Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg TC

                       Uitslag Rit in lijn over 121,2 km

                          Wedstrijd datum: 26 Mei 2012
                                    Vrouwen

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   1 van Vleuten, Annemiek     Rabobank Women Team          3:04:44
  2   9 Olds, Shelley             AA Drink-Leontien.nl CT       z.t.
  3  13 Spratt, Amanda            Australian National Cycl     3:04:48     0:04
  4   7 van Wanroij, Marieke      AA Drink-Leontien.nl CT      3:06:26     1:42
  5  12 Blaak, Chantal            AA Drink-Leontien.nl CT      3:06:28     1:44
  6   4 Slappendel, Iris          Rabobank Women Team           z.t.
  7   6 Ferrand- Prevot, Pauline  Rabobank Women Team           z.t.
  8  16 Elvin, Gracie             Australian National Cycl      z.t.
  9  95 Goede, Suzanne            Skil-Argos                    z.t.
 10   5 Knetemann, Roxane         Rabobank Women Team          3:07:43     2:59
 11  91 Markus, Kelly             Skil-Argos                    z.t.
 12  26 Kessler, Nina             Dolman Boels Cycl Team        z.t.
 13 140 de Baat, Kim              Middelkamp/Snelle Wiel        z.t.
 14  96 Kanis, Janneke            Skil-Argos                    z.t.
 15  10 Martin, Lucy              AA Drink-Leontien.nl CT       z.t.
 16 111 Majerus, Christine        GSD Gestion                   z.t.
 17 130 Glasbergen, Jessica       Tm Specialized-DPD-SRAM       z.t.
 18  35 Pitel, Edwige             Dura Vermeer Cycl Team        z.t.
 19  18 Allen, Jessica            Australian National Cycl      z.t.
 20  39 van Paassen, Sanne        WV Jan van Arckel             z.t.
 21  40 Knol, Willeke             WV Jan van Arckel             z.t.
 22 117 Thomasson, Martina        Team Ibis Cycles              z.t.
 23  78 Welter, Hannah            Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 24 164 Edmondson, Annette        Australia Jayco               z.t.
 25  93 Tromp, Esra               Skil-Argos                    z.t.
 26   3 Düster , Sarah            Rabobank Women Team          3:07:49     3:05
 27   8 Pooly, Emma               AA Drink-Leontien.nl CT      3:07:56     3:12
 28  17 Sulzberger, Grace         Australian National Cycl     3:10:49     6:05
 29 115 van Gogh, Natalie         Team Ibis Cycles              z.t.
 30 158 Bujak, Eugenia            Polska National Team         3:11:07     6:23
 31  20 Post, Jermaine            SWABO Ladies Cycl Team        z.t.
 32  94 van de Ree, Monique       Skil-Argos                    z.t.
 33  58 Meijer, Rixt              People's Trust Ladies CT      z.t.
 34  31 Klep, Inge                Dura Vermeer Cycl Team        z.t.
 35  97 Dom, Annelies             Steeds Vooruit Kontich        z.t.
 36  27 Koster, Anouska           Dolman Boels Cycl Team        z.t.
 37  86 Roggeman, Inge            Sengers Ladies Cycl Team      z.t.
 38  63 Goossens, Veerle          Restore Cycling Team          z.t.
 39  44 Klein, Theres             Maxx Solar Biehler WCT        z.t.
 40 105 Nilsson, Hanna            Swedish National Team         z.t.
 41  74 Hoeksma, Ilona            Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 42  19 van Wesdonk, Nathaly      SWABO Ladies Cycl Team        z.t.
 43  85 de Roover, Eline          Sengers Ladies Cycl Team      z.t.
 44  33 Simons, Suzan             Dura Vermeer Cycl Team        z.t.
 45 148 Nilsson, Johanna          ARC Ulysses                   z.t.
 46  36 Bongaards, Amanda         Dura Vermeer Cycl Team        z.t.
 47 149 Coney, Sarah              ARC Ulysses                   z.t.
 48  34 Brezezna, Paulina         Dura Vermeer Cycl Team        z.t.
 49  89 Verhestraeten, Karen      Sengers Ladies Cycl Team      z.t.
 50  73 Heijkoop, Anne            Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 51  45 Ludwig, Marie-Therese     Maxx Solar Biehler WCT        z.t.
 52  23 van Horik, Sofie          SWABO Ladies Cycl Team        z.t.
 53  25 Otten, Marissa            Dolman Boels Cycl Team        z.t.
 54  28 Gercama, Alie             Dolman Boels Cycl Team        z.t.
 55 153 Hofmann, Sarah-Lena       GreenEdge-AIS                 z.t.
 56 134 Jeremiasse, Bernadette    Water-Land en Dijken          z.t.
 57  38 van Wijgerden, Petra      WV Jan van Arckel             z.t.
 58 131 Koster, Olivia            Tm Specialized-DPD-SRAM       z.t.
 59  75 van Katwijk, Nathalie     Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 60  77 Soemanta, Lisanne         Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 61 147 Olsson, Sara              ARC Ulysses                   z.t.
 62 104 Kihlbom, Jessica          Swedish National Team         z.t.
 63 103 Thelberg, Emmy            Swedish National Team         z.t.
 64  41 van Wijk, Eltina          WV Jan van Arckel             z.t.
 65 118 Eshuis, Aafke             Team Ibis Cycles              z.t.
 66 142 Janssen, Esmee            Middelkamp/Snelle Wiel        z.t.
 67 101 Devestele, Adeline        Steeds Vooruit Kontich        z.t.
 68  62 van Hoek, Lotte           Restore Cycling Team          z.t.
 69   2 de Jong, Thalita          Rabobank Women Team           z.t.
 70 159 Jasinska, Edyta           Polska National Team          z.t.
 71 145 van Neck, Melissa         ARC Ulysses                   z.t.
 72  71 Karssies, Elise           Noordelijke ATB & Dirty       z.t.
 73 106 Sjöblom, Linnea           Swedish National Team         z.t.
 74  68 Pit, Annet                Noordelijke ATB & Dirty       z.t.
 75  67 Troost, Yvonne            Noordelijke ATB & Dirty       z.t.
 76 113 Schmitt, Anne-Marie       GSD Gestion                   z.t.
 77  56 Kreuze, Ingeborg          People's Trust Ladies CT      z.t.
 78 154 Lindberg, Marie           GreenEdge-AIS                 z.t.
 79  55 Dijkman, Aagtje           People's Trust Ladies CT      z.t.
 80  57 Jelsma, Judith            People's Trust Ladies CT      z.t.
 81 128 van Veghel, Sandra        Tm Specialized-DPD-SRAM       z.t.
 82  92 van Rijen, Linda          Skil-Argos                    z.t.
 83  59 Borgerink, Mari?®l        People's Trust Ladies CT      z.t.
 84 166 Cure, Amy                 Australia Jayco               z.t.
 85 163 Tomic, Josephine          Australia Jayco               z.t.
 86  11 Ryan, Carla               AA Drink-Leontien.nl CT       z.t.
 87  49 Ringlever, Linda          NWVG Bike4Air Dames CT        z.t.
 88  50 Lissenberg, Daniëlle      NWVG Bike4Air Dames CT        z.t.
 89 139 Matthijsse, Mathilde      Middelkamp/Snelle Wiel        z.t.
 90 112 Schink, Lina-Khristin     GSD Gestion                   z.t.
 91  15 McConville, Chloe         Australian National Cycl      z.t.
 92 107 Rydlund, Malin            Swedish National Team         z.t.
 93  99 Bolangier, Elke           Steeds Vooruit Kontich        z.t.
 94 125 Braam, Joukje             Team Nutswerk                 z.t.
 95 152 Sattler, Monika           GreenEdge-AIS                 z.t.
 96  32 Verdonck, Sofie           Dura Vermeer Cycl Team        z.t.
 97  87 Dergent, Eveline          Sengers Ladies Cycl Team      z.t.
 98  76 Soek, Julia               Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 99  61 Bloem, Judith             Restore Cycling Team         3:11:40     6:56

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.365 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg TC

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  AA Drink-Leontien.nl CT      2      9:17:38
  2  Rabobank Women Team          1      9:17:40        0:02
  3  Australian National Cycl     3      9:18:59        1:21
  4  Skil-Argos                  16      9:21:54        4:16
  5  WV Jan van Arckel            7      9:26:33        8:55
  6  Team Ibis Cycles            20      9:29:39       12:01
  7  Dura Vermeer Cycl Team       6      9:29:57       12:19
  8  Dolman Boels Cycl Team       5      9:29:57       12:19
  9  Ruiter Dakkapellen WT       13      9:29:57       12:19
 10  Tm Specialized-DPD-SRAM     22      9:29:57       12:19
 11  Middelkamp/Snelle Wiel      24      9:29:57       12:19
 12  GSD Gestion                 19      9:29:57       12:19
 13  Australia Jayco             28      9:29:57       12:19
 14  SWABO Ladies Cycl Team       4      9:33:21       15:43
 15  Sengers Ladies Cycl Team    15      9:33:21       15:43
 16  ARC Ulysses                 25      9:33:21       15:43
 17  Swedish National Team       18      9:33:21       15:43
 18  People's Trust Ladies CT    10      9:33:21       15:43
 19  Steeds Vooruit Kontich      17      9:33:21       15:43
 20  Noordelijke ATB & Dirty     12      9:33:21       15:43
 21  GreenEdge-AIS               26      9:33:21       15:43
 22  Restore Cycling Team        11      9:33:54       16:16
Uitslag beschikbaar gesteld door Willem Dielemans