Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

48e FLEVOTOUR - NIEUWELINGEN

                        Uitslag Rit in lijn over 86,2 km

                            te Kampen op 14 Mei 2011
                         Organisatie: Comité Flevotour

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  19 Honigh, Nino              WV De Jonge Renner           2:03:54
  2  43 Goeree, Niels             WSV Emmen                     z.t.
  3  20 Rooij, Paul               WV De Jonge Renner            z.t.
  4  88 Gunst, Davy               ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
  5  46 Krul, Stef                WV Olympia                    z.t.
  6  15 Vermue, Frank             District Zuidwest Nederd      z.t.
  7 114 Coster, Kevin             WRV De Peddelaars HGV         z.t.
  8  40 Kreder, Stefan            UW&TC De Volharding           z.t.
  9  68 Tindal, Levi              ZWC DTS                       z.t.
 10   7 Potze, Niels              District Noord Nederland      z.t.
 11 149 van Nieuwpoort, Koen      GRTC Excelsior                z.t.
 12 136 Lind, Jorrit              Team HRTC West Frisia         z.t.
 13  62 Zuidema, Benjamin         WV Otto Ebbens               2:04:26     0:32
 14 100 Looij, Andre              Uithoornse WTC               2:07:30     3:36
 15  44 Goeree, Rick              WSV Emmen                     z.t.
 16  35 Tietema, Bas              WV Hanzerenners 1             z.t.
 17 125 Bertram, Stan             Maaslandster Zd Limburg       z.t.
 18 132 Middelburg, Twan          Westland Wil Vooruit 1        z.t.
 19 131 van der Kooij, Bas        Westland Wil Vooruit 1        z.t.
 20  23 ter Bekke, Pepijn         OWC Oldenzaal                 z.t.
 21  27 van Reek, Timon           RTV De Bollenstreek           z.t.
 22  22 Veldscholten, Stan        OWC Oldenzaal                 z.t.
 23  67 Doets, Marco              ZWC DTS                       z.t.
 24 120 Schurwanz, Yannick        Pedaalridders-Trias-Spar      z.t.
 25 157 Kalvenhaar, Rogier        District Oost                 z.t.
 26  12 Visser, Eit               Friesche Leeuw-WoonExpo       z.t.
 27 103 Remmerswaal, Rowan        Restore Cycling               z.t.
 28 101 Lenting, Etienne          Uithoornse WTC                z.t.
 29 122 Pap, Jarno                CRT Raalte-CC'75              z.t.
 30  96 van Straalen, Yarwin      WV Noord Holland             2:08:06     4:12
 31 121 Janssen, Adriaan          CRT Raalte-CC'75             2:09:46     5:52
 32  30 Luijken, Raymon           HSC De Bataaf                 z.t.
 33 127 Geserick, Ocko            WV De Adelaar                2:10:38     6:44
 34  92 Bon, Thijs                Swift-Avanti                  z.t.
 35  95 Groen, Bram               WV Noord Holland             2:10:55     7:01
 36  85 Welten, Kars              TWC Pijnenburg               2:10:57     7:03
 37 108 van den Burg, Teun        SRAM-WV Eemland               z.t.
 38  52 van Norden, Daan          AR&TV De Adelaar              z.t.
 39  64 Lowik, Robin              AWV De Zwaluwen               z.t.
 40  42 Spierings, Julian         UW&TC De Volharding           z.t.
 41  79 van de Water, Max         WTC De Amstel                 z.t.
 42  84 Maas, Jan                 RSC De Zuidwesthoek           z.t.
 43 134 van Leeuwen, Dennis       Westland Wil Vooruit 2        z.t.
 44 145 Ammerlaan, Feiko          RWC Ahoy                      z.t.
 45  33 van der Wal, David        WV De IJsselstreek 1          z.t.
 46  41 Ossendrijver, Dylan       UW&TC De Volharding           z.t.
 47  83 Bakx, Kelvin              RSC De Zuidwesthoek           z.t.
 48 107 Lambooij, Iek             SRAM-WV Eemland               z.t.
 49   4 de Jong, Tim              WV De Stormvogerls 1          z.t.
 50  58 Bosch, Thomas             WV Schijndel                  z.t.
 51  45 Jager, Wybren             WSV Emmen                     z.t.
 52 154 Walraven, Rik             Distr Midden Nederlamd        z.t.
 53  31 van Varik, Twan           WV De IJsselstreek 1          z.t.
 54  48 Hollemans, Igor           WV Olympia                    z.t.
 55  98 van Erp, Stijn            Wielerteam Achterhoek         z.t.
 56 112 Weerman, Henk             WRV De Peddelaars HGV         z.t.
 57  97 te Lindert, Emiel         Wielerteam Achterhoek         z.t.
 58  17 Roling, Jerry             BRC Kennemerland              z.t.
 59  50 Talen, Jordi              DRC De Mol                    z.t.
 60  47 Knip, Hidde               WV Olympia                    z.t.
 61 105 Bleiksloot, Sem           Restore Cycling               z.t.
 62  86 van Dijk, Jasper          TWC Pijnenburg                z.t.
 63  87 van Beers, Marcel         TWC Pijnenburg                z.t.
 64  60 van Uden, Dandy           WV Schijndel                  z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.743 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

48e FLEVOTOUR - JUNIOREN

                       Uitslag Rit in lijn over 117,3 km

                            te Kampen op 14 Mei 2011
                         Organisatie: Comité Flevotour

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  91 Groenewegen, Dylan        Vacansoleil-BHV-Maas 1       2:47:54
  2 125 Hofstede, Koen            Restore Cycling 2             z.t.
  3  23 Hool, Glenn               WC De Bergklimmers           2:47:57     0:03
  4 108 Lammertink, Steven        CRT Raalte-CC'75             2:48:01     0:07
  5 133 Heering, Dennis           Peddelaars-De Jong&Laan       z.t.
  6 118 Bouwman, Koen             Achterhoek 2000 2             z.t.
  7  95 Brusselman, Twan          Vacansoleil-BHV-Maas 2        z.t.
  8  67 Meeken, Eddo              District Noord Holland       2:48:08     0:14
  9   3 Leusink, Tim              WV De IJsselstreek 1          z.t.
 10  31 Cornelisse, Hette         WSV Emmen                    2:48:14     0:20
 11   2 Bos, Maikel               WV De IJsselstreek 1         2:48:15     0:21
 12  70 van den Berg, Maarten     AWV De Zwaluwen 1             z.t.
 13  92 Godrie, Stan              Vacansoleil-BHV-Maas 1       2:48:22     0:28
 14  16 van Beek, Pjotr           JvR de Batauwers              z.t.
 15 149 Vlietstra, Mike           UW&TC De Volharding           z.t.
 16  41 Richards, Ian Peter       DRC De Mol                    z.t.
 17  75 Schouten, Daan            AWV De Zwaluwen 2             z.t.
 18  93 Wouters, Toon             Vacansoleil-BHV-Maas 1        z.t.
 19 105 Kaldenbach, Jeroen        Sinnigebouw Wielerteam        z.t.
 20 128 Willemse, Mike            Westland Wil Vooruit 1        z.t.
 21  97 Tusveld, Martijn          WV De Jonge Renner 1          z.t.
 22  99 Leygraaff, Thijs          WV De Jonge Renner 1          z.t.
 23  53 Biesheuvel, Stefan        WV Meteoor Assen-Roden       2:48:32     0:38
 24  98 van Nierop, Glenn         WV De Jonge Renner 1         2:48:44     0:50
 25 153 Blokker, Joris            West Frisia-HRTC              z.t.
 26  39 de Greef, Emiel           Pedaalr-Trias-Spart-JvA       z.t.
 27   6 van Dorp, Kenneth         WV De IJsselstreek 2         2:48:47     0:53
 28 134 Snijder, Sander           Peddelaars-De Jong&Laan      2:49:33     1:39
 29  19 Scholten, Tim             OWC Oldenzaal                2:49:46     1:52
 30 100 Goos, Luuk                WV De Jonge Renner 2          z.t.
 31   9 Kleiman, Wim              District Oost Nederland      2:49:50     1:56
 32  32 Gertsen, Thomas           WSV Emmen                     z.t.
 33  65 Rijvers, Ruud             Maaslandster Z Limburg 2     2:50:04     2:10
 34  24 Stijns, Wayne             WC De Bergklimmers           2:50:06     2:12
 35 127 van den Enden, Bob        Westland Wil Vooruit 1       2:50:14     2:20
 36  38 Tveter, Christopher       Pedaalr-Trias-Spart-JvA       z.t.
 37 129 van der Meer, Nick        Westland Wil Vooruit 1        z.t.
 38 106 Meijer, Florent           CRT Raalte-CC'75              z.t.
 39 122 Buuron, Bo-Dylan          Restore Cycling 1             z.t.
 40  11 van Bodegraven, Casper    Team Amsterdam                z.t.
 41  42 Kramer, Erik              DRC De Mol                   2:50:24     2:30
 42 144 de Lange, Thijs           ZRTC Theo Middelkamp         2:50:38     2:44
 43  74 Rozendom, Jan             AWV De Zwaluwen 2            2:54:15     6:21
 44  78 Ruwiel, Tim               HSC De Bataaf                2:54:43     6:49
 45 131 van Dalen, Jason          Westland Wil Vooruit 2        z.t.
 46 102 van Drunen, Arjen         WV De Jonge Renner 2          z.t.
 47 150 Geerding, Koen            UW&TC De Volharding          2:54:50     6:56
 48  73 Oud, Menno                AWV De Zwaluwen 2            2:54:56     7:02
 49  17 Brienissen, Marco         JvR de Batauwers             2:55:17     7:23
 50  71 Kamermans, Dylan          AWV De Zwaluwen 1            2:55:42     7:48
 51  40 van Rhoon, Thomas         DRC De Mol                    z.t.
 52 148 Ossendrijver, Kevin       UW&TC De Volharding          2:55:46     7:52

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.918 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten