Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Midden Brabant Poort Omloop van Gilze

                          Uitslag Omloop over 158,4 km

                       Omloop rond Gilze op 10 Juli 2011
                Organisatie De Doortrappers ism De Jonge Renner

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  86 Kooiman, Erik Jan         Rojo-Specialized-Wielerl     3:28:07
  2  50 Bronkhorst, Harm          RWC Ahoy                     3:28:16     0:09
  3  32 Woestenberg, Peter        RTC de Hoekse Renners         z.t.
  4  31 Boet, Mitchell            RTC de Hoekse Renners         z.t.
  5  89 Nederlof, Tim             Rojo-Specialized-Wielerl      z.t.
  6 125 Verdaasdonk, Nicky        Breda - Antwerp - ZWHoek      z.t.
  7  12 Boeve, Mats               vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
  8  64 Grooten, Dennis           DRC de Mol                    z.t.
  9  19 van der Weijst, Geert     TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 10 126 Dudok, Tjeerd             Breda - Antwerp - ZWHoek      z.t.
 11 100 Gerts, Floris             SwABo - Cyclingteam           z.t.
 12  85 Joling, Gerhard           Rojo-Specialized-Wielerl      z.t.
 13  83 Kleinloog, Tim            Tempo-Bruns                   z.t.
 14  88 Kuijvenhoven, Marco       Rojo-Specialized-Wielerl      z.t.
 15  43 van Goethem, Brian        Dommelstreek/de Maaskant      z.t.
 16  49 Berk, Robert              RWC Ahoy                      z.t.
 17  18 Talbot, Brodie            Wilton-Snel-AA/Volhardin      z.t.
 18  75 de Haan, Eltjo            Jan van Arckel                z.t.
 19  56 van Heeswijk, Roy         WV Schijndel                  z.t.
 20  15 Plaice, Keir              Wilton-Snel-AA/Volhardin      z.t.
 21  16 van den Brand, Rob        Wilton-Snel-AA/Volhardin      z.t.
 22 113 Coppens, Jens             TWC de Kempen                 z.t.
 23  84 de Haas, Wouter           Tempo-Bruns                   z.t.
 24  73 de Reus, Frank            Jan van Arckel                z.t.
 25  96 Jetten, Roel              TWC Maaslandster              z.t.
 26  42 Bregman, Miel             Excelsior/BikSloopwerken      z.t.
 27   7 de Kort, Bram             vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
 28  21 Bierens, Nick             TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 29   9 Aerts, Ruud               vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
 30  25 Andrea, Erik              Restore Cycling               z.t.
 31  10 Knops, Jorn               vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
 32  30 van der Zanden, Rick      Restore Cycling               z.t.
 33  93 Martens, Bob              TWC Maaslandster              z.t.
 34  11 Roosen, Sjors             vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
 35  81 de Nijs, Giel             Tempo-Bruns                   z.t.
 36  23 Fleerakkers, Rob          TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 37  98 van der Niet, Rob         SwABo - Cyclingteam          3:28:22     0:15
 38  20 Basten, Niek              TWC Het Snelle Wiel          3:28:24     0:17
 39  99 van Lakerveld, Erik       SwABo - Cyclingteam          3:28:33     0:26
 40  60 van den Brand, Twan       WV Schijndel                 3:28:34     0:27
 41   8 Wildeman, Henk            vHemert Grp-Jonge Renner     3:28:42     0:35
 42 105 Koop, Jos                 WWV/Trias/PRid/Spart/WTO     3:28:57     0:50
 43 102 van Diemen, Jurgen        SwABo - Cyclingteam           z.t.
 44 121 Schalk, Twan              Breda - Antwerp - ZWHoek      z.t.
 45  62 van de Craats, Dirk       DRC de Mol                    z.t.
 46 119 van Binsbergen, Jarco     Woest                         z.t.
 47  29 Boers, Jonne              Restore Cycling               z.t.
 48  65 Maas, Bart                DRC de Mol                    z.t.
 49  35 Bakker, Cornelis          RTC de Hoekse Renners         z.t.
 50  87 Kos, Christian            Rojo-Specialized-Wielerl      z.t.
 51  47 van Mierle, Jasper        Dommelstreek/de Maaskant      z.t.
 52  17 van Doorn, Rogier         Wilton-Snel-AA/Volhardin      z.t.
 53   1 Vleugel, Ramon            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 54  90 Tol, Erick                Rojo-Specialized-Wielerl      z.t.
 55 115 Fransen, Casper           Woest                         z.t.
 56  51 Lankester, Kelian         RWC Ahoy                      z.t.
 57  36 van Nunen, Patrick        RTC de Hoekse Renners         z.t.
 58 103 Harrevelt, Lenn           WWV/Trias/PRid/Spart/WTO      z.t.
 59  94 Loozen, Luc               TWC Maaslandster              z.t.
 60  54 Zwarts, Ruurd-Jan         RWC Ahoy                      z.t.
 61  67 Kremer, Aron              PRC Delta                     z.t.
 62 109 van Even, Ferdi           TWC de Kempen                 z.t.
 63 108 van Ruijven, Alex         WWV/Trias/PRid/Spart/WTO      z.t.
 64 104 Foppen, Tim               WWV/Trias/PRid/Spart/WTO      z.t.
 65  39 van der Zweep, Menno      Excelsior/BikSloopwerken      z.t.
 66  82 Frijters, Ferdi           Tempo-Bruns                   z.t.
 67  71 Nieuwstraten, Martin      PRC Delta                     z.t.
 68 106 Stougje, RenÚ             WWV/Trias/PRid/Spart/WTO      z.t.
 69  37 Deelen, Diederik          Excelsior/BikSloopwerken      z.t.
 70  79 Burgmans, Bo              Tempo-Bruns                   z.t.
 71 117 St÷pler, Bob              Woest                         z.t.
 72  28 Vrolijk, Danny            Restore Cycling               z.t.
 73   6 Braem, Thijmen            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 74  33 Craenen, Rick             RTC de Hoekse Renners         z.t.
 75 116 van Binsbergen, Wilbert   Woest                         z.t.
 76  68 Kleinjan, Davey           PRC Delta                     z.t.
 77  38 Leyte, Michael            Excelsior/BikSloopwerken      z.t.
 78 124 de Graauw, Guus           Breda - Antwerp - ZWHoek      z.t.
 79  92 Klomp, Aldo               TWC Maaslandster              z.t.
 80  44 Kamsma, Marcel            Dommelstreek/de Maaskant      z.t.
 81 112 Beerten, Ruud             TWC de Kempen                 z.t.
 82  55 Rombouts, Jeroen          WV Schijndel                  z.t.
 83  13 van de Pol, Martin        Wilton-Snel-AA/Volhardin      z.t.
 84  72 Konijnenburg, Paul        PRC Delta                     z.t.
 85  57 Schoth, Guus              WV Schijndel                  z.t.
 86  78 van de Poll, Joost        Jan van Arckel               3:29:15     1:08
 87  41 van der Sloot, Sander     Excelsior/BikSloopwerken      z.t.
 88  59 van Roosmalen, Wouter     WV Schijndel                 3:29:27     1:20
 89  91 Bogaarts, Guy             TWC Maaslandster             3:29:39     1:32
 90  52 Hogervorst, Maikel        RWC Ahoy                     3:32:33     4:26
 91 101 van Andel, Robbert        SwABo - Cyclingteam           z.t.
 92 110 van Deursen, Rick         TWC de Kempen                3:32:53     4:46
 93  45 van Stratum, Erik         Dommelstreek/de Maaskant     3:32:56     4:49
 94  95 Salentijn, Sjors          TWC Maaslandster             3:32:57     4:50

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 45.667 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Midden Brabant Poort Omloop van Gilze

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Rojo-Specialized-Wielerl    15     10:24:39
  2  Wilton-Snel-AA/Volhardin     3     10:24:48        0:09
  3  vHemert Grp-Jonge Renner     2     10:24:48        0:09
  4  Tempo-Bruns                 14     10:24:48        0:09
  5  TWC Het Snelle Wiel          4     10:24:48        0:09
  6  SwABo - Cyclingteam         17     10:25:11        0:32
  7  RTC de Hoekse Renners        6     10:25:29        0:50
  8  Breda - Antwerp - ZWHoek    21     10:25:29        0:50
  9  RWC Ahoy                     9     10:25:29        0:50
 10  Restore Cycling              5     10:25:29        0:50
 11  TWC Maaslandster            16     10:25:29        0:50
 12  Jan van Arckel              13     10:25:47        1:08
 13  WV Schijndel                10     10:25:47        1:08
 14  DRC de Mol                  11     10:26:10        1:31
 15  Dommelstreek/de Maaskant     8     10:26:10        1:31
 16  Excelsior/BikSloopwerken     7     10:26:10        1:31
 17  TWC de Kempen               19     10:26:10        1:31
 18  WWV/Trias/PRid/Spart/WTO    18     10:26:51        2:12
 19  Woest                       20     10:26:51        2:12
 20  PRC Delta                   12     10:26:51        2:12
Uitslag beschikbaar gesteld door Honk Pieters