Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

2011 Kassei Omloop Exloo

                        Uitslag Rit in lijn over 126 km

                     Thermen Kasseien Omloop op 5 Juni 2011

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  84 Majerus, Christine        Team GSD Gestion             3:17:24
  2 184 de Vocht, Liesbeth        Belgie                        z.t.
  3  58 Zwick, Martina            MIX Hepro NWVG/Abus           z.t.
  4  57 Lamborelle, Nathalie      MIX Hepro NWVG/Abus           z.t.
  5 185 de Vuyst, Sofie           Belgie                        z.t.
  6  66 van Gogh, Natalie         Team Specialized              z.t.
  7  32 Knetemann, Roxane         Skil Koga                     z.t.
  8 141 Arys, Evelyn              Sengers Ladies CT             z.t.
  9   1 Arnouts, Anne             Dura Vermeer CT               z.t.
 10  12 Peetoom, Kirsten          Moving LT RTC Groenewoud      z.t.
 11  64 Jolink, Nathalie          Team Specialized              z.t.
 12 186 Vekemans, Anisha          Belgie                        z.t.
 13 183 Cant, Sanne               Belgie                        z.t.
 14  21 Glasbergen, Jessica       Mix Nederland Bloeit          z.t.
 15 194 Meijer, Rixt              Peoples Trust NWH             z.t.
 16  61 Koedooder, Vera           Team Specialized              z.t.
 17  96 Maclean, Jessie           Australian National Team      z.t.
 18 132 van de Ree, Monique       AA Drink Leontien CT          z.t.
 19  31 de Goede, Suzanne         Skil Koga                     z.t.
 20  36 de Boer, Sophie           Skil Koga                     z.t.
 21 112 Heijkoop, Anne            Batavus Ladies CT             z.t.
 22 203 Verberne, Lana            Snelle wiel/Buitenlust        z.t.
 23 192 Jelsma, Judith            Peoples Trust NWH             z.t.
 24 122 Jongstra, Sione           Jan van Arckel                z.t.
 25  91 Hogan, Joanne             Australian National Team      z.t.
 26 131 de Wildt, Anne            AA Drink Leontien CT          z.t.
 27   3 Kloppenburg, Margriet     Dura Vermeer CT               z.t.
 28  35 Harris, Nikki             Skil Koga                     z.t.
 29  45 Otten, Marissa            Dolmans Landscaping           z.t.
 30 145 Silversides, Emma         Sengers Ladies CT             z.t.
 31  33 Tromp, Esra               Skil Koga                     z.t.
 32  22 Wigbold, Juliette         Mix Nederland Bloeit          z.t.
 33   6 Klep, Inge                Dura Vermeer CT               z.t.
 34 158 Eversdijk, Anne           CT Water,Land en Dijken       z.t.
 35  74 Thorsen, Thea             Mix Hitec/Norway              z.t.
 36 136 van Wingerden, Josien     AA Drink Leontien CT          z.t.
 37 182 Brulee, Latoya            Belgie                        z.t.
 38  28 van Wanroij, Marieke      Mix Nederland Bloeit          z.t.
 39  93 Noonan, Sinead            Australian National Team     3:18:02     0:38
 40  43 Lavrijssen, Birgit        Dolmans Landscaping           z.t.
 41 181 Belmans, Els              Belgie                        z.t.
 42  62 Eshuis, Aafke             Team Specialized              z.t.
 43  71 Hatteland, Tone           Mix Hitec/Norway             3:19:21     1:57
 44  41 Pijnenborg, Mascha        Dolmans Landscaping           z.t.
 45 142 Koster, Claudia           Sengers Ladies CT             z.t.
 46 163 Hoeksma, Ilona            MIX Peddelaars/Stadion        z.t.
 47 174 Glaesser, Jasmin          MIX Cycling BC/Horizon        z.t.
 48 123 den Otter, Marieke        Jan van Arckel                z.t.
 49 171 Thomas, Claire            MIX Cycling BC/Horizon        z.t.
 50  67 Leth, Julie               Team Specialized              z.t.
 51 114 van Nieuwpoort, Tessa     Batavus Ladies CT             z.t.
 52 206 Tabak, Eefje              Snelle wiel/Buitenlust        z.t.
 53 173 Lehmann, Jenny            MIX Cycling BC/Horizon        z.t.
 54  68 van Dijk, Kim             Team Specialized              z.t.
 55 176 Jochems, Britt            MIX Cycling BC/Horizon        z.t.
 56  23 van den Hoek, Bianca      Mix Nederland Bloeit          z.t.
 57 118 Soemanta, Lisanne         Batavus Ladies CT             z.t.
 58  13 Geoghegan, Michelle       Moving LT RTC Groenewoud      z.t.
 59  42 van der Kamp, Laura       Dolmans Landscaping           z.t.
 60 143 Roggeman, Inge            Sengers Ladies CT             z.t.
 61 201 Wouters, Kim              Snelle wiel/Buitenlust        z.t.
 62  44 Gercama, Alie             Dolmans Landscaping           z.t.
 63  86 Schaus, Fabienne          Team GSD Gestion              z.t.
 64  65 Kogelman, Silke           Team Specialized              z.t.
 65 172 Hannah, Jessica           MIX Cycling BC/Horizon        z.t.
 66 196 Kreuze, Ingeborg          Peoples Trust NWH             z.t.
 67   2 Verdonck, Sofie           Dura Vermeer CT               z.t.
 68  87 Schink, Lina-Kristin      Team GSD Gestion              z.t.
 69 161 Meijering, Danielle       MIX Peddelaars/Stadion        z.t.
 70  14 Lenting, Charlotte        Moving LT RTC Groenewoud      z.t.
 71  72 Nostvold, Lise            Mix Hitec/Norway              z.t.
 72 113 Huisman, Marit            Batavus Ladies CT            3:19:41     2:17
 73 144 Vandermeulen, Cindy       Sengers Ladies CT             z.t.
 74  63 Lubben, Janien            Team Specialized              z.t.
 75  77 Skjolden, Marthe          Mix Hitec/Norway              z.t.
 76 121 Klomp, Manon              Jan van Arckel                z.t.
 77  51 Karssies, Elise           MIX Hepro NWVG/Abus           z.t.
 78  73 Bergseth, Johanne         Mix Hitec/Norway              z.t.
 79 125 Kortekaas, Esther         Jan van Arckel                z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 38.298 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

2011 Kassei Omloop Exloo

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Belgie                      19     13:09:36
  2  Skil Koga                    4     13:09:36
  3  Team Specialized             7     13:10:14        0:38
  4  Dura Vermeer CT              1     13:11:33        1:57
  5  Mix Nederland Bloeit         3     13:11:33        1:57
  6  Sengers Ladies CT           15     13:13:30        3:54
  7  Dolmans Landscaping          5     13:14:08        4:32
  8  Batavus Ladies CT           12     13:15:47        6:11
  9  Mix Hitec/Norway             8     13:15:47        6:11
 10  Jan van Arckel              13     13:16:07        6:31
 11  MIX Cycling BC/Horizon      18     13:17:24        7:48
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens