Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

6e Ster van Moerdijk

                       Uitslag Rit in lijn over 168,8 km

                     Zevenbergen - Fijnaart op 19 Juni 2011

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  10 Gmelich Meijling, Jarno   Cyclingteam Jo Piels         4:07:28
  2  38 Eefting, Roy              Metec Cycling Team            z.t.
  3  48 Knops, Jorn               vHemert grp/Jonge Renner      z.t.
  4   9 te Stroet, Rens           Cyclingteam Jo Piels         4:07:30     0:02
  5  14 de Boer, Joris            Rucanor Line CyclingTeam      z.t.
  6 142 Beukeboom, Dion           Grontmij W-Frisia Sinnig     4:07:33     0:05
  7  45 van Luijk, Sven           vHemert grp/Jonge Renner     4:08:17     0:49
  8  46 Boeve, Mats               vHemert grp/Jonge Renner     4:08:19     0:51
  9  41 Reinders, Elmar           Metec Cycling Team            z.t.
 10 160 Kuiper, Bouke             Team Woest                    z.t.
 11 107 van der Lijke, Nick       de Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 12   8 Lammertink, Maurits       Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 13  51 de Vries, Harm            WV Noord-Holland              z.t.
 14  16 Harmsen, Bart             Rucanor Line CyclingTeam      z.t.
 15  17 Schreurs, Mark            Rucanor Line CyclingTeam      z.t.
 16  40 Wennekes, Robin           Metec Cycling Team            z.t.
 17  27 de Greef, Robbert         Babydump Lemmens WielrTm      z.t.
 18  98 van den Brand, Twan       Dommelstr/Schijnd/Maaska      z.t.
 19  50 de Vries, Berden          WV Noord-Holland              z.t.
 20  44 Wildeman, Henk            vHemert grp/Jonge Renner      z.t.
 21 113 Kreder, Raymond           WWV/Trias/Pdrid/Spt/WTOS      z.t.
 22  57 Talbot, Brodie            Wilton-Care4bikes-AAdrnk      z.t.
 23  12 van Winden, Stefan        Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 24  15 Koning, Peter             Rucanor Line CyclingTeam      z.t.
 25 161 Hooghiemster, Niek        Team Woest                    z.t.
 26  23 Mulder, Nick              Parkhotel Rooding CyclTm     4:08:34     1:06
 27  25 van der Sanden, Harm      Babydump Lemmens WielrTm     4:08:41     1:13
 28 167 Kleinloog, Tim            HSW Tempo                    4:10:38     3:10
 29  96 Wester, Steven            WSV Emmen                    4:10:39     3:11
 30 170 Wegter, Bram              Top Team Noord Oost          4:10:50     3:22
 31 121 Buskermolen, Jordy        SWABO cycling team           4:11:25     3:57
 32 163 van der Weijst, Geert     HSW Tempo                    4:11:42     4:14
 33 122 van der Niet, Rob         SWABO cycling team            z.t.
 34 126 Gerts, Floris             SWABO cycling team            z.t.
 35  36 van Zijl, Melvin          Koopmans-Batavus CyclTm       z.t.
 36  92 Elzing, Adrik             WSV Emmen                     z.t.
 37 100 Hereijgers, Kobus         Dommelstr/Schijnd/Maaska      z.t.
 38 164 Castelijns, Twan          HSW Tempo                    4:11:48     4:20
 39  19 Welten, Kay               Parkhotel Rooding CyclTm     4:11:50     4:22
 40  31 Breewel, Jeroen           Koopmans-Batavus CyclTm      4:11:54     4:26
 41  20 Janssen, Yannick          Parkhotel Rooding CyclTm     4:11:59     4:31
 42  97 van Goethem, Brian        Dommelstr/Schijnd/Maaska     4:12:02     4:34
 43  43 de Kort, Bram             vHemert grp/Jonge Renner     4:12:06     4:38
 44  65 Bal, Tom                  Restore Cyling               4:13:11     5:43
 45  29 Stroosnijder, Michel      Babydump Lemmens WielrTm     4:13:13     5:45
 46 151 Boerrigter, Mathijs       Craft-Sensa-RSE CyclTeam     4:13:14     5:46
 47 141 van Breda, Rick           Grontmij W-Frisia Sinnig     4:13:16     5:48
 48  75 Salentijn, Sjors          Maaslandster Zd-Limburg       z.t.
 49 180 Mol, Henri                IJsselstr/Adelaar/KvKanj      z.t.
 50  32 Dorren, Ruben             Koopmans-Batavus CyclTm       z.t.
 51  86 Klein Tijssink, Willem    WV deHanzerenners Zwolle     4:13:19     5:51
 52  61 Schipper, Jesper          Restore Cyling               4:13:23     5:55
 53  37 van Dijk, Julian          Metec Cycling Team            z.t.
 54 157 Bos, Henk                 Team Woest                   4:13:27     5:59
 55  47 Roelen, Thijs             vHemert grp/Jonge Renner     4:13:48     6:20
 56 116 de Reus, Frank            JvArckel/Excelsior Gouda     4:14:19     6:51
 57  18 van der Aar, Dilan        Rucanor Line CyclingTeam     4:14:22     6:54
 58  33 Kreder, Sander            Koopmans-Batavus CyclTm      4:16:22     8:54

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.927 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

6e Ster van Moerdijk

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Cyclingteam Jo Piels         2     12:23:17
  2  vHemert grp/Jonge Renner     8     12:24:04        0:47
  3  Metec Cycling Team           7     12:24:06        0:49
  4  Rucanor Line CyclingTeam     3     12:24:08        0:51
  5  Team Woest                  27     12:30:05        6:48
  6  Babydump Lemmens WielrTm     5     12:30:13        6:56
  7  Dommelstr/Schijnd/Maaska    17     12:32:03        8:46
  8  Parkhotel Rooding CyclTm     4     12:32:23        9:06
  9  HSW Tempo                   28     12:34:08       10:51
 10  SWABO cycling team          21     12:34:49       11:32
 11  Koopmans-Batavus CyclTm      6     12:36:52       13:35
Uitslag beschikbaar gesteld door Willem Dielemans