Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Omloop der Kerspelen

                        Uitslag Rit in lijn over 176 km

                          Wedstrijd datum: 2 Juni 2012

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   5 Verweij, Bram             NWVG Groningen               4:13:35
  2  50 Postma, Pieter            WV Otto Ebbens               4:14:07     0:32
  3   6 Harms, Jos                NWVG Groningen               4:14:15     0:40
  4  41 Kweldam, Nick             Kanjers voor Kanjers CT      4:14:47     1:12
  5   3 Vriend, Rudy              NWVG Groningen                z.t.
  6 127 Binnenpoorte, Erwin       Zwaluwen&CC75Nijv&Raalte     4:15:05     1:30
  7  92 Keulemans, Jasper         WV de Hanzerenners           4:16:02     2:27
  8 145 Bergsma, Jorrit           WVOlympia&Mete-Assen-Rod      z.t.
  9  19 Boonstra, Jos             De Kannibaal                  z.t.
 10 107 Buis, Silvan              West-Frisia                   z.t.
 11  28 Kemna, Joost              OWC Oldenzaal                 z.t.
 12  14 van Nuil, Hidde           WSV Emmen                     z.t.
 13   4 Corella, Rene             NWVG Groningen                z.t.
 14 142 Stroetinga, Arjan         WVOlympia&Mete-Assen-Rod      z.t.
 15  42 Houwers, Bor              Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 16  56 de Bruin, Marc            WV Otto Ebbens               4:16:05     2:30
 17  53 Hoekstra, Ruben           WV Otto Ebbens                z.t.
 18 104 Aandewiel, Pascal         ARC Ulysses                   z.t.
 19  99 Smits, Florian            ARC Ulysses                   z.t.
 20  44 Weening, Andries          WV WoonExpo Kapenga           z.t.
 21   1 Haxsen, Christoph         NWVG Groningen                z.t.
 22  57 Postma, Fokke             LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 23  94 Rijpma, Coen              WV de Hanzerenners            z.t.
 24 141 Bakker, Sjoerd            WVOlympia&Mete-Assen-Rod      z.t.
 25 130 Bruin, Ivor               Zwaluwen&CC75Nijv&Raalte      z.t.
 26 128 Groenewold, Roderik       Zwaluwen&CC75Nijv&Raalte      z.t.
 27 116 Bovenhuis, Robert         WRV de Peddelaars             z.t.
 28  39 Olieman, Mark             Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 29  71 Tesselaar, Jody           WV Noord-Holland              z.t.
 30  32 Fransen, Timo             ARTV de Adelaar              4:17:08     3:33
 31  60 Sweering, Harry           LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 32 156 Breemes, Stefan           UWTC de Volharding           4:17:17     3:42
 33  46 de Vegt, Engbert          WV WoonExpo Kapenga          4:18:52     5:17
 34 148 Blokker, Joris            Kennemerland&Hoorn&UWTC       z.t.
 35   2 Bartlau, Lars             NWVG Groningen                z.t.
 36  18 van der Wier, Wieger      De Kannibaal                 4:18:57     5:22
 37  69 Delis, Jeroen             WV Eemland                   4:19:01     5:26
 38  72 Tesselaar, Mike           WV Noord-Holland             4:19:04     5:29
 39 118 Heering, Dennis           WRV de Peddelaars            4:19:40     6:05
 40 108 Goede, Luuk               West-Frisia                   z.t.
 41  17 Nijman, Thomas            De Kannibaal                  z.t.
 42  55 Altena, Menno             WV Otto Ebbens                z.t.
 43  80 Souverein, Dennis         ZWC DTS                      4:19:42     6:07
 44 158 van Doorn, Rogier         UWTC de Volharding            z.t.
 45  87 Hamstra, Gertjan          WV de IJsselstreek           4:19:45     6:10
 46  93 Klein Tijssink, Willem    WV de Hanzerenners            z.t.
 47  68 de Jong, Robert           WV Eemland                   4:19:48     6:13
 48  82 Slewe, Richard            ZWC DTS                      4:19:50     6:15
 49  76 Cijntje, Hillard          WV Noord-Holland              z.t.
 50  81 Splinter, Raymond         ZWC DTS                       z.t.
 51 159 Spencer, Brandon          UWTC de Volharding            z.t.
 52  85 Hofman, Arjan             WV de IJsselstreek            z.t.
 53 154 ten Zeldam, Sebastiaan    Kennemerland&Hoorn&UWTC       z.t.
 54  62 van der Horst, Brend      LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 55  38 Janssen, Marc             Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 56  52 Bos, Henk                 WV Otto Ebbens                z.t.
 57  88 Mol, Henri                WV de IJsselstreek            z.t.
 58  67 van den Berg, Daan        WV Eemland                    z.t.
 59  89 de Haan, Arjan            WV de IJsselstreek            z.t.
 60 125 Jongbloed, Jorrit         Gaul!&Stormvogels&Omega       z.t.
 61  58 Essers, Jan               LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 62  54 Westra, Jan-Hendrik       WV Otto Ebbens                z.t.
 63 133 Scholten, Tim             Zwaluwen&CC75Nijv&Raalte      z.t.
 64  25 Poelstra, Thijs           OWC Oldenzaal                 z.t.
 65  16 Varwijk, Jelle            De Kannibaal                  z.t.
 66  59 van der Schaaf, Tjeerd    LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 67 152 Koomen, Sander            Kennemerland&Hoorn&UWTC       z.t.
 68 157 Place, Keir               UWTC de Volharding            z.t.
 69  27 de Vries, Roel            OWC Oldenzaal                 z.t.
 70 124 Hoveijn, Frans            Gaul!&Stormvogels&Omega       z.t.
 71 114 Lubben, Jan Jorrit        WRV de Peddelaars             z.t.
 72 151 Hoefakker, Patrick        Kennemerland&Hoorn&UWTC       z.t.
 73 132 Plender, Jasper           Zwaluwen&CC75Nijv&Raalte      z.t.
 74  23 Reef, Peter               OWC Oldenzaal                4:19:59     6:24
 75 136 Lof, Jan                  ARC Olympia&WTC deAmstel      z.t.
 76  36 van Lochem, John          Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 77  40 Stronks, Ivo              Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 78  45 Dijkhuis, Atze            WV WoonExpo Kapenga           z.t.
 79  48 Vos, Elzo                 WV WoonExpo Kapenga           z.t.
 80  37 Essink, Leon              Kanjers voor Kanjers CT       z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.643 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Omloop der Kerspelen

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  NWVG Groningen               1     12:42:37
  2  WV Otto Ebbens               8     12:46:17        3:40
  3  Kanjers voor Kanjers CT      6     12:46:54        4:17
  4  Zwaluwen&CC75Nijv&Raalte    19     12:47:15        4:38
  5  WVOlympia&Mete-Assen-Rod    21     12:48:09        5:32
  6  WV de Hanzerenners          14     12:51:52        9:15
  7  LWV de Friesche Leeuw        9     12:53:03       10:26
  8  De Kannibaal                 3     12:54:39       12:02
  9  WV WoonExpo Kapenga          7     12:54:56       12:19
 10  WV Noord-Holland            11     12:54:59       12:22
 11  WRV de Peddelaars           17     12:55:35       12:58
 12  OWC Oldenzaal                4     12:55:42       13:05
 13  UWTC de Volharding          23     12:56:49       14:12
 14  Kennemerland&Hoorn&UWTC     22     12:58:32       15:55
 15  WV Eemland                  10     12:58:39       16:02
 16  ZWC DTS                     12     12:59:22       16:45
 17  WV de IJsselstreek          13     12:59:25       16:48
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens