Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

9de Lippe wonen A7 Classic

                       Uitslag Rit in lijn over 171,9 km

                          Wedstrijd datum: 12 Mei 2012

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  40 Kweldam, Nick             Kanjers voor Kanjers CT      4:03:13
  2   3 Vriend, Rudy              NWVG Groningen                z.t.
  3 164 Niewold, Frank            Swabo CT                      z.t.
  4 191 Bos, Jan                  CT De Leasewinkel             z.t.
  5  42 Stronks, Ivo              Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
  6  43 Wierstra, Frank           WV WoonExpo Kapenga           z.t.
  7  25 Bult, Axel                OWC Oldenzaal                4:03:28     0:15
  8   5 van Leeuwen, Cor          NWVG Groningen               4:03:33     0:20
  9 180 van Winden, Stefan        Restore Cycling               z.t.
 10 111 Buis, Silvan              West-Frisia                   z.t.
 11 195 Kooiman, Erik Jan         CT De Leasewinkel             z.t.
 12  59 Sweering, Harry           LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 13  65 Beuker, Jordy             WV Eemland                    z.t.
 14   2 van Kuijk, Frank          NWVG Groningen                z.t.
 15  55 de Bruin, Marc            WV Otto Ebbens                z.t.
 16 194 Nederlof, Tim             CT De Leasewinkel             z.t.
 17 107 Haakman, Tino             West-Frisia                   z.t.
 18  18 van der Wier, Wieger      De Kannibaal                  z.t.
 19  64 Reuling, Dirk             WV Eemland                    z.t.
 20 187 van Heeswijk, Roy         WV Schijndel                  z.t.
 21  19 de Lange, Alex            De Kannibaal                  z.t.
 22   6 Puttenstein, Ronald       NWVG Groningen                z.t.
 23 113 Hulzebos, Barry           WRV de Peddelaars            4:05:43     2:30
 24 112 Mol, Robbert-Jan          West-Frisia                   z.t.
 25 163 Buskermolen, Jordy        Swabo CT                      z.t.
 26  45 de Vegt, Engbert          WV WoonExpo Kapenga          4:06:03     2:50
 27  21 Knol, Martijn             De Kannibaal                  z.t.
 28 149 Blokker, Joris            Kennemerland&Hoorn&UWTC       z.t.
 29 106 Goede, Luuk               West-Frisia                   z.t.
 30  54 Hoekstra, Ruben           WV Otto Ebbens                z.t.
 31  72 Cijntje, Hillard          WV Noord-Holland              z.t.
 32 130 Harbers, Rochez           Zwaluwen&CC75Nijv&Raalte      z.t.
 33 190 van den Enden, Bob        CT De Leasewinkel             z.t.
 34  87 Hofman, Arjan             WV de IJsselstreek            z.t.
 35 136 Kruithof, Thomas          ARC Olympia&WTC deAmstel      z.t.
 36 144 Bakker, Sjoerd            WVOlympia&Mete-Assen-Rod      z.t.
 37  20 Boonstra, Jos             De Kannibaal                  z.t.
 38  95 Rijpma, Coen              WV de Hanzerenners            z.t.
 39  38 Houwers, Bor              Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 40 129 Boerrigter, Mathijs       Zwaluwen&CC75Nijv&Raalte      z.t.
 41  44 Dijkstra, Jan             WV WoonExpo Kapenga           z.t.
 42  58 Essers, Jan               LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 43  94 Busser, Rob               WV de Hanzerenners            z.t.
 44 131 van de Poppe, Han         Zwaluwen&CC75Nijv&Raalte      z.t.
 45 193 Kuijvenhoven, Marco       CT De Leasewinkel            4:15:50    12:37
 46  51 Postma, Pieter            WV Otto Ebbens                z.t.
 47 179 Kooreman, Etienne         Restore Cycling               z.t.
 48  60 van der Schaaf, Tjeerd    LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 49  32 Brouwer, Josua            ARTV de Adelaar               z.t.
 50 150 de Graaff, Edwin          Kennemerland&Hoorn&UWTC       z.t.
 51 192 Kremer, Aron              CT De Leasewinkel             z.t.
 52   1 van de Kant, Jorrit       NWVG Groningen                z.t.
 53  23 de Vries, Roel            OWC Oldenzaal                 z.t.
 54   4 Janssen, Kees             NWVG Groningen                z.t.
 55 186 Daling, Robin             WV Schijndel                  z.t.
 56 152 Koomen, Sander            Kennemerland&Hoorn&UWTC       z.t.
 57  12 Gertsen, Thomas           WSV Emmen                     z.t.
 58  15 Cazemier, Pim             De Kannibaal                  z.t.
 59   7 Knol, Johan               NWVG Groningen                z.t.
 60 145 Sipkema, Willem-Sytse     WVOlympia&Mete-Assen-Rod      z.t.
 61 188 van Ruitenbeek, Malaya    WV Schijndel                  z.t.
 62  41 Olieman, Mark             Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 63 135 Mouris, Joost             ARC Olympia&WTC deAmstel      z.t.
 64  48 Vos, Elzo                 WV WoonExpo Kapenga           z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.407 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

9de Lippe wonen A7 Classic

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  NWVG Groningen               1     12:10:19
  2  CT De Leasewinkel           28     12:10:19
  3  Kanjers voor Kanjers CT      6     12:12:29        2:10
  4  West-Frisia                 16     12:12:49        2:30
  5  De Kannibaal                 3     12:13:09        2:50
  6  WV WoonExpo Kapenga          7     12:15:19        5:00
  7  Zwaluwen&CC75Nijv&Raalte    19     12:18:09        7:50
  8  WV Otto Ebbens               8     12:25:26       15:07
  9  LWV de Friesche Leeuw        9     12:25:26       15:07
 10  WV Schijndel                27     12:35:13       24:54
 11  Kennemerland&Hoorn&UWTC     22     12:37:43       27:24
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens