Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Centrumcross Surhuisterveen WOMEN ELITE

                          Uitslag Veldrit over 11,4 km

                  Cyclo-cross Women Elite op 20 December 2011

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   1 Vos, Marianne             Nederland Bloeit               40:39
  2   6 Wyman, Helen              CX Great Britain               41:09     0:30
  3   8 Hormes, Reza              Orange Babies                  41:16     0:37
  4  16 Bruno-Roy, Maureen        Cx Usa                         41:46     1:07
  5  15 Grimberg, Arenda          CX Netherlands                 42:26     1:47
  6  23 Kalvenhaar, Annefleur     AWV De Zwaluwen                43:40     3:01
  7  12 Vanderbeken, Joyce        Style & Concept Cycl           43:59     3:20
  8  14 van Loy, Ellen            CX Belgium                     44:01     3:22
  9  20 Hansen, Nikoline          National Team Danmar           44:32     3:53
 10  35 Erlandsson, Asa           CX Sweden                      44:37     3:58
 11  39 Stuart, Sarah             Canada                         44:44     4:05
 12  38 van den Hoek, Bianca      WV Eemland                     45:14     4:35
 13  26 Meter, Ilona                                             46:10     5:31
 14  21 Kloppenburg, Margriet     National Team Danmar          z.t.
 15  27 Oosterman, Esmee          WRV De Peddelaars              46:33     5:54
 16  33 Banga, Kim                WV Zeeuws Vlaanderen           48:32     7:53
 17  28 Eikelenboom, Lotte        DRC De Mol                     48:45     8:06
 18  29 Oosterwoud, Wendy         WV Woonexpo Kapenga            50:03     9:24
 19  37 Wijkel, Marjolein         WRV De Peddelaars              50:15     9:36
 20  19 Furmane, Madara           CX Latvia                      51:19    10:40
 21  24 Koster, Anouska           WV Otto Ebbens                 52:26    11:47
 22  32 Steenhof, Melissa         WV Woonexpo Kapenga            52:42    12:03
 23  30 van Rozelaar, Pernilla    Hrtc                           53:08    12:29
 24  36 Engelsma, Margriet        NWVGroningen                    Op 1 Ronde

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 16.827 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Centrumcross Surhuisterveen MEN ELITE

                                Uitslag Veldrit

                       Wedstrijd datum: 20 December 2011

Categorie: B  Men U23

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  16 Eising, Tijmen            Sunweb Revor                 1:00:39
  2   5 Teunissen, Mike           Rabobank-Giant Offro         1:01:38     0:59
  3   4 van der Haar, Lars        Rabobank-Giant Offro         1:01:51     1:12
  4  21 Dolfsma, Emiel            Rabobank-Giant Offro         1:04:02     3:23
  5  47 Barkhuis, Bart            WV Meteoor Assen - R         1:05:47     5:08
  6  15 Konwa, Marek              Milka - Trek Mountai         1:06:06     5:27
  7  41 Smarzaro, Igor            CX Italy                     1:06:11     5:32
  8  26 Quast, Enno               Stevens Racing Team          1:07:10     6:31
  9  33 Ockeloen, Jasper          Donckers Koffie - Je         1:08:03     7:24
 10  27 Mayer, Yannick            Team NSP                        Op 1 Ronde
 11  35 Manikas, Domas            CX Lithuania
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Centrumcross Surhuisterveen MEN ELITE

                                Uitslag Veldrit

                       Wedstrijd datum: 20 December 2011

Categorie: E  Men Elite

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   3 de Knegt, Gerben          Rabobank-Giant Offro         1:00:08
  2   1 Boom, Lars                Rabobank Pro Cycling         1:01:14     1:06
  3   6 Simunek jr, Radomir       BKCP - Powerplus             1:01:32     1:24
  4  28 van den Brand, Twan       Orange Babies                1:01:37     1:29
  5   9 Al, Thijs                 AA Drink Cycling Tea         1:01:48     1:40
  6  23 Wubben, Niels             Rabobank-Giant Offro         1:02:42     2:34
  7  19 Berden, Ben               CX Belgium                   1:02:54     2:46
  8   8 Pfingsten, Christoph      Cycling Team De Rijk         1:03:43     3:35
  9  14 Gil, Mariusz              Bacobo _ Revor               1:03:49     3:41
 10  31 van Leeuwen, Patrick      Orange Babies                1:03:58     3:50
 11  30 van IJzendoorn, Eddy      Orange Babies                1:04:48     4:40
 12  57 Magnus Darvell            Sweden                       1:04:58     4:50
 13   7 Walsleben, Philipp        BKCP - Powerplus             1:05:10     5:02
 14  32 Hofman, Bart              CX Belgium                   1:05:19     5:11
 15  42 Tabacco, Mirko            CX Italy                     1:05:28     5:20
 16  25 Sickmuller, Johannes      Stevens Racing Team          1:06:09     6:01
 17  56 Becking, Hans                                          1:07:10     7:02
 18  29 van Heeswijk, Roy         Orange Babies                   Op 1 Ronde
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Centrumcross Surhuisterveen MEN ELITE

                                Uitslag Veldrit

                       Wedstrijd datum: 20 December 2011

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   3 de Knegt, Gerben          Rabobank-Giant Offro     E   1:00:08
  2  16 Eising, Tijmen            Sunweb Revor             B   1:00:39     0:31
  3   1 Boom, Lars                Rabobank Pro Cycling     E   1:01:14     1:06
  4   6 Simunek jr, Radomir       BKCP - Powerplus         E   1:01:32     1:24
  5  28 van den Brand, Twan       Orange Babies            E   1:01:37     1:29
  6   5 Teunissen, Mike           Rabobank-Giant Offro     B   1:01:38     1:30
  7   9 Al, Thijs                 AA Drink Cycling Tea     E   1:01:48     1:40
  8   4 van der Haar, Lars        Rabobank-Giant Offro     B   1:01:51     1:43
  9  23 Wubben, Niels             Rabobank-Giant Offro     E   1:02:42     2:34
 10  19 Berden, Ben               CX Belgium               E   1:02:54     2:46
 11   8 Pfingsten, Christoph      Cycling Team De Rijk     E   1:03:43     3:35
 12  14 Gil, Mariusz              Bacobo _ Revor           E   1:03:49     3:41
 13  31 van Leeuwen, Patrick      Orange Babies            E   1:03:58     3:50
 14  21 Dolfsma, Emiel            Rabobank-Giant Offro     B   1:04:02     3:54
 15  30 van IJzendoorn, Eddy      Orange Babies            E   1:04:48     4:40
 16  57 Magnus Darvell            Sweden                   E   1:04:58     4:50
 17   7 Walsleben, Philipp        BKCP - Powerplus         E   1:05:10     5:02
 18  32 Hofman, Bart              CX Belgium               E   1:05:19     5:11
 19  42 Tabacco, Mirko            CX Italy                 E   1:05:28     5:20
 20  47 Barkhuis, Bart            WV Meteoor Assen - R     B   1:05:47     5:39
 21  15 Konwa, Marek              Milka - Trek Mountai     B   1:06:06     5:58
 22  25 Sickmuller, Johannes      Stevens Racing Team      E   1:06:09     6:01
 23  41 Smarzaro, Igor            CX Italy                 B   1:06:11     6:03
 24  56 Becking, Hans                                      E   1:07:10     7:02
 25  26 Quast, Enno               Stevens Racing Team      B    z.t.
 26  33 Ockeloen, Jasper          Donckers Koffie - Je     B   1:08:03     7:55
 27  29 van Heeswijk, Roy         Orange Babies            E      Op 1 Ronde
 28  27 Mayer, Yannick            Team NSP                 B
 29  35 Manikas, Domas            CX Lithuania             B
Uitslag beschikbaar gesteld door Daan Brand