Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Rabobank Dorpenomloop Rucphen 2011

                           Uitslag Omloop over 165 km

      UCI 1.2 Omloop door Rucphen voor Elite en Beloften op 13 Maart 2011

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   1 Markus, Barry             Rabobank Continental Tm      3:40:52
  2   6 Hofland, Moreno           Rabobank Continental Tm       z.t.
  3  24 Schets, Steve             DonckersKoffie/JellyBell      z.t.
  4  22 Hovelijnck, Kurt          DonckersKoffie/JellyBell      z.t.
  5  43 Havik, Yoeri              Cycling Team De Rijke         z.t.
  6 112 McLay, Dan                Omega Pharma-Lotto-Davo       z.t.
  7 118 Wippert, Wouter           Omega Pharma-Lotto-Davo       z.t.
  8  52 Kholodov, Alexander       Itera - Katusha               z.t.
  9  34 Körber, Sebastian         Nutrixxion Sparkasse          z.t.
 10  72 Eichler, Markus           Team NSP                      z.t.
 11 204 Hooghiemster, René        Ubbink - Koga Cycl Team       z.t.
 12  54 Kosyakov, Dmitry          Itera - Katusha               z.t.
 13  61 Bercz, Patrick            Tm Eddy Merckx-Indeland       z.t.
 14 205 Kuiper, Bouke             Ubbink - Koga Cycl Team       z.t.
 15 173 Lormans, Sander           Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 16 217 van Immerseel, Gert-Jan   vHemert Groep - DJR           z.t.
 17 138 van de Klundert, Ricardo  ParkHotel Rooding CT          z.t.
 18  14 de Beer, Pim              Cycling Team Jo Piels         z.t.
 19   7 Boskamp, Melvin           Rabobank Continental Tm       z.t.
 20  88 van der Sanden, Harm      Baby-Dump Lemmens Wilvo       z.t.
 21  16 Bos, Marco                Cycling Team Jo Piels         z.t.
 22  27 van der Velde, Ricardo    DonckersKoffie/JellyBell      z.t.
 23 218 Wildeman, Henk            vHemert Groep - DJR           z.t.
 24 162 Brus, Marco               Rucanor-Line Cycl Team        z.t.
 25 213 Busser, Nieck             vHemert Groep - DJR           z.t.
 26 124 Geysen, Kurt              OVYTA-Eijssen-ACROG CT        z.t.
 27  31 Forke, Sebastian          Nutrixxion Sparkasse          z.t.
 28 133 Janssen, Yannick          ParkHotel Rooding CT          z.t.
 29  23 Hulsmans, Kevin           DonckersKoffie/JellyBell      z.t.
 30 136 Mulder, Nick              ParkHotel Rooding CT          z.t.
 31 123 Frederik, Frison          OVYTA-Eijssen-ACROG CT        z.t.
 32  51 Firsanov, Sergey          Itera - Katusha               z.t.
 33  85 Mandjes, Jesper           Baby-Dump Lemmens Wilvo       z.t.
 34 175 Strating, Gijs            Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 35  26 van der Velde, Alain      DonckersKoffie/JellyBell      z.t.
 36 171 de Vries, Berden          Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 37 245 Broers, Remco             Wilton-care4bikes-AAdrin      z.t.
 38 212 Bosters, Jurriën          vHemert Groep - DJR           z.t.
 39 143 Kallenfels, Mickey        Rabo-Pliegersp JvArckel       z.t.
 40 125 Janssen, Michiel          OVYTA-Eijssen-ACROG CT        z.t.
 41  46 Stamsnijder, Bas          Cycling Team De Rijke         z.t.
 42 164 Koning, Peter             Rucanor-Line Cycl Team        z.t.
 43 105 Reinders, Elmar           Metec LSE Cycling Team        z.t.
 44  93 Breemes, Stefan           Koopmans-Batavus Cycl Tm      z.t.
 45  82 de Greef, Robbert         Baby-Dump Lemmens Wilvo       z.t.
 46  55 Prishpetniy, Alexander    Itera - Katusha               z.t.
 47  63 de Gans, Joop             Tm Eddy Merckx-Indeland       z.t.
 48 163 de Vries, Jurjen          Rucanor-Line Cycl Team        z.t.
 49 202 Boeve, Roy                Ubbink - Koga Cycl Team       z.t.
 50 172 Haan, Wouter              Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 51  64 Kurth, Michael            Tm Eddy Merckx-Indeland       z.t.
 52 243 Klaver, Pim               Wilton-care4bikes-AAdrin      z.t.
 53 203 Hooghiemster, Niek        Ubbink - Koga Cycl Team       z.t.
 54  47 Vermeulen, Jack           Cycling Team De Rijke         z.t.
 55 223 de Haas, Wouter           Wielerclub Tempo/Bruns        z.t.
 56 131 Abe, Takayuki             ParkHotel Rooding CT          z.t.
 57 127 Stevens, Timothy          OVYTA-Eijssen-ACROG CT        z.t.
 58 216 Roosen, Sjors             vHemert Groep - DJR           z.t.
 59 113 Segers, Joren             Omega Pharma-Lotto-Davo       z.t.
 60  53 Kochetkov, Pavel          Itera - Katusha               z.t.
 61   3 van Baarle, Dylan         Rabobank Continental Tm       z.t.
 62   5 Goos, Marc                Rabobank Continental Tm       z.t.
 63 228 Kers, Koos Jeroen         Wielerclub Tempo/Bruns        z.t.
 64 214 de Kort, Bram             vHemert Groep - DJR           z.t.
 65 108 van Rhee, Joey            Metec LSE Cycling Team        z.t.
 66  87 Stroosnijder, Michel      Baby-Dump Lemmens Wilvo       z.t.
 67 225 Kleinloog, Tim            Wielerclub Tempo/Bruns        z.t.
 68  18 Gmelich Meijling, Jarno   Cycling Team Jo Piels         z.t.
 69  97 Schreurs, Leander         Koopmans-Batavus Cycl Tm      z.t.
 70  12 te Stroet, Rens           Cycling Team Jo Piels         z.t.
 71 132 Hiratsuka, Yoshimitsu     ParkHotel Rooding CT          z.t.
 72  33 Janorschke, Grischa       Nutrixxion Sparkasse          z.t.
 73  15 Bos, Jan                  Cycling Team Jo Piels         z.t.
 74 128 Van Zummeren, Stef        OVYTA-Eijssen-ACROG CT        z.t.
 75 158 Woestenberg, Peter        RTC De Hoekse Renners         z.t.
 76  92 Bond, Mike                Koopmans-Batavus Cycl Tm      z.t.
 77 104 Lenferink, Jasper         Metec LSE Cycling Team        z.t.
 78 183 Bronkhorst, Harm          RWC Ahoy                      z.t.
 79 194 Nederlof, Tim             Rojo-Specialized-Wielerl      z.t.
 80  37 Sydlik, Ben               Nutrixxion Sparkasse          z.t.
 81 182 Lankester, Kelian         RWC Ahoy                      z.t.
 82  32 Fuchs, Sergej             Nutrixxion Sparkasse          z.t.
 83 167 Ruckert, Patrick          Rucanor-Line Cycl Team        z.t.
 84 195 Oude Elferink, Bas        Rojo-Specialized-Wielerl      z.t.
 85  78 Thurau, Bjorn             Team NSP                      z.t.
 86  56 Rudaskov, Sergey          Itera - Katusha               z.t.
 87 224 de Nijs, Giel             Wielerclub Tempo/Bruns        z.t.
 88 165 Kreder, Dennis            Rucanor-Line Cycl Team        z.t.
 89 137 Vierbergen, Lars          ParkHotel Rooding CT          z.t.
 90 152 Boet, Mitchell            RTC De Hoekse Renners         z.t.
 91 122 De Jonghe, Kevin          OVYTA-Eijssen-ACROG CT        z.t.
 92 198 van de Meent, Eric        Rojo-Specialized-Wielerl      z.t.
 93  44 Ottema, Rick              Cycling Team De Rijke         z.t.
 94  91 Berkenbosch, Maint        Koopmans-Batavus Cycl Tm      z.t.
 95  65 Monreal, Florian          Tm Eddy Merckx-Indeland       z.t.
 96  77 Schmeiser, Jonas          Team NSP                      z.t.
 97  17 de Haan, Sierk-Jan        Cycling Team Jo Piels         z.t.
 98 211 Boeve, Mats               vHemert Groep - DJR           z.t.
 99  67 van Ruitenbeek, Emmanuel  Tm Eddy Merckx-Indeland       z.t.
100 114 Van Holderbeke, Mathias   Omega Pharma-Lotto-Davo       z.t.
101 227 Vierling, Gijs            Wielerclub Tempo/Bruns       3:41:20     0:28
102  42 Groen, Ike                Cycling Team De Rijke         z.t.
103  94 Dorren, Ruben             Koopmans-Batavus Cycl Tm     3:41:24     0:32
104 208 van Haaren, Bart          Ubbink - Koga Cycl Team       z.t.
105  36 Stahr, Max                Nutrixxion Sparkasse          z.t.
106   2 Asselman, Jesper          Rabobank Continental Tm       z.t.
107 201 Beukeboom, Dion           Ubbink - Koga Cycl Team       z.t.
108  96 Pieters, Roy              Koopmans-Batavus Cycl Tm      z.t.
109  62 Bertling, Matthias        Tm Eddy Merckx-Indeland       z.t.
110 115 van Laer, Niels           Omega Pharma-Lotto-Davo       z.t.
111  83 van Os, Enno              Baby-Dump Lemmens Wilvo       z.t.
112 134 Kavsek, Rik               ParkHotel Rooding CT          z.t.
113 126 Smeyers, Floris           OVYTA-Eijssen-ACROG CT        z.t.
114 176 ten Dam, Arjen            Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
115 161 Broers, Erwin             Rucanor-Line Cycl Team       3:41:42     0:50
116 177 van Wel, Ruud             Ruiter Dakkapellen WT        3:41:45     0:53
117  21 Geerts, Frederik          DonckersKoffie/JellyBell     3:41:50     0:58
118  95 Eijgensteijn, Querian     Koopmans-Batavus Cycl Tm      z.t.
119   4 Bovenhuis, Jasper         Rabobank Continental Tm      3:41:57     1:05
120  35 Schweizer, Michael        Nutrixxion Sparkasse         3:42:24     1:32
121   8 van der Lijke, Nick       Rabobank Continental Tm      3:43:20     2:28
122 153 van 't Geloof, Arie       RTC De Hoekse Renners        3:43:42     2:50
123  74 Fothen, Thomas            Team NSP                      z.t.
124 101 Beuker, Jordy             Metec LSE Cycling Team       3:44:01     3:09
125  76 Obst, Rene                Team NSP                     3:44:25     3:33
126 102 Eefting, Roy              Metec LSE Cycling Team        z.t.
127  86 Motké, Ritchie            Baby-Dump Lemmens Wilvo       z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.823 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt