Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

30e Meeus Race 2011

                        Uitslag Rit in lijn over 160 km

       In het kader van de KNWU-Beloftencompetitie 2011 op 20 Maart 2011

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  38 Eefting, Roy              Metec Cycling Team           3:40:14
  2  25 Motké, Ritchie            Babydump Lemmens WielrTm      z.t.
  3  95 Klein, Emiel              WSV Emmen                     z.t.
  4  27 Gelens, Ralph             Babydump Lemmens WielrTm      z.t.
  5   1 Krauwel, Bas              Cycling Team de Rijke         z.t.
  6  12 Lindeman, Bert-Jan        Cyclingteam Jo Piels          z.t.
  7  24 Welten, Kay               Parkhotel Rooding CyclTm      z.t.
  8  13 Griffin, Jake             Rucanor Line CyclingTeam      z.t.
  9  42 Reinders, Elmar           Metec Cycling Team            z.t.
 10  41 Wennekes, Robin           Metec Cycling Team            z.t.
 11  53 de Vries, Berden          WV Noord-Holland              z.t.
 12  45 van Immerseel, Gert-Jan   vHemert grp/Jonge Renner      z.t.
 13  18 de Vries, Jurjen          Rucanor Line CyclingTeam      z.t.
 14  15 de Boer, Joris            Rucanor Line CyclingTeam      z.t.
 15  31 Breewel, Jeroen           Koopmans-Batavus CT           z.t.
 16  23 van den Ende, Milan       Parkhotel Rooding CyclTm      z.t.
 17  52 Strating, Gijs            WV Noord-Holland              z.t.
 18  50 ten Dam, Arjen            WV Noord-Holland              z.t.
 19  85 Rijpma, Bart              WV deHanzerenners Zwolle      z.t.
 20   6 Vreugdenhil, Stefan       Cycling Team de Rijke         z.t.
 21   8 te Stroet, Rens           Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 22  36 van Zijl, Melvin          Koopmans-Batavus CT           z.t.
 23  92 Elzing, Adrik             WSV Emmen                     z.t.
 24 163 Castelijns, Twan          HSW Tempo                     z.t.
 25 123 van Diemen, Jurgen        SWABO cycling team            z.t.
 26 143 Buis, Silvan              Grontmij W-Frisia Sinnig      z.t.
 27  26 de Greef, Robbert         Babydump Lemmens WielrTm      z.t.
 28   3 Ottema, Rick              Cycling Team de Rijke         z.t.
 29  30 Stroosnijder, Michel      Babydump Lemmens WielrTm      z.t.
 30  57 Klaver, Pim               Wilton-Snel-AAdr-Volhard      z.t.
 31 102 Hereijgers, Kobus         Dommelstr/Schijnd/Maaska      z.t.
 32 147 Hogervorst, Maikel        Ahoy/Meteoor-Assen-Roden      z.t.
 33  20 van de Klundert, Ricardo  Parkhotel Rooding CyclTm      z.t.
 34  39 van Rhee, Joey            Metec Cycling Team            z.t.
 35  14 Broers, Erwin             Rucanor Line CyclingTeam      z.t.
 36  47 van Luijk, Sven           vHemert grp/Jonge Renner      z.t.
 37 139 Lof, Jan                  Grontmij W-Frisia Sinnig      z.t.
 38 165 de Haas, Wouter           HSW Tempo                     z.t.
 39   7 Hamelink, Jasper          Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 40 154 Plender, Jasper           Craft-Sensa-RSE CyclTeam      z.t.
 41 169 Verweij, Bram             Top Team Noord Oost           z.t.
 42 117 Kallenfels, Mickey        JvArckel/Excelsior Gouda      z.t.
 43   5 Vermeulen, Jack           Cycling Team de Rijke         z.t.
 44 161 Hoekstra, Ruben           Team Woest                    z.t.
 45  83 Schellevis, Rutger        Rojo Specialized-Wieler       z.t.
 46  16 Harmsen, Bart             Rucanor Line CyclingTeam      z.t.
 47 122 van der Niet, Rob         SWABO cycling team            z.t.
 48 164 Kleinloog, Tim            HSW Tempo                     z.t.
 49  33 Eijgensteijn, Querian     Koopmans-Batavus CT           z.t.
 50  93 Hoekstra, Jochem          WSV Emmen                     z.t.
 51  19 Mulder, Nick              Parkhotel Rooding CyclTm      z.t.
 52 140 Hartog, Thomas            Grontmij W-Frisia Sinnig      z.t.
 53 156 Vlaskamp, Bas             Craft-Sensa-RSE CyclTeam      z.t.
 54 124 Rietbroek, Jesper         SWABO cycling team            z.t.
 55 135 Boet, Mitchell            Hoekse Renners/PRC Delta      z.t.
 56  35 Stenekes, Steven          Koopmans-Batavus CT           z.t.
 57   4 van der Meijden, Rune     Cycling Team de Rijke         z.t.
 58 146 Dijkshoorn, Roeland       Ahoy/Meteoor-Assen-Roden      z.t.
 59  60 van de Pol, Martin        Wilton-Snel-AAdr-Volhard      z.t.
 60  10 Megens, Brian             Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 61 148 Lankester, Kelian         Ahoy/Meteoor-Assen-Roden      z.t.
 62  11 Lammertink, Maurits       Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 63  63 Bal, Tom                  Restore Cyling                z.t.
 64  91 Botter, Rudy              WSV Emmen                     z.t.
 65 136 Kremer, Aron              Hoekse Renners/PRC Delta      z.t.
 66  96 Rijpma, Coen              WSV Emmen                     z.t.
 67  70 Vink, Jeffrey             SRAM-WV Eemland               z.t.
 68  21 van Ginneken, Sjoerd      Parkhotel Rooding CyclTm      z.t.
 69  94 Kalk, Xander              WSV Emmen                     z.t.
 70  80 van Kooij, Nils           Rojo Specialized-Wieler       z.t.
 71  97 van Goethem, Brian        Dommelstr/Schijnd/Maaska      z.t.
 72   2 Groen, Ike                Cycling Team de Rijke         z.t.
 73  51 Haan, Wouter              WV Noord-Holland             3:40:24     0:10
 74 130 Nikolakakis, Jannis       Alcmaria/DTS/Kennemerlnd     3:40:28     0:14
 75  43 de Kort, Bram             vHemert grp/Jonge Renner      z.t.
 76 118 Lotz, Tom                 JvArckel/Excelsior Gouda      z.t.
 77 120 Fransen, Ferry            JvArckel/Excelsior Gouda     3:40:31     0:17
 78  34 Pieters, Roy              Koopmans-Batavus CT           z.t.
 79  72 Pastoors, Martijn         SRAM-WV Eemland               z.t.
 80  61 van der Zanden, Rick      Restore Cyling                z.t.
 81  32 Dorren, Ruben             Koopmans-Batavus CT           z.t.
 82 137 Poldervaart, Erwin        Hoekse Renners/PRC Delta      z.t.
 83  74 Pinckaers, Philippe       Maaslandster Zd-Limburg       z.t.
 84 126 Handgraaf, Sjors          SWABO cycling team            z.t.
 85  40 van Dijk, Julian          Metec Cycling Team            z.t.
 86  17 Smit, Ricky               Rucanor Line CyclingTeam      z.t.
 87  44 Wildeman, Henk            vHemert grp/Jonge Renner      z.t.
 88  48 Boeve, Mats               vHemert grp/Jonge Renner      z.t.
 89  68 van Wachtendonk, Arjan    SRAM-WV Eemland               z.t.
 90  46 Knops, Jorn               vHemert grp/Jonge Renner      z.t.
 91  37 Beuker, Jordy             Metec Cycling Team            z.t.
 92  77 Jongen, Tim               Maaslandster Zd-Limburg      3:40:49     0:35
 93  65 Boers, Jonne              Restore Cyling                z.t.
 94  98 Banda, Chipo              Dommelstr/Schijnd/Maaska      z.t.
 95 125 Buskermolen, Jordy        SWABO cycling team            z.t.
 96 138 Kleinjan, Davey           Hoekse Renners/PRC Delta      z.t.
 97  81 Kos, Christian            Rojo Specialized-Wieler       z.t.
 98 170 Wegter, Bram              Top Team Noord Oost           z.t.
 99 116 Mesker, Wouter            JvArckel/Excelsior Gouda      z.t.
100 103 Gresnigt, Alex            de Mol/Theo Middelkamp        z.t.
101 145 Bakker, Sjoerd            Ahoy/Meteoor-Assen-Roden     3:41:16     1:02
102 121 van Andel, Robbert        SWABO cycling team            z.t.
103 172 Poutsma, Stefan           Top Team Noord Oost          3:41:19     1:05
104 129 Splinter, Raymond         Alcmaria/DTS/Kennemerlnd      z.t.
105 134 Vreeswijk, Nick           Hoekse Renners/PRC Delta     3:41:38     1:24
106 128 Breedt Bruijn, Wouter     Alcmaria/DTS/Kennemerlnd     3:41:46     1:32
107  99 Knops, Kevin              Dommelstr/Schijnd/Maaska     3:42:02     1:48
108 106 Grooten, Dennis           de Mol/Theo Middelkamp        z.t.
109  90 de Vrijer, Timo           WV deHanzerenners Zwolle      z.t.
110  79 Deelen, Dennis            Rojo Specialized-Wieler       z.t.
111  73 Loozen, Luc               Maaslandster Zd-Limburg       z.t.
112 153 Ritterfeld, Thom          Craft-Sensa-RSE CyclTeam      z.t.
113  56 Oussoren, Olaf            Wilton-Snel-AAdr-Volhard     3:42:34     2:20
114 115 de Reus, Frank            JvArckel/Excelsior Gouda     3:42:48     2:34
115   9 van der Tholen, Bob       Cyclingteam Jo Piels         3:43:53     3:39
116 101 Polak, Thomas             Dommelstr/Schijnd/Maaska     3:44:09     3:55
117  22 Janssen, Yannick          Parkhotel Rooding CyclTm      z.t.
118  76 Salentijn, Sjors          Maaslandster Zd-Limburg      3:44:15     4:01
119 166 van der Weijst, Robert    HSW Tempo                    3:44:32     4:18
120 158 Smit, Kevin               Team Woest                   3:46:00     5:46
121 155 Berenschot, Niels         Craft-Sensa-RSE CyclTeam     3:46:18     6:04
122 176 Knevelbaard, Martijn      IJsselstr/Adelaar/KvKanj      z.t.
123 127 ten Zeldam, Sebastiaan    Alcmaria/DTS/Kennemerlnd     3:46:23     6:09
124 160 van der Horst, Brend      Team Woest                   3:46:32     6:18
125 119 Deelen, Diederik          JvArckel/Excelsior Gouda     3:46:35     6:21
126  69 Berg, Jaap                SRAM-WV Eemland               z.t.
127 149 Olsthoorn, Marijn         Ahoy/Meteoor-Assen-Roden     3:47:33     7:19
128  49 Stoop, Martijn            WV Noord-Holland              z.t.
129 150 Bolding, Jelle            Ahoy/Meteoor-Assen-Roden     3:49:32     9:18

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.590 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

30e Meeus Race 2011

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Metec Cycling Team           7     11:00:42
  2  Babydump Lemmens WielrTm     5     11:00:42
  3  Rucanor Line CyclingTeam     3     11:00:42
  4  WV Noord-Holland             9     11:00:42
  5  Cycling Team de Rijke        1     11:00:42
  6  Parkhotel Rooding CyclTm     4     11:00:42
  7  Cyclingteam Jo Piels         2     11:00:42
  8  WSV Emmen                   16     11:00:42
  9  Koopmans-Batavus CT          6     11:00:42
 10  HSW Tempo                   28     11:00:42
 11  Grontmij W-Frisia Sinnig    24     11:00:42
 12  SWABO cycling team          21     11:00:42
 13  Ahoy/Meteoor-Assen-Roden    25     11:00:42
 14  vHemert grp/Jonge Renner     8     11:00:56        0:14
 15  Hoekse Renners/PRC Delta    23     11:00:59        0:17
 16  JvArckel/Excelsior Gouda    20     11:01:13        0:31
 17  SRAM-WV Eemland             12     11:01:16        0:34
 18  Dommelstr/Schijnd/Maaska    17     11:01:17        0:35
 19  Rojo Specialized-Wieler     14     11:01:17        0:35
 20  Restore Cyling              11     11:01:34        0:52
 21  Top Team Noord Oost         29     11:02:22        1:40
 22  Craft-Sensa-RSE CyclTeam    26     11:02:30        1:48
 23  Wilton-Snel-AAdr-Volhard    10     11:03:02        2:20
 24  Maaslandster Zd-Limburg     13     11:03:22        2:40
 25  Alcmaria/DTS/Kennemerlnd    22     11:03:33        2:51
 26  Team Woest                  27     11:12:46       12:04
Uitslag beschikbaar gesteld door Joop Reinders