Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Verti Advies Grote Prijs Marianne Vos

                          Uitslag Omloop over 87,3 km

                     7-Dorpenomloop Aalburg op 28 Mei 2011

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 130 Looij, Andre              Uithoornse WTC               2:09:53
  2  78 de Ruijter, Ivo           Restore Cycling               z.t.
  3  76 Lindenburg, Jim           Restore Cycling               z.t.
  4 163 Budding, Martijn          District MiddenNederland      z.t.
  5 103 Oomen, Sam                Pijnenburg ploeg 1            z.t.
  6  59 Bultstra, Arwin           District Noord Nederland      z.t.
  7 139 Lind, Jorrit              HRTC West Frisia              z.t.
  8 105 van Iersel, Youri         Pijnenburg ploeg 1            z.t.
  9  60 Zuidema, Benjamin         District Noord Nederland      z.t.
 10  32 Janssen, Adriaan          District Oost Nederland       z.t.
 11  58 Potze, Niels              District Noord Nederland      z.t.
 12 145 van der Heijden, Bjorn    Uden-Tempo-Buitenlust        2:10:03     0:10
 13  53 Keldermans, Jordy         Willebrord Wil Vooruit 1      z.t.
 14  15 Sanders, Boy              De Jonge Renner ploeg 1       z.t.
 15  74 Bruins, Edward            De Peddelaars                 z.t.
 16  33 Lowik, Robin              District Oost Nederland       z.t.
 17  17 Kooyman, Kevin            De Jonge Renner ploeg 2       z.t.
 18 122 van Leeuwen, Dennis       Westland Wil Voooruit 2       z.t.
 19 118 Beukers, Bjorn            Westland Wil Vooruit 1        z.t.
 20 108 van Dijk, Jasper          Pijnenburg ploeg 2            z.t.
 21 154 van Dingenen, Jordi       Koninklijke Balen plg 2       z.t.
 22  31 Pap, Jarno                District Oost Nederland       z.t.
 23 136 Ammerlaan, Feiko          RWC Ahoy                      z.t.
 24 131 Lenting, Etienne          Uithoornse WTC               2:10:08     0:15
 25  13 Rooij, Paul               De Jonge Renner ploeg 1      2:10:17     0:24
 26  25 Doets, Marco              ZWC D.T.S.                   2:10:18     0:25
 27  16 Aarts, Jordy              De Jonge Renner ploeg 2      2:10:36     0:43
 28   4 Tietema, Bas              WV De Hanzerenners            z.t.
 29  26 Tindal, Levi              ZWC D.T.S.                    z.t.
 30  94 Gunst, Davy               ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 31  41 van Gestel, Ciske         WV Breda ploeg 2             2:10:55     1:02
 32  90 Maas, Jan                 Zuidwesthoek ploeg 1          z.t.
 33  96 Vermue, Frank             ZRTC Theo Middelkamp         2:11:06     1:13
 34 152 Leynen, Thomas            Koninklijke Balen plg 1       z.t.
 35  97 te Lindert, Emiel         Achterhoek 2000              2:12:09     2:16
 36  55 Wouters, Sieben           Willebrord Wil Vooruit 2     2:12:13     2:20
 37 114 van Uden, Dandy           WV Schijndel ploeg 1         2:12:18     2:25
 38  89 van de Klundert, Koen     Zuidwesthoek ploeg 1         2:12:21     2:28
 39  51 Spierings, Julian         De Volharding                2:12:36     2:43
 40  93 van Schilt, Adriaan       Zuidwesthoek ploeg 2         2:12:38     2:45
 41  11 van den Dool, Kelvin      Jan van Arckel               2:12:45     2:52
 42 153 van Beethoven, Matthias   Koninklijke Balen plg 1      2:12:58     3:05
 43 141 Laan, Martijn             HRTC West Frisia              z.t.
 44 140 Kaldenbach, Marco         HRTC West Frisia             2:13:01     3:08
 45  98 Zennipman, Wessel         Achterhoek 2000               z.t.
 46  46 Arts, Levi                SRAM WV Eemland              2:13:05     3:12
 47 148 Visser, Eit               Woonexpo Kapenga              z.t.
 48  88 van de Klundert, Pim      Zuidwesthoek ploeg 1         2:13:07     3:14
 49  29 Lok, Camiel               Pedaalridders - Trias        2:15:04     5:11
 50  27 Veenhoven, Martijn        ZWC D.T.S.                    z.t.
 51  19 van Norden, Daan          AR & TV De Adelaar           2:15:24     5:31
 52  14 Cremers, Paul             De Jonge Renner ploeg 1       z.t.
 53  81 van der Wal, David        WV De IJsselstreek            z.t.
 54 120 v/d Bogaert, Sem          Westland Wil Vooruit 1       2:15:27     5:34
 55 167 Bon, Thijs                Swift/Avanti                  z.t.
 56  10 van Ooyen, David          Jan van Arckel               2:15:30     5:37
 57  79 van Varik, Twan           WV De IJsselstreek            z.t.
 58  54 van Poecke, Jordi         Willebrord Wil Vooruit 1     2:15:39     5:46
 59  50 van Empel, Justin         De Volharding                 z.t.
 60  47 Walraven, Rik             SRAM WV Eemland              2:16:23     6:30
 61  44 Wolffenbuttel, Nils       WTC de Amstel                 z.t.
 62  56 Knobel, Davy              Willebrord Wil Vooruit 2      z.t.
 63  40 de Visser, Matthijs       WV Breda ploeg 2              z.t.
 64  37 de Schepper, Jelle        WV Breda ploeg 1             2:16:33     6:40
 65 112 Kivits, Marc              WV Schijndel ploeg 1          z.t.
 66  35 Heemskerk, Pim            RTV de Bollenstreek          2:18:06     8:13
 67  64 van Haaften, Jason        WV Het Stadion               2:18:11     8:18

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.328 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt