Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Ronde van Groningen

                       Uitslag Rit in lijn over 166,9 km

                         Wedstrijd datum: 3 Maart 2012

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   5 de Blaauw, Niels          NWVG Groningen               3:59:39
  2 177 de Vreede, Tom            Restore Cycling              3:59:48     0:09
  3   4 Hoekstra, Marco           NWVG Groningen                z.t.
  4 124 Ottema, Rick              Gaul!&Stormvogels&Omega       z.t.
  5 174 van der Niet, Rob         SwABo Cycling Team           4:00:03     0:24
  6  22 Kemna, Joost              OWC Oldenzaal                 z.t.
  7   3 Vriend, Rudy              NWVG Groningen                z.t.
  8   6 Verweij, Bram             NWVG Groningen                z.t.
  9 130 Bruin, Ivor               Zwaluwen&CC75Nijv&Raalte     4:00:09     0:30
 10  96 Rijpma, Coen              WV de Hanzerenners            z.t.
 11  59 Essers, Jan               LWV de Friesche Leeuw        4:00:10     0:31
 12  15 de Lange, Alex            De Kannibaal                 4:00:23     0:44
 13  37 Brouwer, Gijs             Kanjers voor Kanjers CT      4:00:28     0:49
 14 137 Harmsen, Bart             ARC Olympia&WTC deAmstel     4:01:29     1:50
 15 169 Niewold, Frank            SwABo Cycling Team           4:01:31     1:52
 16  95 Rijpma, Bart              WV de Hanzerenners           4:01:58     2:19
 17 178 de Haan, Binne-Pier       Restore Cycling               z.t.
 18 179 Krauwel, Bas              Restore Cycling               z.t.
 19   9 de Haan, Paul             WSV Emmen                     z.t.
 20  26 de Vries, Roel            OWC Oldenzaal                 z.t.
 21 153 Spring in t Veld, Joost   Kennemerland&Hoorn&UWTC       z.t.
 22   2 van Leeuwen, Cor          NWVG Groningen                z.t.
 23   1 de Lange, Bas             NWVG Groningen                z.t.
 24  53 Hoekstra, Ruben           WV Otto Ebbens                z.t.
 25  19 Elferink, Arjan           De Kannibaal                  z.t.
 26  56 de Bruin, Marc            WV Otto Ebbens                z.t.
 27 170 de Groot, Wouter          SwABo Cycling Team            z.t.
 28  17 Knol, Martijn             De Kannibaal                  z.t.
 29  50 Postma, Pieter            WV Otto Ebbens                z.t.
 30  76 van Wel, Ruud             WV Noord-Holland              z.t.
 31  99 Smits, Florian            ARC Ulysses                   z.t.
 32  25 Poelstra, Thijs           OWC Oldenzaal                 z.t.
 33  16 Boonstra, Jos             De Kannibaal                  z.t.
 34 142 Timmermans, Ron           WVOlympia&Mete-Assen-Rod      z.t.
 35  23 Bult, Axel                OWC Oldenzaal                 z.t.
 36  71 Bakker, Dennis            WV Noord-Holland              z.t.
 37   8 Fokkema, Anne             WSV Emmen                     z.t.
 38  92 Keulemans, Jasper         WV de Hanzerenners            z.t.
 39 157 Rinsema, Jurrien          RWC Ahoy                      z.t.
 40 132 Plender, Jasper           Zwaluwen&CC75Nijv&Raalte      z.t.
 41  35 Nijkerk, Wouter           ARTV de Adelaar               z.t.
 42 141 Bakker, Sjoerd            WVOlympia&Mete-Assen-Rod      z.t.
 43 143 Sipkema, Willem-Sytse     WVOlympia&Mete-Assen-Rod      z.t.
 44 113 Heering, Dennis           WRV de Peddelaars             z.t.
 45 128 Groenewold, Roderik       Zwaluwen&CC75Nijv&Raalte      z.t.
 46  38 Houwers, Bor              Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 47  91 van Dijk, Julian          WV de IJsselstreek            z.t.
 48  65 Reijmer, Tjalling         WV Eemland                    z.t.
 49  39 Kweldam, Nick             Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 50 155 Berk, Robert              RWC Ahoy                      z.t.
 51  24 Kamphuis, Sebastiaan      OWC Oldenzaal                 z.t.
 52  87 Hofman, Arjan             WV de IJsselstreek            z.t.
 53  61 Broekman, Koen            LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 54  57 Sweering, Harry           LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 55  28 Stokreef, Mark            OWC Oldenzaal                 z.t.
 56  80 Souverein, Dennis         ZWC DTS                       z.t.
 57 164 Volmerg, Frederik         Team Matrix Dortmund          z.t.
 58  83 Kor, Jasper               ZWC DTS                       z.t.
 59 125 Hoveijn, Frans            Gaul!&Stormvogels&Omega       z.t.
 60 127 Harbers, Rochéz           Zwaluwen&CC75Nijv&Raalte      z.t.
 61  31 Wagenaar, Johan           ARTV de Adelaar               z.t.
 62 149 Blokker, Joris            Kennemerland&Hoorn&UWTC       z.t.
 63 109 Buis, Silvan              West-Frisia                   z.t.
 64  11 Cornelisse, Hette         WSV Emmen                     z.t.
 65 181 Bal, Tom                  Restore Cycling               z.t.
 66 134 Korevaar, Daniël          ARC Olympia&WTC deAmstel      z.t.
 67  20 van der Wier, Wieger      De Kannibaal                  z.t.
 68  66 Reuling, Dirk             WV Eemland                    z.t.
 69  40 Olieman, Mark             Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 70 162 Woltering, Julian         Team Matrix Dortmund          z.t.
 71  73 Oostendorp, Marc          WV Noord-Holland              z.t.
 72 182 van Beusichem, Thijs      Restore Cycling               z.t.
 73  41 Stronks, Ivo              Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 74  43 Weening, Andries          WV WoonExpo Kapenga           z.t.
 75  52 Bos, Henk                 WV Otto Ebbens                z.t.
 76  44 Wierstra, Frank           WV WoonExpo Kapenga           z.t.
 77  27 van Weerd, Joost          OWC Oldenzaal                4:02:46     3:07
 78  62 Eisma, Eric               LWV de Friesche Leeuw        4:04:11     4:32
 79  74 Tesselaar, Mike           WV Noord-Holland              z.t.
 80  60 van der Schaaf, Tjeerd    LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 81  36 Bargeman, Simon           Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 82 120 van der Wielen,Jacob-Jan  Gaul!&Stormvogels&Omega       z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.786 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Ronde van Groningen

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  NWVG Groningen               1     11:59:30
  2  SwABo Cycling Team          25     12:03:32        4:02
  3  Restore Cycling             26     12:03:44        4:14
  4  OWC Oldenzaal                4     12:03:59        4:29
  5  WV de Hanzerenners          14     12:04:05        4:35
  6  Zwaluwen&CC75Nijv&Raalte    19     12:04:05        4:35
  7  LWV de Friesche Leeuw        9     12:04:06        4:36
  8  De Kannibaal                 3     12:04:19        4:49
  9  Kanjers voor Kanjers CT      6     12:04:24        4:54
 10  WV Otto Ebbens               8     12:05:54        6:24
 11  WVOlympia&Mete-Assen-Rod    21     12:05:54        6:24
 12  WSV Emmen                    2     12:05:54        6:24
 13  WV Noord-Holland            11     12:05:54        6:24
 14  Gaul!&Stormvogels&Omega     18     12:05:57        6:27
Uitslag beschikbaar gesteld door Daan Brand