Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

2011 Ronde van Groningen

                        Uitslag Rit in lijn over 168 km

                           Eemsmond op 12 Maart 2011

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  99 van den Berg, Jim         Grontmij Team Amsterdam      4:07:29
  2  33 Lindeman, Adrie           Hepro-Kozijnen NWVG           z.t.
  3  38 Knol, Martijn             De Kannibaal                  z.t.
  4  70 Haan, Wouter              WV Noord-Holland             4:08:02     0:33
  5  32 van Leeuwen, Cor          Hepro-Kozijnen NWVG          4:08:24     0:55
  6  79 Rijpma, Bart              WV de Hanzerenners           4:08:36     1:07
  7  31 de Lange, Bas             Hepro-Kozijnen NWVG           z.t.
  8  43 Postma, Pieter            WV Otto Ebbens                z.t.
  9  41 Poutsma, Stefan           De Kannibaal                  z.t.
 10  50 Fransen, Ruud             WSV Emmen                     z.t.
 11  20 du Prie, Mick             SRAM WV Eemland               z.t.
 12  56 Timmermans, Ron           WV Meteoor-Assen-Roden        z.t.
 13  17 Gerrits, Guus             ARTV de Adelaar               z.t.
 14  75 Poelstra, Thijs           OWC Oldenzaal                 z.t.
 15 123 Kweldam, Nick             Kanjers voor Kanjers          z.t.
 16 112 Buis, Silvan              West-Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 17  85 de Lange, Alex            WV de IJsselstreek            z.t.
 18 105 Groenewold, Roderik       RSE Cyclingteam               z.t.
 19  57 Sipkema, Willem-Sytse     WV Meteoor-Assen-Roden        z.t.
 20  78 Koelen, Joost             OWC Oldenzaal                 z.t.
 21 113 Haakman, Tino             West-Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 22 109 Mol, Robbert-Jan          West-Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 23  62 Weening, Andries          WV WoonExpo Kapenga           z.t.
 24  95 de Haan, Binne-Pier       Gaul!/Stormvogels/Omega       z.t.
 25  74 Bult, Axel                OWC Oldenzaal                 z.t.
 26 104 Jansman, Dave             RSE Cyclingteam               z.t.
 27  92 Keizer, Jeroen            Gaul!/Stormvogels/Omega       z.t.
 28   2 Terpstra, Mike            ZWC DTS                       z.t.
 29  97 Smits, Florian            Grontmij Team Amsterdam       z.t.
 30  82 de Rooij, Paul            WV de Hanzerenners            z.t.
 31  47 de Vries, Evert           WV Otto Ebbens                z.t.
 32   3 Souverein, Dennis         ZWC DTS                       z.t.
 33  68 Tesselaar, Mike           WV Noord-Holland              z.t.
 34  27 Essers, Jan               LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 35  16 van Otterloo, Niels       ARTV de Adelaar               z.t.
 36 102 Aandewiel, Pascal         Grontmij Team Amsterdam       z.t.
 37 106 Boerrigter, Mathijs       RSE Cyclingteam               z.t.
 38 132 Plaice, Keir              Wilton Care4Bikes AA          z.t.
 39 107 Plender, Jasper           RSE Cyclingteam               z.t.
 40  66 Dijkhuis, Atze            WV WoonExpo Kapenga           z.t.
 41  30 Eisma, Eric               LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 42  45 Bos, Henk                 WV Otto Ebbens                z.t.
 43   1 Splinter, Raymond         ZWC DTS                       z.t.
 44   4 de Koning, Guido          ZWC DTS                       z.t.
 45  52 Hoekstra, Jochem          WSV Emmen                     z.t.
 46  37 van den Broek, Paul       De Kannibaal                  z.t.
 47 129 Klaver, Pim               Wilton Care4Bikes AA          z.t.
 48  25 Sweering, Harry           LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 49  86 de Haan, Arjan            WV de IJsselstreek            z.t.
 50  94 Hoveijn, Frans            Gaul!/Stormvogels/Omega       z.t.
 51  80 van Leusen, Leon          WV de Hanzerenners            z.t.
 52  54 Klein, Emiel              WSV Emmen                     z.t.
 53 116 van Buuren, Otto          Kennemerland/Bataaf/UWTC      z.t.
 54  55 Bakker, Sjoerd            WV Meteoor-Assen-Roden        z.t.
 55  36 Stokreef, Mark            Hepro-Kozijnen NWVG           z.t.
 56 101 Geurts, Freek             Grontmij Team Amsterdam       z.t.
 57  67 Stoop, Martijn            WV Noord-Holland              z.t.
 58  51 Kregel, Jeroen            WSV Emmen                     z.t.
 59 111 de Vaal, Tom              West-Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 60  39 van der Wier, Wieger      De Kannibaal                  z.t.
 61  90 Nagelhout, Berry          WV de IJsselstreek            z.t.
 62  77 Kemna, Joost              OWC Oldenzaal                 z.t.
 63  93 de Vries, Josbert         Gaul!/Stormvogels/Omega       z.t.
 64 118 de Graaff, Edwin          Kennemerland/Bataaf/UWTC      z.t.
 65  35 de Blaauw, Niels          Hepro-Kozijnen NWVG           z.t.
 66 103 Binnenpoorte, Erwin       RSE Cyclingteam               z.t.
 67  34 Merx, Peter               Hepro-Kozijnen NWVG           z.t.
 68  53 Hoekstra, Marco           WSV Emmen                     z.t.
 69  42 Osinga, Jinne             De Kannibaal                  z.t.
 70  28 van der Schaaf, Tjeerd    LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 71  63 Vos, Elzo                 WV WoonExpo Kapenga          4:08:55     1:26
 72  49 van den Berg, Pim         WSV Emmen                    4:08:57     1:28
 73  21 Reijmer, Tjalling         SRAM WV Eemland              4:09:14     1:45
 74   5 Nikolakakis, Jannis       ZWC DTS                       z.t.
 75  22 Vink, Jeffrey             SRAM WV Eemland              4:10:09     2:40
 76  58 Steverink, Dennis         WV Meteoor-Assen-Roden       4:10:35     3:06
 77  60 van Duuren, Aloys         WV Meteoor-Assen-Roden       4:10:38     3:09
 78   6 Slewe, Richard            ZWC DTS                       z.t.
 79  73 Boermans, Daan            OWC Oldenzaal                 z.t.
 80 121 Bargeman, Simon           Kanjers voor Kanjers          z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.730 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

2011 Ronde van Groningen

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Hepro-Kozijnen NWVG          6     12:24:29
  2  De Kannibaal                 7     12:24:41        0:12
  3  Grontmij Team Amsterdam     17     12:24:41        0:12
  4  WV Noord-Holland            12     12:25:14        0:45
  5  OWC Oldenzaal               13     12:25:48        1:19
  6  West-Frisia/Sinnige Bouw    19     12:25:48        1:19
  7  WV Otto Ebbens               8     12:25:48        1:19
  8  RSE Cyclingteam             18     12:25:48        1:19
  9  WV Meteoor-Assen-Roden      10     12:25:48        1:19
 10  WV de Hanzerenners          14     12:25:48        1:19
 11  Gaul!/Stormvogels/Omega     16     12:25:48        1:19
 12  ZWC DTS                      1     12:25:48        1:19
 13  WSV Emmen                    9     12:25:48        1:19
 14  LWV de Friesche Leeuw        5     12:25:48        1:19
 15  WV de IJsselstreek          15     12:25:48        1:19
 16  WV WoonExpo Kapenga         11     12:26:07        1:38
 17  SRAM WV Eemland              4     12:27:59        3:30
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens