Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

PAREL VAN DE VELUWE 2011 ELITE-BELOFTEN

                       Uitslag Rit in lijn over 181,2 km

                          te Harderwijk op 1 Juni 2011
               Organisatie: St. Wielerevenementen De IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  73 Smit, Dennis              Metec Cycling Team           4:08:33
  2 147 van der Zwet, Arno        Ubbink-Koga Cycling Team      z.t.
  3 178 Poutsma, Stefan           WV De Kanibaal                z.t.
  4  30 Kouwenhoven, Sjoerd       Cycling Team De Rijke         z.t.
  5  71 Schreurs, Leander         Koopmans Batavus CT           z.t.
  6  92 Teunissen, Mike           Rabo-Giant Offroad Team      4:08:40     0:07
  7  49 de Lange, Bas             Hepro Kozijnen-NWVG          4:08:42     0:09
  8  33 Bos, Jan                  Cyclinteam Jo Piels           z.t.
  9 163 Broers, Remco             WiltonCare4Bike-AA Drink      z.t.
 10 108 Helderman, Paul           Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 11  23 Boerrigter, Mathijs       Craft-Sensa Cyclingteam       z.t.
 12  85 Vierbergen, Lars          Parkhotel Rooding CT          z.t.
 13   3 de Weerd, Pieter-Paul     WV De IJsselstreek           4:08:44     0:11
 14  54 van Leeuwen, Cor          Hepro Kozijnen-NWVG          4:11:21     2:48
 15  52 Lindeman, Adrie           Hepro Kozijnen-NWVG           z.t.
 16 103 de Vries, Berden          Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 17 146 Schep, Peter              Ubbink-Koga Cycling Team      z.t.
 18  29 Oostlander, Sander        Cycling Team De Rijke         z.t.
 19  89 de Waal, Roy              Parkhotel Rooding CT          z.t.
 20  77 van Rhee, Joey            Metec Cycling Team            z.t.
 21  19 Binnenpoorte, Erwin       Craft-Sensa Cyclingteam       z.t.
 22 133 Schellevis, Rutger        Rojo-Wielerland-Specialz      z.t.
 23  70 de Haan, Jesse            Koopmans Batavus CT           z.t.
 24 164 Plaice, Keir              WiltonCare4Bike-AA Drink      z.t.
 25  81 Koelen, Joost             OWC Oldenzaal                 z.t.
 26  90 Hiratsuka, Yoshimitsu     Parkhotel Rooding CT         4:12:21     3:48
 27 109 Berk, Robert              RWC Ahoy                     4:13:26     4:53
 28 120 Vink, Jeffrey             SRAM - WV Eemland             z.t.
 29  10 van Otterloo, Niels       ARTV De Adelaar               z.t.
 30  95 Minnaard, Marco           Rabo-Giant Offroad Team       z.t.
 31 127 van Andel, Robbert        Swabo Cycling Team           4:13:33     5:00
 32 148 Stroetinga, Wim           Ubbink-Koga Cycling Team     4:13:41     5:08
 33 129 de Groot, Wouter          Swabo Cycling Team            z.t.
 34  34 de Haan, Sierk-Jan        Cyclinteam Jo Piels           z.t.
 35  31 Ariesen, Johim            Cyclinteam Jo Piels          4:14:00     5:27
 36  86 Welten, Kay               Parkhotel Rooding CT          z.t.
 37 180 Slager, Bram              WV De Kanibaal                z.t.
 38  64 Kweldam, Nick             Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 39  75 Beuker, Jordy             Metec Cycling Team            z.t.
 40 150 Boeve, Roy                Ubbink-Koga Cycling Team      z.t.
 41  72 van Zijl, Melvin          Koopmans Batavus CT           z.t.
 42 106 Lormans, Sander           Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 43  78 Groen, Dex                Metec Cycling Team            z.t.
 44  80 Bult, Axel                OWC Oldenzaal                 z.t.
 45 161 Ockeloen, Jasper          TWC De Mol                    z.t.
 46 123 de Vries, Evert           Stormvogels - Gaul            z.t.
 47  87 van Ginneken, Sjoerd      Parkhotel Rooding CT          z.t.
 48  82 Kemna, Joost              OWC Oldenzaal                 z.t.
 49 128 Gerts, Floris             Swabo Cycling Team            z.t.
 50  25 Krauwel, Bas              Cycling Team De Rijke         z.t.
 51  88 Werst, Raymond            Parkhotel Rooding CT          z.t.
 52 140 Hulzebos, Barry           SG Automatisering-Emmen       z.t.
 53  35 van Ooijen, Cornelius     Cyclinteam Jo Piels           z.t.
 54  44 Klein Tijssink, Willem    Hanzerenners Zwolle           z.t.
 55  68 Breewel, Jeroen           Koopmans Batavus CT           z.t.
 56  56 Kallenfels, Mickey        Jan van Arckel Combi          z.t.
 57  76 van Dijk, Julian          Metec Cycling Team            z.t.
 58 137 van der Velde, Alain      Rojo-Wielerland-Specialz      z.t.
 59  43 Rijpma, Bart              Hanzerenners Zwolle           z.t.
 60  93 Bosman, Gert-Jan          Rabo-Giant Offroad Team      4:14:04     5:31
 61 151 Zwaan, Edwin              West Frisia                   z.t.
 62  14 Bregman, Miel             BIK Sloopwerk-Excelsior       z.t.
 63 116 Pastoors, Martijn         SRAM - WV Eemland             z.t.
 64  98 Boet, Mitchell            RTC De Hoekse Renners         z.t.
 65   8 Puttenstein, Ronald       ARTV De Adelaar               z.t.
 66 169 van Binsbergen, Jarco     Woest                         z.t.
 67 100 Bakker, Cornelis          RTC De Hoekse Renners         z.t.
 68  11 Gerrits, Guus             ARTV De Adelaar               z.t.
 69 165 Bhogal, Alex              WiltonCare4Bike-AA Drink      z.t.
 70 142 Klein, Emiel              SG Automatisering-Emmen       z.t.
 71  27 Schipper, Jesper          Cycling Team De Rijke         z.t.
 72   4 de Haan, Arjan            WV De IJsselstreek            z.t.
 73  59 Wakumoto, Masaki          Jan van Arckel Combi          z.t.
 74 162 Verduijn, Marten          TWC De Mol                    z.t.
 75  55 Kallenfels, Jerry         Jan van Arckel Combi          z.t.
 76 182 Stoop, Martijn            WV Noord - Holland            z.t.
 77 175 Boonstra, Jos             WV De Kanibaal                z.t.
 78 158 van de Craats, Dirk       TWC De Mol                    z.t.
 79  28 te Brake, Remco           Cycling Team De Rijke         z.t.
 80 152 Buis, Silvan              West Frisia                   z.t.
 81  79 Waasdorp, Sebastiaan      OWC Oldenzaal                 z.t.
 82 113 van den Berg, Lennard     RWC Ahoy                      z.t.
 83 114 Zwarts, Ruurd-Jan         RWC Ahoy                      z.t.
 84 168 Talbot, Brodie            WiltonCare4Bike-AA Drink      z.t.
 85  13 van der Zweep, Menno      BIK Sloopwerk-Excelsior       z.t.
 86 154 Ursem, Bart               West Frisia                   z.t.
 87 101 van der Ster, Leon        RTC De Hoekse Renners         z.t.
 88  94 Dolfsma, Emiel            Rabo-Giant Offroad Team       z.t.
 89 141 Kalk, Xander              SG Automatisering-Emmen       z.t.
 90  46 van Dijk, Robin           Hanzerenners Zwolle           z.t.
 91  48 van Vilsteren, Gerben     Hanzerenners Zwolle           z.t.
 92  61 van den Esschert, Daan    Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 93 181 Imming, Bram              WV Noord - Holland            z.t.
 94   5 Pleijter, Gerbert         WV De IJsselstreek            z.t.
 95 111 Rinsema, Jurrien          RWC Ahoy                      z.t.
 96   2 Mol, Henri                WV De IJsselstreek            z.t.
 97 122 Massink, Marco            Stormvogels - Gaul            z.t.
 98  20 Jansman, Dave             Craft-Sensa Cyclingteam       z.t.
 99 117 Reijmer, Tjalling         SRAM - WV Eemland             z.t.
100 134 Lommers, Niels            Rojo-Wielerland-Specialz     4:14:16     5:43
101  51 Wegter, Bram              Hepro Kozijnen-NWVG           z.t.
102 125 Bovenhuis, Robert         Stormvogels - Gaul            z.t.
103  97 van 't Geloof, Arie       RTC De Hoekse Renners         z.t.
104  36 Huenders, Mitchell        Cyclinteam Jo Piels          4:14:21     5:48
105 110 Bronkhorst, Harm          RWC Ahoy                      z.t.
106 139 de Haan, Bas              SG Automatisering-Emmen       z.t.
107  53 Stokreef, Mark            Hepro Kozijnen-NWVG           z.t.
108 172 van den Helder, Rick      Woest                         z.t.
109 176 Osinga, Jinne             WV De Kanibaal                z.t.
110   1 van Strien, Leon          WV De IJsselstreek           4:14:29     5:56
111 179 Knol, Martijn             WV De Kanibaal                z.t.
112 159 Wijnstra, Jacob           TWC De Mol                   4:14:31     5:58
113  67 Berkenbosch, Maint        Koopmans Batavus CT           z.t.
114  96 Wubben, Niels             Rabo-Giant Offroad Team       z.t.
115 104 van Wel, Ruud             Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
116  74 Kamphuis, Sebastiaan      Metec Cycling Team            z.t.
117  32 Bos, Marco                Cyclinteam Jo Piels           z.t.
118 170 den Hertog, Reijer        Woest                         z.t.
119 112 Scheerens, Pieter         RWC Ahoy                      z.t.
120 177 Schurer, Albert           WV De Kanibaal                z.t.
121  12 Mohlmann, Peter           ARTV De Adelaar               z.t.
122 131 Niewold, Frank            Swabo Cycling Team            z.t.
123 130 van Lakerveld, Erik       Swabo Cycling Team            z.t.
124 156 Haakman, Tino             West Frisia                   z.t.
125 138 van Dulmen, Thom          Rojo-Wielerland-Specialz     4:14:36     6:03
126 124 Bos, Henk                 Stormvogels - Gaul           4:14:42     6:09
127 145 Hooghiemster, Renť        Ubbink-Koga Cycling Team      z.t.
128 144 van Nuil, Hidde           SG Automatisering-Emmen      4:14:48     6:15
129  21 Groenewold, Roderik       Craft-Sensa Cyclingteam      4:14:58     6:25
130  69 Bruin, Ivor               Koopmans Batavus CT           z.t.
131   9 van Zanten, Wouter        ARTV De Adelaar              4:15:07     6:34
132  57 van de Poll, Joost        Jan van Arckel Combi          z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.742 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

PAREL VAN DE VELUWE 2011 - VROUWEN

                       Uitslag Rit in lijn over 130,3 km

                          te Harderwijk op 1 Juni 2011
               Organisatie: St. Wielerevenementen De IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   1 Wild, Kirsten             AA Drink - Leontien.nl 1     3:16:51
  2  82 Visser, Adrie             Nationale Selectie 2          z.t.
  3 169 Kanis, Janneke            Individueel 5                 z.t.
  4  24 van der Kamp, Laura       Dolmans Landscaping WT 2      z.t.
  5  83 van Dijk, Ellen           Nationale Selectie 2          z.t.
  6 109 Bosman, Andrea            SRAM - WV Eemland 1           z.t.
  7   8 Worrack, Trixi            AA Drink - Leomtien.nl 2      z.t.
  8 145 Koster, Claudia           Sengers Ladies CT 1           z.t.
  9 179 Wigbold, Juliette         Individueel 7                 z.t.
 10 131 van Gogh, Natalie         Team Specialized - DPD 1      z.t.
 11  37 Troost, Yvonne            Hepro Kozijnen - NWVG 1      3:16:56     0:05
 12  79 Markus, Kelly             Nationale Selectie 1          z.t.
 13 125 Lindberg, Marie           Team Abus - Nutrixxion        z.t.
 14  22 Ensing, Janneke           Dolmans Landscaping WT 2      z.t.
 15 178 Verdonck, Sofie           Individueel 7                 z.t.
 16  58 Knol, Willeke             Jan van Arckel 2              z.t.
 17 115 van Rijen, Linda          SRAM - WV Eemland 2           z.t.
 18 155 Gunnewijk, Loes           Individueel 1                 z.t.
 19  71 Roe, Eileen               Moving LT-Groenewoud 1        z.t.
 20  11 Snijder, Adriene          Batavus Ladies CT 1           z.t.
 21 105 Knetemann, Roxane         Skil - Koga CT 2              z.t.
 22 111 van Veghel, Sandra        SRAM - WV Eemland 1           z.t.
 23  95 Tesink, Irene             Restore Cycling Team 1        z.t.
 24 136 Eshuis, Aafke             Team Specialized - DPD 2      z.t.
 25  60 Markerink, Loes           Jan van Arckel 2              z.t.
 26 103 Pieters, Amy              Skil - Koga CT 1              z.t.
 27 170 van Wanroij, Marieke      Individueel 5                3:17:01     0:10
 28  18 Spoor, Winanda            Dolmans Landscaping WT 1      z.t.
 29 135 Koedooder, Vera           Team Specialized - DPD 2      z.t.
 30   9 Heijkoop, Anne            Batavus Ladies CT 1           z.t.
 31 101 Becker, Christina         Skil - Koga CT 1             3:17:03     0:12
 32   3 de Wildt, Anne            AA Drink - Leontien.nl 1      z.t.
 33   4 Brand, Lucinda            AA Drink - Leontien.nl 1     3:17:09     0:18
 34   7 Johrend, Marlen           AA Drink - Leomtien.nl 2      z.t.
 35   5 de Vries, Marijn          AA Drink - Leomtien.nl 2     3:17:20     0:29
 36   2 Blaak, Chantal            AA Drink - Leontien.nl 1      z.t.
 37   6 van den Broek, Irene      AA Drink - Leomtien.nl 2     3:17:24     0:33
 38 112 van den Hoek, Bianca      SRAM - WV Eemland 1          3:19:23     2:32
 39 153 de Baat, Kim              Individueel 1                 z.t.
 40  55 den Otter, Marieke        Jan van Arckel 1              z.t.
 41  77 Elzing, Karen             Nationale Selectie 1          z.t.
 42  84 de Boer, Sophie           Nationale Selectie 2          z.t.
 43  81 Stultiens, Sabrina        Nationale Selectie 2          z.t.
 44 104 Tromp, Esra               Skil - Koga CT 1              z.t.
 45  78 Talen, Rebecca            Nationale Selectie 1          z.t.
 46  17 Schreurs, Geerike         Dolmans Landscaping WT 1      z.t.
 47  69 Peetoom, Kirsten          Moving LT-Groenewoud 1        z.t.
 48  59 van den Berg, Kimberly    Jan van Arckel 2              z.t.
 49 110 Glasbergen, Jessica       SRAM - WV Eemland 1           z.t.
 50  57 van Wijgerden, Petra      Jan van Arckel 2              z.t.
 51  53 Jongstra, Sione           Jan van Arckel 1              z.t.
 52 147 Vandermeulen, Cindy       Sengers Ladies CT 1           z.t.
 53  27 Rockx, Anouk              Dura Vermeer CT 1             z.t.
 54  45 Finegan, Kate             Snelle Wiel-Buitenlust 1      z.t.
 55 174 Woering, Henriette        Individueel 6                 z.t.
 56 117 Hoekzema, Sandra          Swaboladies CT 1              z.t.
 57  54 Korevaar, Wilma           Jan van Arckel 1              z.t.
 58  97 van Hoek, Lotte           Restore Cycling Team 2        z.t.
 59  20 Otten, Marissa            Dolmans Landscaping WT 1      z.t.
 60 149 Beijen, Lien              Sengers Ladies CT 2           z.t.
 61 144 Dumay, Bianca             Peddelaars-Het Stadion        z.t.
 62 138 Stoelwinder, Anneloes     WV Noord - Holland            z.t.
 63 132 Jansen, Britt             Team Specialized - DPD 1      z.t.
 64  75 Donkers, Djoeke           Moving LT-Groenewoud 2        z.t.
 65  21 Gercama, Alie             Dolmans Landscaping WT 2      z.t.
 66  48 Wouters, Kim              Snelle Wiel-Buitenlust 1      z.t.
 67  29 Kloppenburg, Margriet     Dura Vermeer CT 2             z.t.
 68  30 de Jong, Thalita          Dura Vermeer CT 2             z.t.
 69  26 Claessen, Marjolein       Dura Vermeer CT 1             z.t.
 70 143 Hoeksma, Ilona            Peddelaars-Het Stadion        z.t.
 71 129 Stappenbelt, Nadia        Team Specialized - DPD 1      z.t.
 72  56 Kuizenga, Sigrid          Jan van Arckel 1              z.t.
 73  90 Stokman, Marjan           People Trust LCT-NWH 2        z.t.
 74  76 Barr, Jane                Moving LT-Groenewoud 2        z.t.
 75  88 Lassche, Miriam           People Trust LCT-NWH 1        z.t.
 76  10 Boskamp, Joan             Batavus Ladies CT 1           z.t.
 77  80 Wildeman, Jet             Nationale Selectie 1          z.t.
 78  49 Bremmers, Ingeborg        Snelle Wiel-Buitenlust 2      z.t.
 79  12 van Nieuwpoort, Tessa     Batavus Ladies CT 1           z.t.
 80  15 Soek, Julia               Batavus Ladies CT 2           z.t.
 81  91 Jissink, Marielle         People Trust LCT-NWH 2        z.t.
 82  73 Geoghegan, Michelle       Moving LT-Groenewoud 2        z.t.
 83 150 Meiring, Ilona            Sengers Ladies CT 2           z.t.
 84 171 Trott, Emma               Individueel 5                 z.t.
 85 123 van Horik, Sofie          Swaboladies CT 2              z.t.
 86  19 Bekkering, DaniŽlle       Dolmans Landscaping WT 1      z.t.
 87  28 Simons, Suzan             Dura Vermeer CT 1             z.t.
 88 116 Haanstra, Alike           SRAM - WV Eemland 2           z.t.
 89 130 van Dijk, Kim             Team Specialized - DPD 1      z.t.
 90  23 Bekkering, Eyelien        Dolmans Landscaping WT 2      z.t.
 91  94 Kerste, Marielle          Restore Cycling Team 1       3:19:44     2:53
 92 100 de Kort, Noortje          Restore Cycling Team 2        z.t.
 93  25 Peeters, Charlotte        Dura Vermeer CT 1            3:29:44    12:53
 94 159 van Kessel, Femke         Individueel 2                 z.t.
 95  86 de Croon, Linda           People Trust LCT-NWH 1        z.t.
 96  34 Venema, Marije            GSVW Tandje Hoger             z.t.
 97 180 O Reilly, Jennifer        Individueel 7                 z.t.
 98  40 Fokkens, Trieneke         Hepro Kozijnen - NWVG 1       z.t.
 99 114 Wagenaar, Hester          SRAM - WV Eemland 2           z.t.
100 134 Lubben, Janien            Team Specialized - DPD 2      z.t.
101 119 van Wesdonk, Nathaly      Swaboladies CT 1              z.t.
102 141 Meijering, Danielle       Peddelaars-Het Stadion        z.t.
103 118 Post, Jermaine            Swaboladies CT 1              z.t.
104  62 de Boer, Maartje          LCT Water-Land&Dijken 1       z.t.
105  46 Hartogs, Imke             Snelle Wiel-Buitenlust 1      z.t.
106  32 Kerstens, Anouk           Dura Vermeer CT 2             z.t.
107  41 de Leeuw, Annefleur       Hepro Kozijnen - NWVG 2       z.t.
108 184 Schouwenaar, Claartje     Individueel 8                 z.t.
109  66 Lof, Nynke                LCT Water-Land&Dijken 2       z.t.
110  47 van Pinxten, Danielle     Snelle Wiel-Buitenlust 1      z.t.
111 133 Paus, Berdienke           Team Specialized - DPD 2     3:29:47    12:56

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.716 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten