Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

DE 7 DORPENOMLOOP

                           Uitslag Omloop over 169 km

                   ST. PROMOTIE LICHTENVOORDE op 10 Juli 2011

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  19 Schep, Peter              UBBINK-KOGA                  3:37:28
  2  28 Werst, Raymond            LST PARKHOTEL ROODING        3:37:34     0:06
  3  57 Bos, Jan                  Cyclingteam Jo Piels          z.t.
  4 109 de Haan, Jesse            Koopmans Batavus CT           z.t.
  5  22 van Haaren, Bart          UBBINK-KOGA                   z.t.
  6  86 Huenders, Mitchell        Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
  7 120 Wolf, Justin              Matrix RT RSV Dortmund        z.t.
  8 104 Reinders, Elmar           Metec Cyclingteam             z.t.
  9  96 van Dulmen, Thom          Team Rojo Specialized WL     3:37:38     0:10
 10  61 Hamelink, Jasper          Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 11  31 Janssen, Yannick          LST PARKHOTEL ROODING        3:38:02     0:34
 12  98 Harms, Jos                Metec Cyclingteam            3:38:20     0:52
 13  58 Gmelich Meijling, Jarno   Cyclingteam Jo Piels         3:40:04     2:36
 14  85 de Vries, Harm            Ruiter Dakkapellen WT        3:40:06     2:38
 15  60 Lindeman, Bert-Jan        Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 16  25 van de Klundert, Ricardo  LST PARKHOTEL ROODING        3:40:08     2:40
 17 100 Beuker, Jordy             Metec Cyclingteam             z.t.
 18  21 Kuiper, Bouke             UBBINK-KOGA                  3:40:24     2:56
 19  32 de Haan, Binne-Pier       LST PARKHOTEL ROODING         z.t.
 20 106 Breemes, Stefan           Koopmans Batavus CT           z.t.
 21 137 Kingma, Sander            HEPRO NWVG                    z.t.
 22  16 Rietbroek, Jesper         SWABO CT                      z.t.
 23  52 Gelens, Ralph             Babydump Lemens WILVO        3:40:30     3:02
 24   9 de Groot, Wouter          SWABO CT                      z.t.
 25   8 Wensink, Maik             KANJERS VOOR KANJERS          z.t.
 26  59 Ariesen, Johim            Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 27 115 Kusenberg, Thilo          Matrix RT RSV Dortmund        z.t.
 28 101 Atzori, Umberto           Metec Cyclingteam             z.t.
 29   1 Houwers, Bor              KANJERS VOOR KANJERS          z.t.
 30 108 Dorren, Ruben             Koopmans Batavus CT           z.t.
 31  74 Schmitz, Tim              Sport en moedig Genk          z.t.
 32  11 Buskermolen, Jordy        SWABO CT                      z.t.
 33  27 Oosthoek, Arian           LST PARKHOTEL ROODING         z.t.
 34  56 van der Marel, Jelle      Babydump Lemens WILVO         z.t.
 35  83 Spring in t Veld, Joost   Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 36  49 Stroosnijder, Michel      Babydump Lemens WILVO         z.t.
 37 110 Kreder, Dennis            Koopmans Batavus CT           z.t.
 38 147 Bosters, Jurriën          Individueel                   z.t.
 39  68 Kreins, Ulrich            Smart Aero Team Lexxi         z.t.
 40 139 de Blaauw, Niels          HEPRO NWVG                    z.t.
 41 148 Hofstede, Wim             Individueel                   z.t.
 42  63 van Ooijen, Cornelius     Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 43 126 Eckert, Michael           Rolnick                       z.t.
 44  30 Mulder, Nick              LST PARKHOTEL ROODING         z.t.
 45  84 de Vries, Berden          Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 46  44 Klessa, Tim               EGN Radsport Team             z.t.
 47  33 Rieckmann, Tim            BOC-FUJI-RT                   z.t.
 48 133 Oussoren, Olaf            Wilton Care4Bikes AAdrin      z.t.
 49 112 Eijgensteijn, Querian     Koopmans Batavus CT           z.t.
 50 102 van Dijk, Julian          Metec Cyclingteam             z.t.
 51 127 Reinders, Jarno           Rolnick                       z.t.
 52 103 Lenferink, Jasper         Metec Cyclingteam             z.t.
 53 146 Roelen, Thijs             Individueel                   z.t.
 54  97 van Bekkum, Erik          Metec Cyclingteam             z.t.
 55 113 Niesing, Timo             Matrix RT RSV Dortmund        z.t.
 56  90 van Kooij, Nils           Team Rojo Specialized WL      z.t.
 57  48 Sydlik, Robert            EGN Radsport Team             z.t.
 58   4 Berentsen, Joost          KANJERS VOOR KANJERS          z.t.
 59  20 Caspers, Didier           UBBINK-KOGA                   z.t.
 60  41 Fastring, Boris           EGN Radsport Team             z.t.
 61 129 Tilby, Brad               Wilton Care4Bikes AAdrin      z.t.
 62  17 Hooghiemster, Niek        UBBINK-KOGA                   z.t.
 63  80 Vidal, Pieter             Sport en moedig Genk          z.t.
 64 107 Breewel, Jeroen           Koopmans Batavus CT           z.t.
 65  92 Deelen, Youri             Team Rojo Specialized WL      z.t.
 66  64 van der Tholen, Bob       Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 67 132 de Bruijne, Elias         Wilton Care4Bikes AAdrin      z.t.
 68  65 Bauer, Alexander          Smart Aero Team Lexxi         z.t.
 69  13 McKay, Michael            SWABO CT                      z.t.
 70 134 Gijsbers, Laurens         Wilton Care4Bikes AAdrin      z.t.
 71   2 Houwers, Xaf              KANJERS VOOR KANJERS          z.t.
 72  70 Mantay, Reik              Smart Aero Team Lexxi         z.t.
 73  35 Homann, Lucas             BOC-FUJI-RT                   z.t.
 74 117 Woltering, Julian         Matrix RT RSV Dortmund        z.t.
 75 121 Kortner, Philip           Rolnick                       z.t.
 76  66 Distel, Yannic            Smart Aero Team Lexxi         z.t.
 77  39 Smets, Ken                BOC-FUJI-RT                   z.t.
 78  93 Schellevis, Rutger        Team Rojo Specialized WL      z.t.
 79 111 Windt, Ramon              Koopmans Batavus CT           z.t.
 80  26 de Waal, Roy              LST PARKHOTEL ROODING         z.t.
 81 105 Berkenbosch, Maint        Koopmans Batavus CT           z.t.
 82  15 van Velzen, Jasper        SWABO CT                      z.t.
 83  24 Vingerling, Michael       UBBINK-KOGA                   z.t.
 84  34 Sattler, Sebastian        BOC-FUJI-RT                  3:40:40     3:12
 85  51 Rayer, Bruce              Babydump Lemens WILVO         z.t.
 86  45 Walbrül, Gero             EGN Radsport Team             z.t.
 87  42 Gajewiak, Alexander       EGN Radsport Team             z.t.
 88 125 Eckert, Marius            Rolnick                      3:40:44     3:16
 89  73 Puts, Laurent             Sport en moedig Genk         3:40:46     3:18
 90 130 Bol, Ron                  Wilton Care4Bikes AAdrin      z.t.
 91  81 Vriend, Rudy              Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 92  99 Smit, Dennis              Metec Cyclingteam             z.t.
 93  12 Borst, Nick               SWABO CT                      z.t.
 94  82 Pronk, Jos                Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 95 138 Lindeman, Adrie           HEPRO NWVG                    z.t.
 96  67 Jussen, Alexander         Smart Aero Team Lexxi         z.t.
 97 118 Lütters, Frank            Matrix RT RSV Dortmund        z.t.
 98 145 Hassink, Arne             Individueel                   z.t.
 99  29 van den Ende, Milan       LST PARKHOTEL ROODING         z.t.
100  76 Polus, Dirk               Sport en moedig Genk         3:40:51     3:23
101 141 v.d. Tuuk, Bert           HEPRO NWVG                   3:41:03     3:35
102 140 Stokreef, Mark            HEPRO NWVG                   3:41:13     3:45
103  55 Bijnen, Melvin            Babydump Lemens WILVO         z.t.
104  38 Joram, Tobias             BOC-FUJI-RT                  3:41:57     4:29
105  43 Gajewiak, Tim             EGN Radsport Team            3:42:02     4:34

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 46.628 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon