Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

46e RONDE VAN GELDERLAND ELITE VROUWEN

                       Uitslag Wegwedstrijd over 137,8 km

             ONDERDEEL KNWU TOPCOMPETITIE VROUWEN op 17 April 2011
                           ONDERDEEL UCI WOMEN ELITE

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 150 Teutenberg, Ina-Yoko      Team HTC Highroad            3:24:30
  2   7 Wild, Kirsten             AA Drink-Leontien.nl          z.t.
  3 141 Gilmore, Rochelle         Lotto Honda Team              z.t.
  4 163 Bronzini, Giorgia         Colavita Forno d'Asolo        z.t.
  5 188 Bastianelli, Marta        SC MCipollini Giambenini      z.t.
  6 175 Jeuland, Pascale          Vienne Futuroscope            z.t.
  7  21 de Goede, Suzanne         Skil-Koga                     z.t.
  8 113 Goss, Belinda             Australian National Team      z.t.
  9 124 Patuzzo, Eleonora         Diadora Pasta Zara            z.t.
 10 143 Taylor, Cherise           Lotto Honda Team              z.t.
 11  14 Gunnewijk, Loes           Nederland Bloeit              z.t.
 12 177 Creux, Sophie             Vienne Futuroscope            z.t.
 13  58 Wigbold, Juliette         SRAM WV Eemland               z.t.
 14 105 van Paassen, Sanne        Snelle Wiel Buitenlust        z.t.
 15 166 Cliff-Ryan, Theresa       Colavita Forno d'Asolo        z.t.
 16 170 Kasper, Romy              German National Team          z.t.
 17 160 Frapporti, Simona         Top Girls Fasso Bortolo       z.t.
 18  30 van Gogh, Natalie         Team Specialized -DPD         z.t.
 19  55 Bosman, Andrea            SRAM WV Eemland               z.t.
 20  31 Visser, Annelies          Batavus Ladies Cycling T      z.t.
 21  61 Arnouts, Anne             Dura Vermeer Cycling Tea      z.t.
 22 149 Hosking, Chloe            Team HTC Highroad             z.t.
 23  57 van den Hoek, Bianca      SRAM WV Eemland               z.t.
 24  11 Worrack, Trixi            AA Drink-Leontien.nl          z.t.
 25   1 Spoor, Winanda            Dolmans Landscaping Team      z.t.
 26 184 Iliynikh, Yulia           Russian National Team         z.t.
 27  43 Peetoom, Kirsten          Movingladies R&TC Groene      z.t.
 28 140 Cromwell, Tiffany         Lotto Honda Team              z.t.
 29  63 Verdonck, Sofie           Dura Vermeer Cycling Tea      z.t.
 30  10 Brand, Lucinda            AA Drink-Leontien.nl          z.t.
 31   9 de Wildt, Anne            AA Drink-Leontien.nl          z.t.
 32  18 van Wanroij, Marieke      Nederland Bloeit              z.t.
 33 133 Markus, Kelly             Nationaal Team Nederland      z.t.
 34  27 Jolink, Nathalie          Team Specialized -DPD         z.t.
 35  22 Knetemann, Roxane         Skil-Koga                     z.t.
 36  77 Kortekaas, Esther         Jan van Arckel                z.t.
 37 144 Whitelaw, Vicki           Lotto Honda Team              z.t.
 38 192 Hohl, Jennifer            SC MCipollini Giambenini      z.t.
 39 176 Canuel, Karol-Ann         Vienne Futuroscope            z.t.
 40 112 Fry, Rowena               Australian National Team      z.t.
 41  28 Truijen, Karin            Team Specialized -DPD         z.t.
 42   6 Ensing, Janneke           Dolmans Landscaping Team      z.t.
 43 172 Hofmann, Sarah-Lena       German National Team          z.t.
 44 171 Fouquet, Laura            German National Team          z.t.
 45 151 Kirchmann, Leah           Canada National Team          z.t.
 46 147 Millar, Amanda            Team HTC Highroad             z.t.
 47 168 Borgato, Galda            Colavita Forno d'Asolo        z.t.
 48 109 Spratt, Amanda            Australian National Team      z.t.
 49  12 Jöhrend, Marlen           AA Drink-Leontien.nl          z.t.
 50  40 Tesink, Irene             Restore Cycling Ladies        z.t.
 51   8 Blaak, Chantal            AA Drink-Leontien.nl          z.t.
 52  35 Snijder, Adriene          Batavus Ladies Cycling T      z.t.
 53 164 Guarischi, Barbara        Colavita Forno d'Asolo        z.t.
 54 146 Colclough, Katie          Team HTC Highroad             z.t.
 55 110 Kitchen, Lauren           Australian National Team      z.t.
 56 126 Zabelinskaya, Olga        Diadora Pasta Zara            z.t.
 57 165 Fernandes, Uenia          Colavita Forno d'Asolo        z.t.
 58 111 Carle, Alex               Australian National Team      z.t.
 59  24 Tromp, Esra               Skil-Koga                     z.t.
 60 157 Berlato, Elena            Top Girls Fasso Bortolo       z.t.
 61  15 Schwager, Patricia        Nederland Bloeit              z.t.
 62  48 Ringlever, Linda          Movingladies R&TC Groene      z.t.
 63 161 Borghini Longo, Elisa     Top Girls Fasso Bortolo       z.t.
 64  23 Pieters, Amy              Skil-Koga                     z.t.
 65  25 Koedooder, Vera           Team Specialized -DPD         z.t.
 66  74 Jongstra, Sione           Jan van Arckel                z.t.
 67 180 Slamova, Gabriela         Vienne Futuroscope            z.t.
 68 125 Pierce, Amber             Diadora Pasta Zara            z.t.
 69  16 Tabak, Noortje            Nederland Bloeit              z.t.
 70 148 Neben, Amber              Team HTC Highroad             z.t.
 71  76 Kuizenga, Sigrid          Jan van Arckel                z.t.
 72 137 Elzing, Karen             Nationaal Team Nederland      z.t.
 73 116 McGrath, Kristin          USA National Team             z.t.
 74 135 Talen, Rebecca            Nationaal Team Nederland      z.t.
 75  65 Klep, Inge                Dura Vermeer Cycling Tea      z.t.
 76  72 van den Brand, Daphny     Hepro NWVG                    z.t.
 77  52 Eversdijk, Anne           Rabo Lady Force               z.t.
 78  69 Tiessens, Ivana           Hepro NWVG                    z.t.
 79  84 Meijer, Rixt              People's Trust Cycling T      z.t.
 80 117 Myers, Lindsay            USA National Team             z.t.
 81  47 Trott, Laura              Movingladies R&TC Groene      z.t.
 82 138 de Boer, Sophie           Nationaal Team Nederland      z.t.
 83 182 Boyarskaya, Natalia       Russian National Team         z.t.
 84 189 Baccaille, Monia          SC MCipollini Giambenini      z.t.
 85 190 Guderzo, Tatiana          SC MCipollini Giambenini      z.t.
 86  26 Eshuis, Aafke             Team Specialized -DPD        3:24:45     0:15
 87  29 Kogelman, Silke           Team Specialized -DPD         z.t.
 88  95 Whitson, Genevieve        SWABO Ladies Cycling Tea     3:26:04     1:34
 89 145 Stacher, Ally, M          Team HTC Highroad            3:26:10     1:40
 90 119 Wiles, Tayler             USA National Team             z.t.
 91  56 Glasbergen, Jessica       SRAM WV Eemland               z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.430 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

46e RONDE VAN GELDERLAND ELITE VROUWEN

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Lotto Honda Team            24     10:13:30
  2  SRAM WV Eemland             10     10:13:30
  3  AA Drink-Leontien.nl         2     10:13:30
  4  Vienne Futuroscope          30     10:13:30
  5  Colavita Forno d'Asolo      28     10:13:30
  6  Team HTC Highroad           25     10:13:30
  7  Team Specialized -DPD        5     10:13:30
  8  Australian National Team    19     10:13:30
  9  Skil-Koga                    4     10:13:30
 10  German National Team        29     10:13:30
 11  Nederland Bloeit             3     10:13:30
 12  Dura Vermeer Cycling Tea    11     10:13:30
 13  SC MCipollini Giambenini    32     10:13:30
 14  Diadora Pasta Zara          21     10:13:30
 15  Top Girls Fasso Bortolo     27     10:13:30
 16  Movingladies R&TC Groene     8     10:13:30
 17  Jan van Arckel              13     10:13:30
 18  Nationaal Team Nederland    23     10:13:30
 19  USA National Team           20     10:15:10        1:40
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon