Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Meeus Race Beloften

                        Uitslag Rit in lijn over 160 km

                        Lierop - Lierop op 18 Maart 2012

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   9 Reinders, Elmar           Metec Cycling Team           3:40:56
  2  48 Strating, Gijs            WV Noord-Holland             3:41:04     0:08
  3   5 Poutsma, Stefan           Cyclingteam Jo Piels          z.t.
  4   2 Lammertink, Maurits       Cyclingteam Jo Piels         3:41:18     0:22
  5  11 Groen, Dex                Metec Cycling Team           3:41:20     0:24
  6 188 Groenewegen, Dylan        Cycling Team de Rijke         z.t.
  7  10 van Rhee, Joey            Metec Cycling Team            z.t.
  8  24 Janssen, Yannick          Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
  9  38 van der Hoorn, Taco       De Jonge Renner               z.t.
 10 103 Hoekstra, Jochem          NWVG/StVg/Kanni/Old/Gaul      z.t.
 11  17 Posthuma, Jelle           Rucanor Line CyclingTeam      z.t.
 12   3 Hamelink, Jasper          Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 13  56 de Haan, Binne-Pier       Restore Cyling               3:41:24     0:28
 14  41 Tusveld, Martijn          De Jonge Renner               z.t.
 15   4 Haan, Wouter              Cyclingteam Jo Piels         3:41:33     0:37
 16 111 Buskermolen, Jordy        Swift/Avanti/Bollenstree     3:41:38     0:42
 17 190 Ottema, Rick              Cycling Team de Rijke        3:41:39     0:43
 18   8 Wennekes, Robin           Metec Cycling Team           3:42:09     1:13
 19  18 de Man, Jaap              Rucanor Line CyclingTeam      z.t.
 20  79 Kastelijn, Kenny          Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 21 104 Janssen, Kees             NWVG/StVg/Kanni/Old/Gaul     3:43:10     2:14
 22  28 Kastelijn, Ian            Babydump Lemmens WielrTm      z.t.
 23  23 Welten, Kay               Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 24   7 Moerland, Paul            Metec Cycling Team            z.t.
 25  37 Roosen, Timo              De Jonge Renner               z.t.
 26  22 van Ginneken, Sjoerd      Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 27   6 de Kort, Bram             Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 28  40 Mulder, Nick              De Jonge Renner               z.t.
 29  14 Brusselman, Twan          Rucanor Line CyclingTeam      z.t.
 30  21 Meijers, Daan             Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 31  58 Bal, Tom                  Restore Cyling                z.t.
 32  42 Sanders, Dajo             De Jonge Renner               z.t.
 33   1 Roosen, Sjors             Cyclingteam Jo Piels         3:43:19     2:23
 34  12 Koning, Peter             Metec Cycling Team            z.t.
 35 114 Handgraaf, Sjors          Swift/Avanti/Bollenstree      z.t.
 36  52 de Haan, Paul             WSV Emmen                    3:43:33     2:37
 37  26 Gelens, Ralph             Babydump Lemmens WielrTm      z.t.
 38  69 Rijpma, Coen              WV deHanzerenners Zwolle      z.t.
 39 142 Bond, Mike                West Frisia/DTS/Ulysses       z.t.
 40  61 van de Pol, Martin        UWTC de Volharding            z.t.
 41 118 van Leuken, Mike          Dommelstr/Schijnd/Maaska      z.t.
 42 115 van Goethem, Brian        Dommelstr/Schijnd/Maaska      z.t.
 43 191 Pot, Sebastiaan           Cycling Team de Rijke         z.t.
 44  89 Kreder, Sander            Westland Wil Vooruit          z.t.
 45  39 van den Esschert, Daan    De Jonge Renner               z.t.
 46 121 van de Poll, Joost        JvArckel/Excelsior Gouda      z.t.
 47 129 Houwers, Bor              IJsselstr/Adelaar/KvKanj      z.t.
 48 138 de Hoog, Jesper           Snelle Wiel/Waardrenner       z.t.
 49  81 Hagenaars, Corne          Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 50  85 van der Meer, Nick        Westland Wil Vooruit          z.t.
 51 119 Rombouts, Jeroen          Dommelstr/Schijnd/Maaska      z.t.
 52 105 Warmink, Germen           NWVG/StVg/Kanni/Old/Gaul      z.t.
 53  97 Buijk, Bart               DRC de Mol                    z.t.
 54  45 Bakker, Dennis            WV Noord-Holland              z.t.
 55  20 Hool, Glenn               Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 56  25 Coppens, Jens             Babydump Lemmens WielrTm     3:43:39     2:43
 57  29 Kleinloog, Tim            Babydump Lemmens WielrTm      z.t.
 58  95 Botter, Rudy              WRV de Peddelaars            3:43:50     2:54
 59  27 van der Sanden, Harm      Babydump Lemmens WielrTm     3:44:34     3:38
 60 170 Hogervorst, Maikel        Ahoy/Meteoor-Assen-Roden      z.t.
 61  88 van der Meijs, Josry      Westland Wil Vooruit         3:49:18     8:22
 62 110 Gerts, Floris             Swift/Avanti/Bollenstree     3:49:21     8:25
 63 134 Fleerakkers, Rob          Snelle Wiel/Waardrenner       z.t.
 64 155 Bos, Henk                 Olympia/FrieLeeuw/Ebbens     3:49:22     8:26
 65 174 Bakker, Sjoerd            Ahoy/Meteoor-Assen-Roden      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.452 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Meeus Race Beloften

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Metec Cycling Team           2     11:03:36
  2  Cyclingteam Jo Piels         1     11:03:42        0:06
  3  De Jonge Renner              7     11:05:54        2:18
  4  Cycling Team de Rijke       32     11:06:32        2:56
  5  Rucanor Line CyclingTeam     3     11:06:39        3:03
  6  Parkhotel Valkenburg CT      4     11:07:40        4:04
  7  NWVG/StVg/Kanni/Old/Gaul    18     11:08:03        4:27
  8  Babydump Lemmens WielrTm     5     11:10:22        6:46
  9  Dommelstr/Schijnd/Maaska    20     11:10:39        7:03
 10  Swift/Avanti/Bollenstree    19     11:14:18       10:42
 11  Westland Wil Vooruit        15     11:16:24       12:48
Uitslag beschikbaar gesteld door Willem Dielemans