Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Ronde rond het Ronostrand - ELITE

                       Uitslag Rit in lijn over 173,9 km

                          Wedstrijd datum: 29 Mei 2011

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 106 Wallink, Marien           RSE Cyclingteam              4:07:20
  2  65 Weening, Andries          WV WoonExpo Kapenga          4:07:22     0:02
  3  13 Mohlmann, Peter           ARTV de Adelaar              4:07:26     0:06
  4  50 van den Berg, Pim         WSV Emmen                     z.t.
  5 100 van de Vall, Lars         Grontmij Team Amsterdam       z.t.
  6  76 Bult, Axel                OWC Oldenzaal                 z.t.
  7  32 van Leeuwen, Cor          Hepro-Kozijnen NWVG           z.t.
  8  37 Poutsma, Stefan           De Kannibaal                  z.t.
  9 112 Buis, Silvan              West-Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 10  33 Lindeman, Adrie           Hepro-Kozijnen NWVG          4:07:58     0:38
 11  31 de Lange, Bas             Hepro-Kozijnen NWVG          4:10:24     3:04
 12 109 Mol, Robbert-Jan          West-Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 13 108 Vlaskamp, Bas             RSE Cyclingteam              4:10:26     3:06
 14  49 Elzing, Adrik             WSV Emmen                    4:10:34     3:14
 15  74 Kemna, Joost              OWC Oldenzaal                 z.t.
 16   5 Aardenburg, Sander        ZWC DTS                       z.t.
 17  14 Puttenstein, Ronald       ARTV de Adelaar               z.t.
 18  93 de Vries, Josbert         Gaul!/Stormvogels/Omega       z.t.
 19  85 van den Belt, Martijn     WV de IJsselstreek            z.t.
 20 105 Groenewold, Roderik       RSE Cyclingteam               z.t.
 21  34 Merx, Peter               Hepro-Kozijnen NWVG           z.t.
 22  19 du Prie, Mick             SRAM WV Eemland               z.t.
 23  25 Sweering, Harry           LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 24 126 van den Esschert, Daan    Kanjers voor Kanjers          z.t.
 25  41 Slager, Bram              De Kannibaal                  z.t.
 26 110 Haakman, Tino             West-Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 27  72 Tesselaar, Mike           WV Noord-Holland             4:10:37     3:17
 28 125 Kweldam, Nick             Kanjers voor Kanjers          z.t.
 29  52 Hulzebos, Barry           WSV Emmen                    4:10:39     3:19
 30 122 Essink, Leon              Kanjers voor Kanjers         4:12:25     5:05
 31  45 Bos, Henk                 WV Otto Ebbens               4:12:46     5:26
 32  90 de Weerd, Pieter-Paul     WV de IJsselstreek            z.t.
 33  75 Derksen, Michiel          OWC Oldenzaal                 z.t.
 34  94 de Haan, Binne-Pier       Gaul!/Stormvogels/Omega       z.t.
 35  51 de Haan, Bas              WSV Emmen                     z.t.
 36  61 de Vegt, Engbert          WV WoonExpo Kapenga           z.t.
 37  38 Schurer, Albert           De Kannibaal                 4:13:05     5:45
 38  39 Osinga, Jinne             De Kannibaal                 4:13:09     5:49
 39 107 de Jonge, Richard         RSE Cyclingteam               z.t.
 40   2 Windhouwer, Gerard        ZWC DTS                       z.t.
 41  21 Vink, Jeffrey             SRAM WV Eemland              4:13:11     5:51
 42  36 de Blaauw, Niels          Hepro-Kozijnen NWVG           z.t.
 43 103 Binnenpoorte, Erwin       RSE Cyclingteam              4:13:17     5:57
 44   1 Splinter, Raymond         ZWC DTS                      4:13:18     5:58
 45 123 Flint, Teun               Kanjers voor Kanjers         4:13:20     6:00
 46  16 van Otterloo, Niels       ARTV de Adelaar              4:13:25     6:05
 47 124 Houwers, Bor              Kanjers voor Kanjers          z.t.
 48  81 Keulemans, Jasper         WV de Hanzerenners            z.t.
 49  23 Pastoors, Martijn         SRAM WV Eemland               z.t.
 50 113 Goede, Luuk               West-Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 51 104 Jansman, Dave             RSE Cyclingteam               z.t.
 52  55 Bakker, Sjoerd            WV Meteoor-Assen-Roden        z.t.
 53  99 Weiss, Niels              Grontmij Team Amsterdam       z.t.
 54 101 Mouris, Joost             Grontmij Team Amsterdam       z.t.
 55  78 Waasdorp, Sebastiaan      OWC Oldenzaal                 z.t.
 56  69 Goedhart, Teun            WV Noord-Holland              z.t.
 57  63 Dijkhuis, Atze            WV WoonExpo Kapenga           z.t.
 58  42 Boonstra, Jos             De Kannibaal                  z.t.
 59  86 Mol, Henri                WV de IJsselstreek            z.t.
 60  92 Massink, Marco            Gaul!/Stormvogels/Omega       z.t.
 61  79 Rijpma, Bart              WV de Hanzerenners           4:13:44     6:24

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.186 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Ronde rond het Ronostrand - ELITE

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Hepro-Kozijnen NWVG          6     12:25:48
  2  RSE Cyclingteam             18     12:28:20        2:32
  3  West-Frisia/Sinnige Bouw    19     12:28:24        2:36
  4  WSV Emmen                    9     12:28:39        2:51
  5  OWC Oldenzaal               13     12:30:46        4:58
  6  De Kannibaal                 7     12:31:05        5:17
  7  ARTV de Adelaar              3     12:31:25        5:37
  8  WV WoonExpo Kapenga         11     12:33:33        7:45
  9  Kanjers voor Kanjers        21     12:33:36        7:48
 10  Grontmij Team Amsterdam     17     12:34:16        8:28
 11  WV de IJsselstreek          15     12:36:45       10:57
 12  Gaul!/Stormvogels/Omega     16     12:36:45       10:57
 13  ZWC DTS                      1     12:37:01       11:13
 14  SRAM WV Eemland              4     12:37:10       11:22
Uitslag beschikbaar gesteld door Daan Brand