Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

NOORDWIJK CLASSIC - GP AA DRINK

                         Uitslag Rit in lijn over 92 km

                   voor Vrouwen te Noordwijk op 28 Juni 2011
                        Organisatie: RTV De Bollenstreek

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 145 Kanis, Janneke            Individueel 3                2:17:45
  2  26 de Goede, Suzanne         Skil-Koga Cycling Team 1      z.t.
  3  27 Pieters, Amy              Skil-Koga Cycling Team 1      z.t.
  4   3 van den Broek, Irene      Leontien.nl CT 1              z.t.
  5   8 van de Ree, Monique       Leontien.nl CT 2              z.t.
  6   9 Knetemann, Roxane         Batavus Ladies CT 1           z.t.
  7  22 Bosman, Andrea            SRAM - WV Eemland 2           z.t.
  8  18 van den Hoek, Bianca      SRAM - WV Eemland 1           z.t.
  9  97 Hoskins, Melissa          Jayco AIS AustraliŽ           z.t.
 10  80 Kessler, Nina             Dolmans Landscaping WT 2      z.t.
 11 121 Jolink, Nathalie          Team Specialized DPD 1        z.t.
 12 107 Troost, Yvonne            Hepro Kozijnen NWVG           z.t.
 13 143 Verdonck, Sofie           Individueel 2                 z.t.
 14  25 Bruins, Regina            Skil-Koga Cycling Team 1      z.t.
 15  63 Knol, Willeke             Jan van Arckel 1              z.t.
 16  82 Post, Jermaine            Swabo Ladies CT 1             z.t.
 17  95 Cure, Amy                 Jayco AIS AustraliŽ 1         z.t.
 18  40 Jelsma, Judith            People's Trust Ladies 2       z.t.
 19  17 van Veghel, Sandra        SRAM - WV Eemland 1           z.t.
 20  14 Heijkoop, Anne            Batavus ladies CT 2           z.t.
 21 126 Koedooder, Vera           Team Specialized DPD 2        z.t.
 22   1 de Vries, Marijn          Leontien.nl CT 1              z.t.
 23  71 Klep, Inge                Dura Vemeer-Zuidwesthoek      z.t.
 24  49 Hoeksma, Ilona            Pedaalridders-Stadion 1       z.t.
 25  10 Boskamp, Joan             Batavus Ladies CT 1           z.t.
 26  75 Otten, Marissa            Dolmans Landscaping WT 1      z.t.
 27 151 Koster, Anouska           Individueel 4                 z.t.
 28 136 de Jong, Thalita          Nat Selectie Jr Vrouwen       z.t.
 29  15 Soek, Julia               Batavus ladies CT 2           z.t.
 30  62 Korevaar, Wilma           Jan van Arckel 1              z.t.
 31  78 Bekkering, DaniŽlle       Dolmans Landscaping WT 2      z.t.
 32 157 Wildeman, Jet             Invididueel 6                2:18:00     0:15
 33  77 Bekkering, Eyelien        Dolmans Landscaping WT 2      z.t.
 34  28 de Wildt, Anne            Skil-Koga Cycling Team 1     2:18:06     0:21
 35  31 Tromp, Esra               Skil-Koga Cycling Team 2     2:18:16     0:31
 36  29 van Rijen, Linda          Skil-Koga Cycling Team 2     2:19:03     1:18
 37  30 Becker, Christina         Skil-Koga Cycling Team 2      z.t.
 38  66 Kortekaas, Esther         Jan van Arckel 2              z.t.
 39  96 Edmondson, Annette        Jayco AIS AustraliŽ 1        2:25:19     7:34
 40 118 Pretorius, An-Li          Zuid - Africa                 z.t.
 41  37 van Steenis, Samantha     People's Trust Ladies 2       z.t.
 42 132 Crum, Emma                Team Specialized DPD 3        z.t.
 43   4 de Roover, Eline          Leontien.nl CT 1              z.t.
 44 125 van Gogh, Natalie         Team Specialized DPD 2        z.t.
 45  23 Wagenaar, Hester          SRAM - WV Eemland 2           z.t.
 46 117 van der Merwe, Charlotte  Zuid - Africa                 z.t.
 47 127 Eshuis, Aafke             Team Specialized DPD 2        z.t.
 48  16 Stoelwinder, Anneloes     Batavus ladies CT 2           z.t.
 49 120 Oliver, Lise              Zuid - Africa                 z.t.
 50  38 Stokman, Marjan           People's Trust Ladies 2       z.t.
 51 119 Chemaly, Sarah            Zuid - Africa                 z.t.
 52  21 Woering, Henriette        SRAM - WV Eemland 2           z.t.
 53  99 King, Isabella            Jayco AIS AustraliŽ           z.t.
 54  93 Ankudinoff, Ashlee        Jayco AIS AustraliŽ 1         z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.073 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten