Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

39e RONDE VAN HET LAGE LAND

                       Uitslag Rit in lijn over 121,8 km

                  voor Junioren te Oostzaan op 7 Augustus 2011
              Organisatie: Stichting Wielerronde van Noord-Holland

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  19 Groenewegen, Dylan        Willebrord Wil Vooruit 1     2:55:36
  2 137 Pot, Sebastiaan           Sinnigebouw WT 3             2:55:42     0:06
  3 133 Bakker, Dennis            Sinnigebouw WT 2             2:56:22     0:46
  4  20 Brusselman, Twan          Willebrord Wil Vooruit 1     2:56:50     1:14
  5  73 van Ark, Marnix           Restore Cycling 1             z.t.
  6   7 van der Hoorn, Taco       De Jonge Renner 1            2:56:53     1:17
  7 138 Slik, Ivar                Sinnigebouw WT 3             2:56:58     1:22
  8  89 Hool, Glenn               WCL De Bergklimmers 1        2:57:30     1:54
  9  22 Moerland, Paul            Willebrord Wil Vooruit 2     2:57:36     2:00
 10  21 Wouters, Toon             Willebrord Wil Vooruit 1      z.t.
 11  74 Dijkshoorn, Richard       Restore Cycling 1             z.t.
 12  68 de Man, Jaap              UW & TC De Volharding 1       z.t.
 13 151 Bouwman, Koen             WT Achterhoek 2000           2:57:53     2:17
 14  25 Broekman, Koen            WSV Emmen 1                  2:58:13     2:37
 15 132 Bakker, Stephan           Sinnigebouw WT 1              z.t.
 16  78 Hofstede, Koen            Restore Cycling 2             z.t.
 17  69 Wolffenbuttel, Stefan     UW & TC De Volharding 1       z.t.
 18  12 Kooijman, Jaap            De Jonge Renner 2            2:58:31     2:55
 19  70 Ossendrijver, Kevin       UW & TC De Volharding 2      2:58:49     3:13
 20 139 van den Enden, Bob        Westland Wil Vooruit 1       2:58:56     3:20
 21  90 Stijns, Wayne             WCL De Bergklimmers 1        2:58:57     3:21
 22 125 Buijk, Bart               DRC De Mol                   2:58:58     3:22
 23 130 Dekker, Sjors             Sinnigebouw WT 1             2:58:59     3:23
 24 134 Kistemaker, Kay           Sinnigebouw WT 2             2:59:01     3:25
 25  64 Roobol, Arie Teun         PRC Delta                    2:59:24     3:48
 26   9 van Dongen, Ricardo       De Jonge Renner 1             z.t.
 27  66 de Leeuw, David           PRC Delta                    3:00:14     4:38
 28   8 van Drunen, Arjen         De Jonge Renner 1             z.t.
 29  47 van Dorp, Kenneth         WV De IJsselstreek 2         3:01:05     5:29
 30 101 Smits, Jeroen             ARC Ulysses                   z.t.
 31  81 Hofman, Leon              RWC Ahoy 1                   3:01:06     5:30
 32  72 Ariesen, Tim              UW & TC De Volharding 2      3:01:10     5:34
 33  36 Verberne, Douwe           WV Schijndel 2               3:01:12     5:36

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.617 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten