Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

29ste OMLOOP ALBLASSERWAARD JUNIOREN

                           Uitslag Omloop over 117 km

                         Wedstrijd datum: 21 April 2012

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  53 van Schip, Jan Willem     WV HET STADION/Pedaalrid     2:50:35
  2  62 Buchener, Jochum          VIKING WATERLAND              z.t.
  3  56 Goeree, Niels             WSV EMMEN                     z.t.
  4  14 van Rhee, Brian           DISTRICT NOORD NEDERLAND      z.t.
  5 131 van Beek, Pjotr           UWTC de Volharding 1          z.t.
  6 133 Vlietstra, Mike           UWTC de Volharding 2          z.t.
  7 139 Boerman, Jordi            WV DE HANZERENNERS 2          z.t.
  8  35 Krul, Stef                OLYMPIA / WOONEXPO KAPEN      z.t.
  9  16 ter Bekke, Pepijn         DISTRICT OOST NEDERLAND       z.t.
 10   5 Kramer, Erik              RWC AHOY 2                    z.t.
 11  93 van der Sijs, Twan        AVANTI /DE BOLLENSTREEK       z.t.
 12 103 Kleinloog, Jordi          TEMPO BRUNS / MAASKANT        z.t.
 13  55 Goeree, Rick              WSV EMMEN                     z.t.
 14 152 Rovers, Stijn             WV DE JONGE RENNER 2          z.t.
 15   7 Mulder, Patrick           JAN VAN ARCKEL 1              z.t.
 16 135 Weijers, Koen             UWTC de Volharding 2          z.t.
 17  61 Smits, Jeroen             VIKING WATERLAND              z.t.
 18 117 Poelsma, Melle            OTTO EBBENS/FRIESCHE LEE      z.t.
 19 160 van Beusichem, Jaco       WESTLAND WIL VOORUIT 1        z.t.
 20  57 Vos, Rutger               WSV EMMEN                    2:53:09     2:34
 21 142 Bankras, Stijn            WV NOORD-HOLLAND 1           2:53:39     3:04
 22  18 Moorman, Rens             DISTRICT OOST NEDERLAND       z.t.
 23 137 van Zijl, Dylan           WV DE HANZERENNERS 1          z.t.
 24  49 van Bakel, Robbie         WV SCHIJNDEL                  z.t.
 25 101 Klein Teeselink, Bouke    ACHTERHOEK 2000               z.t.
 26  86 Bosscher, Koen            WV STORMVOGELS                z.t.
 27 148 Hendrickx, Maarten        WV DE JONGE RENNER 1          z.t.
 28 171 Hoogenboom, Niels         VALLEIRENNERS/WOERDEN 2       z.t.
 29 130 Brienissen, Marco         UWTC de Volharding 1          z.t.
 30  36 Nobel, Rick               OLYMPIA / WOONEXPO KAPEN      z.t.
 31  85 Jilesen, Robin            WV STORMVOGELS               2:53:44     3:09
 32  71 Janssen, Adriaan          CC'75 / CRT RAALTE            z.t.
 33 102 Loohuis, Luuk             ACHTERHOEK 2000              2:53:46     3:11
 34  13 Coster, Kevin             DISTRICT NOORD NEDERLAND     2:53:49     3:14
 35  78 Lenting, Etienne          WC DE WAARDRENNER             z.t.
 36 147 de Boer, Thom             WV NOORD-HOLLAND 2           2:53:53     3:18
 37 132 Ariesen, Tim              UWTC de Volharding 1         2:53:58     3:23
 38 141 Tietema, Bas              WV DE HANZERENNERS 2         2:54:10     3:35
 39  81 van Soest, Jan-Willem     SWIFT LEIDEN                 2:54:19     3:44
 40   2 Leygraaff, Thijs          RWC AHOY 1                   2:54:20     3:45
 41 127 Timmerman, Jurgen         WV DE IJSSELSTREEK 2         2:57:34     6:59
 42 121 Kaldenbach, Marco         HRTC HOORN/WEST-FRISIA       2:57:41     7:06
 43  68 Walraven, Rik             SRAM WV EEMLAND 2            2:58:43     8:08
 44  48 Veldscholten, Stan        AWV DE ZWALUWEN              2:58:54     8:19
 45  46 Lowik, Robin              AWV DE ZWALUWEN              2:59:15     8:40
 46  17 van Erp, Stijn            DISTRICT OOST NEDERLAND      2:59:36     9:01
 47  65 Brons, Milan              SRAM WV EEMLAND 1            2:59:38     9:03
 48  91 Bon, Thijs                AVANTI /DE BOLLENSTREEK      2:59:42     9:07
 49  83 de Haan, Jan David        WRV DE PEDDELAARS            3:00:13     9:38
 50 144 Hopman, Joonas            WV NOORD-HOLLAND 1           3:03:13    12:38
 51  12 van den Dool, Kelvin      JAN VAN ARCKEL 2              z.t.
 52 100 Verdick, Gijs             ACHTERHOEK 2000               z.t.
 53 128 Junte, Maarten            WV DE IJSSELSTREEK 2          z.t.
 54  45 Derksen, Harm             TWC 'T VERZETJE               z.t.
 55 124 van Varik, Twan           WV DE IJSSELSTREEK 1          z.t.
 56  10 Hekman, Melvin            JAN VAN ARCKEL 2              z.t.
 57  47 Schouten, Daan            AWV DE ZWALUWEN               z.t.
 58  34 van der Ploeg, Remco      OLYMPIA / WOONEXPO KAPEN      z.t.
 59  95 Stam, Sjors               ALMERE / DE ADELAAR           z.t.
 60 158 Ritzen, Ralf              TWAC MAASLANDSTER 2           z.t.
 61  52 Hagemans, Sem             WV HET STADION/Pedaalrid      z.t.
 62 153 van 't  Westeinde, Gijs   WV DE JONGE RENNER 2          z.t.
 63  66 Arts, Levi                SRAM WV EEMLAND 1             z.t.
 64 126 Junte, Thomas             WV DE IJSSELSTREEK 1          z.t.
 65 110 van Schilt, Adriaan       THEO MIDDELKAMP/ZUIDWEST      z.t.
 66  15 Lankheet, Marc            DISTRICT NOORD NEDERLAND      z.t.
 67 170 Immerzeel, Niels          VALLEIRENNERS/WOERDEN 2       z.t.
 68  84 Kroezen, Arjan            WRV DE PEDDELAARS             z.t.
 69  22 Diepstraten, Stan         DISTRICT ZUID OOST NED        z.t.
 70  29 Wassenaar, Floris         WILLEBRORD WIL VOORUIT        z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.153 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon