Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

32e Omloop Hoekse Waard Elite/beloften

                        Uitslag Rit in lijn over 165 km

       onderdeel van de KNWU Clubcompetitie regio 2 (Zuid) op 26 Mei 2012

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 122 van der Niet, Rob         SwABo - Cyclingteam          3:50:33
  2   3 van der Hoorn, Taco       De Jonge Renner               z.t.
  3  10 Kooiman, Erik Jan         WC Waardrenner                z.t.
  4  16 van den Brand, Twan       WV Schijndel                  z.t.
  5  51 Ivey, Derrek              UWTC de Volharding           3:50:37     0:04
  6  63 Vendrig, Bart             GRC Jan van Arckel           3:50:43     0:10
  7 155 Merx, Peter               NWVG Bike4air CT              z.t.
  8 106 Woestenberg, Peter        Willebrord Wil Vooruit        z.t.
  9 109 van Iersel, Dennis        Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 10  24 de Haan, Binne-Pier       Restore Cycling               z.t.
 11  28 Bugter, Luuc              Restore Cycling               z.t.
 12 149 Puttenaers, Roy           APK-Q Jobs CT                 z.t.
 13   5 Mulder, Nick              De Jonge Renner               z.t.
 14  12 Boet, Mitchell            WC Waardrenner                z.t.
 15 110 Ossendrijver, Kevin       Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 16  22 Krauwel, Bas              Restore Cycling               z.t.
 17  54 du Prie, Mick             UWTC de Volharding            z.t.
 18 115 van der Meer, Nick        Westland Wil Vooruit          z.t.
 19  50 Breemes, Stefan           UWTC de Volharding            z.t.
 20  97 Coppens, Jens             TWC de Kempen                 z.t.
 21  21 Bosman, Gert-Jan          WV Schijndel                  z.t.
 22 153 Schmitz, Tim              APK-Q Jobs CT                 z.t.
 23  44 Hogervorst, Maikel        RWC Ahoy                      z.t.
 24  36 van Houts, Rudi           Tempo-Bruns                   z.t.
 25  52 Plaice, Keir              UWTC de Volharding            z.t.
 26  18 Daling, Robin             WV Schijndel                  z.t.
 27  56 Riesebeek, Oscar          UWTC de Volharding            z.t.
 28  43 Berk, Robert              RWC Ahoy                      z.t.
 29  58 de Reus, Frank            GRC Jan van Arckel            z.t.
 30   8 Kremer, Aron              WC Waardrenner                z.t.
 31  35 de Beer, Luuk             TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 32  20 Kastelijn, Ian            WV Schijndel                  z.t.
 33 120 Niewold, Frank            SwABo - Cyclingteam           z.t.
 34 119 Vreugdenhil, Gerben       Westland Wil Vooruit          z.t.
 35 123 Jonkheer, Bob             SwABo - Cyclingteam           z.t.
 36 111 Hagenaars, Corne          Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 37  90 van der Zweep, Menno      GRTC Excelsior                z.t.
 38  85 Deelen, Diederik          GRTC Excelsior                z.t.
 39 124 Rietbroek, Jesper         SwABo - Cyclingteam           z.t.
 40 112 Moerland, Paul            Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 41  74 de Leeuw, David           PRC Delta                     z.t.
 42  13 Kuijvenhoven, Marco       WC Waardrenner                z.t.
 43   4 Knops, Jorn               De Jonge Renner               z.t.
 44  23 van den Ende, Milan       Restore Cycling               z.t.
 45 161 Corella Braun, Rene       NWVG Bike4air CT              z.t.
 46  68 Klomp, Aldo               TWC Maaslandster             3:50:53     0:20
 47 129 van Bekkum, Erik          Dommelstreek & Maaskant      3:50:59     0:26
 48  17 van Empel, Micki          WV Schijndel                 3:51:29     0:56
 49 156 Vreugdenhil, Frank        NWVG Bike4air CT             3:53:05     2:32
 50 157 Wegter, Bram              NWVG Bike4air CT             3:53:06     2:33
 51 128 Dekkers, Hans             Dommelstreek & Maaskant      3:54:31     3:58
 52 126 Gerts, Floris             SwABo - Cyclingteam          4:04:31    13:58
 53   1 van Diemen, Jurgen        De Jonge Renner               z.t.
 54   9 Koop, Jos                 WC Waardrenner               4:04:53    14:20
 55 130 Vissers, Job              Dommelstreek & Maaskant       z.t.
 56  84 Kallenfels, Jerry         DRC de Mol                    z.t.
 57  82 Wols, Jacco               DRC de Mol                    z.t.
 58  29 Basten, Niek              TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 59  37 Knoops, Mark              Tempo-Bruns                   z.t.
 60   6 Sint Nicolaas, Tristan    De Jonge Renner              4:05:03    14:30
 61  81 Kallenfels, Mickey        DRC de Mol                   4:05:04    14:31
 62  32 Jansen, Dirk              TWC Het Snelle Wiel          4:05:06    14:33
 63  96 Rayer, Bruce              TWC de Kempen                4:05:08    14:35
 64 160 van Kuijk, Frank          NWVG Bike4air CT              z.t.
 65  60 van Ooijen, Cornelius     GRC Jan van Arckel           4:05:09    14:36
 66 100 Mosselman, Arjen          ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 67  95 Winkelmolen, Jan          TWC de Kempen                4:05:13    14:40
 68  33 van Poppel, Teun          TWC Het Snelle Wiel          4:05:19    14:46
 69   7 Mulhall, David            De Jonge Renner              4:05:29    14:56
 70  77 Lugtenburg, Rik           PRC Delta                    4:05:37    15:04
 71 103 Gijzel, Roy               ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 72  64 Bogaarts, Guy             TWC Maaslandster             4:05:44    15:11
 73 107 van de Klundert, Ricardo  Willebrord Wil Vooruit       4:05:52    15:19
 74  88 Kleinjan, Arno            GRTC Excelsior               4:05:54    15:21
 75  69 Pinckaers, Philippe       TWC Maaslandster              z.t.
 76 152 Vervoort, Nick            APK-Q Jobs CT                4:05:56    15:23
 77  14 van den Enden, Bob        WC Waardrenner                z.t.
 78  26 van Beusichem, Thijs      Restore Cycling               z.t.
 79  62 van de Poll, Joost        GRC Jan van Arckel           4:06:24    15:51
 80  76 Roobol, Arie Teun         PRC Delta                    4:16:24    25:51

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.941 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

32e Omloop Hoekse Waard Elite/beloften

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  WC Waardrenner               2     11:31:59
  2  WV Schijndel                 3     11:31:59
  3  De Jonge Renner              1     11:31:59
  4  SwABo - Cyclingteam         18     11:31:59
  5  UWTC de Volharding           8     11:32:03        0:04
  6  Willebrord Wil Vooruit      16     11:32:09        0:10
  7  Restore Cycling              4     11:32:09        0:10
  8  NWVG Bike4air CT            23     11:34:31        2:32
  9  GRC Jan van Arckel           9     11:46:35       14:36
 10  GRTC Excelsior              13     11:47:20       15:21
 11  APK-Q Jobs CT               22     11:47:22       15:23
 12  Dommelstreek & Maaskant     19     11:50:23       18:24
 13  TWC Het Snelle Wiel          5     12:00:42       28:43
 14  TWC de Kempen               14     12:01:04       29:05
 15  TWC Maaslandster            10     12:02:31       30:32
 16  PRC Delta                   11     12:12:44       40:45
 17  DRC de Mol                  12     12:14:50       42:51
Uitslag beschikbaar gesteld door Joop Reinders