Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

RABO KRIMPENERWAARD OML.LEK EN IJSSEL NIEUWELINGEN

                       Uitslag Wegwedstrijd over 82,1 km

                 WEGWEDSTRIJD VOOR NIEUWELINGEN op 9 April 2011
               ORG. WIELERCOMITE LEKKERKERK I.S.M. DE WAARDRENNER

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 154 Oomen, Sam                TWC Pijnenburg               1:56:00
  2  41 Peters, Wouter            Restore Cycling A             z.t.
  3 151 Budding, Martijn          District Midden-Nederlan      z.t.
  4  45 van Berkesteijn, Bram     Restore Cycling B             z.t.
  5 147 Boons, Laurens            Koninklijke Balen A           z.t.
  6  71 van Dam, Martijn          PRC Delta                     z.t.
  7  42 de Ruijter, Ivo           Restore Cycling A            1:56:24     0:24
  8 100 Honigh, Nino              WV De Jonge Renner A          z.t.
  9  80 Krul, Stef                WV Olympia                    z.t.
 10 155 Welten, Kars              TWC Pijnenburg                z.t.
 11  61 Schaft, Tom               WSV Emmen                     z.t.
 12  44 Lindenburg, Jim           Restore Cycling B             z.t.
 13 109 Gunst, Davy               ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 14 114 de Jong, Jaap             UWTC De Volharding            z.t.
 15 102 Cremers, Paul             WV De Jonge Renner A          z.t.
 16 113 Bugter, Jasper            UWTC De Volharding            z.t.
 17 135 van der Wal, David        District Oost Nederland       z.t.
 18  79 Hof, Maarten              WV Olympia                    z.t.
 19  58 Doets, Marco              ZWC DTS                       z.t.
 20 161 Looij, Andre              Uithoornse WTC                z.t.
 21 118 van Baardewijk, Koen      District Zuid-west Neder      z.t.
 22 111 Vermue, Frank             ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 23 101 Sanders, Boy              WV De Jonge Renner A          z.t.
 24  22 Bertram, Stan             TWC Maaslandster A            z.t.
 25  24 Seefat, Maarten           TWC Maaslandster A            z.t.
 26  51 Luijken, Raymon           HSC De Bataaf                 z.t.
 27 122 Boonstra, Bouwe           RWC Ahoy                      z.t.
 28  30 Jansen, Richard           BRC Kennemerland              z.t.
 29   9 Schurwanz, Yannick        Pedaalr.Trias Spartaan A      z.t.
 30  53 Bosch, Thomas             WV Schijndel                  z.t.
 31  48 Peeters, Lars             Willibrord Wil Vooruit        z.t.
 32 110 de Vink, Bart-Jan         ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 33 142 Kaldenbach, Marco         West Frisia Hoorn Volend      z.t.
 34  46 Wassenaar, Floris         Willibrord Wil Vooruit        z.t.
 35 152 den Hartog, Falko         District Midden-Nederlan      z.t.
 36 132 Lutjens, Job              WTC De Amstel                 z.t.
 37 124 van Varik, Twan           WV De IJsselstreek            z.t.
 38  70 Tobe, Xavier              PRC Delta                     z.t.
 39  87 Maas, Jan                 RSC De Zuidwesthoek           z.t.
 40  59 Tindal, Levi              ZWC DTS                       z.t.
 41 123 van der Burg, Bas         RWC Ahoy                      z.t.
 42 143 Lind, Jorrit              West Frisia Hoorn Volend      z.t.
 43 121 Ammerlaan, Feiko          RWC Ahoy                      z.t.
 44  29 Koper, Roel               BRC Kennemerland              z.t.
 45  93 Middelburg, Twan          Westland Wil Vooruit A        z.t.
 46  74 van Drunen, Leroy         DRC De Mol                    z.t.
 47 146 Bouwel, Ruben             Koninklijke Balen A           z.t.
 48 162 van Wieringen, Rick       Uithoornse WTC                z.t.
 49 137 Bon, Thijs                Swift Avanti                  z.t.
 50  55 Vegter, Jeroen            RTC De Hoekse Renners         z.t.
 51 126 van der Wal, Bas          WV De IJsselstreek            z.t.
 52  15 Walraven, Rik             SRAM Eemland                  z.t.
 53 156 van Zon, Roel             TWC Pijnenburg                z.t.
 54  39 Visser, Eit               District Noord-Nederland      z.t.
 55  13 Lambooij, Iek             SRAM Eemland                  z.t.
 56  90 Versluijs, Rémy           WV Zeeuws-Vlaanderen          z.t.
 57  47 Havermans, Glenn          Willibrord Wil Vooruit        z.t.
 58 141 Daatselaar, Douwe         Team Amsterdam                z.t.
 59 138 van Diemen, Michel        Swift Avanti                  z.t.
 60 129 Weerman, Henk             Peddelaars Hoogeveen          z.t.
 61  77 Sloof, Jordi              GRTC Excelsior                z.t.
 62  56 Broer, Milan              RTC De Hoekse Renners         z.t.
 63 120 de Visser, Matthijs       District Zuid-west Neder      z.t.
 64  67 Tietema, Bas              WV De Hanzerenners            z.t.
 65 125 Timmerman, Jurgen         WV De IJsselstreek            z.t.
 66   3 Koorneef, Niek            Wielerc. De WaardrennerA      z.t.
 67  17 ter Bekke, Pepijn         OWC Oldenzaal                 z.t.
 68 149 Janssen, Brent            Koninklijke Balen B           z.t.
 69 117 Verbeek, Robin            De Dommelstreek               z.t.
 70   6 Schouten, Remco           Wielerc. De WaardrennerB      z.t.
 71  95 Bol, Cees                 Westland Wil Vooruit B        z.t.
 72  63 Jager, Wybren             WSV Emmen                     z.t.
 73 145 Lievens, Siebe            Koninklijke Balen A           z.t.
 74  36 Remmerswaal, Olaf         WV Het Stadion                z.t.
 75  84 van Gestel, Ciske         WV Breda                      z.t.
 76   8 Smits, Jeroen             Pedaalr.Trias Spartaan A      z.t.
 77  89 Bogaert, Korneel          WV Zeeuws-Vlaanderen          z.t.
 78  57 v.d. Stelt, Sjoerd        RTC De Hoekse Renners         z.t.
 79  16 Veldscholten, Stan        OWC Oldenzaal                 z.t.
 80 127 Bruins, Edward            Peddelaars Hoogeveen          z.t.
 81 160 Lenting, Etienne          Uithoornse WTC                z.t.
 82  43 Remmerswaal, Rowan        Restore Cycling B             z.t.
 83  73 Gelens, Kevin             DRC De Mol                    z.t.
 84  14 Kroeze, Danny             SRAM Eemland                  z.t.
 85  92 van den Enden, Jesse      Westland Wil Vooruit A        z.t.
 86  40 Bleiksloot, Sem           Restore Cycling A             z.t.
 87 103 Kooyman, Kevin            WV De Jonge Renner B          z.t.
 88 105 Celi, Abe                 WV De Jonge Renner B          z.t.
 89  23 Huveners, Stan            TWC Maaslandster A            z.t.
 90 131 van de Water, Max         WTC De Amstel                 z.t.
 91 159 Kamp, Maarten             RTV De Bollenstreek           z.t.
 92  34 van Haaften, Jason        WV Het Stadion                z.t.
 93  96 van Leeuwen, Dennis       Westland Wil Vooruit B        z.t.
 94  27 Overhof, Lars             TWC Maaslandster B            z.t.
 95  94 v/d Bogaert, Sem          Westland Wil Vooruit B        z.t.
 96 133 Lammertink, Mats          District Oost Nederland       z.t.
 97  69 Boerman, Jordi            WV De Hanzerenners            z.t.
 98 104 Aarts, Jordy              WV De Jonge Renner B          z.t.
 99  88 de Smit, Alain            WV Zeeuws-Vlaanderen          z.t.
100 134 Lowik, Robin              District Oost Nederland       z.t.
101  18 Kip, Vincent              OWC Oldenzaal                 z.t.
102  28 Tol, Jan                  BRC Kennemerland              z.t.
103  65 Jakobsen, Fabio           Jan van Arckel                z.t.
104  38 de Jong, Tim              District Noord-Nederland      z.t.
105 130 Wolffenbuttel, Nils       WTC De Amstel                 z.t.
106   7 Martens, Thom             Pedaalr.Trias Spartaan A      z.t.
107 153 van Manen, Joey           District Midden-Nederlan      z.t.
108 112 van Empel, Justin         UWTC De Volharding            z.t.
109  19 Braam, Lehvi              JVR De Batauwers              z.t.
110 107 Wensink, Alwin            Achterhoek 2000               z.t.
111  64 van den Dool, Kelvin      Jan van Arckel                z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.466 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

RABO KRIMPENERWAARD OML.LEK EN IJSSEL NIEUWELINGEN

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Restore Cycling A           14      3:52:24
  2  TWC Pijnenburg              52      3:52:24
  3  Restore Cycling B           15      3:52:24
  4  District Midden-Nederlan    51      3:52:24
  5  PRC Delta                   24      3:52:24
  6  Koninklijke Balen A         49      3:52:24
  7  WV De Jonge Renner A        34      3:52:48        0:24
  8  WV Olympia                  27      3:52:48        0:24
  9  UWTC De Volharding          38      3:52:48        0:24
 10  ZRTC Theo Middelkamp        37      3:52:48        0:24
 11  TWC Maaslandster A           8      3:52:48        0:24
 12  ZWC DTS                     20      3:52:48        0:24
 13  Willibrord Wil Vooruit      16      3:52:48        0:24
 14  Uithoornse WTC              54      3:52:48        0:24
 15  RWC Ahoy                    41      3:52:48        0:24
 16  BRC Kennemerland            10      3:52:48        0:24
 17  West Frisia Hoorn Volend    48      3:52:48        0:24
 18  WSV Emmen                   21      3:52:48        0:24
 19  District Zuid-west Neder    40      3:52:48        0:24
 20  WV De IJsselstreek          42      3:52:48        0:24
 21  Pedaalr.Trias Spartaan A     3      3:52:48        0:24
 22  SRAM Eemland                 5      3:52:48        0:24
 23  Swift Avanti                46      3:52:48        0:24
 24  RTC De Hoekse Renners       19      3:52:48        0:24
 25  District Oost Nederland     45      3:52:48        0:24
 26  WTC De Amstel               44      3:52:48        0:24
 27  DRC De Mol                  25      3:52:48        0:24
 28  Westland Wil Vooruit A      31      3:52:48        0:24
 29  WV Zeeuws-Vlaanderen        30      3:52:48        0:24
 30  Peddelaars Hoogeveen        43      3:52:48        0:24
 31  OWC Oldenzaal                6      3:52:48        0:24
 32  District Noord-Nederland    13      3:52:48        0:24
 33  WV De Hanzerenners          23      3:52:48        0:24
 34  Westland Wil Vooruit B      32      3:52:48        0:24
 35  WV Het Stadion              12      3:52:48        0:24
 36  WV De Jonge Renner B        35      3:52:48        0:24
 37  Jan van Arckel              22      3:52:48        0:24
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon