Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

5e Wim Hendriks Trofee - Nieuwelingen

                        Uitslag Rit in lijn over 75,9 km

                Sint-Gillis-Waas (B) - Koewacht op 23 April 2011

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  58 Honigh, Nino              WV De Jonge Renner 2         1:48:16
  2 145 Krul, Stef                WV Olympia                    z.t.
  3  64 Bugter, Jasper            UW&TC de Volharding 1         z.t.
  4 115 Geoghegan Hart, Tao       Great Britain CT 1 (GB)       z.t.
  5   8 Lind, Jorrit              District Noord Holland       1:48:18     0:02
  6 174 Keldermans, Jordy         Willebrord Wil Vooruit 2     1:48:36     0:20
  7 124 Gunst, Davy               ZRTC Theo Middelkamp 1        z.t.
  8  14 van den Brande, Julien    Team Cata Bikes 2 (B)         z.t.
  9 144 Kuesters, Alexander       Nordrhein Westfalen (D)      1:49:42     1:26
 10 112 Goeree, Rick              WSV Emmen                    1:49:56     1:40
 11   2 Zuidema, Benjamin         District Noord Nederland      z.t.
 12  89 van Straalen, Yarwin      WV Noord Holland              z.t.
 13  15 Oseï Vertez, Matthias     Team Cata Bikes 2 (B)         z.t.
 14 113 Schaft, Tom               WSV Emmen                     z.t.
 15 133 van Meirvenne, Eloy       Rudyco Cycling Team (B)       z.t.
 16   1 van der Ploeg, Remco      District Noord Nederland      z.t.
 17 126 de Vink, Bart-Jan         ZRTC Theo Middelkamp 1        z.t.
 18  77 de Ruijter, Ivo           Restore Cycling Team          z.t.
 19  83 Jakobsen, Fabio           RC Jan van Arckel             z.t.
 20 108 Nuyts, Lode               Lotto Cycling Team 1 (B)      z.t.
 21 159 van Rhee, Brian           dePeddelaars Hoogeveen 2      z.t.
 22 110 Willems, Frederic         Lotto Cycling Team 2 (B)      z.t.
 23 187 Kip, Vincent              OWC Oldenzaal                 z.t.
 24 155 Nijdam, Remy              dePeddelaars Hoogeveen 1      z.t.
 25   7 de Boer, Thom             District Noord Holland        z.t.
 26 106 de Greef, Jordi           Lotto Cycling Team 1 (B)      z.t.
 27  69 Kreder, Stefan            UW&TC de Volharding 2         z.t.
 28 157 van der Duin, Patrick     dePeddelaars Hoogeveen 2      z.t.
 29 119 Woor, Olivier             Great Britain CT 2 (GB)       z.t.
 30  25 van Nieuwpoort, Koen      GRTC Excelsior                z.t.
 31  37 Jansen, Richard           BRC Kennemerland              z.t.
 32 169 Wittouck, Dominick        Wielerteam Waasland 2(B)      z.t.
 33 111 Destatsbader, Roy         Lotto Cycling Team 2 (B)      z.t.
 34  36 Bakx, Kelvin              RSC De Zuidwesthoek 2         z.t.
 35 179 Leinau, Joann             RC Victoria Neheim (D)        z.t.
 36  51 Bartelen, Jurgen          WV Breda 2                    z.t.
 37 162 van Gestel, Lennert       Kon. Balen BC 1 (B)           z.t.
 38  13 Timmermans, Niels         Team Cata Bikes 2 (B)         z.t.
 39  20 Seefat, Maarten           TWC Maaslandster 2            z.t.
 40  55 Sanders, Boy              WV De Jonge Renner 1          z.t.
 41  32 van de Klundert, Pim      RSC De Zuidwesthoek 1         z.t.
 42  70 Bon, Thijs                Swift / Avanti                z.t.
 43 109 Wijtinck, Gianni          Lotto Cycling Team 2 (B)      z.t.
 44 128 Vermue, Frank             ZRTC Theo Middelkamp 2        z.t.
 45 182 van Varik, Twan           WV de IJsselstreek            z.t.
 46 121 van Poecke, Jordi         Willebrord Wil Vooruit 1      z.t.
 47 149 Esselaar, Remco           WCL Bergklimmers              z.t.
 48 173 Havermans, Glenn          Willebrord Wil Vooruit 2      z.t.
 49 160 Leynen, Thomas            Kon. Balen BC 1 (B)           z.t.
 50 183 Junte, Maarten            WV de IJsselstreek            z.t.
 51  66 de Jong, Jaap             UW&TC de Volharding 1         z.t.
 52  91 Potze, Niels              Hepro NWVG                    z.t.
 53 105 Talen, Jordi              DRC de Mol                    z.t.
 54  31 van de Klundert, Koen     RSC De Zuidwesthoek 1         z.t.
 55 122 Wassenaar, Floris         Willebrord Wil Vooruit 1      z.t.
 56 146 Hollemans, Igor           WV Olympia                    z.t.
 57 194 Schurwanz, Yannick        Pedaalridders/Trias/Spa2      z.t.
 58 142 Störmann, Frederic        Nordrhein Westfalen (D)       z.t.
 59  34 van Baardewijk, Koen      RSC De Zuidwesthoek 2         z.t.
 60  57 Celi, Abe                 WV De Jonge Renner 1          z.t.
 61  67 van Empel, Justin         UW&TC de Volharding 2         z.t.
 62 136 Ammerlaan, Feiko          RWC Ahoy                      z.t.
 63  48 Mol, Max                  WV Breda 1                    z.t.
 64 131 Verbeek, Robin            TML Dommelstreek              z.t.
 65 120 Scott, Jacob              Great Britain CT 2 (GB)      1:50:03     1:47
 66 116 Ragan, Jacob              Great Britain CT 1 (GB)      1:50:05     1:49
 67 101 van der Heijden, Bjorn    Brabant/Uden/Tempo/Buite     1:50:10     1:54
 68  21 Huveners, Stan            TWC Maaslandster 2           1:50:15     1:59
 69  52 Alkemade, Flip            RTV De Bollenstreek           z.t.
 70 135 Meerschaeert, Jeroen      Rudyco Cycling Team (B)       z.t.
 71 147 Hof, Maarten              WV Olympia                    z.t.
 72 166 Mechant, Benjamin         Wielerteam Waasland 1(B)      z.t.
 73 168 Carnoy, Niels             Wielerteam Waasland 1(B)      z.t.
 74  46 Visser, Thomas            WV Breda 1                    z.t.
 75  26 Sloof, Jordi              GRTC Excelsior                z.t.
 76 141 van Delft, Elden          TWC de Kempen                 z.t.
 77  49 van Gestel, Ciske         WV Breda 2                    z.t.
 78  74 Oliebos, Jordy            Kon. Gentse Velosport(B)      z.t.
 79  90 Groen, Bram               WV Noord Holland              z.t.
 80  35 Jansen, Tom               RSC De Zuidwesthoek 2         z.t.
 81  88 Veltman, Milan            WV Noord Holland              z.t.
 82 123 Wouters, Sieben           Willebrord Wil Vooruit 1      z.t.
 83  28 van Uden, Dandy           WV Schijndel                  z.t.
 84  71 van Diemen, Michel        Swift / Avanti                z.t.
 85  29 Bosch, Thomas             WV Schijndel                  z.t.
 86  30 Kivits, Marc              WV Schijndel                  z.t.
 87  53 van Dam, Joey             RTV De Bollenstreek           z.t.
 88 191 Lok, Camiel               Pedaalridders/Trias/Spa1      z.t.
 89  12 de Coster, Dean           Team Cata Bikes 1 (B)         z.t.
 90 170 van Osselaer, Jonas       Wielerteam Waasland 2(B)      z.t.
 91 178 Leinau, Louis             RC Victoria Neheim (D)        z.t.
 92 134 van Dooren, Francies      Rudyco Cycling Team (B)       z.t.
 93 100 Diepstraten, Stan         Brabant/Uden/Tempo/Buite      z.t.
 94  10 Geijsels, Jordy           Team Cata Bikes 1 (B)         z.t.
 95 167 Persoon, Pieters          Wielerteam Waasland 1(B)      z.t.
 96  63 Hendrikx, Max             TWC Het Snelle Wiel          1:50:22     2:06
 97 103 Gelens, Kevin             DRC de Mol                    z.t.
 98 158 Wolsink, Jelle            dePeddelaars Hoogeveen 2     1:50:47     2:31
 99 107 Nijs, Yente               Lotto Cycling Team 1 (B)     1:51:05     2:49
100  81 van den Burg, Teun        WV Eemland                   1:52:23     4:07
101  40 Broer, Milan              RC De Hoekse Renners         1:53:15     4:59
102 117 Lawless, Christopher      Great Britain CT 1 (GB)      1:53:30     5:14
103  38 Roling, Jerry             BRC Kennemerland             1:53:33     5:17
104  84 van der Grijn, Gert       RC Jan van Arckel             z.t.
105 184 van Haaften, Jason        WV Het Stadion               1:53:55     5:39
106 132 Haazen, Dennis            TML Dommelstreek             1:53:56     5:40
107  54 van Steijn, Nick          RTV De Bollenstreek           z.t.
108  43 Veenhoven, Martijn        ZWC DTS                       z.t.
109  19 Hamaekers, Youri          TWC Maaslandster 2           1:54:18     6:02
110  47 van Loon, Jordi           WV Breda 1                   1:54:36     6:20
111 176 Arnold, Thomas            District Zuid West Ned.      1:54:46     6:30
112  92 Meerema, Marijn           Hepro NWVG                   1:54:48     6:32
113 125 de Neve, Guido            ZRTC Theo Middelkamp 1       1:54:53     6:37
114 171 Verstraeten Matthijs      Wielerteam Waasland 2(B)     1:55:04     6:48
115  11 Bastiaens, Ayco           Team Cata Bikes 1 (B)        1:55:09     6:53
116 143 Münstermann, Kai-Philipp  Nordrhein Westfalen (D)      1:55:12     6:56
117 195 Martens, Thom             Pedaalridders/Trias/Spa2     1:55:14     6:58
118 102 Varkevisser, Jurjen       Brabant/Uden/Tempo/Buite     1:55:19     7:03
119 127 Raas, Jesse               ZRTC Theo Middelkamp 2        z.t.
120 138 Boonstra, Bouwe           RWC Ahoy                      z.t.
121 114 Jager, Wybren             WSV Emmen                    1:55:23     7:07
122  87 Tobe, Xavier              PRC Delta                    1:55:25     7:09
123  75 Lasseel, Geoffrey         Kon. Gentse Velosport(B)     1:55:27     7:11
124  97 Bol, Cees                 Westland Wil Vooruit          z.t.
125  33 de Nijs, Sander           RSC De Zuidwesthoek 1        1:55:30     7:14
126 151 Spel, Tom                 Team Amsterdam                z.t.
127 153 Overdevest, Bas           Team Amsterdam                z.t.
128  56 Dekker, Kelvin            WV De Jonge Renner 1         1:55:45     7:29
129  22 Groot, Jeffrey            HSC De Bataaf                 z.t.
130 104 Kramer, Patrick           DRC de Mol                    z.t.
131  61 van der Heijden, Koen     TWC Het Snelle Wiel          1:56:09     7:53
132   5 de Haan, Jimme            District MiddenNederland     1:56:10     7:54
133  86 Ladeur, Vincent           PRC Delta                    1:56:55     8:39
134  17 Thewissen, Tim            TWC Maaslandster 1           1:57:21     9:05
135  68 Spierings, Julian         UW&TC de Volharding 2        1:58:46    10:30
136  59 Kooyman, Kevin            WV De Jonge Renner 2          z.t.
137  94 Koorneef, Niek            WV De Waardrenner             z.t.
138  23 Devente, Bram             HSC De Bataaf                 z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.063 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

5e Wim Hendriks Trofee - Nieuwelingen

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  UW&TC de Volharding 1       22      3:38:12
  2  WV Olympia                  49      3:38:12
  3  District Noord Holland       3      3:38:14        0:02
  4  Great Britain CT 1 (GB)     39      3:38:21        0:09
  5  Team Cata Bikes 2 (B)        5      3:38:32        0:20
  6  ZRTC Theo Middelkamp 1      42      3:38:32        0:20
  7  Willebrord Wil Vooruit 2    58      3:38:32        0:20
  8  Nordrhein Westfalen (D)     48      3:39:38        1:26
  9  WSV Emmen                   38      3:39:52        1:40
 10  District Noord Nederland     1      3:39:52        1:40
 11  Lotto Cycling Team 1 (B)    36      3:39:52        1:40
 12  dePeddelaars Hoogeveen 2    53      3:39:52        1:40
 13  Lotto Cycling Team 2 (B)    37      3:39:52        1:40
 14  Kon. Balen BC 1 (B)         54      3:39:52        1:40
 15  UW&TC de Volharding 2       23      3:39:52        1:40
 16  RSC De Zuidwesthoek 2       12      3:39:52        1:40
 17  RSC De Zuidwesthoek 1       11      3:39:52        1:40
 18  WV de IJsselstreek          61      3:39:52        1:40
 19  WV De Jonge Renner 1        19      3:39:52        1:40
 20  Willebrord Wil Vooruit 1    41      3:39:52        1:40
 21  Great Britain CT 2 (GB)     40      3:39:59        1:47
 22  Rudyco Cycling Team (B)     45      3:40:11        1:59
 23  WV Noord Holland            30      3:40:11        1:59
 24  GRTC Excelsior               9      3:40:11        1:59
 25  TWC Maaslandster 2           7      3:40:11        1:59
 26  WV Breda 2                  17      3:40:11        1:59
 27  Wielerteam Waasland 2(B)    57      3:40:11        1:59
 28  RC Victoria Neheim (D)      60      3:40:11        1:59
 29  Swift / Avanti              24      3:40:11        1:59
 30  WV Breda 1                  16      3:40:11        1:59
 31  DRC de Mol                  35      3:40:18        2:06
 32  Brabant/Uden/Tempo/Buite    34      3:40:25        2:13
 33  Wielerteam Waasland 1(B)    56      3:40:30        2:18
 34  RTV De Bollenstreek         18      3:40:30        2:18
 35  WV Schijndel                10      3:40:30        2:18
 36  Team Cata Bikes 1 (B)        4      3:40:30        2:18
 37  RC Jan van Arckel           28      3:43:29        5:17
 38  BRC Kennemerland            13      3:43:29        5:17
 39  TML Dommelstreek            44      3:43:52        5:40
 40  Hepro NWVG                  31      3:44:44        6:32
 41  Pedaalridders/Trias/Spa2    65      3:45:10        6:58
 42  ZRTC Theo Middelkamp 2      43      3:45:15        7:03
 43  RWC Ahoy                    46      3:45:15        7:03
 44  Kon. Gentse Velosport(B)    25      3:45:42        7:30
 45  TWC Het Snelle Wiel         21      3:46:31        8:19
 46  WV De Jonge Renner 2        20      3:47:02        8:50
 47  Team Amsterdam              51      3:51:00       12:48
 48  PRC Delta                   29      3:52:20       14:08
 49  HSC De Bataaf                8      3:54:31       16:19
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt