Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

7e Ster van Moerdijk

                       Uitslag Rit in lijn over 176,5 km

                      Klundert - Fijnaart op 17 Juni 2012
                               Beloftencompetitie

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  19 Janssen, Yannick          Parkhotel Valkenburg CT      4:11:25
  2  10 van Rhee, Joey            Metec Cycling Team           4:11:27     0:02
  3  20 Vermeulen, Jack           Parkhotel Valkenburg CT      4:11:34     0:09
  4   9 Wennekes, Robin           Metec Cycling Team           4:11:36     0:11
  5  38 van der Hoorn, Taco       De Jonge Renner               z.t.
  6   7 van den Hengel, Bob       Metec Cycling Team           4:11:49     0:24
  7  40 Mulder, Nick              De Jonge Renner              4:11:58     0:33
  8 115 van Empel, Micki          Dommelstr/Schijnd/Maaska     4:12:02     0:37
  9  43 van Breda, Rick           WV Noord-Holland              z.t.
 10  14 Brusselman, Twan          Rucanor Line CyclingTeam      z.t.
 11  12 Groen, Dex                Metec Cycling Team            z.t.
 12  80 van de Klundert, Ricardo  Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 13  22 van Ginneken, Sjoerd      Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 14  45 Bakker, Dennis            WV Noord-Holland              z.t.
 15  44 Strating, Gijs            WV Noord-Holland              z.t.
 16  27 de Greef, Robbert         Babydump Lemmens WielrTm      z.t.
 17  16 Harmsen, Bart             Rucanor Line CyclingTeam      z.t.
 18  39 Knops, Jorn               De Jonge Renner              4:12:30     1:05
 19   8 Moerland, Paul            Metec Cycling Team           4:13:51     2:26
 20  61 Riesebeek, Oscar          UWTC de Volharding           4:16:41     5:16
 21  67 Keulemans, Jasper         WV deHanzerenners Zwolle      z.t.
 22 119 van Goethem, Brian        Dommelstr/Schijnd/Maaska      z.t.
 23 138 Boet, Mitchell            Snelle Wiel/Waardrenner       z.t.
 24  18 Hofland, Fausto           Rucanor Line CyclingTeam      z.t.
 25 133 van Poppel, Teun          Snelle Wiel/Waardrenner       z.t.
 26 125 Deelen, Diederik          JvArckel/Excelsior Gouda      z.t.
 27  28 Kastelijn, Ian            Babydump Lemmens WielrTm      z.t.
 28  42 Sanders, Dajo             De Jonge Renner               z.t.
 29 130 Hamstra, Gertjan          IJsselstr/Adelaar/KvKanj      z.t.
 30  17 Posthuma, Jelle           Rucanor Line CyclingTeam     4:16:57     5:32
 31  13 Kerkhof, Tim              Rucanor Line CyclingTeam     4:18:29     7:04
 32 137 de Hoog, Jesper           Snelle Wiel/Waardrenner       z.t.
 33  91 Heering, Dennis           WRV de Peddelaars             z.t.
 34  41 Roosen, Timo              De Jonge Renner               z.t.
 35  29 van der Sanden, Harm      Babydump Lemmens WielrTm      z.t.
 36 104 Carella Braun, Rene       NWVG/StVg/Kanni/Old/Gaul      z.t.
 37  47 Schellevis, Rutger        WV Noord-Holland              z.t.
 38 101 Kallenfels, Mickey        DRC de Mol                    z.t.
 39  23 Kooijman, Jaap            Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 40  25 Coppens, Jens             Babydump Lemmens WielrTm      z.t.
 41  15 de Man, Jaap              Rucanor Line CyclingTeam      z.t.
 42 103 Hoekstra, Jochem          NWVG/StVg/Kanni/Old/Gaul      z.t.
 43  73 Blaschke, Benjamin        WV Eemland                    z.t.
 44  79 Hagenaars, Corne          Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 45  30 de Haas, Wouter           Babydump Lemmens WielrTm      z.t.
 46 129 Houwers, Bor              IJsselstr/Adelaar/KvKanj      z.t.
 47  88 van der Meer, Nick        Westland Wil Vooruit          z.t.
 48 111 Handgraaf, Sjors          Swift/Avanti/Bollenstree      z.t.
 49 151 Sweering, Harry           Olympia/FrieLeeuw/Ebbens      z.t.
 50  21 Stijns, Wayne             Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 51  96 Strotker, Leon            WRV de Peddelaars             z.t.
 52  83 van Iersel, Dennis        Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 53 148 Scholten, Tim             Zwaluwen/CC75 Nvd/Raalte      z.t.
 54 157 Gijzel, Roy               Middelkamp/ZWHoek/Breda       z.t.
 55 153 Bos, Henk                 Olympia/FrieLeeuw/Ebbens     4:18:35     7:10
 56  86 van der Meijs, Josry      Westland Wil Vooruit          z.t.
 57  59 van der Burg, Joost       Restore Cyling               4:18:39     7:14
 58 147 Plender, Jasper           Zwaluwen/CC75 Nvd/Raalte     4:18:40     7:15
 59 105 Warmink, Germen           NWVG/StVg/Kanni/Old/Gaul      z.t.
 60 131 Mol, Henri                IJsselstr/Adelaar/KvKanj     4:18:45     7:20

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.121 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

7e Ster van Moerdijk

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Metec Cycling Team           2     12:34:52
  2  Parkhotel Valkenburg CT      4     12:35:01        0:09
  3  De Jonge Renner              7     12:36:04        1:12
  4  WV Noord-Holland             8     12:36:06        1:14
  5  Rucanor Line CyclingTeam     3     12:40:45        5:53
  6  Babydump Lemmens WielrTm     5     12:47:12       12:20
  7  Willebrord Wil Vooruit      14     12:49:00       14:08
  8  Snelle Wiel/Waardrenner     23     12:51:51       16:59
  9  IJsselstr/Adelaar/KvKanj    22     12:53:55       19:03
 10  NWVG/StVg/Kanni/Old/Gaul    18     12:55:38       20:46
Uitslag beschikbaar gesteld door Willem Dielemans