Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Omloop van Lek en IJssel beloften

                           Uitslag Omloop over 175 km

                         Wedstrijd datum: 14 April 2012

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   3 Hamelink, Jasper          Cyclingteam Jo Piels         3:55:02
  2  12 Koning, Peter             Metec Cycling Team            z.t.
  3   1 Lammertink, Maurits       Cyclingteam Jo Piels         3:55:10     0:08
  4  39 Roosen, Timo              De Jonge Renner              3:55:19     0:17
  5 103 Hoekstra, Jochem          NWVG/StVg/Kanni/Old/Gaul      z.t.
  6 189 Ottema, Rick              Cycling Team de Rijke         z.t.
  7   4 Haan, Wouter              Cyclingteam Jo Piels         3:56:16     1:14
  8  79 Godrie, Stan              Willebrord Wil Vooruit       3:56:19     1:17
  9  41 van der Hoorn, Taco       De Jonge Renner               z.t.
 10  11 Groen, Dex                Metec Cycling Team            z.t.
 11 188 Groenewegen, Dylan        Cycling Team de Rijke         z.t.
 12 120 van Empel, Micki          Dommelstr/Schijnd/Maaska      z.t.
 13   2 Poutsma, Stefan           Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 14  26 Gelens, Ralph             Babydump Lemmens WielrTm      z.t.
 15  51 de Haan, Paul             WSV Emmen                     z.t.
 16 119 Teunissen, Mike           Dommelstr/Schijnd/Maaska      z.t.
 17 118 Bosman, Gert-Jan          Dommelstr/Schijnd/Maaska      z.t.
 18  47 Schellevis, Rutger        WV Noord-Holland              z.t.
 19  28 de Haas, Wouter           Babydump Lemmens WielrTm      z.t.
 20 110 Gerts, Floris             Swift/Avanti/Bollenstree      z.t.
 21  27 de Greef, Robbert         Babydump Lemmens WielrTm      z.t.
 22  21 Stijns, Wayne             Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 23  38 Mulder, Nick              De Jonge Renner               z.t.
 24  58 van den Ende, Milan       Restore Cyling                z.t.
 25  23 Bouwman, Koen             Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 26  25 Coppens, Jens             Babydump Lemmens WielrTm      z.t.
 27  13 de Man, Jaap              Rucanor Line CyclingTeam      z.t.
 28  16 Posthuma, Jelle           Rucanor Line CyclingTeam      z.t.
 29  86 Kreder, Sander            Westland Wil Vooruit          z.t.
 30  46 Strating, Gijs            WV Noord-Holland              z.t.
 31 187 Pot, Sebastiaan           Cycling Team de Rijke         z.t.
 32 101 Richards, Ian Peter       DRC de Mol                    z.t.
 33  85 van der Meer, Nick        Westland Wil Vooruit          z.t.
 34 111 Buskermolen, Jordy        Swift/Avanti/Bollenstree      z.t.
 35  90 Wubben, Bob               Westland Wil Vooruit          z.t.
 36   6 van der Weijst, Geert     Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 37 108 van Kuijk, Frank          NWVG/StVg/Kanni/Old/Gaul      z.t.
 38  14 Beckeringh, Derk Abel     Rucanor Line CyclingTeam      z.t.
 39  57 Bugter, Luuc              Restore Cyling                z.t.
 40  24 Janssen, Yannick          Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 41  37 Knops, Jorn               De Jonge Renner               z.t.
 42  10 van Rhee, Joey            Metec Cycling Team            z.t.
 43  17 de Groot, Daan            Rucanor Line CyclingTeam      z.t.
 44 113 Rietbroek, Jesper         Swift/Avanti/Bollenstree      z.t.
 45   5 Nolten, Bram              Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 46  40 Sanders, Dajo             De Jonge Renner               z.t.
 47 104 Janssen, Kees             NWVG/StVg/Kanni/Old/Gaul      z.t.
 48  82 Snijder, Kevin            Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 49  42 van Immerseel, Gert-Jan   De Jonge Renner               z.t.
 50  22 van Ginneken, Sjoerd      Parkhotel Valkenburg CT      3:56:31     1:29
 51   7 Bosters, Jurrien          Metec Cycling Team           3:56:40     1:38
 52  99 van Noppen, Kees          DRC de Mol                   3:56:46     1:44
 53 190 Schipper, Jesper          Cycling Team de Rijke        3:56:47     1:45
 54 138 de Hoog, Jesper           Snelle Wiel/Waardrenner      3:56:50     1:48
 55 171 Hogervorst, Maikel        Ahoy/Meteoor-Assen-Roden     3:56:54     1:52
 56  63 Berrens, Quido            UWTC de Volharding            z.t.
 57  89 van der Marel, Pim        Westland Wil Vooruit          z.t.
 58  20 Vermeulen, Jack           Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 59  56 Boers, Jonne              Restore Cyling                z.t.
 60 112 Handgraaf, Sjors          Swift/Avanti/Bollenstree     3:56:57     1:55
 61  80 van de Klundert, Ricardo  Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 62   8 Moerland, Paul            Metec Cycling Team            z.t.
 63 173 Olsthoorn, Marijn         Ahoy/Meteoor-Assen-Roden     3:57:29     2:27
 64  50 Gertsen, Thomas           WSV Emmen                    3:59:26     4:24
 65  49 Cornelisse, Hette         WSV Emmen                     z.t.
 66 133 Fleerakkers, Rob          Snelle Wiel/Waardrenner       z.t.
 67  97 Hofstede, Wim             DRC de Mol                   4:00:07     5:05
 68  15 Loozen, Luc               Rucanor Line CyclingTeam      z.t.
 69  69 Rijpma, Coen              WV deHanzerenners Zwolle      z.t.
 70 158 Gijzel, Roy               Middelkamp/ZWHoek/Breda       z.t.
 71  83 Timmermans, Tristan       Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 72 148 Harbers, Rochez           Zwaluwen/CC75 Nvd/Raalte      z.t.
 73 127 Wolbert, Felix            IJsselstr/Adelaar/KvKanj      z.t.
 74  48 Cijntje, Hillard          WV Noord-Holland              z.t.
 75 167 Knoops, Mark              Maaslandster ZL/TWCTempo      z.t.
 76 105 Guillermo, Rene           NWVG/StVg/Kanni/Old/Gaul      z.t.
 77 140 Kor, Jasper               West Frisia/DTS/Ulysses       z.t.
 78 145 Vlaskamp, Bas             Zwaluwen/CC75 Nvd/Raalte      z.t.
 79  43 Goedhart, Teun            WV Noord-Holland              z.t.
 80 114 Tuit, Sven                Swift/Avanti/Bollenstree      z.t.
 81 102 Deelen, Dennis            DRC de Mol                    z.t.
 82 161 van Raaij, Douglas        Middelkamp/ZWHoek/Breda       z.t.
 83  19 Kooijman, Jaap            Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 84 142 Zwaan, Edwin              West Frisia/DTS/Ulysses      4:00:14     5:12
 85 163 Pinckaers, Philippe       Maaslandster ZL/TWCTempo     4:00:16     5:14
 86 146 Plender, Jasper           Zwaluwen/CC75 Nvd/Raalte     4:00:26     5:24
 87  73 de Jong, Robert           WV Eemland                    z.t.
 88 130 van Zanten, Maarten       IJsselstr/Adelaar/KvKanj     4:10:26    15:24
 89 126 Fransen, Ferry            JvArckel/Excelsior Gouda      z.t.
 90 139 Bond, Mike                West Frisia/DTS/Ulysses       z.t.
 91  18 Wolffenbuttel, Stefan     Rucanor Line CyclingTeam     4:10:27    15:25
 92  70 Brand, Henk               WV deHanzerenners Zwolle      z.t.
 93 132 Brouwer, Josua            IJsselstr/Adelaar/KvKanj      z.t.
 94 107 Varwijk, Jelle            NWVG/StVg/Kanni/Old/Gaul      z.t.
 95 135 van Poppel, Teun          Snelle Wiel/Waardrenner       z.t.
 96 125 Deelen, Diederik          JvArckel/Excelsior Gouda      z.t.
 97 136 Tol, Erick                Snelle Wiel/Waardrenner       z.t.
 98  62 Oussoren, Olaf            UWTC de Volharding            z.t.
 99  94 Strotker, Leon            WRV de Peddelaars             z.t.
100  96 Botter, Rudy              WRV de Peddelaars             z.t.
101 129 Houwers, Bor              IJsselstr/Adelaar/KvKanj      z.t.
102  84 Koeken, Nelis             Willebrord Wil Vooruit        z.t.
103 141 de Vaal, Tom              West Frisia/DTS/Ulysses       z.t.
104  87 Zwinkels, Thomas          Westland Wil Vooruit         4:10:32    15:30

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.675 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Omloop van Lek en IJssel beloften

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Cyclingteam Jo Piels         1     11:46:28
  2  Metec Cycling Team           2     11:47:40        1:12
  3  De Jonge Renner              7     11:47:57        1:29
  4  NWVG/StVg/Kanni/Old/Gaul    18     11:47:57        1:29
  5  Dommelstr/Schijnd/Maaska    20     11:48:57        2:29
  6  Babydump Lemmens WielrTm     5     11:48:57        2:29
  7  Parkhotel Valkenburg CT      4     11:48:57        2:29
  8  Rucanor Line CyclingTeam     3     11:48:57        2:29
  9  Westland Wil Vooruit        15     11:48:57        2:29
 10  Swift/Avanti/Bollenstree    19     11:48:57        2:29
 11  Restore Cyling              10     11:49:32        3:04
 12  Willebrord Wil Vooruit      14     11:49:35        3:07
 13  WV Noord-Holland             8     11:52:45        6:17
 14  DRC de Mol                  17     11:53:12        6:44
 15  WSV Emmen                    9     11:55:11        8:43
 16  Zwaluwen/CC75 Nvd/Raalte    25     12:00:40       14:12
 17  Snelle Wiel/Waardrenner     23     12:06:43       20:15
 18  West Frisia/DTS/Ulysses     24     12:10:47       24:19
 19  IJsselstr/Adelaar/KvKanj    22     12:21:00       34:32
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Omloop Lek en IJssel Nieuwelingen

                        Uitslag Rit in lijn over 86,8 km

                         Wedstrijd datum: 14 April 2012

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 175 Maas, Jan                 District Zuid-West           2:04:42
  2  82 de Jong, Tim              WV Stormvogels Veendam        z.t.
  3 105 Schelling, Jouke          RTV Bollenstreek B            z.t.
  4   6 Nijdam, Remy              WRV de Peddelaar             2:04:54     0:12
  5  77 Zandbergen, Folkert       Swift Leiden                 2:05:00     0:18
  6 146 Buning, Jorn              WB Noord-Holland             2:05:07     0:25
  7  86 Krul, Harmen              District Noord Nederland      z.t.
  8 166 Eenkhoorn, Pascal         Koninklijke Balen BC 1        z.t.
  9 167 van Bouwel, Ruben         Koninklijke Balen BC 1        z.t.
 10  68 Kreder, Stefan            Willebrord Wil Vooruit A      z.t.
 11 158 Tobe, Xavier              Restore Cycling               z.t.
 12 102 Dofferhoff, Roy           RTV Bollenstreek A            z.t.
 13 141 Olieslagers, Bob          TWC Pijnenburg                z.t.
 14 157 Lindenburg, Jim           Restore Cycling               z.t.
 15  90 Talen, Jordi              DRC de Mol                    z.t.
 16  59 Pap, Jarno                CC 75/CRT Raalte              z.t.
 17  35 van de Water, Max         WTC de Amstel/ASCOlympia      z.t.
 18  49 Oost, Stijn               WSV Emmen                     z.t.
 19  79 Jakobsen, Fabio           RC Jan van Arckel             z.t.
 20 100 Admiraal, Martijn         RTV Bollenstreek A            z.t.
 21 126 Celi, Abe                 WV de Jonge Renner            z.t.
 22 116 van der Poel, Tim         RWC Ahoy                      z.t.
 23 145 Nieuwpoort, Jelle         WB Noord-Holland              z.t.
 24  26 van den Bos, Perry        Westland Wil Vooruit B        z.t.
 25 124 Dekker, Kelvin            WV de Jonge Renner            z.t.
 26 117 Bouckaert, Thierry        RWC Ahoy                      z.t.
 27 108 Liedts, Yenn              Onder Ons Parike BelgieA      z.t.
 28 129 Bolhoven, Marc            UWTC de Volharding            z.t.
 29 109 Widar, Wesley             Onder Ons Parike BelgieB      z.t.
 30  97 Verhees, Joep             Buitenlust/Uden/Maaskant      z.t.
 31  67 Vierhouten, Gino Luca     Willebrord Wil Vooruit A      z.t.
 32 168 Farrazijn, Daan           Koninklijke Balen BC 1        z.t.
 33  18 Mengoulas, Alex           SRAM WV Eemland               z.t.
 34  70 Knobel, Davy              Willebrord Wil Vooruit B      z.t.
 35  52 Kooistra, Marten          WV Olympia                    z.t.
 36  46 Faber, Sil                WV Woonexpo Kapenga           z.t.
 37 125 Veltman, Milan            WV de Jonge Renner            z.t.
 38  22 van den Enden, Jesse      Westland Wil Vooruit A        z.t.
 39 121 Inkelaar, Kevin           PRC Delta                     z.t.
 40  23 de Zoete, Miquel          Westland Wil Vooruit A        z.t.
 41 171 Van der Wouwe, Jens       Koninklijke Balen BC 2        z.t.
 42 142 Koper, Roel               BRC Kennemerland              z.t.
 43  38 Remmerswaal, Olaf         WV het Stadion                z.t.
 44  69 Bol, Bjarne               Willebrord Wil Vooruit A      z.t.
 45  94 Akkermans, Lars           RSC de Zuidwesthoek           z.t.
 46 130 Braybrooke, Christrian    Velocity RT Engeland          z.t.
 47  64 de Jong, Jorg             Achterhoek 2000               z.t.
 48  83 Piening, Calvin           WV Stormvogels Veendam        z.t.
 49 164 van Wieringen, Rick       Uithoorn/Valleirenners/W      z.t.
 50   8 Daatselaar, Douwe         ARC Ulysses                   z.t.
 51  63 Bosch, Thomas             WV Schijndel                  z.t.
 52 177 Ketelaars, Miguel         District Zuid-West            z.t.
 53  51 Timmermans, Justin        WSV Emmen                     z.t.
 54 103 Meeuwissen, Jeffrey       RTV Bollenstreek B            z.t.
 55 159 van Dam, Martijn          Restore Cycling               z.t.
 56 139 van Iersel, Youri         TWC Pijnenburg                z.t.
 57  73 Martens, Thom             Pedaalridders/trias/Spar      z.t.
 58 161 v.d. Stelt, Sjoerd        RC de Hoekse Renner           z.t.
 59  10 Kaptheijns, Niels         TWC de Kempen                 z.t.
 60 101 Alkemade, Flip            RTV Bollenstreek A            z.t.
 61  11 van Delft, Elden          TWC de Kempen                 z.t.
 62 163 Hockx, David              Uithoorn/Valleirenners/W      z.t.
 63 110 Rijsselberge, Louie       Onder Ons Parike BelgieB      z.t.
 64  91 Bogaert, Korneel          WV Zeeuws Vlaanderen          z.t.
 65  33 Groeneveld, Harro         Hanzerenners Zwolle           z.t.
 66   7 Detant, Yannick           ARC Ulysses                   z.t.
 67  28 Kip, Vincent              District Oost Nederland       z.t.
 68  47 Keuning, David            WV Woonexpo Kapenga           z.t.
 69 106 de Groote, Thomas         Onder Ons Parike BelgieA      z.t.
 70 119 de Louwere, Stef          TWC het Snelle Wiel           z.t.
 71  78 Buijs, Dennis             Swift Leiden                  z.t.
 72 114 Hoogendoorn, Michel       Batauwers/Ede                 z.t.
 73  95 van de Klundert, Pim      RSC de Zuidwesthoek           z.t.
 74  13 Veenhoven, Martijn        ZWC DTS                       z.t.
 75 162 de Geus, Thomas           RC de Hoekse Renner           z.t.
 76  71 van Dalen, Damian         Willebrord Wil Vooruit B      z.t.
 77  12 van Herk, Piet            TWC de Kempen                 z.t.
 78  37 van Haaften, Jason        WV het Stadion                z.t.
 79  61 van Dolleweerd, Tim       WV Schijndel                  z.t.
 80 176 Floren, Wesley            District Zuid-West            z.t.
 81 112 de Langen, Mark           Batauwers/Ede                 z.t.
 82  48 van der Velde, Jurjun     WV Woonexpo Kapenga           z.t.
 83  87 Klijnstra, Allard         District Noord Nederland      z.t.
 84  53 Zandvliet, Janiek         WV Olympia                    z.t.
 85 149 Daniels, Jeroen           WV Breda                      z.t.
 86  44 Hudepol, Nordin           AWV de Zwaluwen               z.t.
 87 170 Kerckhofs, Brent          Koninklijke Balen BC 2        z.t.
 88 131 Braybrooke, Alex          Velocity RT Engeland          z.t.
 89  62 van Uden, Dandy           WV Schijndel                  z.t.
 90 155 Janssen, Tim              ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 91 133 van Wijk, Oscar           District Noord Holland        z.t.
 92  40 Baijens, William          TML Dommelstreek              z.t.
 93 156 de Neve, Guido            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 94 137 van den Bovenkamp, Kurdy  GRTC Excelsior                z.t.
 95  19 Sauren, Jordy             TWC Maaslandster              z.t.
 96  50 Potze, Olaf               WSV Emmen                     z.t.
 97  21 Pisters, Koen             TWC Maaslandster              z.t.
 98  25 Onings, Mike              Westland Wil Vooruit B        z.t.
 99  96 Bakx, Kelvin              RSC de Zuidwesthoek           z.t.
100  65 Vrielink, Mitchel         Achterhoek 2000               z.t.
101 104 van Dam, Joey             RTV Bollenstreek B            z.t.
102  34 Wolffenbuttel, Nils       WTC de Amstel/ASCOlympia      z.t.
103 154 Koens, Roel               ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
104  84 Boosman, Wessel           WV Stormvogels Veendam        z.t.
105   1 van Ark, Alexander        WC de Waardrenner A           z.t.
106 127 Berrens, Wessel           UWTC de Volharding            z.t.
107  15 van den Berg, Julius      ZWC DTS                       z.t.
108  99 Varkevisser, Jurjen       Buitenlust/Uden/Maaskant      z.t.
109 169 Geens,  Sander            Koninklijke Balen BC 2        z.t.
110 140 van Zon, Roel             TWC Pijnenburg                z.t.
111 138 Kleinjan, Joris           GRTC Excelsior                z.t.
112  27 Ruijgrok, Thomas          Westland Wil Vooruit B        z.t.
113  72 Driessen, Rick            Willebrord Wil Vooruit B      z.t.
114  56 Beelen, Arjan             de IJsselstreek/Noord WH      z.t.
115  29 Arentsen, Arjan           District Oost Nederland       z.t.
116  43 Kalvenhaar, Rogier        AWV de Zwaluwen              2:05:22     0:40
117 107 Pauwels, Robin            Onder Ons Parike BelgieA     2:06:42     2:00
118 153 de Jong, Jeen             Otto Ebbens/FriescheLeeu      z.t.
119 151 Schaafsma, Douwe          Otto Ebbens/FriescheLeeu     2:06:49     2:07
120 147 Deroma, Enzo              WB Noord-Holland             2:07:49     3:07
121 135 den Toom, Michael         District Noord Holland       2:08:58     4:16

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.764 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Omloop Lek en IJssel Nieuwelingen

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  WV Stormvogels Veendam      28      4:09:49
  2  District Zuid-West          59      4:09:49
  3  RTV Bollenstreek B          35      4:09:49
  4  Swift Leiden                26      4:10:07        0:18
  5  Koninklijke Balen BC 1      56      4:10:14        0:25
  6  Restore Cycling             53      4:10:14        0:25
  7  WB Noord-Holland            49      4:10:14        0:25
  8  RTV Bollenstreek A          34      4:10:14        0:25
  9  Willebrord Wil Vooruit A    23      4:10:14        0:25
 10  WV de Jonge Renner          42      4:10:14        0:25
 11  RWC Ahoy                    39      4:10:14        0:25
 12  TWC Pijnenburg              47      4:10:14        0:25
 13  WSV Emmen                   17      4:10:14        0:25
 14  Westland Wil Vooruit A       8      4:10:14        0:25
 15  District Noord Nederland    29      4:10:14        0:25
 16  Onder Ons Parike BelgieB    37      4:10:14        0:25
 17  Onder Ons Parike BelgieA    36      4:10:14        0:25
 18  WV Woonexpo Kapenga         16      4:10:14        0:25
 19  Willebrord Wil Vooruit B    24      4:10:14        0:25
 20  Uithoorn/Valleirenners/W    55      4:10:14        0:25
 21  ARC Ulysses                  3      4:10:14        0:25
 22  RSC de Zuidwesthoek         32      4:10:14        0:25
 23  WTC de Amstel/ASCOlympia    12      4:10:14        0:25
 24  WV Olympia                  18      4:10:14        0:25
 25  TWC de Kempen                4      4:10:14        0:25
 26  WV het Stadion              13      4:10:14        0:25
 27  Westland Wil Vooruit B       9      4:10:14        0:25
 28  Koninklijke Balen BC 2      57      4:10:14        0:25
 29  WV Schijndel                21      4:10:14        0:25
 30  RC de Hoekse Renner         54      4:10:14        0:25
 31  UWTC de Volharding          43      4:10:14        0:25
 32  Velocity RT Engeland        44      4:10:14        0:25
 33  Buitenlust/Uden/Maaskant    33      4:10:14        0:25
 34  Achterhoek 2000             22      4:10:14        0:25
 35  Batauwers/Ede               38      4:10:14        0:25
 36  ZWC DTS                      5      4:10:14        0:25
 37  District Oost Nederland     10      4:10:14        0:25
 38  ZRTC Theo Middelkamp        52      4:10:14        0:25
 39  TWC Maaslandster             7      4:10:14        0:25
 40  GRTC Excelsior              46      4:10:14        0:25
 41  AWV de Zwaluwen             15      4:10:29        0:40
 42  Otto Ebbens/FriescheLeeu    51      4:13:31        3:42
 43  District Noord Holland      45      4:14:05        4:16
Uitslag beschikbaar gesteld door Willem Dielemans