Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

55th RABO RONDE VAN MIDDEN-NEDERLAND

                       Uitslag Rit in lijn over 205,3 km

          UCI Class 1.2 - Utrecht, the Netherlands op 28 Augustus 2011
                 Org: Stichting Wielerpromotie Midden-Nederland

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 225 Stroetinga, Wim           Ubbink-Koga Cycling Team     4:39:51
  2 218 Zanotti, Marco            Team Casati-Named            4:40:06     0:15
  3  66 Schweizer, Michael        Nutrixxion Sparkasse          z.t.
  4 142 de Bie, Sean              OVYTA-Eijssen-ACROG CT        z.t.
  5   5 Asselman, Jesper          Rabobank Continental Tm       z.t.
  6  41 Ariesen, Johim            Cycling Team Jo Piels         z.t.
  7 105 Kreder, Raymond           National Team Nederland       z.t.
  8  62 Janorschke, Grischa       Nutrixxion Sparkasse          z.t.
  9   3 Bovenhuis, Jasper         Rabobank Continental Tm       z.t.
 10   8 van der Lijke, Nick       Rabobank Continental Tm       z.t.
 11  95 Smirnovs, Andris          National Team Letland         z.t.
 12 231 Boeve, Mats               v Hemert-de Jonge Renner      z.t.
 13 195 Huenders, Mitchell        Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 14  73 Kaupas, Gediminas         Differdange/Magic-Sportf      z.t.
 15   6 Olivier, Daan             Rabobank Continental Tm       z.t.
 16 216 Tizza, Marco              Team Casati-Named             z.t.
 17  11 Addy, Raphaël             Atlas Personal                z.t.
 18  27 Vermeer, Tom              Colba-Mercury-Dourphonie      z.t.
 19  13 Bernatonis, Marius        Atlas Personal                z.t.
 20 181 Brus, Marco               Rucanor-Line Cyling Team      z.t.
 21  46 Poutsma, Stefan           Cycling Team Jo Piels         z.t.
 22   7 Riesebeek, Oscar          Rabobank Continental Tm       z.t.
 23  91 Becis, Armands            National Team Letland         z.t.
 24 213 Gatti, Alberto            Team Casati-Named             z.t.
 25 223 Huizenga, Jenning         Ubbink-Koga Cycling Team      z.t.
 26  92 Bekmanis, Indulis         National Team Letland         z.t.
 27  61 Forke, Sebastian          Nutrixxion Sparkasse         4:40:10     0:19
 28  63 Körber, Sebastian         Nutrixxion Sparkasse          z.t.
 29  42 Bos, Jan                  Cycling Team Jo Piels         z.t.
 30 127 Schreurs, Leander         Koopmans-Batavus CT           z.t.
 31 212 de Benedictis, Claudio    Team Casati-Named             z.t.
 32  24 Vandaele, Philip          Colba-Mercury-Dourphonie      z.t.
 33 227 van Haaren, Bart          Ubbink-Koga Cycling Team      z.t.
 34  71 Broers, Remco             Differdange/Magic-Sportf      z.t.
 35 186 van den Berg, Jim         Rucanor-Line Cyling Team      z.t.
 36  55 Kuyckx, Jan               Marco Polo Cycling Team       z.t.
 37  82 Brown, David Charles      TT Raiko-Argon 18             z.t.
 38  94 Flaksis, Andzs            National Team Letland         z.t.
 39  77 Meenhorst, Alex           Differdange/Magic-Sportf      z.t.
 40  64 Radochla, Steffen         Nutrixxion Sparkasse          z.t.
 41  15 Erdin, Peter              Atlas Personal                z.t.
 42  44 de Haan, Sierk-Jan        Cycling Team Jo Piels         z.t.
 43  35 Ottema, Rick              Cycling Team De Rijke         z.t.
 44 238 van Luijk, Sven           v Hemert-de Jonge Renner      z.t.
 45  36 Schipper, Jesper          Cycling Team De Rijke         z.t.
 46 103 Duijn, Huub               National Team Nederland       z.t.
 47  83 Deutschmann, Jan          TT Raiko-Argon 18             z.t.
 48 236 Roosen, Sjors             v Hemert-de Jonge Renner      z.t.
 49 215 Kos, Patrick              Team Casati-Named             z.t.
 50  33 Groen, Ike                Cycling Team De Rijke         z.t.
 51 224 Kuiper, Bouke             Ubbink-Koga Cycling Team      z.t.
 52 101 Al, Thijs                 National Team Nederland      4:40:21     0:30
 53  86 Klöpping, Marten          TT Raiko-Argon 18            4:40:29     0:38
 54 164 Dolfsma, Emiel            Rabo-Giant Offroad Team      4:40:34     0:43
 55  93 Dakteris, Janis           National Team Letland         z.t.
 56 184 Ruckert, Patrick          Rucanor-Line Cyling Team      z.t.
 57   2 Bol, Jetse                Rabobank Continental Tm       z.t.
 58 158 Werst, Raymond            ParkHotel Rooding CT          z.t.
 59 183 Nolten, Bram              Rucanor-Line Cyling Team      z.t.
 60 166 Teunissen, Mike           Rabo-Giant Offroad Team       z.t.
 61  88 Oelerich, Jan             TT Raiko-Argon 18             z.t.
 62 121 Breemes, Stefan           Koopmans-Batavus CT           z.t.
 63 145 Geysen, Kurt              OVYTA-Eijssen-ACROG CT        z.t.
 64  96 Prokofjevs, Ivars         National Team Letland         z.t.
 65 147 Vankerckhoven, Jochen     OVYTA-Eijssen-ACROG CT        z.t.
 66 157 Vierbergen, Lars          ParkHotel Rooding CT          z.t.
 67  25 Vangheel, Timothy         Colba-Mercury-Dourphonie      z.t.
 68 214 Gatti, Erminio            Team Casati-Named             z.t.
 69  22 Schulz, Philip            Colba-Mercury-Dourphonie      z.t.
 70 234 Wildeman, Henk            v Hemert-de Jonge Renner      z.t.
 71  68 Sydlik, Benjamin          Nutrixxion Sparkasse          z.t.
 72 163 de Knegt, Gerben          Rabo-Giant Offroad Team       z.t.
 73 102 Dekker, Thomas            National Team Nederland       z.t.
 74 106 van Amerongen, Thijs      National Team Nederland       z.t.
 75  76 Ljungblad, Jonas          Differdange/Magic-Sportf     4:40:39     0:48
 76 182 de Boer, Joris            Rucanor-Line Cyling Team      z.t.
 77 134 Horring, Lars             Metec LSE Cycling Team        z.t.
 78 247 van den Brand, Rob        Wilton-care4bikes-AA dr       z.t.
 79  26 Vercruyce, Jim            Colba-Mercury-Dourphonie      z.t.
 80 168 Wubben, Niels             Rabo-Giant Offroad Team       z.t.
 81  21 Grieten, Kevin            Colba-Mercury-Dourphonie      z.t.
 82  12 Baldo, Nicolas            Atlas Personal               4:40:50     0:59
 83 133 Harms, Jos                Metec LSE Cycling Team        z.t.
 84 222 Hooghiemster, René        Ubbink-Koga Cycling Team     4:40:59     1:08
 85 191 Burger, Leon              Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 86 193 de Vries, Harm            Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 87  16 Kusztor, Péter            Atlas Personal                z.t.
 88 245 Plaice, Keir              Wilton-care4bikes-AA dr       z.t.
 89 156 Reuling, Dirk             ParkHotel Rooding CT          z.t.
 90 151 Abe, Takayuki             ParkHotel Rooding CT         4:41:01     1:10
 91  45 Gmelich Meijling, Jarno   Cycling Team Jo Piels         z.t.
 92  17 Lang, Pirmin              Atlas Personal               4:42:09     2:18
 93 154 Hiratsuka, Yoshimitsu     ParkHotel Rooding CT         4:44:52     5:01

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.016 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten