Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

24e Grote Omloop van de VeenkoloniŽn

                        Uitslag Wegwedstrijd over 152 km

                         Wedstrijd datum: 26 Maart 2011

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  32 van Leeuwen, Cor          Hepro-Kozijnen NWVG          3:27:41
  2  79 Rijpma, Bart              WV de Hanzerenners            z.t.
  3  52 Klein, Emiel              WSV Emmen                     z.t.
  4  31 Abom, Henrik              Hepro-Kozijnen NWVG           z.t.
  5  75 Poelstra, Thijs           OWC Oldenzaal                 z.t.
  6  99 van den Berg, Jim         Grontmij Team Amsterdam       z.t.
  7  13 van Otterloo, Niels       ARTV de Adelaar               z.t.
  8  19 du Prie, Mick             SRAM WV Eemland               z.t.
  9 112 Mol, Robbert-Jan          West-Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 10 107 Jansman, Dave             RSE Cyclingteam               z.t.
 11  86 de Lange, Alex            WV de IJsselstreek            z.t.
 12  45 Hoekstra, Ruben           WV Otto Ebbens                z.t.
 13  34 Vos, Martijn              Hepro-Kozijnen NWVG           z.t.
 14 156 Borst, DaniŽl             Restore EBH Elshof CT         z.t.
 15  94 Ottema, Rick              Gaul!/Stormvogels/Omega       z.t.
 16  62 Weening, Andries          WV WoonExpo Kapenga           z.t.
 17  54 Fransen, Ruud             WSV Emmen                     z.t.
 18   4 Souverein, Dennis         ZWC DTS                       z.t.
 19  47 de Vries, Evert           WV Otto Ebbens                z.t.
 20 151 Pasquino, Flavio          Restore EBH Elshof CT         z.t.
 21 133 Schellevis, Rutger        Rojo-Specialized-Wielerl      z.t.
 22  56 Sipkema, Willem-Sytse     WV Meteoor-Assen-Roden        z.t.
 23  44 Postma, Pieter            WV Otto Ebbens                z.t.
 24  71 Tesselaar, Mike           WV Noord-Holland              z.t.
 25 100 van de Vall, Lars         Grontmij Team Amsterdam       z.t.
 26  42 Boonstra, Jos             De Kannibaal                  z.t.
 27 131 Niewold, Frank            SWABO Cyclingteam             z.t.
 28  49 Fokkema, Anne             WSV Emmen                     z.t.
 29  36 de Blaauw, Niels          Hepro-Kozijnen NWVG           z.t.
 30  53 Rijpma, Coen              WSV Emmen                     z.t.
 31   1 Nikolakakis, Jannis       ZWC DTS                       z.t.
 32  92 de Haan, Binne-Pier       Gaul!/Stormvogels/Omega       z.t.
 33  17 Gerrits, Guus             ARTV de Adelaar               z.t.
 34 134 Joling, Gerhard           Rojo-Specialized-Wielerl      z.t.
 35 155 Bal, Tom                  Restore EBH Elshof CT         z.t.
 36 149 Videler, Jorne            RWC Ahoy                      z.t.
 37  27 Essers, Jan               LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 38  88 Nagelhout, Berry          WV de IJsselstreek            z.t.
 39  70 Stoop, Martijn            WV Noord-Holland              z.t.
 40  58 Bakker, Sjoerd            WV Meteoor-Assen-Roden        z.t.
 41 124 Houwers, Bor              Kanjers voor Kanjers          z.t.
 42 123 Kweldam, Nick             Kanjers voor Kanjers          z.t.
 43  69 Hopman, Erik              WV Noord-Holland              z.t.
 44  95 de Vries, Josbert         Gaul!/Stormvogels/Omega       z.t.
 45  23 Vink, Jeffrey             SRAM WV Eemland               z.t.
 46 108 Jansman, Niels            RSE Cyclingteam               z.t.
 47 114 Haakman, Tino             West-Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 48 145 Dijkshoorn, Roeland       RWC Ahoy                      z.t.
 49  33 Lindeman, Adrie           Hepro-Kozijnen NWVG           z.t.
 50 110 van Breda, Rick           West-Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 51  51 Hoekstra, Marco           WSV Emmen                     z.t.
 52 144 Plaice, Keir              Wilton-Care4Bike-AAdrink      z.t.
 53  84 de Vrijer, Timo           WV de Hanzerenners            z.t.
 54  97 Kers, Koos Jeroen         Grontmij Team Amsterdam       z.t.
 55  77 Koelen, Joost             OWC Oldenzaal                 z.t.
 56 104 Vlaskamp, Bas             RSE Cyclingteam               z.t.
 57 142 van Doorn, Rogier         Wilton-Care4Bike-AAdrink      z.t.
 58 128 Rietbroek, Jesper         SWABO Cyclingteam             z.t.
 59  96 Hoveijn, Frans            Gaul!/Stormvogels/Omega       z.t.
 60 111 Goede, Luuk               West-Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 61  85 de Weerd, Pieter-Paul     WV de IJsselstreek            z.t.
 62 152 Andrea, Erik              Restore EBH Elshof CT         z.t.
 63  25 Postma, Fokke             LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 64   3 Splinter, Raymond         ZWC DTS                       z.t.
 65  90 de Haan, Arjan            WV de IJsselstreek            z.t.
 66  37 van den Broek, Paul       De Kannibaal                  z.t.
 67 109 Buis, Silvan              West-Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 68 146 van den Berg, Lennard     RWC Ahoy                      z.t.
 69 147 Lankester, Kelian         RWC Ahoy                      z.t.
 70 135 Kooiman, Erik Jan         Rojo-Specialized-Wielerl      z.t.
 71  83 Keulemans, Jasper         WV de Hanzerenners            z.t.
 72 137 Nederlof, Tim             Rojo-Specialized-Wielerl      z.t.
 73  39 van der Wier, Wieger      De Kannibaal                  z.t.
 74 126 van den Esschert, Daan    Kanjers voor Kanjers          z.t.
 75  50 Hoekstra, Jochem          WSV Emmen                     z.t.
 76   5 de Koning, Guido          ZWC DTS                       z.t.
 77 136 Kuijvenhoven, Marco       Rojo-Specialized-Wielerl      z.t.
 78  61 Vos, Elzo                 WV WoonExpo Kapenga           z.t.
 79  60 van Duuren, Aloys         WV Meteoor-Assen-Roden        z.t.
 80  40 Clermonts, Glenn          De Kannibaal                  z.t.
 81 150 Hogervorst, Maikel        RWC Ahoy                     3:27:59     0:18
 82 148 Scheerens, Pieter         RWC Ahoy                     3:28:01     0:20
 83 122 Essink, Leon              Kanjers voor Kanjers         3:28:03     0:22
 84 129 de Groot, Wouter          SWABO Cyclingteam             z.t.
 85  16 Mohlmann, Peter           ARTV de Adelaar              3:28:07     0:26
 86  35 de Lange, Bas             Hepro-Kozijnen NWVG          3:29:09     1:28
 87  38 Knol, Martijn             De Kannibaal                  z.t.
 88  28 van der Schaaf, Tjeerd    LWV de Friesche Leeuw        3:29:38     1:57
 89  73 van Weerd, Joost          OWC Oldenzaal                3:29:39     1:58
 90  15 Puttenstein, Ronald       ARTV de Adelaar              3:29:42     2:01
 91   6 Hol, Maarten              ZWC DTS                      3:32:47     5:06
 92 132 Buskermolen, Jordy        SWABO Cyclingteam            3:32:51     5:10
 93  81 de Rooij, Paul            WV de Hanzerenners           3:32:54     5:13
 94  22 Reijmer, Tjalling         SRAM WV Eemland              3:33:00     5:19
 95  93 Keizer, Jeroen            Gaul!/Stormvogels/Omega      3:33:04     5:23
 96  89 van den Belt, Martijn     WV de IJsselstreek           3:34:39     6:58

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.913 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

24e Grote Omloop van de VeenkoloniŽn

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Hepro-Kozijnen NWVG          6     10:23:03
  2  WSV Emmen                    9     10:23:03
  3  WV Otto Ebbens               8     10:23:03
  4  Restore EBH Elshof CT       26     10:23:03
  5  Grontmij Team Amsterdam     17     10:23:03
  6  Gaul!/Stormvogels/Omega     16     10:23:03
  7  West-Frisia/Sinnige Bouw    19     10:23:03
  8  WV Noord-Holland            12     10:23:03
  9  WV de IJsselstreek          15     10:23:03
 10  RSE Cyclingteam             18     10:23:03
 11  ZWC DTS                      1     10:23:03
 12  Rojo-Specialized-Wielerl    23     10:23:03
 13  WV de Hanzerenners          14     10:23:03
 14  WV Meteoor-Assen-Roden      10     10:23:03
 15  RWC Ahoy                    25     10:23:03
 16  Kanjers voor Kanjers        21     10:23:03
 17  De Kannibaal                 7     10:23:03
 18  SWABO Cyclingteam           22     10:23:25        0:22
 19  ARTV de Adelaar              3     10:23:29        0:26
 20  LWV de Friesche Leeuw        5     10:25:00        1:57
 21  OWC Oldenzaal               13     10:25:01        1:58
 22  SRAM WV Eemland              4     10:28:22        5:19
Uitslag beschikbaar gesteld door Daan Brand