Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Flexpoint Limburgs Mooiste Race 2012

                        Uitslag Rit in lijn over 136 km

       wedstrijd in het kader van KNWU Clubcompetitie Zuid op 1 Juni 2012

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  53 Derrek, Ivey              UWTC de Volharding           3:24:55
  2  18 van Empel, Micki          WV Schijndel                  z.t.
  3 108 Godrie, Stan              Willebrord Wil Vooruit        z.t.
  4  21 Bosman, Gert-Jan          WV Schijndel                  z.t.
  5  56 van den Hengel, Bob       UWTC de Volharding            z.t.
  6  77 de Man, Jaap              PRC Delta                     z.t.
  7 145 van Broekhoven, Bram      APK Q Jobs CT                 z.t.
  8   3 Knops, Jorn               De Jonge Renner               z.t.
  9  41 van Houts, Rudi           Tempo-Bruns                   z.t.
 10  22 van Winden, Stefan        Restore Cycling               z.t.
 11  20 Teunissen, Mike           WV Schijndel                  z.t.
 12   4 Mulder, Nick              De Jonge Renner               z.t.
 13 120 Niewold, Frank            SwABo - Cyclingteam           z.t.
 14   1 Dijkstra, Martijn         De Jonge Renner               z.t.
 15  23 van Beusichem, Thijs      Restore Cycling               z.t.
 16   9 Bos, Jan                  WC Waardrenner                z.t.
 17   7 Tusveld, Martijn          De Jonge Renner               z.t.
 18  15 van den Brand, Twan       WV Schijndel                  z.t.
 19   6 Sanders, Dajo             De Jonge Renner               z.t.
 20  11 Nederlof, Tim             WC Waardrenner                z.t.
 21  16 Rombouts, Jeroen          WV Schijndel                  z.t.
 22 151 Haakman, Tino             West Frisia - Ulysses         z.t.
 23  92 van Leeuwen, Patrick      TWC de Kempen                 z.t.
 24 121 Gerts, Floris             SwABo - Cyclingteam           z.t.
 25  43 Berk, Robert              RWC Ahoy                      z.t.
 26 148 Mol, Robbert-Jan          West Frisia - Ulysses         z.t.
 27 122 Berk, Johan               SwABo - Cyclingteam           z.t.
 28  36 Knoops, Mark              Tempo-Bruns                   z.t.
 29  25 Bugter, Luuc              Restore Cycling               z.t.
 30  34 van Poppel, Teun          TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 31  54 Broers, Erwin             UWTC de Volharding            z.t.
 32 128 Dekkers, Hans             Dommelstreek & Maaskant       z.t.
 33  39 Verboven, Erik            Tempo-Bruns                   z.t.
 34 111 Meesters, Jelle           Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 35 123 Koot, Christian           SwABo - Cyclingteam           z.t.
 36 141 Kusenberg, Thilo          APK Q Jobs CT                 z.t.
 37 116 Wubben, Bob               Westland Wil Vooruit          z.t.
 38   2 van der Hoorn, Taco       De Jonge Renner               z.t.
 39 149 Imming, Bram              West Frisia - Ulysses         z.t.
 40  61 van Ooijen, Cornelius     GRC Jan van Arckel            z.t.
 41  52 Plaice, Keir              UWTC de Volharding            z.t.
 42 107 van de Klundert, Ricardo  Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 43   5 Roosen, Timo              De Jonge Renner               z.t.
 44  66 Jetten, Roel              TWC Maaslandster              z.t.
 45  81 Kallenfels, Mickey        DRC de Mol                    z.t.
 46  78 Buijk, Bart               DRC de Mol                    z.t.
 47  74 de Leeuw, David           PRC Delta                     z.t.
 48 110 Timmermans, Tristan       Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 49  85 Deelen, Diederik          GRTC Excelsior                z.t.
 50 125 Handgraaf, Sjors          SwABo - Cyclingteam           z.t.
 51  70 Schmeitz, Pablo           TWC Maaslandster              z.t.
 52 124 Rietbroek, Jesper         SwABo - Cyclingteam           z.t.
 53  72 Nieuwstraten, Martin      PRC Delta                     z.t.
 54 144 Martin, Andrew            APK Q Jobs CT                 z.t.
 55  26 de Haan, Binne-Pier       Restore Cycling               z.t.
 56  13 van Kooij, Nils           WC Waardrenner                z.t.
 57  64 Bogaarts, Guy             TWC Maaslandster              z.t.
 58  83 Wijnstra, Jacob           DRC de Mol                    z.t.
 59 156 Merx, Peter               NWVG Bike 4 Air               z.t.
 60  88 Kleinjan, Arno            GRTC Excelsior                z.t.
 61 130 Heijnen, Hugo             Dommelstreek & Maaskant       z.t.
 62  94 Beerten, Ruud             TWC de Kempen                 z.t.
 63 109 Kastelijn, Kenny          Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 64  67 Joosten, Stefan           TWC Maaslandster              z.t.
 65 157 van Kuijk, Frank          NWVG Bike 4 Air               z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.821 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Flexpoint Limburgs Mooiste Race 2012

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  WV Schijndel                 3     10:14:45
  2  De Jonge Renner              1     10:14:45
  3  UWTC de Volharding           8     10:14:45
  4  Restore Cycling              4     10:14:45
  5  SwABo - Cyclingteam         18     10:14:45
  6  Tempo-Bruns                  6     10:14:45
  7  Willebrord Wil Vooruit      16     10:14:45
  8  West Frisia - Ulysses       22     10:14:45
  9  WC Waardrenner               2     10:14:45
 10  APK Q Jobs CT               21     10:14:45
 11  PRC Delta                   11     10:14:45
 12  DRC de Mol                  12     10:14:45
 13  TWC Maaslandster            10     10:14:45
Uitslag beschikbaar gesteld door Joop Reinders