Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

26e DUTCH FOOD VALLEY CLASSIC

                       Uitslag Rit in lijn over 202,4 km

        UCI Class 1.1 - Veenendaal, the Netherlands op 19 Augustus 2011
                 Organisation: Stichting Veenendaal-Veenendaal

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  21 Bos, Theo                 Rabobank Cycling Team        4:28:36
  2 143 Stroetinga, Wim           Nat Baanselec Nederland       z.t.
  3  66 van Dijk, Stefan          Veranda's Willems-Accent      z.t.
  4  72 Havik, Yoeri              Cycling Team De Rijke         z.t.
  5  57 Van Staeyen, Michael      TP Vlaanderen-Mercator        z.t.
  6   5 Dahaes, Kenny             Omega Pharma - Lotto          z.t.
  7 135 Hegreberg, Roy            Sparebanken Vest-Ridley       z.t.
  8  76 te Brake, Remco           Cycling Team De Rijke         z.t.
  9  68 Vanlandschoot, James      Veranda's Willems-Accent      z.t.
 10  13 Keisse, Iljo              Quick Step Cycling Team       z.t.
 11 147 Wippert, Wouter           Nat Baanselec Nederland       z.t.
 12  81 Ariesen, Johim            Cycling Team Jo Piels         z.t.
 13 123 Radochla, Steffen         Nutrixxion Sparkasse          z.t.
 14 103 de Jonge, Maarten         Endura Racing                 z.t.
 15  43 Gottfried, Alexander      Team NetApp                   z.t.
 16  11 Cappelle, Andy            Quick Step Cycling Team       z.t.
 17   3 Boucher, David            Omega Pharma - Lotto          z.t.
 18  48 Schäfer, Stefan           Team NetApp                   z.t.
 19 121 Forke, Sebastian          Nutrixxion Sparkasse          z.t.
 20 101 Blain, Alexandre          Endura Racing                 z.t.
 21   2 Blythe, Adam              Omega Pharma - Lotto          z.t.
 22  61 De Wilde, Sjef            Veranda's Willems-Accent      z.t.
 23 108 Wilkinson, Ian            Endura Racing                 z.t.
 24  96 Schets, Steve             Donckers Koffie-J Belly       z.t.
 25  97 van der Velde, Ricardo    Donckers Koffie-J Belly       z.t.
 26  94 Hovelijnck, Kurt          Donckers Koffie-J Belly       z.t.
 27  18 Vermote, Julien           Quick Step Cycling Team       z.t.
 28  22 Brown, Graeme             Rabobank Cycling Team         z.t.
 29 106 Oliphant, Evan            Endura Racing                 z.t.
 30  67 Van Goolen, Jurgen        Veranda's Willems-Accent      z.t.
 31  14 Robert, Frederique        Quick Step Cycling Team       z.t.
 32 133 Eidsheim, Fillip          Sparebanken Vest-Ridley       z.t.
 33  41 Baumann, Eric             Team NetApp                   z.t.
 34  86 Poutsma, Stefan           Cycling Team Jo Piels         z.t.
 35  63 Drucker, Jempy            Veranda's Willems-Accent      z.t.
 36 134 Galta, Frederik           Sparebanken Vest-Ridley       z.t.
 37  78 Vreugdenhil, Stefan       Cycling Team De Rijke         z.t.
 38 131 Blikra, Havard            Sparebanken Vest-Ridley       z.t.
 39  91 Cretskens, Wilfried       Donckers Koffie-J Belly       z.t.
 40  17 Van Impe, Kevin           Quick Step Cycling Team       z.t.
 41  62 De Vocht, Wim             Veranda's Willems-Accent      z.t.
 42  38 Lindeman, Bert-Jan        Vacansoleil-DCM Pro CT        z.t.
 43 145 van Haaren, Bart          Nat Baanselec Nederland       z.t.
 44  73 Kouwenhoven, Sjoerd       Cycling Team De Rijke         z.t.
 45 142 Huizenga, Jenning         Nat Baanselec Nederland       z.t.
 46  64 Goris, Rob                Veranda's Willems-Accent      z.t.
 47  53 Jacobs, Pieter            TP Vlaanderen-Mercator        z.t.
 48  36 Wouters, Willem           Vacansoleil-DCM Pro CT        z.t.
 49   8 Vandousselaere, Sven      Omega Pharma - Lotto          z.t.
 50  46 Schillinger, Andreas      Team NetApp                   z.t.
 51  87 te Stroet, Rens           Cycling Team Jo Piels         z.t.
 52  56 Salomein, Jarl            TP Vlaanderen-Mercator        z.t.
 53  74 Schoonbroodt, Bob         Cycling Team De Rijke         z.t.
 54 141 Hooghiemster, Rene        Nat Baanselec Nederland       z.t.
 55 132 Bystrom, Sven Erik        Sparebanken Vest-Ridley       z.t.
 56  44 Huzarski, Bartosz         Team NetApp                  4:28:46     0:10
 57  52 Cornu, Dominique          TP Vlaanderen-Mercator       4:28:47     0:11
 58   7 Neyens, Maarten           Omega Pharma - Lotto          z.t.
 59  55 Neirynck, Stijn           TP Vlaanderen-Mercator        z.t.
 60  33 Mouris, Jens              Vacansoleil-DCM Pro CT        z.t.
 61 127 Sydlik, Benjamin          Nutrixxion Sparkasse          z.t.
 62  45 Jarc, Blaz                Team NetApp                   z.t.
 63  31 Bozic, Borut              Vacansoleil-DCM Pro CT       4:28:50     0:14
 64  26 Tjallingii, Maarten       Rabobank Cycling Team         z.t.
 65   6 Lodewyck, Klaas           Omega Pharma - Lotto         4:28:52     0:16
 66  54 Joseph, Stijn             TP Vlaanderen-Mercator        z.t.
 67  95 Hulsmans, Kevin           Donckers Koffie-J Belly      4:28:54     0:18
 68  12 Engels, Addy              Quick Step Cycling Team       z.t.
 69  15 Terpstra, Niki            Quick Step Cycling Team       z.t.
 70  92 Depoortere, Ingmar        Donckers Koffie-J Belly       z.t.
 71  58 Wallays, Jelle            TP Vlaanderen-Mercator       4:29:03     0:27
 72  27 van Emden, Jos            Rabobank Cycling Team         z.t.
 73  24 Langeveld, Sebastian      Rabobank Cycling Team        4:29:53     1:17
 74 112 Butler, Reynard           Marco Polo Cycling Team      4:30:10     1:34
 75 117 Pronk, Matthé             Marco Polo Cycling Team       z.t.
 76 138 Ziesler, Johan Frederik   Sparebanken Vest-Ridley       z.t.
 77  65 Van den Houte, Sven       Veranda's Willems-Accent     4:30:29     1:53
 78 102 Clarke, David             Endura Racing                4:30:50     2:14
 79 113 Christie, Jason           Marco Polo Cycling Team       z.t.
 80 146 Vingerling, Michael       Nat Baanselec Nederland      4:31:53     3:17
 81 144 van der Zwet, Arno        Nat Baanselec Nederland       z.t.
 82 115 Kuyckx, Jan               Marco Polo Cycling Team       z.t.
 83  88 van Winden, Stefan        Cycling Team Jo Piels         z.t.
 84  84 de Haan, Sierk Jan        Cycling Team Jo Piels         z.t.
 85 136 Jarsto, Daniel Egeland    Sparebanken Vest-Ridley       z.t.
 86  85 Lammertink, Maurits       Cycling Team Jo Piels         z.t.
 87  82 Bos, Jan                  Cycling Team Jo Piels         z.t.
 88 137 Solberg, Frode            Sparebanken Vest-Ridley       z.t.
 89  98 Vanderaerden, Michael     Donckers Koffie-J Belly      4:31:55     3:19
 90  16 Tratnik, Jan              Quick Step Cycling Team       z.t.
 91  93 Duijn, Huub               Donckers Koffie-J Belly       z.t.
 92  34 van Leijen, Joost         Vacansoleil-DCM Pro CT        z.t.
 93  37 Veuchelen, Frederik       Vacansoleil-DCM Pro CT       4:32:41     4:05
 94  32 Mol, Wouter               Vacansoleil-DCM Pro CT        z.t.
 95  47 Schwarzmann, Michael      Team NetApp                   z.t.
 96 124 Schröder, Björn           Nutrixxion Sparkasse          z.t.
 97  42 Claeys, Dimitri           Team NetApp                   z.t.
 98  25 Wijnants, Maarten         Rabobank Cycling Team         z.t.
 99 116 Mitchell, Nicholas        Marco Polo Cycling Team       z.t.
100 111 Abraham, Daniel           Marco Polo Cycling Team       z.t.
101 148 Haan, Wouter              Nat Baanselec Nederland       z.t.
102 125 Schweizer, Michael        Nutrixxion Sparkasse          z.t.
103  71 Krauwel, Bas              Cycling Team De Rijke         z.t.
104  51 Jodts, Sven               TP Vlaanderen-Mercator       4:33:58     5:22

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 45.212 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten