Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

2011 Kasseien Omloop Beloften

                        Uitslag Rit in lijn over 161 km

                          Wedstrijd datum: 5 Juni 2011

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  11 te Stroet, Rens           Cyclingteam Jo Piels         4:03:30
  2  16 Schreurs, Mark            Rucanor Line CyclingTeam      z.t.
  3  40 Groen, Dex                Metec Cycling Team            z.t.
  4  41 van Dijk, Julian          Metec Cycling Team            z.t.
  5  10 Gmelich Meijling, Jarno   Cyclingteam Jo Piels          z.t.
  6  47 van Luijk, Sven           vHemert grp/Jonge Renner      z.t.
  7   8 Lammertink, Maurits       Cyclingteam Jo Piels          z.t.
  8  20 van Ginneken, Sjoerd      Parkhotel Rooding CyclTm      z.t.
  9 175 van den Belt, Martijn     IJsselstr/Adelaar/KvKanj      z.t.
 10  42 van Rhee, Joey            Metec Cycling Team            z.t.
 11 170 Wegter, Bram              Top Team Noord Oost           z.t.
 12  91 Wester, Steven            WSV Emmen                     z.t.
 13 172 Verweij, Bram             Top Team Noord Oost           z.t.
 14 168 de Haas, Wouter           HSW Tempo                     z.t.
 15  14 Griffin, Jake             Rucanor Line CyclingTeam      z.t.
 16  18 Koning, Peter             Rucanor Line CyclingTeam      z.t.
 17 118 Bregman, Miel             JvArckel/Excelsior Gouda      z.t.
 18  12 Posthuma, Jelle           Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 19  13 de Boer, Joris            Rucanor Line CyclingTeam      z.t.
 20   7 Hamelink, Jasper          Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 21  44 Knops, Jorn               vHemert grp/Jonge Renner      z.t.
 22  15 Harmsen, Bart             Rucanor Line CyclingTeam     4:03:42     0:12
 23 125 van Andel, Robbert        SWABO cycling team           4:04:11     0:41
 24 155 Braamhaar, Robin          Craft-Sensa-RSE CyclTeam     4:04:27     0:57
 25  38 Reinders, Elmar           Metec Cycling Team           4:04:33     1:03
 26  36 van Zijl, Melvin          Koopmans-Batavus CyclTm       z.t.
 27  63 Schipper, Jesper          Restore Cyling                z.t.
 28  24 de Haan, Binne-Pier       Parkhotel Rooding CyclTm      z.t.
 29  35 Stenekes, Steven          Koopmans-Batavus CyclTm       z.t.
 30  27 Stroosnijder, Michel      Babydump Lemmens WielrTm      z.t.
 31 126 van Diemen, Jurgen        SWABO cycling team            z.t.
 32  87 Keulemans, Jasper         WV deHanzerenners Zwolle      z.t.
 33  46 van Diermen, Johnny       vHemert grp/Jonge Renner      z.t.
 34  32 Eijgensteijn, Querian     Koopmans-Batavus CyclTm       z.t.
 35 167 Kleinloog, Tim            HSW Tempo                     z.t.
 36   9 van Winden, Stefan        Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 37 104 Vleugel, Ramon            de Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 38 177 Stronks, Ivo              IJsselstr/Adelaar/KvKanj      z.t.
 39  22 Janssen, Yannick          Parkhotel Rooding CyclTm      z.t.
 40 140 Buis, Silvan              Grontmij W-Frisia Sinnig      z.t.
 41 148 Bakker, Sjoerd            Ahoy/Meteoor-Assen-Roden      z.t.
 42 119 Deelen, Diederik          JvArckel/Excelsior Gouda      z.t.
 43  96 Hoekstra, Marco           WSV Emmen                     z.t.
 44 139 de Vaal, Tom              Grontmij W-Frisia Sinnig      z.t.
 45 157 Bos, Henk                 Team Woest                    z.t.
 46 165 van Dijke, Nick           HSW Tempo                     z.t.
 47 169 Warmink, Germen           Top Team Noord Oost           z.t.
 48 154 Boerrigter, Mathijs       Craft-Sensa-RSE CyclTeam      z.t.
 49 122 van der Niet, Rob         SWABO cycling team           4:04:44     1:14
 50 141 Beemsterboer, Rick        Grontmij W-Frisia Sinnig      z.t.
 51  94 Fokkema, Anne             WSV Emmen                     z.t.
 52  92 Klein, Emiel              WSV Emmen                    4:05:35     2:05
 53  86 Klein Tijssink, Willem    WV deHanzerenners Zwolle     4:05:45     2:15
 54  80 Lommers, Niels            Rojo Specialized-Wieler       z.t.
 55  83 Vink, Robin               Rojo Specialized-Wieler      4:05:50     2:20
 56 153 Jansman, Niels            Craft-Sensa-RSE CyclTeam     4:06:00     2:30
 57 109 Foppen, Tim               WWV/Trias/Pdrid/Spt/WTOS      z.t.
 58 152 Plender, Jasper           Craft-Sensa-RSE CyclTeam      z.t.
 59  51 Stoop, Martijn            WV Noord-Holland              z.t.
 60 176 Dames, Rolf               IJsselstr/Adelaar/KvKanj      z.t.
 61  21 Mulder, Nick              Parkhotel Rooding CyclTm      z.t.
 62  39 Eefting, Roy              Metec Cycling Team            z.t.
 63  43 van Immerseel, Gert-Jan   vHemert grp/Jonge Renner      z.t.
 64  23 van de Klundert, Ricardo  Parkhotel Rooding CyclTm      z.t.
 65 159 Sweering, Harry           Team Woest                    z.t.
 66 138 Kleinjan, Davey           Hoekse Renners/PRC Delta      z.t.
 67  37 Beuker, Jordy             Metec Cycling Team            z.t.
 68  17 van der Aar, Dilan        Rucanor Line CyclingTeam      z.t.
 69  95 Rijpma, Coen              WSV Emmen                     z.t.
 70 112 van der Meijs, Josry      WWV/Trias/Pdrid/Spt/WTOS      z.t.
 71  54 Imming, Bram              WV Noord-Holland              z.t.
 72 136 Kremer, Aron              Hoekse Renners/PRC Delta     4:06:26     2:56
 73  33 Kreder, Sander            Koopmans-Batavus CyclTm      4:07:40     4:10
 74  34 Pieters, Roy              Koopmans-Batavus CyclTm       z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.671 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

2011 Kasseien Omloop Beloften

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Cyclingteam Jo Piels         2     12:10:30
  2  Metec Cycling Team           7     12:10:30
  3  Rucanor Line CyclingTeam     3     12:10:30
  4  vHemert grp/Jonge Renner     8     12:11:33        1:03
  5  Top Team Noord Oost         29     12:11:33        1:03
  6  Parkhotel Rooding CyclTm     4     12:12:36        2:06
  7  HSW Tempo                   28     12:12:36        2:06
  8  WSV Emmen                   16     12:12:47        2:17
  9  SWABO cycling team          21     12:13:28        2:58
 10  Koopmans-Batavus CyclTm      6     12:13:39        3:09
 11  Grontmij W-Frisia Sinnig    24     12:13:50        3:20
 12  IJsselstr/Adelaar/KvKanj    30     12:14:03        3:33
 13  Craft-Sensa-RSE CyclTeam    26     12:15:00        4:30
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens