Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

47e RONDE VAN GELDERLAND

                        Uitslag Rit in lijn over 139 km

       Women UCI Class 1.2 - Apeldoorn, the Netherlands op 15 April 2012
                  Organizer: A.R.&T.V. de Adelaar - Apeldoorn

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  99 de Goede, Suzanne         Skil-Argos                   3:42:20
  2 103 Blaak, Chantal            AA Drink-Leontien.nl          z.t.
  3 139 Guarnier, Megan           Tibco to the Top              z.t.
  4 129 Spratt, Amanda            GreenEDGE-AIS                 z.t.
  5  16 Glasbergen, Jessica       Tm Specialized-DPD-SRAM       z.t.
  6  96 Antoshina, Tatiana        Rabobank Women Cycl Team      z.t.
  7 107 Wild, Kirsten             AA Drink-Leontien.nl         3:42:56     0:36
  8 119 Kasper, Romy              RusVelo Pro Women Team        z.t.
  9 102 Kanis, Janneke            Skil-Argos                    z.t.
 10  20 van Baarle, Ashlynn       Restore Cycling Team          z.t.
 11   4 Kessler, Nina             Dolman Boels Cycl Team        z.t.
 12  10 Welter, Hannah            Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 13 164 Gass, Daniela             Abus Nutrixxion               z.t.
 14 100 van de Ree, Monique       Skil-Argos                    z.t.
 15 152 Breggen-Schreurs,Geerike  Sengers Ladies Cycl Team      z.t.
 16 111 Zwick, Martina            German National Team          z.t.
 17 166 MacKie, Emma              Abus Nutrixxion               z.t.
 18  85 van Gogh, Natalie         Team Ibis Cycles              z.t.
 19  30 Ringlever, Linda          NWVG Bike4Air Dames CT        z.t.
 20 135 Zaparova, Aizan           Russian National Team         z.t.
 21  15 van den Hoek, Bianca      Tm Specialized-DPD-SRAM       z.t.
 22 104 van Wanroij, Marieke      AA Drink-Leontien.nl          z.t.
 23  43 Klep, Inge                Dura Vermeer Cycl Team        z.t.
 24  49 Wildeman, Jet             WV Jan van Arckel             z.t.
 25  92 Kitchen, Lauren           Rabobank Women Cycl Team      z.t.
 26 141 Schneider, Samantha       Tibco to the Top              z.t.
 27 133 Pankova, Larisa           Russian National Team         z.t.
 28  51 Stultiens, Sabrina        WV Jan van Arckel             z.t.
 29 142 Purcell, Jennifer         Tibco to the Top              z.t.
 30   3 van der Kamp, Laura       Dolman Boels Cycl Team        z.t.
 31  59 van Steenis, Samantha     People's Trust Ladies CT      z.t.
 32   5 Koster, Anouska           Dolman Boels Cycl Team        z.t.
 33   2 Gercama, Alie             Dolman Boels Cycl Team        z.t.
 34 167 Schnitzmeier, Anna        Abus Nutrixxion               z.t.
 35 145 Mustonen, Sara            Hitec Prod-Mistral Home       z.t.
 36  12 Soek, Julia               Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 37  36 Eversdijk, Anne           Team Nutswerk                 z.t.
 38  93 Knetemann, Roxane         Rabobank Women Cycl Team      z.t.
 39  94 Slappendel, Iris          Rabobank Women Cycl Team      z.t.
 40 155 de Roover, Eline          Sengers Ladies Cycl Team      z.t.
 41 109 Hofmann, Sarah-Lena       German National Team          z.t.
 42  24 Bazuin, Dirkje            Restore Cycling Team          z.t.
 43 143 Wheeler, Jennifer         Tibco to the Top              z.t.
 44 144 Hall, Lauren              Tibco to the Top              z.t.
 45 165 Johrend, Marlen           Abus Nutrixxion               z.t.
 46 106 Brand, Lucinda            AA Drink-Leontien.nl          z.t.
 47 163 Neylan, Rachel            Abus Nutrixxion               z.t.
 48 131 Villumsen, Lida           GreenEDGE-AIS                 z.t.
 49 120 Zabelinskaya, Olga        RusVelo Pro Women Team        z.t.
 50 128 Gunnewijk, Loes           GreenEDGE-AIS                 z.t.
 51 127 Gillow, Shara             GreenEDGE-AIS                 z.t.
 52 130 Arndt, Judith             GreenEDGE-AIS                 z.t.
 53  13 van Wingerden, Josien     Tm Specialized-DPD-SRAM       z.t.
 54 105 de Vries, Marijn          AA Drink-Leontien.nl          z.t.
 55 147 Moberg, Emilie            Hitec Prod-Mistral Home       z.t.
 56 140 Millar, Amanda            Tibco to the Top              z.t.
 57 108 Daams, Jessie             AA Drink-Leontien.nl          z.t.
 58 132 Häusler, Claudia          GreenEDGE-AIS                 z.t.
 59  18 Koster, Olivia            Tm Specialized-DPD-SRAM       z.t.
 60   6 Ensing, Janneke           Dolman Boels Cycl Team        z.t.
 61 151 Koedooder, Vera           Sengers Ladies Cycl Team      z.t.
 62 114 Fischer, Lisa             German National Team         3:43:29     1:09
 63 149 Thorsen, Thea             Hitec Prod-Mistral Home      3:44:01     1:41
 64  60 Jolink, Nathalie          People's Trust Ladies CT     3:44:16     1:56
 65  91 de Jong, Thalita          Rabobank Women Cycl Team     3:46:21     4:01
 66 136 Chulkova, Anastasia       Russian National Team         z.t.
 67 146 Lima, Tone Hatteland      Hitec Prod-Mistral Home      3:47:35     5:15
 68  22 van Hoek, Lotte           Restore Cycling Team          z.t.
 69  56 Kreuze, Ingeborg          People's Trust Ladies CT      z.t.
 70  71 Post, Jermaine            SWABO Ladies Cycl Team        z.t.
 71  29 Donkers, Djoeke           NWVG Bike4Air Dames CT        z.t.
 72 137 Bocharnikova, Elena       Russian National Team         z.t.
 73  80 Jeremiasse, Bernadette    Water-Land en Dijken          z.t.
 74 110 Poller, Lisa              German National Team          z.t.
 75  50 Jongstra, Sione           WV Jan van Arckel             z.t.
 76   9 Slik, Rozanne             Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 77  55 Tesink, Irene             People's Trust Ladies CT      z.t.
 78  54 Kogelman, Silke           WV Jan van Arckel             z.t.
 79 101 de Wildt, Anne            Skil-Argos                    z.t.
 80 148 Johansen, Cecilie         Hitec Prod-Mistral Home       z.t.
 81  87 Eshuis, Aafke             Team Ibis Cycles             3:49:47     7:27

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 37.511 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten