Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Parkhotel Valkenburg Hills Classic 2012

                         Uitslag Rit in lijn over 87 km

      Internationale UCI-cat. 1.2 wedstrijd voor el-vrouwen op 25 Mei 2012
                  onderdeel van de KNWU Topcompetitie vrouwen

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  91 van Vleuten, Annemiek     Rabobank Women Team          2:31:18
  2  96 Vos, Marianne             Rabobank Women Team           z.t.
  3 100 Laws, Sharon              AA Drink-Leontien.nl          z.t.
  4  97 Pooley, Emma              AA Drink-Leontien.nl         2:31:33     0:15
  5  98 Blaak, Chantal            AA Drink-Leontien.nl         2:33:05     1:47
  6 101 Brand, Lucinda            AA Drink-Leontien.nl          z.t.
  7  68 Visser, Adrie             Skil Argos                   2:33:40     2:22
  8 102 Olds, Shelley             AA Drink-Leontien.nl          z.t.
  9 116 van Doorslaer, Annelies   Kleo Ladies Team              z.t.
 10  93 Ferrand-Prevo, Pauline    Rabobank Women Team           z.t.
 11  30 Ringlever, Linda          NWVG Bike4Air                 z.t.
 12 158 Edmondson, Annette        Team Jayco Australian         z.t.
 13 126 Hannes, Kaat              Steeds Vooruit Kontich        z.t.
 14 110 van der Breggen, Anna     Sengers Ladies Cycling T      z.t.
 15 138 Cant, Sanne               Matrix Fitness Prendas        z.t.
 16 121 De Vuyst, Sofie           Steeds Vooruit Kontich        z.t.
 17   9 Slik, Rozanne             Noord-Holland/Ruiter Dak      z.t.
 18  99 Daams, Jessie             AA Drink-Leontien.nl          z.t.
 19  69 Kanis, Janneke            Skil Argos                    z.t.
 20  57 Majerus, Christine        GSD Gestion                   z.t.
 21  94 Knetemann, Roxane         Rabobank Women Team           z.t.
 22 146 Bujak, Eugenia            Poland National Team          z.t.
 23 111 Roggeman, Inge            Sengers Ladies Cycling T      z.t.
 24  47 Brezna, Pauline           Dura Vermeer-Zd We Hoek       z.t.
 25  92 Slappendel, Iris          Rabobank Women Team           z.t.
 26   4 Koster, Anouska           Dolmans Boels Cycling         z.t.
 27 129 Nilsson, Hanna            Swedish National Team         z.t.
 28 118 Dijkman, Petra            Kleo Ladies Team              z.t.
 29  85 van Gogh, Natalie         Team Ibis Cycles              z.t.
 30  75 Hofmann, Sarah-Lena       GreenCoachinguk.com           z.t.
 31 104 Klein, Theres             Maxx Solar Biehler WCT        z.t.
 32 159 Hoskins, Melissa          Team Jayco Australian         z.t.
 33  95 de Jong, Thalita          Rabobank Women Team           z.t.
 34  51 van Paassen, Sanne        Jan van Arckel                z.t.
 35  89 Olthuis, Esther           Team Ibis Cycles              z.t.
 36  44 Pittel, Edwige            Dura Vermeer-Zd We Hoek       z.t.
 37  55 Aubry, Emilie             GSD Gestion                   z.t.
 38  12 Soek, Julia               Noord-Holland/Ruiter Dak      z.t.
 39   8 Soemanta, Lisanne         Noord-Holland/Ruiter Dak      z.t.
 40 157 Cure, Amy                 Team Jayco Australian         z.t.
 41  43 Klep, Inge                Dura Vermeer-Zd We Hoek      2:35:00     3:42
 42  87 Thomasson, Martina        Team Ibis Cycles              z.t.
 43  58 Schink, Lina-Kristin      GSD Gestion                   z.t.
 44  71 van Rijen, Linda          Skil Argos                    z.t.
 45  54 Stultiens, Sabrina        Jan van Arckel               2:39:30     8:12
 46 134 Simpson, Annabel          Matrix Fitness Prendas        z.t.
 47  16 Glasbergen, Jessica       Tm Specialized-DPD-SRAM       z.t.
 48  53 Knol, Willeke             Jan van Arckel                z.t.
 49  15 Turpijn, Laura            Tm Specialized-DPD-SRAM       z.t.
 50  67 Tromp, Esra               Skil Argos                    z.t.
 51  88 Eshuis, Aafke             Team Ibis Cycles              z.t.
 52   7 Visser, Annelies          Noord-Holland/Ruiter Dak      z.t.
 53 109 Lavrijssen, Birgit        Sengers Ladies Cycling T      z.t.
 54  49 Kuizenga, Sigrid          Jan van Arckel                z.t.
 55  18 Koster, Olivia            Tm Specialized-DPD-SRAM       z.t.
 56 139 Dijkman, Aagtje           Peoples Trust - NWHoek        z.t.
 57  56 Horgan, Siobhan           GSD Gestion                   z.t.
 58 148 Jasinska, Edyta           Poland National Team          z.t.
 59  19 Bazuin, Dirkje            Restore Cycling Team          z.t.
 60 117 Arnouts, Anne             Kleo Ladies Team              z.t.
 61  65 de Boer, Sophie           District Zuid-Oost Neder      z.t.
 62   1 Otten, Marissa            Dolmans Boels Cycling         z.t.
 63  39 Olsson, Sara              ARC Ulysses                   z.t.
 64 132 Thelberg, Emmy            Swedish National Team         z.t.
 65   5 Rooijakkers, Pauliena     Dolmans Boels Cycling         z.t.
 66  28 Lenting, Charlotte        NWVG Bike4Air                 z.t.
 67 120 Lindberg, Marie           Kleo Ladies Team              z.t.
 68 161 Tomic, Josie              Team Jayco Australian         z.t.
 69 115 Lamborelle, Nathalie      Kleo Ladies Team              z.t.
 70   2 Ensing, Janneke           Dolmans Boels Cycling         z.t.
 71  10 Welter, Hannah            Noord-Holland/Ruiter Dak      z.t.
 72  46 Claessen, Marjolein       Dura Vermeer-Zd We Hoek      2:41:35    10:17

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 34.501 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Parkhotel Valkenburg Hills Classic 2012

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  AA Drink-Leontien.nl        17      7:35:56
  2  Rabobank Women Team         16      7:36:16        0:20
  3  Team Jayco Australian       27      7:41:00        5:04
  4  Noord-Holland/Ruiter Dak     2      7:41:00        5:04
  5  Skil Argos                  12      7:42:20        6:24
  6  GSD Gestion                 10      7:42:20        6:24
  7  Dura Vermeer-Zd We Hoek      8      7:42:20        6:24
  8  Team Ibis Cycles            15      7:42:20        6:24
  9  Sengers Ladies Cycling T    19      7:46:50       10:54
 10  Kleo Ladies Team            20      7:46:50       10:54
 11  Jan van Arckel               9      7:52:40       16:44
 12  Dolmans Boels Cycling        1      7:52:40       16:44
 13  Tm Specialized-DPD-SRAM      3      7:58:30       22:34
Uitslag beschikbaar gesteld door Joop Reinders