Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

RABOBANK TWEEDAAGSE VAN VENHUIZEN

                 Eindklassering Algemeen Individueel klassement


Klas  Naam                   Deelnr  Ploeg                     Tijd  Verschil

  1 Heimans, Levi              97  Grontmij Team Amsterdam   5:50:59
  2 Verweij, Bram              34  Hepro-Kozijnen NWVG       5:51:31     0:32
  3 Mol, Robbert-Jan          112  West-Frisia/Sinnige Bouw  5:51:44     0:45
  4 Kweldam, Nick             124  Kanjers voor Kanjers      5:52:15     1:16
  5 Poutsma, Stefan            40  De Kannibaal              5:52:16     1:17
  6 Wester, Steven             54  WSV Emmen                 5:52:23     1:24
  7 Aandewiel, Pascal         100  Grontmij Team Amsterdam   5:52:31     1:32
  8 Wierstra, Frank            66  WV WoonExpo Kapenga        z.t.
  9 de Haan, Folkert           95  Gaul!/Stormvogels/Omega   5:52:36     1:37
 10 van de Vall, Lars          99  Grontmij Team Amsterdam   5:52:41     1:42
 11 Veldt, Tim                 98  Grontmij Team Amsterdam   5:52:47     1:48
 12 van Leeuwen, Cor           32  Hepro-Kozijnen NWVG       5:52:53     1:54
 13 Osinga, Jinne              38  De Kannibaal              5:52:58     1:59
 14 Smits, Florian            102  Grontmij Team Amsterdam   5:53:08     2:09
 15 Wegter, Bram               35  Hepro-Kozijnen NWVG       5:53:09     2:10
 16 Buis, Silvan              114  West-Frisia/Sinnige Bouw  5:53:10     2:11
 17 Haakman, Tino             109  West-Frisia/Sinnige Bouw  5:53:12     2:13
 18 Botter, Rudy               49  WSV Emmen                 5:53:23     2:24
 19 Olieman, Mark             125  Kanjers voor Kanjers      5:53:27     2:28
 20 de Koning, Guido            2  ZWC DTS                    z.t.
 21 Wallink, Marien           108  RSE Cyclingteam           5:53:28     2:29
 22 Stronks, Ivo              126  Kanjers voor Kanjers      5:53:31     2:32
 23 Goede, Luuk               111  West-Frisia/Sinnige Bouw  5:53:36     2:37
 24 Weening, Andries           62  WV WoonExpo Kapenga       5:53:46     2:47
 25 Koelen, Joost              73  OWC Oldenzaal             5:53:47     2:48
 26 Essink, Leon              122  Kanjers voor Kanjers       z.t.
 27 Slager, Bram               42  De Kannibaal              5:53:50     2:51
 28 Schurer, Albert            39  De Kannibaal              5:53:57     2:58
 29 Derksen, Michiel           76  OWC Oldenzaal             5:54:00     3:01
 30 Sweering, Harry            30  LWV de Friesche Leeuw     5:54:03     3:04
 31 van Otterloo, Niels        14  ARTV de Adelaar           5:54:07     3:08
 32 van Houten, Mark           26  LWV de Friesche Leeuw     5:54:08     3:09
 33 van Wachtendonk, Arjan     22  SRAM WV Eemland           5:54:11     3:12
 34 Groenewold, Roderik       104  RSE Cyclingteam           5:54:13     3:14
 35 Puttenstein, Ronald        13  ARTV de Adelaar           5:54:14     3:15
 36 Vos, Elzo                  65  WV WoonExpo Kapenga        z.t.
 37 van der Schaaf, Tjeerd     29  LWV de Friesche Leeuw      z.t.
 38 Timmermans, Ron            56  WV Meteoor-Assen-Roden    5:54:16     3:17
 39 Nijhuis, Jeroen            75  OWC Oldenzaal             5:54:18     3:19
 40 Bos, Henk                  45  WV Otto Ebbens            5:54:19     3:20
 41 de Weerd, Pieter-Paul      88  WV de IJsselstreek         z.t.
 42 Souverein, Dennis           5  ZWC DTS                   5:54:22     3:23
 43 Goedhart, Teun             68  WV Noord-Holland           z.t.
 44 Postma, Fokke              25  LWV de Friesche Leeuw     5:54:26     3:27
 45 Bakker, Sjoerd             55  WV Meteoor-Assen-Roden     z.t.
 46 Essers, Jan                27  LWV de Friesche Leeuw      z.t.
 47 Knol, Martijn              41  De Kannibaal              5:54:35     3:36
 48 van Breda, Rick           113  West-Frisia/Sinnige Bouw  5:54:38     3:39
 49 Keulemans, Jasper          82  WV de Hanzerenners        5:54:55     3:56
 50 Luisman, Jordy            103  RSE Cyclingteam           5:54:56     3:57
 51 Mol, Henri                 87  WV de IJsselstreek        5:55:00     4:01
 52 Beemsterboer, Rick        110  West-Frisia/Sinnige Bouw  5:55:14     4:15
 53 Breedt Bruijn, Wouter     115  Kennemerland/Bataaf/UWTC  5:57:16     6:17
 54 Dijkhuis, Atze             64  WV WoonExpo Kapenga       5:57:24     6:25
 55 de Lange, Bas              31  Hepro-Kozijnen NWVG       5:58:03     7:04
 56 Visser, Sjoerd             44  WV Otto Ebbens            6:00:45     9:46
 57 de Vegt, Engbert           61  WV WoonExpo Kapenga       6:00:59    10:00
 58 Aardenburg, Sander          1  ZWC DTS                   6:01:01    10:02
 59 de Graaff, Edwin          117  Kennemerland/Bataaf/UWTC  6:01:55    10:56
 60 Willemse, Joeri            79  WV de Hanzerenners        6:02:14    11:15
 61 de Vries, Josbert          94  Gaul!/Stormvogels/Omega   6:02:49    11:50
 62 Lof, Jan                  101  Grontmij Team Amsterdam   6:02:51    11:52
 63 Merx, Peter                33  Hepro-Kozijnen NWVG       6:02:55    11:56
 64 Warmink, Germen            36  Hepro-Kozijnen NWVG        z.t.
 65 Bovenhuis, Robert          96  Gaul!/Stormvogels/Omega   6:03:13    12:14
 66 Boeve, Stefan             106  RSE Cyclingteam           6:03:51    12:52
 67 de Pruyssenaere, Robin     23  SRAM WV Eemland           6:04:01    13:02
 68 de Haan, Arjan             85  WV de IJsselstreek        6:04:19    13:20
 69 Slewe, Richard              6  ZWC DTS                   6:04:23    13:24
 70 Nijkerk, Wouter            18  ARTV de Adelaar           6:04:30    13:31
 71 Steverink, Dennis          57  WV Meteoor-Assen-Roden    6:04:51    13:52
 72 du Prie, Mick              20  SRAM WV Eemland           6:05:42    14:43
 73 Keizer, Jeroen             92  Gaul!/Stormvogels/Omega   6:15:29    24:30
 74 Plender, Jasper           105  RSE Cyclingteam           6:15:51    24:52
 75 Kemna, Joost               74  OWC Oldenzaal             6:15:58    24:59
 76 Bijlenga, DaniŽl           15  ARTV de Adelaar           6:16:09    25:10
 77 van Zanten, Maarten        16  ARTV de Adelaar           6:16:11    25:12
 78 Reijmer, Tjalling          21  SRAM WV Eemland           6:16:13    25:14
 79 Janssen, Marc             123  Kanjers voor Kanjers      6:16:32    25:33
 80 Barkhuis, Bart             59  WV Meteoor-Assen-Roden    6:17:04    26:05
 81 Dunlop, Dane              128  Ierland U23               6:17:05    26:06
 82 Pleijter, Gerbert          86  WV de IJsselstreek        6:17:35    26:36
 83 Duffy, Michael            129  Ierland U23               6:21:33    30:34