Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

4e Altena Biesbosch Ronde

                       Uitslag Rit in lijn over 173,3 km

                         Wedstrijd datum: 9 April 2012

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 131 Chaigneau, Robin          Koga Cycling Team            4:08:44
  2 113 Groen, Dex                Metec Cycling Team            z.t.
  3 173 Ottema, Rick              Cycling Team De Rijke         z.t.
  4 110 Moerland, Paul            Metec Cycling Team            z.t.
  5  46 Janssen, Yannick          Parkhotel Valkenburg CT      4:09:14     0:30
  6 130 van den Berg, Jim         Koga Cycling Team            4:10:38     1:54
  7 111 van Rhee, Joey            Metec Cycling Team           4:10:40     1:56
  8  17 Roosen, Timo              wv De Jonge Renner           4:10:58     2:14
  9  66 van Zijl, Melvin          Koopmans Cycling Team        4:11:00     2:16
 10 132 van Ruitenbeek, Emmanuel  Koga Cycling Team             z.t.
 11 164 Hofstede, Wim             Wielerploeg De Mol            z.t.
 12 170 Groenewegen, Dylan        Cycling Team De Rijke         z.t.
 13   8 Merx, Peter               NWVG Bike4Air CT              z.t.
 14  32 van de Vall, Lars         Rucanor-Line CT               z.t.
 15 112 Bosters, JurriŽn          Metec Cycling Team            z.t.
 16 128 Botman, Wim               Koga Cycling Team             z.t.
 17  53 de Lange, Alex            wv De IJsselstreek            z.t.
 18  70 Schalk, Twan              WV Breda/ZWH/RC Antwerp       z.t.
 19  15 Knops, Jorn               wv De Jonge Renner            z.t.
 20  16 Mulder, Nick              wv De Jonge Renner            z.t.
 21  14 van den Esschert, Daan    wv De Jonge Renner            z.t.
 22 127 Asjes, Jelmer             Koga Cycling Team             z.t.
 23  39 de Beer, Pim              Cycling Team Jo Piels         z.t.
 24 114 Koning, Peter             Metec Cycling Team           4:11:10     2:26
 25   9 Harms, Jos                NWVG Bike4Air CT             4:11:32     2:48
 26 172 Kouwenhoven, Sjoerd       Cycling Team De Rijke        4:21:32    12:48
 27  42 de Haan, Sierk-Jan        Cycling Team Jo Piels         z.t.
 28  43 Hereijgers, Kobus         Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 29 174 Pot, Sebastiaan           Cycling Team De Rijke        4:22:42    13:58
 30 146 Cuppens, Tjarco           TWC Maaslandster ZL          4:22:59    14:15
 31  34 Beckeringh, Derk Abel     Rucanor-Line CT               z.t.
 32  31 Kaldenbach, Jeroen        Rucanor-Line CT              4:23:01    14:17
 33 138 Stroosnijder, Michel      Babydump Wielerteam           z.t.
 34 103 Ossendrijver, Kevin       Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 35 105 Godrie, Stan              Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 36 171 Schipper, Jesper          Cycling Team De Rijke        4:23:04    14:20
 37 109 van den Hengel, Bob       Metec Cycling Team           4:23:07    14:23
 38  11 Puttenstein, Ronald       NWVG Bike4Air CT             4:33:07    24:23
 39  36 de Man, Jaap              Rucanor-Line CT               z.t.
 40  10 Janssen, Kees             NWVG Bike4Air CT              z.t.
 41 107 Woestenberg, Peter        Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 42 155 van der Meer, Nick        Westland Wil Vooruit          z.t.
 43  20 Boerrigter, Mathijs       Craft-Sensea-RSE CT           z.t.
 44  83 Kweldam, Nick             Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 45  21 Bruin, Ivor               Craft-Sensea-RSE CT           z.t.
 46 100 de Reus, Frank            Jan van Arckel               4:34:07    25:23
 47  64 Bond, Mike                Koopmans Cycling Team        4:34:08    25:24
 48 123 Essers, Jan               LWV de Friesche Leeuw        4:34:10    25:26
 49 144 Kuijvenhoven, Marco       Leasewinkel/Waardrenner       z.t.
 50  33 Hofland, Fausto           Rucanor-Line CT               z.t.
 51   4 van der Burg, Joost       Restore EBH Cycling Team     4:34:11    25:27
 52 117 Wagenaar, Johan           ARTV De Adelaar               z.t.
 53  49 Hofman, Arjan             wv De IJsselstreek            z.t.
 54 118 Nijkerk, Wouter           ARTV De Adelaar               z.t.
 55  18 van Diemen, Jurgen        wv De Jonge Renner            z.t.
 56  75 Reuling, Dirk             SRAM-wv Eemland               z.t.
 57   7 Wegter, Bram              NWVG Bike4Air CT              z.t.
 58  92 Willemse, Joeri           Hanzerenners Zwolle           z.t.
 59  72 Verdaasdonk, Nicky        WV Breda/ZWH/RC Antwerp       z.t.
 60  52 de Haan, Arjan            wv De IJsselstreek            z.t.
 61  87 Bult, Axel                OWC Oldenzaal                 z.t.
 62 160 de Leeuw, David           PRC Delta                     z.t.
 63  13 Dijkstra, Martijn         wv De Jonge Renner           4:34:13    25:29
 64  55 van de Pol, Martin        Wilton-Care4bikes-AA-Vol      z.t.
 65 121 Sweering, Harry           LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 66  59 de Bruijne, Elias         Wilton-Care4bikes-AA-Vol     4:34:15    25:31
 67  40 Schreurs, Mark            Cycling Team Jo Piels         z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.804 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Honk Pieters