Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Zuidhollandse Eilanden Tour

                        Uitslag Rit in lijn over 160 km

                    Spijkenisse - Spijkenisse op 21 Mei 2011

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  11 Boeve, Mats               vHemert Grp-Jonge Renner     3:26:18
  2  88 Kuijvenhoven, Marco       Rojo-Specialized-Wielerl      z.t.
  3  76 de Reus, Frank            Jan van Arckel               3:26:20     0:02
  4   7 Bosters, JurriŽn          vHemert Grp-Jonge Renner     3:26:25     0:07
  5  56 van Heeswijk, Roy         WV Schijndel                  z.t.
  6   5 van der Lijke, Nick       ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
  7  51 Dijkshoorn, Roeland       RWC Ahoy                      z.t.
  8  90 Joling, Gerhard           Rojo-Specialized-Wielerl      z.t.
  9  20 Castelijns, Twan          TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 10  67 Kremer, Aron              PRC Delta                     z.t.
 11  58 Bosman, Gert-Jan          WV Schijndel                  z.t.
 12  25 Pasquino, Flavio          Restore Cycling               z.t.
 13  98 Buskermolen, Jordy        SwABo - Cyclingteam           z.t.
 14 108 Foppen, Tim               WWV/Trias/PRid/Spart/WTO      z.t.
 15 100 van Lakerveld, Erik       SwABo - Cyclingteam           z.t.
 16  59 Teunissen, Mike           WV Schijndel                 3:26:47     0:29
 17  86 Nederlof, Tim             Rojo-Specialized-Wielerl      z.t.
 18  57 Schoth, Guus              WV Schijndel                  z.t.
 19 114 Mandjes, Jasper           TWC de Kempen                 z.t.
 20  28 Vrolijk, Danny            Restore Cycling               z.t.
 21  12 Hofstede, Wim             vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
 22  99 van der Niet, Rob         SwABo - Cyclingteam           z.t.
 23 109 van der Marel, Jelle      TWC de Kempen                 z.t.
 24  45 van Mierle, Jasper        Dommelstreek/de Maaskant      z.t.
 25  23 Bierens, Nick             TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 26  49 Berk, Robert              RWC Ahoy                      z.t.
 27  10 Sanders, Dajo             vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
 28  60 Hereijgers, Kobus         WV Schijndel                  z.t.
 29  84 de Haas, Wouter           Tempo-Bruns                   z.t.
 30  18 van de Pol, Martin        Wilton-Snel-AA/Volhardin      z.t.
 31  85 Schellevis, Rutger        Rojo-Specialized-Wielerl      z.t.
 32  77 de Haan, Eltjo            Jan van Arckel                z.t.
 33  62 van Eerd, David           DRC de Mol                    z.t.
 34  35 van der Ster, Leon        RTC de Hoekse Renners         z.t.
 35  73 Kallenfels, Jerry         Jan van Arckel                z.t.
 36  13 Bhogal, Alex              Wilton-Snel-AA/Volhardin      z.t.
 37  82 Kleinloog, Tim            Tempo-Bruns                   z.t.
 38  71 Kleinjan, Davey           PRC Delta                     z.t.
 39  68 Nieuwstraten, Martin      PRC Delta                     z.t.
 40  74 Kallenfels, Mickey        Jan van Arckel                z.t.
 41  92 Jetten, Roel              TWC Maaslandster              z.t.
 42  63 van de Craats, Dirk       DRC de Mol                    z.t.
 43  21 Fleerakkers, Rob          TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 44 101 van Andel, Robbert        SwABo - Cyclingteam           z.t.
 45  65 Verduijn, Marten          DRC de Mol                    z.t.
 46 105 van der Meijs, Josry      WWV/Trias/PRid/Spart/WTO      z.t.
 47  50 Bronkhorst, Harm          RWC Ahoy                      z.t.
 48  32 Boet, Mitchell            RTC de Hoekse Renners         z.t.
 49  89 van Kooij, Nils           Rojo-Specialized-Wielerl      z.t.
 50   6 Vleugel, Ramon            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 51  30 van den Bergh, Olav       Restore Cycling               z.t.
 52  64 Wijnstra, Jacob           DRC de Mol                    z.t.
 53  81 Frijters, Ferdi           Tempo-Bruns                   z.t.
 54 104 Olsthoorn, Johan          WWV/Trias/PRid/Spart/WTO      z.t.
 55  97 Niewold, Frank            SwABo - Cyclingteam           z.t.
 56 102 Rietbroek, Jesper         SwABo - Cyclingteam           z.t.
 57  26 Andrea, Erik              Restore Cycling               z.t.
 58  54 Lankester, Kelian         RWC Ahoy                      z.t.
 59 117 van Binsbergen, Wilbert   Woest                         z.t.
 60  31 Woestenberg, Peter        RTC de Hoekse Renners         z.t.
 61  96 de Waal, Igor             TWC Maaslandster              z.t.
 62 110 van Deursen, Rick         TWC de Kempen                 z.t.
 63  41 Lotz, Tom                 Excelsior/BikSloopwerken      z.t.
 64 119 de Rijk, Christiaan       Woest                         z.t.
 65 127 Fransen, Timo             ARTV de Adelaar               z.t.
 66  16 Bol, Ron                  Wilton-Snel-AA/Volhardin      z.t.
 67  43 van Goethem, Brian        Dommelstreek/de Maaskant      z.t.
 68  91 Bogaarts, Guy             TWC Maaslandster              z.t.
 69  17 de Bruijne, Elias         Wilton-Snel-AA/Volhardin      z.t.
 70  15 Talbot, Brodie            Wilton-Snel-AA/Volhardin      z.t.
 71  87 Kooiman, Erik Jan         Rojo-Specialized-Wielerl      z.t.
 72  39 van der Zweep, Menno      Excelsior/BikSloopwerken      z.t.
 73  44 Kamsma, Marcel            Dommelstreek/de Maaskant      z.t.
 74  22 Marcelis, Tom             TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 75  79 Knoops, Mark              Tempo-Bruns                   z.t.
 76  29 Houwers, Rik              Restore Cycling               z.t.
 77 118 van den Helder, Rick      Woest                         z.t.
 78  27 Bal, Tom                  Restore Cycling               z.t.
 79  53 Scheerens, Pieter         RWC Ahoy                      z.t.
 80  14 Plaice, Keir              Wilton-Snel-AA/Volhardin      z.t.
 81 113 van Even, Ferdi           TWC de Kempen                 z.t.
 82  19 Basten, Niek              TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 83  93 Rieff, Thomas             TWC Maaslandster              z.t.
 84  80 Burgmans, Bo              Tempo-Bruns                   z.t.
 85  36 Bouma, Robbert            RTC de Hoekse Renners         z.t.
 86  38 Bregman, Miel             Excelsior/BikSloopwerken      z.t.
 87  69 Huizinga, Robin           PRC Delta                     z.t.
 88  24 van Aaken, Rik            TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 89   8 Roelen, Thijs             vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
 90  47 Hendriks, Jeroen          Dommelstreek/de Maaskant      z.t.
 91  95 Martens, Bob              TWC Maaslandster              z.t.
 92 103 Harrevelt, Lenn           WWV/Trias/PRid/Spart/WTO      z.t.
 93  33 Castein, Cornť            RTC de Hoekse Renners         z.t.
 94  94 Klomp, Aldo               TWC Maaslandster             3:27:11     0:53
 95  61 Grooten, Dennis           DRC de Mol                   3:27:44     1:26
 96  34 Bakker, Cornelis          RTC de Hoekse Renners        3:30:45     4:27
 97  37 Deelen, Diederik          Excelsior/BikSloopwerken      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 46.534 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Willem Dielemans