          Restore Cycling 2             z.t.
 76  71 Lenting, Charlotte        NWVG-Bike4Air Ladies CT2     3:22:35     2:19
 77 115 Verhagen, Alicja          Jan van Arckel 3             3:24:46     4:30
 78  31 de Croon, Linda           People's Trust - NWH 2        z.t.
 79  32 Ytsma, Ankie              People's Trust - NWH 2        z.t.
 80  66 Broekema, Erika           NWVG-Bike4Air Ladies CT1      z.t.
 81  38 Lassche, Miriam           People's Trust - NWH 4        z.t.
 82   8 Neave, Ashleigh           WV Noord-Holland 2            z.t.
 83 163 Schuitema, Astrid         Ronald McDonald Huis 2        z.t.
 84 135 Brogan, Kaylleigh         Team Ibis Cycles 2           3:24:52     4:36
 85  11 Wigbold, Juliette         Specialized-DPD-SRAM 1        z.t.
 86  13 Turpijn, Laura            Specialized-DPD-SRAM 2        z.t.
 87 160 Fokkens, Trieneke         Ronald McDonald Huis 1        z.t.
 88  48 Landsman, Lisette         Water-Land en Dijken 1       3:24:55     4:39
 89 111 Francke, Agnieta          Jan van Arckel 2             3:24:57     4:41
 90  90 Ryan, Carla               AA Drink-Leontien.nl 1       3:25:06     4:50

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.038 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten