Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

29e EPZ Omloop v Borsele Elite Vrouwen

                          Uitslag Omloop over 121,5 km

                 's Heerenhoek - 's Heerenhoek op 21 April 2012

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 145 van Dijk, Ellen           T Specialized Lululemon      3:03:18
  2 184 Elvin, Gracie             Australian National Cycl      z.t.
  3 100 Duester, Sarah            Rabobank Women Cycl Team      z.t.
  4   2 Blaak, Chantal            AA Drink-Leontien.nl CT       z.t.
  5 107 Pieters, Amy              Skil Argos                    z.t.
  6 187 Hoskins, Melissa          Greenedge-AIS                 z.t.
  7 124 Guarnier, Megan           USA National Team             z.t.
  8   1 Wild, Kirsten             AA Drink-Leontien.nl CT      3:04:04     0:46
  9  13 van der Kamp, Laura       Dolmans-Boels CT              z.t.
 10 166 Chulkova, Anastasia       Russian National Team         z.t.
 11 159 Buyl, Kimberley           Sengers Ladies Cycl Team      z.t.
 12 120 Kirchmann, Leah           Canadian Cycling Ass          z.t.
 13  55 van Steenis, Samantha     People's Trust Ladies CT      z.t.
 14 142 de Baat, Kim              Middelkamp/Snelle Wiel        z.t.
 15  75 van den Hoek, Bianca      TM Specialized-DPD-SRAM       z.t.
 16 160 de Roover, Eline          Sengers Ladies Cycl Team      z.t.
 17 127 Moberg, Emilie            Hitec-Prod-Mistral Home       z.t.
 18 122 Cliff-Ryan, Theresa       USA National Team             z.t.
 19 196 Agnť, Silinyte            Diadora-Pasta Zara            z.t.
 20  43 Bazuin, Dirkje            Restore Cycling Team          z.t.
 21  16 Koster, Anouska           Dolmans-Boels CT              z.t.
 22 172 Sosenko, Aleksandra       Vaiano Tepso                  z.t.
 23 104 de Goede, Suzanne         Skil Argos                    z.t.
 24 163 Pankova, Larisa           Russian National Team         z.t.
 25  15 Kessler, Nina             Dolmans-Boels CT              z.t.
 26  64 Knol, Willeke             WV Jan van Arckel             z.t.
 27 153 Mielnik, Natalia          Polska National Team          z.t.
 28  54 Soek, Julia               Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 29 170 Leleivyte, Rasa           Vaiano Tepso                  z.t.
 30  60 Dijkman, Aagtje           People's Trust Ladies CT      z.t.
 31 111 Ehrler, Desiree           Bigla Cycling Team            z.t.
 32 108 van de Ree, Monique       Skil Argos                    z.t.
 33 106 Markus, Kelly             Skil Argos                    z.t.
 34  24 Doedee, Baukje            Team Nutswerk                 z.t.
 35  23 Klok, Ines                Team Nutswerk                 z.t.
 36 152 Guz, Paulina              Polska National Team          z.t.
 37 102 Slappendel, Iris          Rabobank Women Cycl Team      z.t.
 38 157 Koster, Claudia           Sengers Ladies Cycl Team      z.t.
 39   5 Martin, Lucy              AA Drink-Leontien.nl CT       z.t.
 40 131 Thorsen, Thea             Hitec-Prod-Mistral Home       z.t.
 41 117 Caron, Joanie             Canadian Cycling Ass          z.t.
 42  19 van der Stelt, Iris       Team Nutswerk                 z.t.
 43  83 Coney, Sarah              Matrix Fitness-Prendas        z.t.
 44  78 Koster, Olivia            TM Specialized-DPD-SRAM       z.t.
 45 128 Lima-Hatteland, Tone      Hitec-Prod-Mistral Home       z.t.
 46 178 Grassi, Guiseppina        Faren Honda Team              z.t.
 47  47 Klomp, Manon              Restore Cycling Team          z.t.
 48 149 Hosking, Chloe            T Specialized Lululemon       z.t.
 49  63 Francke, Agnieta          WV Jan van Arckel             z.t.
 50 182 Noonan, Sinead            Australian National Cycl      z.t.
 51  73 Turpijn, Laura            TM Specialized-DPD-SRAM       z.t.
 52 167 Burchenkova, Alexandra    Russian National Team         z.t.
 53 165 Zhaparova, Aizan          Russian National Team         z.t.
 54 101 Kitchen, Lauren           Rabobank Women Cycl Team      z.t.
 55 125 Holcomb, Janel            USA National Team             z.t.
 56   4 Olsson, Madelene          AA Drink-Leontien.nl CT       z.t.
 57 183 Hogan, Joanne             Australian National Cycl      z.t.
 58 158 Koedooder, Vera           Sengers Ladies Cycl Team      z.t.
 59   3 Brand, Lucinda            AA Drink-Leontien.nl CT       z.t.
 60 173 Katarzina, Sosna          Vaiano Tepso                  z.t.
 61 105 Kanis, Janneke            Skil Argos                    z.t.
 62  76 Glasbergen, Jessica       TM Specialized-DPD-SRAM       z.t.
 63 197 Cilvinaite, Inga          Diadora-Pasta Zara            z.t.
 64  99 Knetemann, Roxane         Rabobank Women Cycl Team      z.t.
 65 194 Batagelj, Polona          Diadora-Pasta Zara            z.t.
 66 185 McConville, Chloe         Australian National Cycl      z.t.
 67  56 Kreuze, Ingeborg          People's Trust Ladies CT      z.t.
 68  46 van Hoek, Lotte           Restore Cycling Team          z.t.
 69 189 Maclean, Jessie           Greenedge-AIS                 z.t.
 70  97 Antoshina, Tatiana        Rabobank Women Cycl Team      z.t.
 71  84 King, Dani                Matrix Fitness-Prendas        z.t.
 72 103 Tromp, Esra               Skil Argos                    z.t.
 73 116 Shaw, Rhae-Christie       Canadian Cycling Ass          z.t.
 74 193 Andruk, Iona              Diadora-Pasta Zara            z.t.
 75 191 Villumsen, Linda          Greenedge-AIS                 z.t.
 76 195 Bronzini, Giorgia         Diadora-Pasta Zara            z.t.
 77 148 Teutenberg, Ina Yoko      T Specialized Lululemon       z.t.
 78 126 McGrath, Kristin          USA National Team             z.t.
 79 161 Lavrijssen, Birgit        Sengers Ladies Cycl Team      z.t.
 80 198 D'Ettorre, Alessandra     Diadora-Pasta Zara            z.t.
 81 190 Hausler, Claudia          Greenedge-AIS                 z.t.
 82 188 Gunnewijk, Loes           Greenedge-AIS                 z.t.
 83 146 Hughes, Clara             T Specialized Lululemon       z.t.
 84 192 Rhodes, Alexis            Greenedge-AIS                 z.t.
 85 151 Brezna, Paulina           Polska National Team          z.t.
 86 150 Neben, Amber              T Specialized Lululemon       z.t.
 87 147 Becker, Charlotte         T Specialized Lululemon      3:04:17     0:59
 88 177 Utrobina, Elena           Faren Honda Team             3:04:21     1:03
 89  27 Eshuis, Aafke             Team Ibis Cycles             3:04:41     1:23
 90  22 Braam, Joukje             Team Nutswerk                3:05:04     1:46
 91  61 van den Berg, Kimberly    WV Jan van Arckel            3:06:51     3:33
 92  51 Hoeksma, Ilona            Ruiter Dakkapellen WT        3:10:16     6:58
 93  33 van Santen, Domenique     Swabo Ladies CT               z.t.
 94  53 Slik, Rozanne             Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 95  45 Goossens, Veerle          Restore Cycling Team          z.t.
 96 154 Garczynska, Karolina      Polska National Team          z.t.
 97  92 Jeremiasse, Bernadette    Water-Land en Dijken          z.t.
 98 156 Zieminska, Malgorzata     Polska National Team          z.t.
 99 180 Galloway, Myfanway        Faren Honda Team              z.t.
100  49 van Katwijk, Nathalie     Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
101  10 de Moyer, Tessa           Dura Vermeer CT               z.t.
102 129 Johansen, Cecilie         Hitec-Prod-Mistral Home       z.t.
103 186 Allen, Jessica            Australian National Cycl      z.t.
104  21 Janssen, Christel         Team Nutswerk                 z.t.
105 141 Janssen, Esmee            Middelkamp/Snelle Wiel        z.t.
106 130 Bergseth, Johanne         Hitec-Prod-Mistral Home       z.t.
107  70 Tiessens, Ivana           Ronald McDonald Huis-GWP      z.t.
108  48 Roberti, Chiara           Restore Cycling Team          z.t.
109  41 Oudman, Hilde             NWVG Bike4Air Dames CT        z.t.
110  93 Slewe, Melissa            Water-Land en Dijken          z.t.
111  58 Stokman, Marjan           People's Trust Ladies CT      z.t.
112  85 Lubben, Janien            WV De Peddelaars              z.t.
113  98 Talen, Rebecca            Rabobank Women Cycl Team      z.t.
114 162 Rockx, Anouk              Sengers Ladies Cycl Team      z.t.
115  38 Cramoysan, Sarah          NWVG Bike4Air Dames CT        z.t.
116 179 Nadalutti, Chiara         Faren Honda Team              z.t.
117  87 Meijering, Danielle       WV De Peddelaars              z.t.
118  65 van Wijk, Eltina          WV Jan van Arckel             z.t.
119   8 Verdonck, Sofie           Dura Vermeer CT               z.t.
120  20 Woering, Henriette        Team Nutswerk                 z.t.
121  34 de Boer, Olga             Swabo Ladies CT               z.t.
122  71 van Dijk, Kim             Ronald McDonald Huis-GWP      z.t.
123   9 Simons, Suzan             Dura Vermeer CT               z.t.
124  30 Trott, Laura              Team Ibis Cycles              z.t.
125  39 Lissenberg, DaniŽle       NWVG Bike4Air Dames CT       3:10:27     7:09
126  66 van Ooijen, Marielle      WV Jan van Arckel            3:10:54     7:36
127 140 Matthijsse, Mathilde      Middelkamp/Snelle Wiel       3:11:50     8:32
128 144 Bremmers, Ingeborg        Middelkamp/Snelle Wiel       3:13:16     9:58

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.771 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

29e EPZ Omloop v Borsele Elite Vrouwen

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  AA Drink-Leontien.nl CT      1      9:11:26
  2  Skil Argos                  18      9:11:26
  3  USA National Team           21      9:11:26
  4  Rabobank Women Cycl Team    17      9:11:26
  5  Australian National Cycl    31      9:11:26
  6  T Specialized Lululemon     25      9:11:26
  7  Greenedge-AIS               32      9:11:26
  8  Dolmans-Boels CT             3      9:12:12        0:46
  9  Sengers Ladies Cycl Team    27      9:12:12        0:46
 10  Russian National Team       28      9:12:12        0:46
 11  Hitec-Prod-Mistral Home     22      9:12:12        0:46
 12  People's Trust Ladies CT    10      9:12:12        0:46
 13  TM Specialized-DPD-SRAM     13      9:12:12        0:46
 14  Vaiano Tepso                29      9:12:12        0:46
 15  Team Nutswerk                4      9:12:12        0:46
 16  Canadian Cycling Ass        20      9:12:12        0:46
 17  Restore Cycling Team         8      9:12:12        0:46
 18  Diadora-Pasta Zara          33      9:12:12        0:46
 19  Polska National Team        26      9:12:12        0:46
 20  WV Jan van Arckel           11      9:14:59        3:33
 21  Faren Honda Team            30      9:18:41        7:15
 22  Ruiter Dakkapellen WT        9      9:24:36       13:10
 23  Middelkamp/Snelle Wiel      24      9:26:10       14:44
 24  Dura Vermeer CT              2      9:30:48       19:22
 25  NWVG Bike4Air Dames CT       7      9:30:59       19:33
Uitslag beschikbaar gesteld door Honk Pieters