Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

36e HELLENDOORN-HOLTERBERGOMLOOP

                       Uitslag Rit in lijn over 180,2 km

        KNWU Beloftencompetitie 2011 te Hellenddorn op 27 Augustus 2011
                Org: St. Sportevenementen Hellendoorn-Nijverdal

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   9 Lindeman, Bert-Jan        Cyclingteam Jo Piels         4:21:17
  2  43 Boeve, Mats               vHemert grp/Jonge Renner     4:21:19     0:02
  3 110 Kreder, Raymond           WWV/Trias/Pdrid/Spt/WTOS      z.t.
  4  47 van Luijk, Sven           vHemert grp/Jonge Renner     4:21:25     0:08
  5  13 Nolten, Bram              Rucanor Line CyclingTeam      z.t.
  6 174 Poutsma, Stefan           Top Team Noord Oost           z.t.
  7 144 Beukeboom, Dion           Grontmij W-Frisia Sinnig      z.t.
  8   8 Lammertink, Maurits       Cyclingteam Jo Piels          z.t.
  9 163 van der Weijst, Geert     HSW Tempo                     z.t.
 10  23 Janssen, Yannick          Parkhotel Rooding CyclTm      z.t.
 11 113 Vreugdenhil, Stefan       WWV/Trias/Pdrid/Spt/WTOS      z.t.
 12   7 Hamelink, Jasper          Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 13  46 Roosen, Sjors             vHemert grp/Jonge Renner      z.t.
 14  61 van der Meijden, Rune     Restore Cyling                z.t.
 15  12 Megens, Brian             Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 16 101 van Goethem, Brian        Dommelstr/Schijnd/Maaska      z.t.
 17  34 Pieters, Roy              Koopmans-Batavus CyclTm       z.t.
 18  97 van den Brand, Twan       Dommelstr/Schijnd/Maaska      z.t.
 19  83 Schellevis, Rutger        Rojo Specialized-Wieler       z.t.
 20  14 de Boer, Joris            Rucanor Line CyclingTeam      z.t.
 21  17 de Groot, Daan            Rucanor Line CyclingTeam      z.t.
 22  15 Koning, Peter             Rucanor Line CyclingTeam     4:22:48     1:31
 23 124 Rietbroek, Jesper         SWABO cycling team            z.t.
 24  22 Welten, Kay               Parkhotel Rooding CyclTm     4:23:42     2:25
 25  26 Motkť, Ritchie            Babydump Lemmens WielrTm      z.t.
 26  11 te Stroet, Rens           Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 27  87 Keulemans, Jasper         WV deHanzerenners Zwolle      z.t.
 28  92 Elzing, Adrik             WSV Emmen                     z.t.
 29  37 van Dijk, Julian          Metec Cycling Team            z.t.
 30  28 Gelens, Ralph             Babydump Lemmens WielrTm      z.t.
 31 116 Kallenfels, Mickey        JvArckel/Excelsior Gouda      z.t.
 32  18 Broers, Erwin             Rucanor Line CyclingTeam      z.t.
 33 171 Janssen, Kees             Top Team Noord Oost           z.t.
 34  20 de Haan, Binne-Pier       Parkhotel Rooding CyclTm      z.t.
 35  48 Bosters, JurriŽn          vHemert grp/Jonge Renner      z.t.
 36 121 Buskermolen, Jordy        SWABO cycling team            z.t.
 37 179 Houwers, Bor              IJsselstr/Adelaar/KvKanj      z.t.
 38  27 de Greef, Robbert         Babydump Lemmens WielrTm      z.t.
 39 167 Kleinloog, Tim            HSW Tempo                     z.t.
 40 130 Breedt Bruijn, Wouter     Alcmaria/DTS/Kennemerlnd      z.t.
 41 168 de Haas, Wouter           HSW Tempo                     z.t.
 42  53 Stoop, Martijn            WV Noord-Holland              z.t.
 43  30 Rayer, Bruce              Babydump Lemmens WielrTm      z.t.
 44  63 Bal, Tom                  Restore Cyling                z.t.
 45  95 Hoekstra, Marco           WSV Emmen                     z.t.
 46 159 Sweering, Harry           Team Woest                    z.t.
 47 164 Castelijns, Twan          HSW Tempo                     z.t.
 48 169 Verweij, Bram             Top Team Noord Oost           z.t.
 49 146 Dijkshoorn, Roeland       Ahoy/Meteoor-Assen-Roden      z.t.
 50 127 ten Zeldam, Sebastiaan    Alcmaria/DTS/Kennemerlnd      z.t.
 51 123 van Diemen, Jurgen        SWABO cycling team            z.t.
 52  59 Berrens, Quido            Wilton-Care4bikes-AAdrnk      z.t.
 53 118 Deelen, Diederik          JvArckel/Excelsior Gouda      z.t.
 54  79 Vink, Robin               Rojo Specialized-Wieler       z.t.
 55  56 Oussoren, Olaf            Wilton-Care4bikes-AAdrnk      z.t.
 56 180 van den Esschert, Daan    IJsselstr/Adelaar/KvKanj      z.t.
 57  24 Mulder, Nick              Parkhotel Rooding CyclTm      z.t.
 58  52 Imming, Bram              WV Noord-Holland              z.t.
 59  35 Windt, Ramon              Koopmans-Batavus CyclTm       z.t.
 60  64 van der Zanden, Rick      Restore Cyling                z.t.
 61 140 Zwaan, Edwin              Grontmij W-Frisia Sinnig      z.t.
 62 148 Lankester, Kelian         Ahoy/Meteoor-Assen-Roden      z.t.
 63  45 Knops, Jorn               vHemert grp/Jonge Renner      z.t.
 64  31 Bond, Mike                Koopmans-Batavus CyclTm       z.t.
 65 112 Heeneman, Willy           WWV/Trias/Pdrid/Spt/WTOS      z.t.
 66  44 van Immerzeel, Gert-Jan   vHemert grp/Jonge Renner      z.t.
 67 104 Vleugel, Ramon            de Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 68  29 Smit, Job                 Babydump Lemmens WielrTm      z.t.
 69  19 Oosthoek, Arian           Parkhotel Rooding CyclTm      z.t.
 70 166 van Poppel, Teun          HSW Tempo                     z.t.
 71  50 Goedhart, Teun            WV Noord-Holland              z.t.
 72 117 van de Poll, Joost        JvArckel/Excelsior Gouda      z.t.
 73 152 Boerrigter, Mathijs       Craft-Sensa-RSE CyclTeam      z.t.
 74 114 Been, Wouter              WWV/Trias/Pdrid/Spt/WTOS      z.t.
 75 165 Bierens, Nick             HSW Tempo                     z.t.
 76  21 de Bekker, Maurice        Parkhotel Rooding CyclTm      z.t.
 77  16 Schreurs, Mark            Rucanor Line CyclingTeam     4:23:53     2:36
 78 151 Jansman, Niels            Craft-Sensa-RSE CyclTeam      z.t.
 79  25 van der Sanden, Harm      Babydump Lemmens WielrTm      z.t.
 80 115 de Reus, Frank            JvArckel/Excelsior Gouda     4:24:01     2:44
 81  60 van de Pol, Martin        Wilton-Care4bikes-AAdrnk      z.t.
 82  10 Gmelich Meijling, Jarno   Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 83  41 Reinders, Elmar           Metec Cycling Team            z.t.
 84 158 Eisma, Eric               Team Woest                   4:24:25     3:08

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.380 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

36e HELLENDOORN-HOLTERBERGOMLOOP

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Cyclingteam Jo Piels         2     13:04:07
  2  vHemert grp/Jonge Renner     8     13:04:09        0:02
  3  Rucanor Line CyclingTeam     3     13:04:15        0:08
  4  WWV/Trias/Pdrid/Spt/WTOS    19     13:06:26        2:19
  5  Parkhotel Rooding CyclTm     4     13:08:49        4:42
  6  Top Team Noord Oost         29     13:08:49        4:42
  7  HSW Tempo                   28     13:08:49        4:42
  8  Restore Cyling              11     13:08:49        4:42
  9  Koopmans-Batavus CyclTm      6     13:08:49        4:42
 10  SWABO cycling team          21     13:10:12        6:05
 11  Babydump Lemmens WielrTm     5     13:11:06        6:59
 12  JvArckel/Excelsior Gouda    20     13:11:06        6:59
 13  WV Noord-Holland             9     13:11:06        6:59
 14  Wilton-Care4bikes-AAdrnk    10     13:11:25        7:18
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten