Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

6e ARNO WALLAARD MEMORIAL ELITE/BELOFTE

                        Uitslag Wegwedstrijd over 200 km

                         Wedstrijd datum: 21 April 2012
                  RABOBANK, HET KONTAKT, WALLAARD, DRILLGUIDE

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 105 van Baarle, Dylan         Rabobank Continental Tea     4:23:08
  2   6 Asselman, Jesper          Raiko Stölting               4:23:14     0:06
  3 204 Meijers, Daan             Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
  4 158 van Hoecke, Justin        Wallonie Bruxelles-CA         z.t.
  5 171 Carolus, Jorne            Lotto-Belisol U23             z.t.
  6 106 van Poppel, Danny         Rabobank Continental Tea     4:23:24     0:16
  7 173 Reynvoet, Niels           Lotto-Belisol U23             z.t.
  8  43 Schets, Steve             Jong Vlaanderen CyclingT      z.t.
  9 175 van Trijp, Maarten        Lotto-Belisol U23             z.t.
 10 124 Kurth, Michael            Team Eddy Merckx-Indelan      z.t.
 11 102 Kreder, Wesley            Rabobank Continental Tea      z.t.
 12 147 Opie, Chris               Team UK Youth Cycling         z.t.
 13 166 Yatsevich, Kirill         Itera Katusha U-23            z.t.
 14  28 te Brake, Remco           Cycling Team De Rijke         z.t.
 15 101 Bovenhuis, Jasper         Rabobank Continental Tea      z.t.
 16 174 van Trijp, Jurgen         Lotto-Belisol U23             z.t.
 17  83 Janse van Rensburg,Rein   MTN Qhubeka Cycling Team      z.t.
 18 177 Vereecken, Nicolas        Lotto-Belisol U23             z.t.
 19 237 Niewold, Frank            RP de Volharding/SwaBo        z.t.
 20 216 Kerkhof, Tim              Rucanor-Line CT               z.t.
 21  38 van Luijk, Sven           Cycling Team Jo Piels         z.t.
 22  14 Erdin, Peter              Atlas Personal-Jakroo         z.t.
 23  11 Addy, Raphaël             Atlas Personal-Jakroo         z.t.
 24  82 Brown, Arran              MTN Qhubeka Cycling Team      z.t.
 25 118 Weber, Sascha             Team Differdange/magic s      z.t.
 26 182 Castelijns, Twan          Baby-Dump Lemmens Wilvo       z.t.
 27 232 Buskermolen, Jordy        RP de Volharding/SwaBo        z.t.
 28 181 Brus, Marco               Baby-Dump Lemmens Wilvo       z.t.
 29 245 Richards, Ian Peter       RP RWC Ahoy/ de Mol           z.t.
 30   2 de Jonge, Maarten         Raiko Stölting                z.t.
 31  53 Chaigneau, Robin          Koga Cycling Team             z.t.
 32  74 Smit, Dennis              Metec Continental Team        z.t.
 33 201 Hereijgers, Kobus         Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 34 198 Vreugdenhil, Stefan       Koopmans Cycling Team         z.t.
 35  48 Verwaest, Kevin           Jong Vlaanderen CyclingT      z.t.
 36  18 Winter, Nicolas           Atlas Personal-Jakroo         z.t.
 37 223 de Reus, Frank            GRC Jan van Arckel            z.t.
 38  15 Henggeler, Daniel         Atlas Personal-Jakroo         z.t.
 39 142 Barker, Yanto             Team UK Youth Cycling         z.t.
 40 151 Bertholet, Quentin        Wallonie Bruxelles-CA         z.t.
 41 125 Monreal, Florian          Team Eddy Merckx-Indelan      z.t.
 42  33 Roosen, Sjors             Cycling Team Jo Piels         z.t.
 43 163 Katyrin, Roman            Itera Katusha U-23            z.t.
 44  65 Macic, Chris              Marco Polo Cycling Donck      z.t.
 45  97 Laengen, Oystein Stake    Plussbank BMC                 z.t.
 46  64 Kuyckx, Jan               Marco Polo Cycling Donck      z.t.
 47   3 Oelerich, Jan             Raiko Stölting                z.t.
 48 108 Zepuntke, Ruben           Rabobank Continental Tea      z.t.
 49 123 Hellmann, Julian          Team Eddy Merckx-Indelan      z.t.
 50  36 Oostlander, Sander        Cycling Team Jo Piels         z.t.
 51 131 Fiedler, Jacob            Team NSP-Ghost                z.t.
 52 206 Vermeulen, Jack           Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 53 152 DeWitte, Jonathan         Wallonie Bruxelles-CA         z.t.
 54  31 de Beer, Pim              Cycling Team Jo Piels         z.t.
 55 164 Egorov, Kirill            Itera Katusha U-23            z.t.
 56 112 Coenen, Johan             Team Differdange/magic s      z.t.
 57  71 Hollanders, Dries         Metec Continental Team       4:23:34     0:26
 58  42 Vanlerberghe, Bert        Jong Vlaanderen CyclingT      z.t.
 59 136 Menville, Léo             Team NSP-Ghost               4:23:37     0:29
 60 107 Zabel, Rick               Rabobank Continental Tea     4:23:42     0:34
 61  23 Duyn, Huub                Cycling Team De Rijke         z.t.
 62 138 Thömel, Tino              Team NSP-Ghost               4:23:44     0:36
 63  44 Lepla, Jeroen             Jong Vlaanderen CyclingT     4:23:48     0:40
 64 165 Shmalko, Viktor           Itera Katusha U-23           4:23:56     0:48
 65 212 De Groot, Daan            Rucanor-Line CT               z.t.
 66  96 Kvaalsvoll, Sebastiaan    Plussbank BMC                4:24:04     0:56
 67 205 van Ginneken, Sjoerd      Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 68 207 Welten, Kay               Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 69 218 van der Vall, Lars        Rucanor-Line CT               z.t.
 70 241 Berk, Robert              RP RWC Ahoy/ de Mol           z.t.
 71 183 Coppens, Jens             Baby-Dump Lemmens Wilvo       z.t.
 72 184 de Greef, Robbert         Baby-Dump Lemmens Wilvo       z.t.
 73 208 Werst, Raymond            Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 74  27 Schoonbroodt, Bob         Cycling Team De Rijke         z.t.
 75  52 Caspers, Didier           Koga Cycling Team             z.t.
 76 103 Riesebeek, Oscar          Rabobank Continental Tea      z.t.
 77  24 Kouwenhoven, Sjoerd       Cycling Team De Rijke         z.t.
 78  51 Ariesen, Johim            Koga Cycling Team             z.t.
 79   7 Gebauer, Tim              Raiko Stölting                z.t.
 80 172 Craeghs, Maarten          Lotto-Belisol U23             z.t.
 81  84 Potgieter, Bradley        MTN Qhubeka Cycling Team     4:24:44     1:36
 82  21 Beukeboom, Dion           Cycling Team De Rijke        4:24:56     1:48
 83 242 Buijk, Bart               RP RWC Ahoy/ de Mol          4:24:58     1:50
 84 156 Premont, Christophe       Wallonie Bruxelles-CA         z.t.
 85 157 Stenuit, Robin            Wallonie Bruxelles-CA        4:25:22     2:14
 86 135 Hooghiemster, Rene        Team NSP-Ghost               4:25:28     2:20
 87  54 Eefting, Roy              Koga Cycling Team            4:25:34     2:26
 88 238 van der Niet, Rob         RP de Volharding/SwaBo        z.t.
 89   1 Hassink, Arne             Raiko Stölting               4:25:46     2:38
 90 178 Wauters, Willem           Lotto-Belisol U23             z.t.
 91 104 Tusveld, Martijn          Rabobank Continental Tea      z.t.
 92 148 Stevenson, Christopher    Team UK Youth Cycling         z.t.
 93 141 Backstedt, Magnus         Team UK Youth Cycling         z.t.
 94 196 Kreder, Sander            Koopmans Cycling Team         z.t.
 95 186 Gelens, Ralph             Baby-Dump Lemmens Wilvo       z.t.
 96 192 Dorren, Ruben             Koopmans Cycling Team         z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 45.604 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon