Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

28e OMLOOP VAN DE GLAZEN STAD

                        Uitslag Rit in lijn over 173 km

              voor Elite en Beloften te Kwintsheul op 1 April 2012
                    Org: Stichting Omloop van de Glazen Stad

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  12 Vermeulen, Jeff           Metec Cycling Team           3:54:20
  2 115 Asselman, Jesper          Team Raiko-Stölting           z.t.
  3   2 Groenewegen, Dylan        Cycling Team De Rijke        3:54:21     0:01
  4   1 Havik, Yoeri              Cycling Team De Rijke        3:54:22     0:02
  5  44 Botman, Wim               Koga Cycling Team            3:54:23     0:03
  6  41 de Kort, Bram             Cycling Team Jo Piels         z.t.
  7  28 Hereijgers, Kobus         Parkhotel Valkenburg CT      3:54:24     0:04
  8  39 van Luijk, Sven           Cycling Team Jo Piels        3:54:25     0:05
  9  72 Krauwel, Bas              Restore-EBH Elshof CT        3:54:27     0:07
 10 120 de Jonge, Maarten         Team Raiko-Stölting          3:54:29     0:09
 11 116 van Immerseel, Gert-Jan   Team Raiko-Stölting          3:54:34     0:14
 12   4 te Brake, Remco           Cycling Team De Rijke        3:54:36     0:16
 13  46 Eefting, Roy              Koga Cycling Team             z.t.
 14 128 Andersen, Asbjorn Kragh   Team TRE-FOR                  z.t.
 15   8 Groen, Dex                Metec Cycling Team           3:54:37     0:17
 16  55 Bronkhorst, Harm          Koopmans Cycling Team         z.t.
 17   7 van Rhee, Joey            Metec Cycling Team            z.t.
 18  37 van der Weijst, Geert     Cycling Team Jo Piels         z.t.
 19  34 van Otterloo, Niels       NWVG-Bike4AIr Cycl Team       z.t.
 20  15 de Boer, Joris            Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 21  40 te Stroet, Rens           Cycling Team Jo Piels         z.t.
 22  73 Gelens, Ralph             BabyDump-Wilvo-Lemmens        z.t.
 23  21 van Diermen, Johnny       Rucanor-Line Cycl Team        z.t.
 24  30 Welten, Kay               Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 25  68 Bal, Tom                  Restore-EBH Elshof CT        3:54:38     0:18
 26  10 Smit, Dennis              Metec Cycling Team            z.t.
 27  38 Poutsma, Stefan           Cycling Team Jo Piels         z.t.
 28 163 Richards, Ian             WV De Mol                     z.t.
 29  20 Kaldenbach, Jeroen        Rucanor-Line Cycl Team        z.t.
 30 172 Wubben, Bob               Westland Wil Vooruit          z.t.
 31  82 Kemna, Joost              OWC Oldenzaal                 z.t.
 32 152 Houwers, Bor              Kanjers voor Kanjers          z.t.
 33  64 Koop, Jos                 Leasewinkel-Waardrenner       z.t.
 34  50 Boonstra, Jos             WV De Kannibaal              3:54:39     0:19
 35 133 Lust, Martijn             Wilton-Care4Bike-AA-Volh      z.t.
 36  60 Videler, Jorne            Koopmans Cycling Team         z.t.
 37  24 Kerkhof, Tim              Rucanor-Line Cycl Team        z.t.
 38 176 Plender, Jasper           Craft-Sensa Cycling Team      z.t.
 39  57 Kreder, Sander            Koopmans Cycling Team        3:54:40     0:20
 40  48 Ariesen, Johim            Koga Cycling Team             z.t.
 41 130 Hyltoft, Jannik           Team TRE-FOR                  z.t.
 42 157 Weening, Andries          WV WoonExpo Kapenga           z.t.
 43  49 de Lange, Alex            WV De Kannibaal               z.t.
 44  99 Hogervorst, Maikel        RWC Ahoy                      z.t.
 45  78 Brus, Marco               BabyDump-Wilvo-Lemmens        z.t.
 46  32 van Leeuwen, Cor          NWVG-Bike4AIr Cycl Team       z.t.
 47  19 Wolffenbuttel, Stefan     Rucanor-Line Cycl Team        z.t.
 48 118 Plötner, Nils             Team Raiko-Stölting           z.t.
 49  92 de Haan, Paul             Emmen-SG Automatisering       z.t.
 50 164 Buijk, Bart               WV De Mol                     z.t.
 51 170 Vrolijk, Danny            Westland Wil Vooruit         3:54:41     0:21
 52 109 Hofman, Arjan             WV De IJsselstreek            z.t.
 53  84 de Vries, Roel            OWC Oldenzaal                 z.t.
 54 145 Cijntje, Hillard          WV Noord Holland-Alkmaar      z.t.
 55 121 Abraham Gebru, Daniel     Comb Olympia-Amstel           z.t.
 56  31 Haxsen, Christoph         NWVG-Bike4AIr Cycl Team       z.t.
 57 126 Leliveld, Dennis          Comb Olympia-Amstel           z.t.
 58 106 van der Geest, Lukas      SWABO Cycling Team            z.t.
 59 123 Lof, Jan                  Comb Olympia-Amstel           z.t.
 60   5 Stamsnijder, Bas          Cycling Team De Rijke        3:54:42     0:22
 61  75 Kers, Koos Jeroen         BabyDump-Wilvo-Lemmens        z.t.
 62  53 van der Wier, Wieger      WV De Kannibaal              3:54:43     0:23
 63 107 Tuit, Sven                SWABO Cycling Team            z.t.
 64 127 Stenger, Klaus            Team TRE-FOR                  z.t.
 65 135 Plaice, Keir              Wilton-Care4Bike-AA-Volh     3:54:44     0:24
 66  11 Atzori, Umberto           Metec Cycling Team            z.t.
 67   9 Koning, Peter             Metec Cycling Team           3:54:45     0:25
 68  67 van Winden, Stefan        Restore-EBH Elshof CT        3:54:46     0:26
 69  45 Jonkman, Geertjan         Koga Cycling Team            3:54:47     0:27
 70   6 Ottema, Rick              Cycling Team De Rijke         z.t.
 71 105 Berk, Johan               SWABO Cycling Team           3:54:48     0:28
 72  26 van Ginneken, Sjoerd      Parkhotel Valkenburg CT      3:54:49     0:29
 73 119 Belka, Mathias            Team Raiko-Stölting          3:54:50     0:30
 74  94 Klein, Emiel              Emmen-SG Automatisering       z.t.
 75  13 Horring, Lars             Ruiter Dakkapellen WT        3:54:54     0:34
 76  63 de Hoog, Jesper           Leasewinkel-Waardrenner      3:55:02     0:42
 77 180 Bruin, Ivor               Craft-Sensa Cycling Team     3:55:08     0:48
 78 129 Guldhammer, Thomas        Team TRE-FOR                 3:55:27     1:07
 79  18 Helderman, Paul           Ruiter Dakkapellen WT        3:55:39     1:19
 80  25 Abe, Takayuki             Parkhotel Valkenburg CT      3:56:02     1:42
 81  29 Kazuki, Aoyanagi          Parkhotel Valkenburg CT      3:56:19     1:59
 82  27 Meijers, Daan             Parkhotel Valkenburg CT      3:57:09     2:49
 83 165 Hofstede, Wim             WV De Mol                    3:59:20     5:00
 84  43 Caspers, Didier           Koga Cycling Team            3:59:39     5:19
 85  16 van Breda, Rick           Ruiter Dakkapellen WT        3:59:40     5:20
 86   3 Groen, Ike                Cycling Team De Rijke        3:59:41     5:21
 87  17 Pronk, Jos                Ruiter Dakkapellen WT        3:59:43     5:23
 88  69 Bugter, Luuc              Restore-EBH Elshof CT        3:59:52     5:32

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.296 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

28e OMLOOP VAN DE GLAZEN STAD

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Cycling Team De Rijke        1     11:43:19
  2  Team Raiko-Stölting         20     11:43:23        0:04
  3  Cycling Team Jo Piels        7     11:43:25        0:06
  4  Metec Cycling Team           2     11:43:34        0:15
  5  Koga Cycling Team            8     11:43:39        0:20
  6  Parkhotel Valkenburg CT      5     11:43:50        0:31
  7  Restore-EBH Elshof CT       12     11:43:51        0:32
  8  Rucanor-Line Cycl Team       4     11:43:54        0:35
  9  Koopmans Cycling Team       10     11:43:56        0:37
 10  NWVG-Bike4AIr Cycl Team      6     11:43:58        0:39
 11  Team TRE-FOR                22     11:43:59        0:40
 12  BabyDump-Wilvo-Lemmens      13     11:43:59        0:40
 13  WV De Kannibaal              9     11:44:02        0:43
 14  Comb Olympia-Amstel         21     11:44:03        0:44
 15  SWABO Cycling Team          18     11:44:12        0:53
 16  Ruiter Dakkapellen WT        3     11:45:10        1:51
 17  WV De Mol                   28     11:48:38        5:19
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten