Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

33e OPENINGS VELDRIT HARDERWIJK - ELITE/BELOFTEN

                          Uitslag Veldrit over 34,5 km

   Cyclo Cross UCI Class 2 - Harderwijk the Netherlands op 24 September 2011
                Org: Stichting Wielerevenementen de IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Ploeg/Woonplaats               Tijd  Verschil

  1   8 van der Haar, Lars        Rabo-Giant Offr Team     B   1:05:41
  2   7 Eising, Tijmen            Sunweb Revor             B    z.t.
  3   1 Aernouts, Jim             Sunweb Revor             E   1:05:45     0:04
  4  15 Gil, Mariusz              Bacobo-Revor             E   1:05:47     0:06
  5   3 van Amerongen, Thijs      AA Drink CyclingTeam     E   1:05:49     0:08
  6   2 Al, Thijs                 AA Drink CyclingTeam     E   1:05:53     0:12
  7   5 Bosman, Gert-Jan          Rabo-Giant Offr Team     B   1:05:55     0:14
  8  14 van Leeuwen, Patrick      Champion System-LBS      E   1:05:57     0:16
  9  19 Teunissen, Mike           Rabo-Giant Offr Team     B    z.t.
 10  16 Margoitio Rekalde,Egoitz  CX Spain                 E    z.t.
 11  48 Wubben, Niels             Naaldwijk                E   1:06:05     0:24
 12   4 van den Brand, Twan       Champion System-LBS      E    z.t.
 13  13 van Kessel, Corne         Telenet Fidea CT         B   1:07:17     1:36
 14   6 Dolfsma, Emiel            Rabo-Giant Offr Team     B   1:07:35     1:54
 15  12 van IJzendoorn, Eddy      Champion System-LBS      E    z.t.
 16  21 Ockeloen, Jasper          Donckers Kof-J Belly     B   1:08:04     2:23
 17  40 Luisman, Jordy            Bergentheim              E    z.t.
 18  35 Hereijgers, Kobus         Hedel                    E   1:08:06     2:25
 19   9 Hansen, Kenneth           Nat Team Denmark         B    z.t.
 20  10 van Heeswijk, Roy         Champion System-LBS      E   1:08:18     2:37
 21  38 van Kooij, Nils           Krimpen aan de Lek       B   1:08:33     2:52
 22  18 van der Poel, David       BKCP-Powerplus           B   1:09:03     3:22
 23  20 Quast, Enno               Stevens Racing Team      B    z.t.
 24  46 Verberne, Douwe           Lierop                   B   1:09:43     4:02
 25  31 Barkhuis, Bart            Norg                     B    z.t.
 26  11 Huys, Stijn               Champion System-LBS      E   1:10:57     5:16
 27  17 Pfingsten, Christoph      CT De Rijke              E   1:11:10     5:29
 28  42 Rieckmann, Tim            Duitsland                B    z.t.
 29  32 Borowski, Bryan           Berlicum                 B      Op 1 Ronde
 30  39 Koot, Christian           Sassenheim               B
 31  34 Dekker, Axel              Hooglanderveen           B
 32  36 Homan, Pieter             Uithoorn                 E
 33  45 van Vliet, Luuk           Mijdrecht                E
 34  41 Maris, Lars               Hasselt                  B

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 31.515 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

33e OPENINGS VELDRIT HARDERWIJK - ELITE

                          Uitslag Veldrit over 34,5 km

   Cyclo Cross UCI Class 2 - Harderwijk the Netherlands op 24 September 2011
                Org: Stichting Wielerevenementen de IJsselstreek

Categorie: E  ELITE

Klas  Deelnemer                   Ploeg/Woonplaats               Tijd  Verschil

  1   1 Aernouts, Jim             Sunweb Revor                 1:05:45
  2  15 Gil, Mariusz              Bacobo-Revor                 1:05:47     0:02
  3   3 van Amerongen, Thijs      AA Drink CyclingTeam         1:05:49     0:04
  4   2 Al, Thijs                 AA Drink CyclingTeam         1:05:53     0:08
  5  14 van Leeuwen, Patrick      Champion System-LBS          1:05:57     0:12
  6  16 Margoitio Rekalde,Egoitz  CX Spain                      z.t.
  7  48 Wubben, Niels             Naaldwijk                    1:06:05     0:20
  8   4 van den Brand, Twan       Champion System-LBS           z.t.
  9  12 van IJzendoorn, Eddy      Champion System-LBS          1:07:35     1:50
 10  40 Luisman, Jordy            Bergentheim                  1:08:04     2:19
 11  35 Hereijgers, Kobus         Hedel                        1:08:06     2:21
 12  10 van Heeswijk, Roy         Champion System-LBS          1:08:18     2:33
 13  11 Huys, Stijn               Champion System-LBS          1:10:57     5:12
 14  17 Pfingsten, Christoph      CT De Rijke                  1:11:10     5:25
 15  36 Homan, Pieter             Uithoorn                        Op 1 Ronde
 16  45 van Vliet, Luuk           Mijdrecht

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 31.483 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

33e OPENINGS VELDRIT HARDERWIJK - BELOFTEN

                          Uitslag Veldrit over 34,5 km

   Cyclo Cross UCI Class 2 - Harderwijk the Netherlands op 24 September 2011
                Org: Stichting Wielerevenementen de IJsselstreek

Categorie: B  BELOFTEN

Klas  Deelnemer                   Ploeg/Woonplaats               Tijd  Verschil

  1   8 van der Haar, Lars        Rabo-Giant Offr Team         1:05:41
  2   7 Eising, Tijmen            Sunweb Revor                  z.t.
  3   5 Bosman, Gert-Jan          Rabo-Giant Offr Team         1:05:55     0:14
  4  19 Teunissen, Mike           Rabo-Giant Offr Team         1:05:57     0:16
  5  13 van Kessel, Corne         Telenet Fidea CT             1:07:17     1:36
  6   6 Dolfsma, Emiel            Rabo-Giant Offr Team         1:07:35     1:54
  7  21 Ockeloen, Jasper          Donckers Kof-J Belly         1:08:04     2:23
  8   9 Hansen, Kenneth           Nat Team Denmark             1:08:06     2:25
  9  38 van Kooij, Nils           Krimpen aan de Lek           1:08:33     2:52
 10  18 van der Poel, David       BKCP-Powerplus               1:09:03     3:22
 11  20 Quast, Enno               Stevens Racing Team           z.t.
 12  46 Verberne, Douwe           Lierop                       1:09:43     4:02
 13  31 Barkhuis, Bart            Norg                          z.t.
 14  42 Rieckmann, Tim            Duitsland                    1:11:10     5:29
 15  32 Borowski, Bryan           Berlicum                        Op 1 Ronde
 16  39 Koot, Christian           Sassenheim
 17  34 Dekker, Axel              Hooglanderveen
 18  41 Maris, Lars               Hasselt

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 31.515 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

33e OPENINGS VELDRIT HARDERWIJK-VROUWEN

                        Uitslag Rit in lijn over 19,5 km

                   VROUWEN te Harderwijk op 24 September 2011
                Org: Stichting Wielerevenementen de IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  75 Kalvenhaar, Annefleur     Wierden                        39:49
  2  82 van Nieuwpoort, Tessa     Nieuwerkerk ad IJsse           40:04     0:15
  3  80 Meter, Ilona              Hattem                         40:22     0:33
  4  65 Bazuin, Dirkje            s'Gravenhage                   40:39     0:50
  5  92 Verberne, Lana            Lierop                         40:41     0:52
  6  72 van den Hoek, Bianca      Bussum                        z.t.
  7  77 Kastelijn, Yara           Neerkant                       40:48     0:59
  8  69 Eikelenboom, Lotte        Hardinxveld Giessend           40:56     1:07
  9  64 Banga, Kim                Eindhoven                      41:03     1:14
 10  96 Rooijakkers, Pauliena     Asten-Heusden                  41:27     1:38
 11  79 Kroes, Linda              Groningen                      41:30     1:41
 12  67 Claessen, Marjolein       Hoeven                         41:32     1:43
 13  78 van Kessel, Femke         Nijmegen                      z.t.
 14  76 Kaptheijns, Maud          Westerhoven                    41:53     2:04
 15  74 Jochems, Britt            Vianen                         42:27     2:38
 16  84 Oosterman, Esmee          Gieten                         42:39     2:50
 17  90 Stougje, Chanella         Zuidland                       43:12     3:23
 18  83 Ockeloen, Iris            Eindhoven                     z.t.
 19  88 Schobben, Julia           Gorinchem                      43:15     3:26
 20  85 Oosterwoud, Wendy         Ureterp                        43:19     3:30
 21  68 Eendhuizen, Annet         Hengelo OV                     43:33     3:44
 22  94 Wijkel, Marjolein         Exloo                          43:37     3:48
 23  61 van der Aa, Daisy         Losser                         43:41     3:52
 24  73 van Houtum, Cťline        Den Dungen                     43:51     4:02
 25  86 Peels, Claudie            Waalre                         44:01     4:12
 26  63 van Anrooij, Lindy        Kapelle                        44:15     4:26
 27  70 Gerritsen, Irene          Bemmel                         44:28     4:39
 28  97 Busschers, Natalja        Haaksbergen                    45:02     5:13
 29  91 Troost, Mieke             Poortugaal                     45:06     5:17
 30  81 de Neve, Marquerite       Middelburg                     45:09     5:20
 31  98 Soepenberg, Rylana        Den Haag                       45:19     5:30
 32  66 Benders, Susanne          Helmond                        45:31     5:42
 33  62 Alleleijn, Marianne       Bocholtz                        Op 1 Ronde
 34  89 Spier, ChloŽ              Hilversum
 35  87 Prakken, Mirjam           Nijverdal

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 29.385 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

33e OPENINGS VELDRIT HARDERWIJK - JUNIOREN

                         Uitslag Veldrit over 22,750 km

                  JUNIOREN te Harderwijk op 24 September 2011
                Org: Stichting Wielerevenementen de IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1 143 Wijkel, Stan              Holsloot                       42:51
  2 103 van Beek, Pjotr           Veenendaal                    z.t.
  3 142 Weijers, Koen             Ede                            42:52     0:01
  4 105 Budding, Martijn          Veenendaal                     42:55     0:04
  5 117 Gruner, Yannick           Duitsland                     z.t.
  6 120 van der Heijden, Bjorn    Schaijk                       z.t.
  7 129 van Rooyen, Bryan         Lisse                          43:45     0:54
  8 145 Wolsink, Jelle            Borne                          44:05     1:14
  9 121 Jansen, Richard           Assendelft                     44:20     1:29
 10 114 Gieskens, Nicky           's-Gravenhage                  44:29     1:38
 11 104 Braam, Lehvi              Dodewaard                      44:40     1:49
 12 116 Goeree, Rick              Borger                         44:41     1:50
 13 101 Ariesen, Tim              Rhenen                         44:44     1:53
 14 111 van Erp, Stijn            Groessen                      z.t.
 15 124 Lammertink, Mats          Wierden                        44:50     1:59
 16 139 van de Ven, Koen          Veldhoven                      44:56     2:05
 17 146 Zennipman, Wessel         Zutphen                        44:58     2:07
 18 106 van den Burg, Teun        Baarn                          45:03     2:12
 19 109 van Dorp, Kenneth         Oosterwolde                    45:06     2:15
 20 131 Schaft, Tom               Dalerveen                      45:11     2:20
 21 132 de Schepper, Jelle        Made                           45:17     2:26
 22 108 van Dijk, Jasper          Mierlo                         45:36     2:45
 23 110 Duvigneau, Beau           Zutphen                        45:38     2:47
 24 125 Mulder, Patrick           Tiel                           45:41     2:50
 25 138 Vegter, Jeroen            Rhoon                          46:06     3:15
 26 133 de Schepper, Daan         Made                           46:15     3:24
 27 112 Germs, Daan               Tubbergen                      46:27     3:36
 28 118 den Hartog, Falko         Heelsum                        46:30     3:39
 29 134 Spier, RafaŽl             Hilversum                      46:35     3:44
 30 144 van den Wijngaard, Bas    Ulvenhout                      46:55     4:04
 31 113 van Gestel, Ciske         Chaam                          47:18     4:27
 32 126 van Opdorp, Bart          Bavel                         z.t.
 33 147 Hol, Richard              Achterveld                     47:27     4:36
 34 119 ten Have, Gijs            Gendringen                      Op 1 Ronde
 35 135 Stam, Sjors               Naarden
 36 137 van Varik, Twan           Dronten
 37 130 Sadowsky, David           Duitsland
 38 140 de Visser, Bart           Moerdijk
 39 136 Tol, Jan                  Heemskerk
 40 102 Bakx, Marvin              Bergen op Zoom
 41 122 Jansen, Ron               Strijbeek
 42 141 Vlijm, Tristan            Hulshorst
 43 128 Prigge, Robin             Uitgeest

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 31.855 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten