Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

14e RABO GROEISTAD KLASSIEKER - ELITE

                       Uitslag Rit in lijn over 150,3 km

            voor Elite en Beloften te Amersfoort op 9 September 2011
            Organisatie: Wielervereniging SRAM Eemland - Amersfoort

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  72 Stroetinga, Wim           Ubbink - Koga                3:30:55
  2 144 van Diemen, Jurgen        Swabo Cyclingteam             z.t.
  3  98 van der Weijst, Geert     Cyclingteam Jo Piels          z.t.
  4  81 Atzori, Umberto           Metec Cycling Team            z.t.
  5  82 Wennekes, Robin           Metec Cycling Team            z.t.
  6  75 de Haan, Jesse            Koopmans-Batavus CT           z.t.
  7 121 Brus, Marco               Rucanor-Line CT               z.t.
  8  54 Vermeulen, Jack           De Rijke Cyclingteam          z.t.
  9 142 Rietbroek, Jesper         Swabo Cyclingteam             z.t.
 10  52 Kouwenhoven, Sjoerd       De Rijke Cyclingteam          z.t.
 11 102 Poutsma, Stefan           Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 12  99 Lammertink, Maurits       Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 13 101 te Stroet, Rens           Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 14  76 Pieters, Roy              Koopmans-Batavus CT           z.t.
 15 130 Huenders, Mitchell        Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 16  32 du Prie, Mick             WV SRAM Eemland               z.t.
 17  97 Schulting, Peter          Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 18 148 Mol, Robbert-Jan          West Frisia                   z.t.
 19 104 Schellevis, Rutger        Rojo-Special-Wielerland       z.t.
 20 149 van Breda, Rick           West Frisia                   z.t.
 21 103 Kuijvenhoven, Marco       Rojo-Special-Wielerland       z.t.
 22 161 Rayer, Bruce              Baby Dump Lemmens Wilvo       z.t.
 23  43 Smits, Florian            Grontmij-Team Amsterdam       z.t.
 24 132 Steiginga, Sierd          Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 25 135 de Haan, Binne-Pier       Stormvogels-Gaul              z.t.
 26  45 Beckeringh, Derk Abel     Grontmij-Team Amsterdam       z.t.
 27 115 Vierbergen, Lars          Park Hotel Rooding CT         z.t.
 28  63 Houwers, Bor              Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 29  50 Groen, Ike                De Rijke Cyclingteam          z.t.
 30 125 de Groot, Daan            Rucanor-Line CT               z.t.
 31 129 Pronk, Jos                Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 32 120 Abe, Takayuki             Park Hotel Rooding CT         z.t.
 33  70 Botman, Wim               Ubbink - Koga                 z.t.
 34 123 van den Berg, Jim         Rucanor-Line CT               z.t.
 35  51 Schipper, Jesper          De Rijke Cyclingteam          z.t.
 36  78 Schreurs, Leander         Koopmans-Batavus CT           z.t.
 37  58 Knol, Martijn             WV De IJsselstreek            z.t.
 38  80 Smit, Dennis              Metec Cycling Team            z.t.
 39 108 van Dulmen, Thom          Rojo-Special-Wielerland      3:31:02     0:07
 40  68 Hooghiemster, Rene        Ubbink - Koga                 z.t.
 41  67 Hooghiemster, Niek        Ubbink - Koga                3:31:14     0:19
 42  71 van Haaren, Bart          Ubbink - Koga                 z.t.
 43  53 Ottema, Rick              De Rijke Cyclingteam         3:31:55     1:00
 44 100 Bos, Jan                  Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 45 124 Asjes, Jelmer             Rucanor-Line CT              3:32:00     1:05
 46  69 Schep, Peter              Ubbink - Koga                 z.t.
 47 116 Werst, Raymond            Park Hotel Rooding CT        3:33:21     2:26
 48 168 van Aurich, Tjeerd        Woest-Het Stadion             z.t.
 49  33 Reijmer, Tjalling         WV SRAM Eemland               z.t.
 50 112 Feikus, Raphael           Team Rolinck                  z.t.
 51   2 Gerrits, Guus             ARTV De Adelaar               z.t.
 52 157 Smit, Job                 Baby Dump Lemmens Wilvo       z.t.
 53 136 Hoveijn, Frans            Stormvogels-Gaul              z.t.
 54  37 Fokkema, Anne             SG Automatisering-Emmen      3:33:25     2:30
 55 126 Broers, Erwin             Rucanor-Line CT              3:33:29     2:34
 56  61 van den Esschert, Daan    Kanjers voor Kanjers CT      3:33:33     2:38
 57 158 van der Marel, Jelle      Baby Dump Lemmens Wilvo       z.t.
 58 167 de Rijk, Christiaan       Woest-Het Stadion             z.t.
 59  23 Lotz, Tom                 BIK Sloopwerk-Excelsior       z.t.
 60  15 Nijssen, Kenny            Alcmaria-ZWC DTS              z.t.
 61 150 Buis, Silvan              West Frisia                   z.t.
 62 169 Keulemans, Jasper         Hanze Renners                 z.t.
 63  73 Bond, Mike                Koopmans-Batavus CT           z.t.
 64 107 Oude Elferink, Bas        Rojo-Special-Wielerland      3:33:37     2:42
 65 172 Willemse, Joeri           Hanze Renners                 z.t.
 66 146 Goede, Luuk               West Frisia                   z.t.
 67  19 Deelen, Diederik          BIK Sloopwerk-Excelsior       z.t.
 68  74 Windt, Ramon              Koopmans-Batavus CT           z.t.
 69  20 van der Zweep, Menno      BIK Sloopwerk-Excelsior       z.t.
 70 151 van Doorn, Rogier         Wilton-Care4Bike-AAdrink      z.t.
 71  36 Delis, Jeroen             WV SRAM Eemland               z.t.
 72  47 Hartog, Thomas            Grontmij-Team Amsterdam       z.t.
 73  31 de Pruyssenaere, Robin    WV SRAM Eemland               z.t.
 74  28 Vlaskamp, Bas             Craft Sensa - RSE CT          z.t.
 75 143 McKay, Michael            Swabo Cyclingteam             z.t.
 76  35 van den Berg, Daan        WV SRAM Eemland               z.t.
 77 118 Welten, Kay               Park Hotel Rooding CT         z.t.
 78   1 van Otterloo, Niels       ARTV De Adelaar               z.t.
 79 134 Massink, Marco            Stormvogels-Gaul              z.t.
 80  27 Boerrigter, Mathijs       Craft Sensa - RSE CT          z.t.
 81  26 Jansman, Dave             Craft Sensa - RSE CT          z.t.
 82 152 de Bruijne, Elias         Wilton-Care4Bike-AAdrink      z.t.
 83   7 Berk, Robert              RWC Ahoy                      z.t.
 84  25 Binnenpoorte, Erwin       Craft Sensa - RSE CT         3:33:43     2:48
 85 139 Niewold, Frank            Swabo Cyclingteam            3:33:56     3:01
 86  77 Stenekes, Steven          Koopmans-Batavus CT          3:33:58     3:03
 87 159 van der Sanden, Harm      Baby Dump Lemmens Wilvo      3:34:00     3:05
 88 162 van der Sanden, Geert     Baby Dump Lemmens Wilvo       z.t.
 89  12 Videler, Jorne            RWC Ahoy                      z.t.
 90  44 Lof, Jan                  Grontmij-Team Amsterdam       z.t.
 91   8 Bronkhorst, Harm          RWC Ahoy                      z.t.
 92 160 Gelens, Ralph             Baby Dump Lemmens Wilvo       z.t.
 93 127 Spring in t Veld, Joost   Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 94  41 de Haan, Bas              SG Automatisering-Emmen       z.t.
 95  90 Dijkshoorn, Geert         Wielerploeg De Mol            z.t.
 96 105 Nederlof, Tim             Rojo-Special-Wielerland       z.t.
 97  48 Aandewiel, Pascal         Grontmij-Team Amsterdam      3:34:11     3:16
 98  66 Wolbert, Felix            Kanjers voor Kanjers CT      3:38:06     7:11
 99  57 de Haan, Arjan            WV De IJsselstreek            z.t.
100  18 Splinter, Raymond         Alcmaria-ZWC DTS              z.t.
101  24 van der Sloot, Sander     BIK Sloopwerk-Excelsior       z.t.
102  87 van Eerd, David           Wielerploeg De Mol            z.t.
103  46 Bos, Patrick              Grontmij-Team Amsterdam       z.t.
104  89 van de Craats, Dirk       Wielerploeg De Mol           3:38:09     7:14

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.756 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

14e RABO GROEISTAD KLASSIEKER - MASTERS

                       Uitslag Rit in lijn over 115,6 km

       voor Masters 40+ en Masters 50+ te Amersfoort op 17 September 2011
            Organisatie: Wielervereniging SRAM Eemland - Amersfoort

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1 112 Wolfkamp, Jos             Raalte                   4   2:53:49
  2  70 Rietveld, Lars            Oudewater                4    z.t.
  3  63 Oppewal, Taeke            Heerenveen               4    z.t.
  4  72 Sander, Jörg              Den Haag                 4    z.t.
  5 144 Bosma, Riemer             Haulerwijk               5    z.t.
  6  76 Schouten, Leon            Breukelen                4    z.t.
  7  40 Guldemeester, Ad          Amersfoort               4   2:54:31     0:42
  8  56 Kistemaker, Erwin         Diemen                   4    z.t.
  9  16 de Bruijn, Jerry          Harderwijk               4    z.t.
 10  68 Pronk, Fred               Heerhugowaard            4    z.t.
 11  44 Hendriks, Matthieu        Krimpen aan de Lek       4    z.t.
 12  98 Witsenburg, Arnoud        Driebergen               4    z.t.
 13 162 Paffen, Ron               Milsbeek                 5    z.t.
 14   4 van Beek, Edwin           Zwaag                    4    z.t.
 15 156 Lap, Hans                 Hendrik Ido Ambacht      5    z.t.
 16   7 Bissels, Rudi             Drachten                 4    z.t.
 17  36 Gaasenbeek, Robert        Westbroek                4    z.t.
 18  71 Rijkhoff, Frank           Veenendaal               4    z.t.
 19 171 Verhagen, Barend          Woerden                  5    z.t.
 20  11 Borsboom, Emiel           Woerden                  4    z.t.
 21 147 van Diermen, Arie         Bunschoten               5    z.t.
 22 142 Beute, Hermi              Nijmegen                 5    z.t.
 23  19 Buurmeijer, Johan         Hoogeveen                4    z.t.
 24  12 Bos, Erik                 Rotterdam                4    z.t.
 25  78 Seunninga, Arjan          Ede                      4    z.t.
 26 189 Havenaar, Bert            Berkel en Rodenrijs      5    z.t.
 27   8 Blokzijl, Robert          Almelo                   4    z.t.
 28  97 van der Wilt, Zeger       Vught                    4    z.t.
 29  45 Hessing, Roel             Soest                    4    z.t.
 30   2 van Asten, Kees           Zeewolde                 4    z.t.
 31  46 Hoefakker, Martin         Middenmeer               4    z.t.
 32 187 van Beek, Maas            Barneveld                5    z.t.
 33 106 Spithoven, Jacco          Nieuwegein               4    z.t.
 34  79 Seuren, Gerald            Vierlingsbeek            4    z.t.
 35  55 Kat, Johnny               Hoogeveen                4    z.t.
 36 102 Kunkeler, Emiel           Zuidwolde                4    z.t.
 37  84 de Veen, Gert             Zuidbroek                4    z.t.
 38 107 de Weert, Peter           Staphorst                4    z.t.
 39  66 van der Ploeg, Cor        Bemmel                   4    z.t.
 40  92 van Vliet, Luuk           Linschoten               4    z.t.
 41 174 Vonk, Hans                Arnhem                   5    z.t.
 42 145 van der Breggen, Jaap     Nijkerk                  5    z.t.
 43  43 Hekman, Jan               Norg                     4    z.t.
 44  30 Engel, Henk               Vinkenbuurt              4    z.t.
 45  27 Drogtrop, Fred            Den Dolder               4    z.t.
 46  59 McEwen, Steve             Donderen                 4    z.t.
 47   9 Bonstra, Pim              Abcoude                  4    z.t.
 48  49 Huisman, Richard          Amersfoort               4    z.t.
 49  75 Schokker, Roelof          Wirdum                   4    z.t.
 50  24 Deen, Pierre              Amsterdam                4    z.t.
 51 186 Rigter, Kees              Baarn                    5    z.t.
 52  91 Visser, Gert              Huizen                   4    z.t.
 53  21 Chevalking, Henk          Westendorp               4    z.t.
 54  13 Bosman, Gert              Wijhe                    4   2:54:41     0:52
 55 101 Flierman, Rutger          Uitgeest                 4   2:55:00     1:11
 56  61 Oosse, Wim                Middelburg               4   2:55:07     1:18

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.904 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

14e RABO GROEISTAD KLASSIEKER - MASTERS

                       Uitslag Rit in lijn over 115,6 km

       voor Masters 40+ en Masters 50+ te Amersfoort op 17 September 2011
            Organisatie: Wielervereniging SRAM Eemland - Amersfoort

Categorie: 4  Masters 40+

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1 112 Wolfkamp, Jos             Raalte                       2:53:49
  2  70 Rietveld, Lars            Oudewater                     z.t.
  3  63 Oppewal, Taeke            Heerenveen                    z.t.
  4  72 Sander, Jörg              Den Haag                      z.t.
  5  76 Schouten, Leon            Breukelen                     z.t.
  6  40 Guldemeester, Ad          Amersfoort                   2:54:31     0:42
  7  56 Kistemaker, Erwin         Diemen                        z.t.
  8  16 de Bruijn, Jerry          Harderwijk                    z.t.
  9  68 Pronk, Fred               Heerhugowaard                 z.t.
 10  44 Hendriks, Matthieu        Krimpen aan de Lek            z.t.
 11  98 Witsenburg, Arnoud        Driebergen                    z.t.
 12   4 van Beek, Edwin           Zwaag                         z.t.
 13   7 Bissels, Rudi             Drachten                      z.t.
 14  36 Gaasenbeek, Robert        Westbroek                     z.t.
 15  71 Rijkhoff, Frank           Veenendaal                    z.t.
 16  11 Borsboom, Emiel           Woerden                       z.t.
 17  19 Buurmeijer, Johan         Hoogeveen                     z.t.
 18  12 Bos, Erik                 Rotterdam                     z.t.
 19  78 Seunninga, Arjan          Ede                           z.t.
 20   8 Blokzijl, Robert          Almelo                        z.t.
 21  97 van der Wilt, Zeger       Vught                         z.t.
 22  45 Hessing, Roel             Soest                         z.t.
 23   2 van Asten, Kees           Zeewolde                      z.t.
 24  46 Hoefakker, Martin         Middenmeer                    z.t.
 25 106 Spithoven, Jacco          Nieuwegein                    z.t.
 26  79 Seuren, Gerald            Vierlingsbeek                 z.t.
 27  55 Kat, Johnny               Hoogeveen                     z.t.
 28 102 Kunkeler, Emiel           Zuidwolde                     z.t.
 29  84 de Veen, Gert             Zuidbroek                     z.t.
 30 107 de Weert, Peter           Staphorst                     z.t.
 31  66 van der Ploeg, Cor        Bemmel                        z.t.
 32  92 van Vliet, Luuk           Linschoten                    z.t.
 33  43 Hekman, Jan               Norg                          z.t.
 34  30 Engel, Henk               Vinkenbuurt                   z.t.
 35  27 Drogtrop, Fred            Den Dolder                    z.t.
 36  59 McEwen, Steve             Donderen                      z.t.
 37   9 Bonstra, Pim              Abcoude                       z.t.
 38  49 Huisman, Richard          Amersfoort                    z.t.
 39  75 Schokker, Roelof          Wirdum                        z.t.
 40  24 Deen, Pierre              Amsterdam                     z.t.
 41  91 Visser, Gert              Huizen                        z.t.
 42  21 Chevalking, Henk          Westendorp                    z.t.
 43  13 Bosman, Gert              Wijhe                        2:54:41     0:52
 44 101 Flierman, Rutger          Uitgeest                     2:55:00     1:11
 45  61 Oosse, Wim                Middelburg                   2:55:07     1:18

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.904 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

14e RABO GROEISTAD KLASSIEKER - MASTERS

                       Uitslag Rit in lijn over 115,6 km

       voor Masters 40+ en Masters 50+ te Amersfoort op 17 September 2011
            Organisatie: Wielervereniging SRAM Eemland - Amersfoort

Categorie: 5  Masters 50+

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1 144 Bosma, Riemer             Haulerwijk                   2:53:49
  2 162 Paffen, Ron               Milsbeek                     2:54:31     0:42
  3 156 Lap, Hans                 Hendrik Ido Ambacht           z.t.
  4 171 Verhagen, Barend          Woerden                       z.t.
  5 147 van Diermen, Arie         Bunschoten                    z.t.
  6 142 Beute, Hermi              Nijmegen                      z.t.
  7 189 Havenaar, Bert            Berkel en Rodenrijs           z.t.
  8 187 van Beek, Maas            Barneveld                     z.t.
  9 174 Vonk, Hans                Arnhem                        z.t.
 10 145 van der Breggen, Jaap     Nijkerk                       z.t.
 11 186 Rigter, Kees              Baarn                         z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.904 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten