Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

29e Wim Hendriks Trofee Elite/Beloften

                       Uitslag Rit in lijn over 165,2 km

                      Koewacht - Koewacht op 24 April 2011
                 2e wedstrijd in de KNWU Clubcompetitie Regio 2

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  87 van Dulmen, Thom          Rojo-Specialized-Wielerl     3:58:03
  2  58 van Heeswijk, Roy         WV Schijndel                 3:58:22     0:19
  3 140 Merx, Peter               Hepro Kunststof NWVG          z.t.
  4  25 Pasquino, Flavio          Restore Cycling               z.t.
  5  68 Kremer, Aron              PRC Delta                     z.t.
  6  10 van Luijk, Sven           vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
  7  47 van Goethem, Brian        Dommelstreek/de Maaskant      z.t.
  8 139 Lindeman, Adrie           Hepro Kunststof NWVG          z.t.
  9  60 Hereijgers, Kobus         WV Schijndel                 3:58:26     0:23
 10 142 van Leeuwen, Cor          Hepro Kunststof NWVG         3:58:45     0:42
 11   9 Roosen, Sjors             vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
 12  53 Dijkshoorn, Roeland       RWC Ahoy                     3:59:00     0:57
 13 101 de Groot, Wouter          SwABo - Cyclingteam           z.t.
 14 129 Kklemme, Daniel           Nordrhein Westfalen (D)       z.t.
 15  50 Bronkhorst, Harm          RWC Ahoy                      z.t.
 16   7 van Immerseel, Gert-Jan   vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
 17  88 Nederlof, Tim             Rojo-Specialized-Wielerl      z.t.
 18   8 Busser, Nieck             vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
 19  19 Castelijns, Twan          TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 20  31 Boet, Mitchell            RTC de Hoekse Renners         z.t.
 21  34 Craenen, Rick             RTC de Hoekse Renners         z.t.
 22  85 Schellevis, Rutger        Rojo-Specialized-Wielerl      z.t.
 23  11 Wildeman, Henk            vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
 24  95 Martens, Bob              TWC Maaslandster              z.t.
 25  90 de Graaff, Boudewijn      Rojo-Specialized-Wielerl      z.t.
 26 141 Wegter, Bram              Hepro Kunststof NWVG          z.t.
 27  55 van Roosmalen, Wouter     WV Schijndel                  z.t.
 28  30 Andrea, Erik              Restore Cycling               z.t.
 29  39 Lotz, Tom                 Excelsior/BikSloopwerken      z.t.
 30  49 Hogervorst, Maikel        RWC Ahoy                      z.t.
 31  74 de Reus, Frank            Jan van Arckel                z.t.
 32  80 Burgmans, Bo              Tempo-Bruns                   z.t.
 33  99 van Lakerveld, Erik       SwABo - Cyclingteam           z.t.
 34  59 Bosman, Gert-Jan          WV Schijndel                 3:59:09     1:06
 35  86 Kooiman, Erik Jan         Rojo-Specialized-Wielerl      z.t.
 36  54 Scheerens, Pieter         RWC Ahoy                     3:59:17     1:14
 37  46 Kamsma, Marcel            Dommelstreek/de Maaskant     3:59:55     1:52
 38  97 van der Niet, Rob         SwABo - Cyclingteam          4:00:49     2:46
 39  91 Jetten, Roel              TWC Maaslandster              z.t.
 40  21 Basten, Niek              TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 41 132 Köhler, Falko-Nils        Nordrhein Westfalen (D)       z.t.
 42  93 Schiffelers, Ward         TWC Maaslandster              z.t.
 43  51 Lankester, Kelian         RWC Ahoy                      z.t.
 44  52 Berk, Robert              RWC Ahoy                     4:00:58     2:55
 45 167 Vyncke, Marco             Ardilles cycling Team        4:01:04     3:01
 46  12 de Kort, Bram             vHemert Grp-Jonge Renner     4:01:29     3:26
 47  78 de Haan, Eltjo            Jan van Arckel               4:01:32     3:29
 48  16 van Vliet, Luuk           Wilton-Snel-AA/Volhardin      z.t.
 49  56 Schoth, Guus              WV Schijndel                  z.t.
 50  79 Kleinloog, Tim            Tempo-Bruns                   z.t.
 51  22 van der Weijst, Geert     TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 52  63 Maas, Bart                DRC de Mol                    z.t.
 53  17 Plaice, Keir              Wilton-Snel-AA/Volhardin      z.t.
 54 134 van Winnendael, Johan     APK-Q Jobs & Select CT        z.t.
 55 107 van der Meijs, Josry      WWV/Trias/PRid/Spart/WTO      z.t.
 56 120 van Binsbergen, Jarco     Woest                         z.t.
 57  48 Dekkers, Paul             Dommelstreek/de Maaskant      z.t.
 58 104 Olsthoorn, Johan          WWV/Trias/PRid/Spart/WTO      z.t.
 59  77 van Zanten, Jeroen        Jan van Arckel                z.t.
 60 109 Coppens, Jens             TWC de Kempen                 z.t.
 61  42 Deelen, Diederik          Excelsior/BikSloopwerken      z.t.
 62   2 Tissink, Ruben            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 63  81 de Haas, Wouter           Tempo-Bruns                   z.t.
 64 164 Evers, Vincent            Ardilles cycling Team         z.t.
 65  27 Bal, Tom                  Restore Cycling               z.t.
 66  70 Kleinjan, Davey           PRC Delta                     z.t.
 67 108 de Niet, Erik             WWV/Trias/PRid/Spart/WTO      z.t.
 68  57 Teunissen, Mike           WV Schijndel                  z.t.
 69  13 van de Pol, Martin        Wilton-Snel-AA/Volhardin      z.t.
 70  73 Kallenfels, Mickey        Jan van Arckel                z.t.
 71  67 Nieuwstraten, Martin      PRC Delta                     z.t.
 72  32 Woestenberg, Peter        RTC de Hoekse Renners         z.t.
 73 112 van Deursen, Rick         TWC de Kempen                 z.t.
 74  98 Buskermolen, Jordy        SwABo - Cyclingteam          4:01:45     3:42
 75 135 Engelen, Jochen           APK-Q Jobs & Select CT        z.t.
 76 121 Gijzel, Roy               Denderstreek Labiekes(B)     4:01:48     3:45
 77  14 Homan, Pieter             Wilton-Snel-AA/Volhardin     4:01:55     3:52
 78 136 Daams, Eddy               APK-Q Jobs & Select CT       4:02:15     4:12
 79  35 Bouma, Robbert            RTC de Hoekse Renners         z.t.
 80  28 van Leeuwen, Rob          Restore Cycling               z.t.
 81  20 van Poppel, Teun          TWC Het Snelle Wiel          4:02:18     4:15
 82   6 Vleugel, Robbert          ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 83 131 Wolf, Justin              Nordrhein Westfalen (D)      4:02:38     4:35
 84  41 Fransen, Ferry            Excelsior/BikSloopwerken      z.t.
 85 126 Degroote, Fabricio        Denderstreek Labiekes(B)      z.t.
 86  62 Wijnstra, Jacob           DRC de Mol                    z.t.
 87 115 van den Helder, Rick      Woest                        4:02:46     4:43
 88 133 Hoes, Ruben               APK-Q Jobs & Select CT       4:02:54     4:51
 89  94 Klomp, Aldo               TWC Maaslandster              z.t.
 90 127 Müller, Phillip           Nordrhein Westfalen (D)      4:02:56     4:53
 91  24 Marcelis, Tom             TWC Het Snelle Wiel          4:03:47     5:44

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.638 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

29e Wim Hendriks Trofee Elite/Beloften

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Hepro Kunststof NWVG        24     11:55:29
  2  WV Schijndel                10     11:55:48        0:19
  3  Rojo-Specialized-Wielerl    15     11:56:03        0:34
  4  vHemert Grp-Jonge Renner     2     11:56:07        0:38
  5  RWC Ahoy                     9     11:57:00        1:31
  6  SwABo - Cyclingteam         17     11:58:49        3:20
  7  Restore Cycling              5     11:58:54        3:25
  8  RTC de Hoekse Renners        6     11:59:32        4:03
  9  Dommelstreek/de Maaskant     8     11:59:49        4:20
 10  TWC Maaslandster            16     12:00:38        5:09
 11  TWC Het Snelle Wiel          4     12:01:21        5:52
 12  PRC Delta                   12     12:01:26        5:57
 13  Jan van Arckel              13     12:02:04        6:35
 14  Tempo-Bruns                 14     12:02:04        6:35
 15  Nordrhein Westfalen (D)     22     12:02:27        6:58
 16  Excelsior/BikSloopwerken     7     12:03:10        7:41
 17  Wilton-Snel-AA/Volhardin     3     12:04:36        9:07
 18  WWV/Trias/PRid/Spart/WTO    18     12:04:36        9:07
 19  APK-Q Jobs & Select CT      23     12:05:32       10:03
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt