Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

KOGA RONDE VAN ZUID OOST FRIESLAND - EL

                       Uitslag Rit in lijn over 174,7 km

                voor ELITE-BELOFTEN te Appelscha op 22 Mei 2011
             St Wieler Promotie Olympia-Sport Evenementen Appelscha

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 131 Vingerling, Michael       LST Ubbink Cyclingteam       4:12:54
  2  49 Bos, Jan                  Cycling Team Jo Piels         z.t.
  3  50 Lammertink, Maurits       Cycling Team Jo Piels         z.t.
  4  47 Kweldam, Nick             Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
  5 149 van de Vall, Lars         Grontmij Team Amsterdam      4:12:55     0:01
  6  90 Reinders, Elmar           Metec Cyclingteam             z.t.
  7 116 Schreurs, Mark            Rucanor-Line Cycl Team        z.t.
  8  52 Megens, Brian             Cycling Team Jo Piels         z.t.
  9  33 de Lange, Alex            WV De IJsselstreek           4:12:59     0:05
 10 124 van der Velde, Alain      Rojo-Specialized-WLand       4:13:02     0:08
 11  95 van Nuil, Hidde           SG Automat-WSV Emmen         4:13:58     1:04
 12 130 Jonkman, Geertjan         LST Ubbink Cyclingteam        z.t.
 13 102 Mohlmann, Peter           ARTV De Adelaar               z.t.
 14  76 Wallink, Marien           WV Olympia                    z.t.
 15  53 van Winden, Stefan        Cycling Team Jo Piels        4:14:02     1:08
 16 157 Poutsma, Stefan           WV De Kanibaal               4:14:17     1:23
 17  21 Haan, Wouter              Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 18  51 van Ooijen, Cornelius     Cycling Team Jo Piels        4:14:22     1:28
 19 115 de Groot, Daan            Rucanor-Line Cycl Team        z.t.
 20  45 Stronks, Ivo              Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 21 127 Hooghiemster, Niek        LST Ubbink Cyclingteam        z.t.
 22  87 van Bekkum, Erik          Metec Cyclingteam            4:14:25     1:31
 23 106 van Doorn, Rogier         Wilton-C4Bikes-AA Drink      4:14:33     1:39
 24 129 Boeve, Roy                LST Ubbink Cyclingteam       4:14:38     1:44
 25  20 van Wel, Ruud             Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 26 143 de Haan, Binne-Pier       WV Stormvogels-Gaul           z.t.
 27 144 de Haan, Folkert          WV Stormvogels-Gaul          4:14:43     1:49
 28 110 Kremer, Aron              Jan van Arckel               4:15:04     2:10
 29  83 Weening, Andries          WoonExpo Kapenga             4:15:35     2:41
 30   7 Verweij, Bram             NWVG Hepro Kozijnen          4:15:37     2:43
 31 120 Broers, Erwin             Rucanor-Line Cycl Team       4:15:39     2:45
 32  60 Kemna, Joost              OWC Oldenzaal                 z.t.
 33 145 Smits, Florian            Grontmij Team Amsterdam       z.t.
 34  67 Sweering, Harry           LWV De Friesche Leeuw        4:15:41     2:47
 35  93 Rijpma, Coen              SG Automat-WSV Emmen         4:15:54     3:00
 36   9 Wegter, Bram              NWVG Hepro Kozijnen           z.t.
 37 159 Osinga, Jinne             WV De Kanibaal                z.t.
 38   8 de Lange, Bas             NWVG Hepro Kozijnen           z.t.
 39  94 Veenstra, Allan           SG Automat-WSV Emmen          z.t.
 40  19 Spring in t Veld, Joost   Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 41  41 Klein Tijssink, Willem    WV Hanzerenners Zwolle        z.t.
 42  98 Puttenstein, Ronald       ARTV De Adelaar               z.t.
 43  46 van den Esschert, Daan    Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 44 122 Lommers, Niels            Rojo-Specialized-WLand        z.t.
 45  82 Vos, Elzo                 WoonExpo Kapenga              z.t.
 46  58 Koelen, Joost             OWC Oldenzaal                 z.t.
 47 133 Bakker, Sjoerd            WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 48  78 Zwaan, Edwin              WV Olympia                    z.t.
 49 162 Boonstra, Jos             WV De Kanibaal                z.t.
 50 148 Bos, Patrick              Grontmij Team Amsterdam       z.t.
 51  72 Eisma, Eric               LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 52 123 Oude Elferink, Bas        Rojo-Specialized-WLand        z.t.
 53   6 Windt, Ramon              Koopmans Batavus CT           z.t.
 54  85 Lenferink, Jasper         Metec Cyclingteam             z.t.
 55 100 van Otterloo, Niels       ARTV De Adelaar               z.t.
 56  68 Postma, Fokke             LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 57  91 Hoekstra, Marco           SG Automat-WSV Emmen          z.t.
 58  31 Mol, Henri                WV De IJsselstreek            z.t.
 59  10 Janssen, Kees             NWVG Hepro Kozijnen           z.t.
 60  54 Huenders, Mitchell        Cycling Team Jo Piels         z.t.
 61  96 Klein, Emiel              SG Automat-WSV Emmen         4:16:10     3:16
 62   3 Dorren, Ruben             Koopmans Batavus CT          4:16:34     3:40
 63  27 Bos, Henk                 WV Otto Ebbens               4:17:03     4:09
 64 128 Zijlstra, Sipke           LST Ubbink Cyclingteam        z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.447 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

KOGA RONDE VAN ZUID OOST FRIESLAND

                       Uitslag Rit in lijn over 120,8 km

                   voor JUNIOREN te Appelscha op 21 Mei 2011
             St Wieler Promotie Olympia-Sport Evenementen Appelscha

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 128 Mensink, Rick             CT Menen                     2:58:31
  2 111 Slik, Ivar                Sinningebouw WT 2            2:59:27     0:56
  3  73 van Ark, Marnix           Restore Cycling               z.t.
  4  63 Weijers, Koen             UW&TC De Volharding 1         z.t.
  5  61 van Beusichem, Thijs      UW&TC De Volharding 1        2:59:31     1:00
  6 100 Tveter, Christopher       PRC De Pedaalridders 1       3:00:21     1:50
  7  57 Roobol, Arie Teun         PRC Delta                    3:00:24     1:53
  8 106 Dekker, Sjors             Sinningebouw WT 1             z.t.
  9  25 Klein Tijssink, Henk      Hanzerenners                  z.t.
 10 113 van Dalen, Jason          Westland Wil Vooruit         3:00:29     1:58
 11  21 Vos, Rutger               WSV Emmen 1                  3:00:50     2:19
 12  49 Nijmeijer, Rob            WRV De Peddelaars 1          3:00:57     2:26
 13 108 Kaldenbach, Jeroen        Sinningebouw WT 1             z.t.
 14  19 Cornelisse, Hette         WSV Emmen 1                   z.t.
 15  71 Bremmers, Lars            Dommelstr-Snelle Wiel 2      3:01:00     2:29
 16 112 Boers, Tim                Westland Wil Vooruit          z.t.
 17  15 Rozendom, Jan             AWV De Zwaluwen 1            3:01:08     2:37
 18  32 Leusink, Tim              WV DE IJsselstreek           3:01:11     2:40
 19  33 Westerink, Jaap           WV DE IJsselstreek            z.t.
 20 109 Bakker, Stephan           Sinningebouw WT 2             z.t.
 21  62 Ariesen, Tim              UW&TC De Volharding 1         z.t.
 22  59 Feiken, Richard           Meteoor Assen Roden           z.t.
 23  26 Tuin, Diederik            Hanzerenners                  z.t.
 24  65 Geerding, Koen            UW&TC De volharding 2         z.t.
 25  97 Roggeveen, Jamie          DTS-Alcmaria Victrix          z.t.
 26  31 Krooneman, Jenco          WV DE IJsselstreek            z.t.
 27  22 Booij, Daniel             WSW Emmen 2                   z.t.
 28 126 van Iersel, Dennis        TWC Pijnenburg                z.t.
 29  13 Löwik, Wesley             AWV De Zwaluwen 1             z.t.
 30  94 Bakker, Björn             WV WoonExpoo Kapenga          z.t.
 31  20 Broekman, Koen            WSV Emmen 1                   z.t.
 32  92 Borhem, Lorenzo           ARC Ullysses                  z.t.
 33   1 Boshove, Jorrick          District oost Nederland       z.t.
 34  10 Goos, Luuk                WV De Jonge Renner 2          z.t.
 35  66 Boele, Sjoerd             UW&TC De volharding 2         z.t.
 36  98 Kos, Michael              DTS-Alcmaria Victrix          z.t.
 37 120 Somsen, Mart              WT Achterhoek 2               z.t.
 38  84 Bankras, Stijn            WV Noord Holland              z.t.
 39  28 Wagenaar, Pieter          De Fr Leeuw-Otto Ebbens       z.t.
 40 110 Groeneveld, Michael       Sinningebouw WT 2             z.t.
 41 122 Schipper, Bart            AWV De Zwaluwen 2             z.t.
 42 116 Loohuis, Luuk             WT Achterhoek 1               z.t.
 43  30 Wienia, Bert              De Fr Leeuw-Otto Ebbens       z.t.
 44  37 Jilesen, Robin            WV De Stormvogels 1           z.t.
 45 104 Ammerlaan, Bob            PRC De Pedaalridders 2        z.t.
 46 101 Hekman, Melvin            PRC De Pedaalridders 1        z.t.
 47   7 van Drunen, Arjen         WV De Jonge Renner 1          z.t.
 48 114 van Beusichem, Jaco       Westland Wil Vooruit          z.t.
 49  50 Meewisse, John            WRV De Peddelaars 1           z.t.
 50  17 Bijlenga, Nathan          AR&TV De Adelaar              z.t.
 51  74 Joling, Daniel            Restore Cycling               z.t.
 52  75 van der Helm, Daan        Restore Cycling               z.t.
 53 117 Klein Teeselink, Bouke    WT Achterhoek 1               z.t.
 54   8 Overtoom, Valentijn       WV De Jonge Renner 1          z.t.
 55 119 Maatkamp, Tom             WT Achterhoek 2               z.t.
 56  91 Smits, Jim                ARC Ullysses                  z.t.
 57  56 de Leeuw, David           PRC Delta                     z.t.
 58 133 Biesheuvel, Stefan        Meteoor Assen Roden 1         z.t.
 59  80 Strötker, Leon            OWC Oldenzaal                 z.t.
 60  51 Lankheet, Marc            WRV De Peddelaars 1           z.t.
 61  16 de Haan, Max              AR&TV De Adelaar              z.t.
 62  38 Bosscher, Koen            WV De Stormvogels 1           z.t.
 63 105 van Schip, Jan Willem     PRC De Pedaalridders 2        z.t.
 64  67 van Dartel, Robin         Dommelstr-Snelle Wiel 1       z.t.
 65  12 Sprangers, Bram           WV De Jonge Renner 2          z.t.
 66   9 de Keijzer, Gerd          WV De Jonge Renner 1          z.t.
 67  18 de Regt, Simon            AR&TV De Adelaar              z.t.
 68  82 van der Eerden, Steve     WV Noord Holland              z.t.
 69  36 Brand, Henk               WV Olympia Heerenveen         z.t.
 70  34 van Dijk, Rick            WV Olympia Heerenveen         z.t.
 71  41 van der Kooi, Dennie      WV De Stormvogels 2           z.t.
 72  69 Fiers, Rob                Dommelstr-Snelle Wiel 1       z.t.
 73  88 Merx, Erik                Hepro NWVG                    z.t.
 74  11 van Oerle, Pierre         WV De Jonge Renner 2          z.t.
 75  55 Djontono, Dwayne          PRC Delta                     z.t.
 76  54 Steen, Jasper             WRV De Peddelaars 2           z.t.
 77  35 Hoeksma, Frerick          WV Olympia Heerenveen         z.t.
 78  14 Kootstra, Philip          AWV De Zwaluwen 1             z.t.
 79  58 Terpstra, Dennis          Meteoor Assen Roden           z.t.
 80 125 van der Veeken, Niels     TWC Pijnenburg                z.t.
 81 123 Schouten, Daan            AWV De Zwaluwen 2             z.t.
 82 115 Verdick, Gijs             WT Achterhoek 1               z.t.
 83 102 Bode, Hermen              PRC De Pedaalridders 1        z.t.
 84  89 Bergsma, Jesper           Hepro NWVG                   3:01:41     3:10
 85 103 Sepers, Bryan             PRC De Pedaalridders 2       3:03:46     5:15
 86  42 Ferwerda, Jelmer          WV De Stormvogels 2          3:03:50     5:19

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.601 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

KOGA RONDE VAN ZUID OOST FRIESLAND - VR

                       Uitslag Rit in lijn over 125,2 km

                     voor DAMES te Appelscha op 21 Mei 2011
             St Wieler Promotie Olympis-Sport Evenementen Appelscha

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 172 Kanis, Janneke            Jan van Arckel 3             3:12:17
  2  63 van den Hoek, Bianca      SRAM WV Eemland 1             z.t.
  3   9 Roe, Eileen               MovingLadies-Groenewoud2      z.t.
  4 135 Otten, Marissa            Dolmans Landscaping WT 1      z.t.
  5 173 Gunnewijk, Loes           Jan van Arckel 3             3:12:46     0:29
  6 138 van der Kamp, Laura       Dolmans Landscaping WT 1      z.t.
  7 151 Jolink, Nathalie          Team Specialized-DPD 2        z.t.
  8 119 Troost, Yvonne            Hepro Kozijnen-NWVG 1         z.t.
  9 137 Ensing, Janneke           Dolmans Landscaping WT 1      z.t.
 10  23 Koster, Claudia           Individueel 1                 z.t.
 11  50 Stegink, Ymke             Restore Cyclingteam 2         z.t.
 12  46 Tesink, Irene             Restore Cyclingteam 1         z.t.
 13 182 Dijkman, Petra            Individueel 4                 z.t.
 14 145 Koedooder, Vera           Team Specialized-DPD 1        z.t.
 15  49 Lommers, Esther           Restore Cyclingteam 2         z.t.
 16  92 Boskamp, Joan             Batavus Ladies CT 1           z.t.
 17  80 Jelsma, Judith            People's Trust LCT 2          z.t.
 18  40 Dumay, Bianca             Peddelaars-Het Stadion        z.t.
 19 122 Top, Mischa               Hepro Kozijnen-NWVG 2         z.t.
 20  99 Tabak, Noortje            Snelle Wiel-Buitenlust        z.t.
 21 101 Tabak, Eefje              Snelle Wiel-Buitenlust        z.t.
 22  62 Wigbold, Juliette         SRAM WV Eemland 1             z.t.
 23  79 Kreuze, Ingeborg          People's Trust LCT 2          z.t.
 24 139 Spoor, Winanda            Individueel 3                 z.t.
 25 158 Jongstra, Sione           Jan van Arckel 1              z.t.
 26 104 Stoelwinder, Anneloes     WV Noord Holland              z.t.
 27 134 Braspennincx, Shanne      Dolmans Landscaping WT 1      z.t.
 28  77 van Steenis, Samantha     People's Trust LCT 1          z.t.
 29 140 Kessler, Nina             Individueel 3                 z.t.
 30  91 Visser, Annelies          Batavus Ladies CT 1           z.t.
 31  44 Kerste, Marielle          Restore Cyclingteam 1         z.t.
 32  93 Snijder, Adriene          Batavus Ladies CT 1           z.t.
 33  61 Glasbergen, Jessica       SRAM WV Eemland 1             z.t.
 34 112 Al, Lisanne               LCT Water,Land en Dijken      z.t.
 35 133 Schreurs, Geerike         Dolmans Landscaping WT 1      z.t.
 36 186 Kloppenburg, Margriet     Individueel 4                 z.t.
 37  82 Meijer, Rixt              People's Trust LCT 2          z.t.
 38 170 van den Berg, Kimberly    Jan van Arckel 3              z.t.
 39  66 Haanstra, Alike           SRAM WV Eemland 1             z.t.
 40 116 Tiessens, Ivana           Hepro Kozijnen-NWVG 1         z.t.
 41 149 Jansen, Britt             Team Specialized-DPD 1        z.t.
 42 163 den Otter, Marieke        Jan van Arckel 2              z.t.
 43 181 Lavrijssen, Birgit        Individueel 4                 z.t.
 44 152 Truijen, Karin            Team Specialized-DPD 2        z.t.
 45  39 Hoeksma, Ilona            Peddelaars-Het Stadion        z.t.
 46 167 van Wijgerden, Petra      Jan van Arckel 2              z.t.
 47 113 Jeremiasse, Bernadette    LCT Water,Land en Dijken      z.t.
 48 136 Gercama, Alie             Dolmans Landscaping WT 1      z.t.
 49 146 Crum, Emma                Team Specialized-DPD 1        z.t.
 50 115 Koops, Gerda              Hepro Kozijnen-NWVG 1         z.t.
 51   7 Geoghegan, Michelle       MovingLadies-Groenewoud2      z.t.
 52   5 Ockeloen, Iris            MovingLadies-Groenewoud1      z.t.
 53  94 Soek, Julia               Batavus Ladies CT 1           z.t.
 54 169 Knol, Willeke             Jan van Arckel 3              z.t.
 55 153 Leth, Julie               Team Specialized-DPD 2        z.t.
 56 128 Kroes, Linda              Hepro Kozijnen-NWVG 3         z.t.
 57 168 Klomp, Manon              Jan van Arckel 2              z.t.
 58 129 Broekema, Erika           Hepro Kozijnen-NWVG 3         z.t.
 59  85 Ytsma, Ankie              People's Trust LCT 3          z.t.
 60  64 ter Horst, Leah           SRAM WV Eemland 1             z.t.
 61 121 Mulder, Hanneke           Hepro Kozijnen-NWVG 2         z.t.
 62  97 Finegan, Kate             Snelle Wiel-Buitenlust        z.t.
 63  25 Venema, Marije            GSWV Tandje Hoger 1           z.t.
 64  30 Borgerink, Mariël         GSWV Tandje Hoger 1           z.t.
 65 155 Lubben, Janien            Team Specialized-DPD 2        z.t.
 66 118 Fokkens, Trieneke         Hepro Kozijnen-NWVG 1         z.t.
 67 148 Kogelman, Silke           Team Specialized-DPD 1        z.t.
 68  84 Koning, Bianca            People's Trust LCT 2          z.t.
 69  86 Jissink, Marielle         People's Trust LCT 3          z.t.
 70  67 van Twist, Nelleke        SRAM WV Eemland 2             z.t.
 71  76 Lassche, Miriam           People's Trust LCT 1          z.t.
 72  47 van der Bent, Cecile      Restore Cyclingteam 1         z.t.
 73 175 Janssen, Esmee            Individueel 2                 z.t.
 74   4 Donkers, Djoeke           MovingLadies-Groenewoud1      z.t.
 75 164 Kuizenga, Sigrid          Jan van Arckel 2              z.t.
 76 147 Eshuis, Aafke             Team Specialized-DPD 1        z.t.
 77  96 Heijkoop, Anne            Batavus Ladies CT 1           z.t.
 78  37 Meijering, Danielle       Peddelaars-Het Stadion        z.t.
 79 150 Paus, Berdienke           Team Specialized-DPD 1        z.t.
 80 183 Conradi, Marjetka         Individueel 4                 z.t.
 81  95 Soemanta, Lisanne         Batavus Ladies CT 1           z.t.
 82   8 Cramoysan, Sarah          MovingLadies-Groenewoud2      z.t.
 83 143 O Reilly, Jennifer        Individueel 3                 z.t.
 84  43 van Dijk, Mirjam          Restore Cyclingteam 1         z.t.
 85  65 Fictoor, Sanne            SRAM WV Eemland 1             z.t.
 86 117 Karssies, Elise           Hepro Kozijnen-NWVG 1         z.t.
 87 180 Ensing, Nelleke           Individueel 2                3:13:59     1:42
 88 154 Stappenbelt, Nadia        Team Specialized-DPD 2       3:15:22     3:05
 89 123 Schuitema, Astrid         Hepro Kozijnen-NWVG 2         z.t.
 90  98 Hartogs, Imke             Snelle Wiel-Buitenlust        z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.067 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten