Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

49e FLEVOTOUR - JUNIOREN

                       Uitslag Rit in lijn over 117,3 km

                           te Kampen op 24 Maart 2012
                   Org: Comité Flevotour - Kamper Wieler Club

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 115 Bakker, Stephan           WV Viking-Waterland 1        2:40:20
  2  56 Rodenburg, Tim            RWC Ahoy 2                    z.t.
  3  39 Korevaar, Merijn          Pedaalridders-JvA-Trias2      z.t.
  4  47 van der Sijs, Twan        RTV de Bollenstreek 2         z.t.
  5 151 van Dongen, Ricardo       Willebrord Wil Vooruit 1      z.t.
  6 152 van Dalen, Jason          Willebrord Wil Vooruit 1      z.t.
  7 124 de Lange, Thijs           ZRTC Theo Middelkamp         2:40:25     0:05
  8 119 Smits, Jeroen             WV Viking-Waterland 2        2:40:27     0:07
  9 153 Wouters, Toon             Willebrord Wil Vooruit 1     2:40:41     0:21
 10  21 Mensink, Rick             Hanzerenners Zwolle 1        2:40:56     0:36
 11  31 Hofstede, Lennard         Restore Cycling 2             z.t.
 12  77 van der Duin, Patrick     WRV de Peddelaars 1          2:40:58     0:38
 13  37 Gieskens, Nicky           Pedaalridders-JvA-Trias2     2:41:54     1:34
 14  17 Ophof, Randy              CRT Raalte-CC75              2:41:57     1:37
 15  40 Mulder, Patrick           Pedaalridders-JvA-Trias3     2:42:01     1:41
 16  22 Tietema, Bas              Hanzerenners Zwolle 2        2:42:06     1:46
 17 154 Leijs, Joeri              Willebrord Wil Vooruit 2     2:42:10     1:50
 18 120 Tindal, Levi              WV Viking-Waterland 2        2:42:16     1:56
 19  84 Vos, Rutger               WSV Emmen                    2:42:18     1:58
 20  58 Bertram, Stan             TWC Maaslandster 1            z.t.
 21 118 Lind, Jorrit              WV Viking-Waterland 2         z.t.
 22  54 Leygraaff, Thijs          RWC Ahoy 1                    z.t.
 23 117 van Empel, Justin         WV Viking-Waterland 1         z.t.
 24 135 van Nieuwpoort, Koen      WC de Waardrenner             z.t.
 25  11 Schouten, Daan            AWV de Zwaluwen 2            2:42:25     2:05
 26  28 van Ark, Marnix           Restore Cycling 1            2:42:29     2:09
 27  53 Kramer, Erik              RWC Ahoy 1                    z.t.
 28 102 van Nierop, Glenn         WV de Jonge Renner 1          z.t.
 29  20 Klein Tijssink, Henk      Hanzerenners Zwolle 1         z.t.
 30  94 van Dorp, Kenneth         WV de IJsselstreek 1         2:42:33     2:13
 31 167 Bankras, Stijn            District Noor-Holland        2:43:15     2:55
 32 116 Buchener, Jochum          WV Viking-Waterland 1         z.t.
 33 104 Rooij, Paul               WV de Jonge Renner 2         2:45:47     5:27
 34  19 Bos, Maikel               Hanzerenners Zwolle 1         z.t.
 35  23 Tuin, Diederik            Hanzerenners Zwolle 2         z.t.
 36  49 ter Bekke, Pepijn         RTV Oldenzaalse WCL           z.t.
 37  10 Oud, Menno                AWV de Zwaluwen 2             z.t.
 38  83 Schaft, Tom               WSV Emmen                     z.t.
 39  82 Potze, Niels              WSV Emmen                     z.t.
 40  64 Brienissen, Marco         UWTC de Volharding 1          z.t.
 41 108 Jilesen, Robin            WV de Stormvogels             z.t.
 42  78 de Haan, Jan David        WRV de Peddelaars 1           z.t.
 43 155 Gunst, Davy               Willebrord Wil Vooruit 2      z.t.
 44  16 Janssen, Adriaan          CRT Raalte-CC75               z.t.
 45  70 Arts, Levi                WV Eemland                    z.t.
 46  68 Vlietstra, Mike           UWTC de Volharding 2         2:45:54     5:34
 47  65 van Beek, Pjotr           UWTC de Volharding 1         2:46:32     6:12

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.896 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

49e FLEVOTOUR - NIEUWELINGEN

                        Uitslag Rit in lijn over 86,2 km

                           te Kampen op 24 Maart 2012
                   Org: Comité Flevotour - Kamper Wieler Club

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  28 Jakobsen, Fabio           GRC Jan van Arckel           1:59:11
  2  61 van der Poel, Tim         RWC Ahoy 2                    z.t.
  3 116 Buning, Jorn              WV Noord-Holland 1            z.t.
  4 167 van Bouwel, Ruben         van Balen                     z.t.
  5 151 Lindenburg, Jim           Restore Cycling 1             z.t.
  6 152 Tobe, Xavier              Restore Cycling 1             z.t.
  7  89 van de Water, Max         WTC de Amstel                 z.t.
  8  34 Groeneveld, Harro         Hanzerenners 2                z.t.
  9  84 Wijkel, Tom               WRV de Peddelaars 2           z.t.
 10   9 Daatselaar, Douwe         ARC Ulysses                   z.t.
 11  58 Ammerlaan, Feiko          RWC Ahoy 1                    z.t.
 12  73 Nakken, Bruno             WV Meteorr Assen-Roden        z.t.
 13 166 Eenkhoorn, Pascal         van Balen                     z.t.
 14 150 de Geus, Thomas           RTC de Hoekse Renners         z.t.
 15  55 Dofferhoff, Roy           RTV de Bollenstreek 2         z.t.
 16  81 Heering, Niels            WRV de Peddelaars 1           z.t.
 17  75 Wagenmakers, Robbert      WV Meteorr Assen-Roden        z.t.
 18  70 Mengoulas, Alex           WV Eemland 2                  z.t.
 19  87 Timmermans, Justin        WSV Emmen                     z.t.
 20 102 Kooyman, Kevin            WV de Jonge Renner 1          z.t.
 21 153 van Dam, Martijn          Restore Cycling 1             z.t.
 22  68 Kroeze, Danny             WV Eemland 1                  z.t.
 23   4 Arentsen, Arjan           AR en TV De Adelaar           z.t.
 24 124 Krul, Harmen              WV Olympia 2                  z.t.
 25  76 Bol, Bjarne               Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 26 171 Kip, Vincent              District Oost                 z.t.
 27  13 Kalvenhaar, Rogier        AWV De Zwaluwen 2             z.t.
 28  69 van der Lecq, Luc         WV Eemland 1                  z.t.
 29  63 Stolk, Julian             RWC Ahoy 2                    z.t.
 30  12 Hudepol, Nordin           AWV De Zwaluwen 1             z.t.
 31  14 Veldscholten, Lars        AWV De Zwaluwen 2             z.t.
 32 126 Zandvliet, Janiek         WV Olympia 2                  z.t.
 33 103 van der Pluijm, Sven      WV de Jonge Renner 2          z.t.
 34   1 de Jong, Jorg             Achterhoek 2000               z.t.
 35  85 Oost, Stijn               WSV Emmen                     z.t.
 36  86 Potze, Olaf               WSV Emmen                     z.t.
 37 168 De Wouwer, Van            van Balen                     z.t.
 38 101 Dekker, Kelvin            WV de Jonge Renner 1          z.t.
 39 155 van den Nouweland, Jordi  Restore Cycling 2             z.t.
 40  62 Rijsdijk, Tristan         RWC Ahoy 2                    z.t.
 41  82 Nijdam, Remy              WRV de Peddelaars 2           z.t.
 42  47 Martens, Thom             PRC de Pedaalridders          z.t.
 43  59 Bouckaert, Thierry        RWC Ahoy 1                    z.t.
 44 142 van den Enden, Jesse      Westland Wil Vooruit 1        z.t.
 45   8 Detant, Yannick           ARC Ulysses                   z.t.
 46 158 Fennema, Gerben Pieter    LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 47  56 Meeuwissen, Jeffrey       RTV de Bollenstreek 2         z.t.
 48 129 van Uden, Dandy           WV Schijndel                  z.t.
 49 145 de Zoete, Miquel          Westland Wil Vooruit 2        z.t.
 50 157 de Jong, Jeen             LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 51  65 Bolhoven, Marc            UWTC de Volharding            z.t.
 52  40 Buijs, Dennis             LRTV Swift                    z.t.
 53  38 de Langen, Mark           JvR de Batauwers              z.t.
 54  79 Bodegraven, Michel        WRV de Peddelaars 1           z.t.
 55  52 Admiraal, Martijn         RTV de Bollenstreek 1         z.t.
 56 143 van Leeuwen, Dennis       Westland Wil Vooruit 1        z.t.
 57  42 Zandbergen, Folkert       LRTV Swift                    z.t.
 58 109 Piening, Calvin           WV de Stormvogels 2           z.t.
 59 133 Koens, Roel               ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 60 117 Burger, Sven              WV Noord-Holland 1            z.t.
 61 119 Nieuwpoort, Jelle         WV Noord-Holland 2            z.t.
 62  93 Timmermans, Jordi         WV Breda                      z.t.
 63 131 van der Velde, Jurjun     WV WoonExpo Kapenga           z.t.
 64 100 Celi, Abe                 WV de Jonge Renner 1          z.t.
 65 141 van Wijk, Oscar           ZWC DTS 2                     z.t.
 66   3 Vrielink, Mitchel         Achterhoek 2000               z.t.
 67  26 Talen, Jordi              DRC De Mol                    z.t.
 68  57 Schelling, Jouke          RTV de Bollenstreek 2         z.t.
 69 130 Faber, Sil                WV WoonExpo Kapenga           z.t.
 70  41 Haarbrink, Sam            LRTV Swift                    z.t.
 71  97 ten Hove, Corné           WV de IJsselstreek 2          z.t.
 72  64 Berrens, Wessel           UWTC de Volharding           1:59:20     0:09
 73  92 Mol, Max                  WV Breda                     1:59:39     0:28
 74 104 Veltman, Milan            WV de Jonge Renner 2          z.t.
 75  53 Alkemade, Flip            RTV de Bollenstreek 1        1:59:49     0:38
 76  90 Wolffenbuttel, Nils       WTC de Amstel                1:59:51     0:40
 77 161 Wagenaar, Rinse           WV Otto Ebbens                z.t.
 78  10 Braamhaar, Rick           AWV De Zwaluwen 1            2:00:07     0:56
 79 146 Duijvesteijn, Jim         Westland Wil Vooruit 2       2:00:36     1:25
 80  20 Pap, Jarno                CRT Raalte-CC75              2:00:47     1:36
 81 144 Bol, Cees                 Westland Wil Vooruit 1       2:00:51     1:40
 82  77 van Dalen, Damian         Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 83 163 van den Bovenkamp, Kurdy  GRTC Excelsior               2:00:59     1:48
 84  66 de Vos, Isidoor           UWTC de Volharding           2:01:03     1:52
 85 132 Visser, Eit               WV WoonExpo Kapenga           z.t.
 86 107 de Jong, Tim              WV de Stormvogels 1           z.t.
 87  36 Reints, Remy              Hanzerenners 2                z.t.
 88 112 van Haaften, Jason        WV het Stadion               2:01:18     2:07
 89   5 Grefte, Luc               AR en TV De Adelaar           z.t.
 90  67 Kool, Thijs               WV Eemland 1                  z.t.
 91  95 Beelen, Arjan             WV de IJsselstreek 1          z.t.
 92  39 Weber, Thomas             JvR de Batauwers              z.t.
 93   7 Berendse, Brendan         ARC Ulysses                   z.t.
 94  16 Appelman, Mike            BRC Kennemerland              z.t.
 95  71 van Unen, Lars            WV Eemland 2                  z.t.
 96 128 Koolen, Thomas            WV Schijndel                  z.t.
 97  60 van Nierop, Dion          RWC Ahoy 1                    z.t.
 98  96 Grootjen, Jochem          WV de IJsselstreek 1          z.t.
 99  94 Bakker, Arjan             WV de IJsselstreek 1         2:01:24     2:13
100  31 Alberts, leon             Hanzerenners 1                z.t.
101  15 Withag, Tjardo            AWV De Zwaluwen 2            2:01:55     2:44
102  24 Tigelaar, Yoeri           District Noord                z.t.
103 136 van den Berg, Julius      ZWC DTS 1                     z.t.
104  19 Lohuis, Koen              CRT Raalte-CC75              2:03:10     3:59
105  78 Spierings, Julian         Willebrord Wil Vooruit       2:03:18     4:07
106  45 Ladeur, Vincent           PRC Delta                    2:03:24     4:13
107   6 Engelmann, Wouter         AR en TV De Adelaar           z.t.
108 120 Zuidweg, Rob              WV Noord-Holland 2           2:05:38     6:27
109 127 van Dolleweerd, Tim       WV Schijndel                 2:06:15     7:04
110  74 Senechal, Rik             WV Meteorr Assen-Roden       2:07:05     7:54
111 148 Kuipers, Thorsten         RTC de Hoekse Renners        2:08:02     8:51
112 135 Boer, Erik                ZRTC Theo Middelkamp         2:08:13     9:02
113 134 de Neve, Guido            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
114  46 Lok, Camiel               PRC de Pedaalridders         2:08:14     9:03

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.395 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten