Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

42e Omloop van de Braakman

                          Uitslag Omloop over 168,1 km

                         Wedstrijd datum: 2 April 2011

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   7 de Kort, Bram             vHemert Grp-Jonge Renner     4:18:24
  2  88 Nederlof, Tim             Rojo-Specialized-Wielerl     4:19:00     0:36
  3  20 van der Weijst, Geert     TWC Het Snelle Wiel           z.t.
  4  56 van Heeswijk, Roy         WV Schijndel                  z.t.
  5 101 Niewold, Frank            SwABo - Cyclingteam           z.t.
  6  10 Knops, Jorn               vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
  7 156 de Haan, Bas              SG Automatisering             z.t.
  8 114 de Greef, Robbert         TWC de Kempen                 z.t.
  9   8 van Immerseel, Gert Jan   vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
 10  57 Schoth, Guus              WV Schijndel                 4:19:35     1:11
 11   9 Wildeman, Henk            vHemert Grp-Jonge Renner     4:19:37     1:13
 12  53 Scheerens, Pieter         RWC Ahoy                     4:19:47     1:23
 13  15 Place, Keir               Wilton-Snel-AA/Volhardin     4:19:52     1:28
 14 178 van Asbroeck, Tom         Van der Vurst CT             4:19:59     1:35
 15  78 de Reus, Frank            Jan van Arckel               4:20:04     1:40
 16  86 Kooiman, Erik Jan         Rojo-Specialized-Wielerl      z.t.
 17  60 Hereijgers, Kobus         WV Schijndel                 4:20:17     1:53
 18 166 Lietaert, Alexander       Doucy - Thalassa CT          4:20:19     1:55
 19  28 Andrea, Erik              Restore Cycling              4:20:54     2:30
 20  44 Kamsma, Marcel            Dommelstreek/de Maaskant     4:20:55     2:31
 21  89 Schellevis, Rutger        Rojo-Specialized-Wielerl     4:22:32     4:08
 22  25 Pasquino, Flavio          Restore Cycling              4:22:43     4:19
 23 151 Botter, Rudy              SG Automatisering             z.t.
 24  26 Borst, DaniŰl             Restore Cycling              4:22:54     4:30
 25  85 Joling, Gerhard           Rojo-Specialized-Wielerl     4:23:04     4:40
 26  12 van Diermen, Johnny       vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
 27  19 Castelijns, Twan          TWC Het Snelle Wiel          4:23:09     4:45
 28 100 van Lakerveld, Erik       SwABo - Cyclingteam          4:24:32     6:08
 29 134 van de Veire, Pieter      DMC Poorten                   z.t.
 30 102 van Diemen, Jurgen        SwABo - Cyclingteam          4:24:45     6:21
 31  83 Kleinloog, Tim            Tempo-Bruns                   z.t.
 32 127 Vermeiren, Andre          STAR CT                       z.t.
 33 167 Vuylsteker, Pieter        Doucy - Thalassa CT           z.t.
 34  79 de Nijs, Giel             Tempo-Bruns                  4:24:49     6:25
 35  98 Rietbroek, Jesper         SwABo - Cyclingteam          4:24:51     6:27
 36 105 Fopppen, Tim              WWV/Trias/PRid/Spart/WTO     4:25:21     6:57
 37 180 van den Eeckhout, Kevin   Van der Vurst CT             4:25:50     7:26
 38   1 Minnaard, Marco           ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 39 159 Blondeel, Charlie         CT Vermeeren                 4:35:50    17:26
 40 122 de Wilde, Steven          Ardilles CT                  4:35:52    17:28
 41  49 Lankester, Kelian         RWC Ahoy                     5:01:53    43:29
 42  87 Kuijvenhoven, Marco       Rojo-Specialized-Wielerl     5:06:34    48:10
 43  38 Bregman, Miel             Excelsior/BikSloopwerken     5:07:03    48:39
 44  39 van der Zweep, Menno      Excelsior/BikSloopwerken     5:07:07    48:43
 45  40 Fransen, Ferry            Excelsior/BikSloopwerken      z.t.
 46 145 Toortelboom, Frederik     Team Deschuytter             5:17:07    58:43
 47 152 Fokkema, Anne             SG Automatisering            5:17:20    58:56
 48  51 Dijkshoorn, Roeland       RWC Ahoy                      z.t.
 49 164 Callewaert, Rodric        Doucy - Thalassa CT          5:18:47  1:00:23
 50  55 van Roosmalen, Wouter     WV Schijndel                  z.t.
 51  21 van der Weijst, Robert    TWC Het Snelle Wiel          5:19:00  1:00:36
 52  91 Bogaarts, Guy             TWC Maaslandster             5:19:27  1:01:03
 53 147 Verdoolaeghe, Bryan       Team Deschuytter             5:19:56  1:01:32
 54  62 van de Craats, Dirk       DRC de Mol                    z.t.
 55  82 de Haas, Wouter           Tempo-Bruns                   z.t.
 56  31 Boet, Mitchell            RTC de Hoekse Renners         z.t.
 57 149 de Schuyter, Arne         Team Deschuytter              z.t.
 58  93 Jetten, Roel              TWC Maaslandster              z.t.
 59  23 Basten, Niek              TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 60  16 de Bruijne, Elias         Wilton-Snel-AA/Volhardin      z.t.
 61  64 Wijnstra, Jacob           DRC de Mol                    z.t.
 62  32 Woestenberg, Peter        RTC de Hoekse Renners         z.t.
 63 129 Kemerlinckx, Kristof      STAR CT                       z.t.
 64 168 Vanthournout, Brecht      Doucy - Thalassa CT           z.t.
 65  81 Burgmans, Bo              Tempo-Bruns                  5:20:04  1:01:40
 66 148 Bultinck, Jimmy           Team Deschuytter             5:20:06  1:01:42
 67 163 Callewaert, CÚdriec       Doucy - Thalassa CT           z.t.
 68 150 Kooreman, Etienne         Team Deschuytter             5:20:17  1:01:53
 69   4 van Noorden, Huub         ZRTC Theo Middelkamp         5:20:28  1:02:04
 70 123 Evers, Vincent            Ardilles CT                   z.t.
 71  92 Klomp, Aldo               TWC Maaslandster             5:20:44  1:02:20
 72 169 Claessens, Gerrit         Zannata CT                   5:20:51  1:02:27
 73 106 Spruit, John              WWV/Trias/PRid/Spart/WTO     5:20:54  1:02:30
 74  47 Hendriks, Jeroen          Dommelstreek/de Maaskant      z.t.
 75 121 de Naeghel, Manuel        Ardilles CT                  5:21:50  1:03:26
 76 124 Vyncke, Marco             Ardilles CT                  5:22:04  1:03:40
 77 172 Janssen, David            Zannata CT                   5:22:09  1:03:45

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.033 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

42e Omloop van de Braakman

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  vHemert Grp-Jonge Renner     2     12:56:24
  2  WV Schijndel                10     12:58:52        2:28
  3  Rojo-Specialized-Wielerl    15     13:01:36        5:12
  4  Restore Cycling              5     13:06:31       10:07
  5  SwABo - Cyclingteam         17     13:08:17       11:53
  6  SG Automatisering           26     13:59:03     1:02:39
  7  TWC Het Snelle Wiel          4     14:01:09     1:04:45
  8  Doucy - Thalassa CT         28     14:03:51     1:07:27
  9  Tempo-Bruns                 14     14:09:30     1:13:06
 10  RWC Ahoy                     9     14:39:00     1:42:36
 11  Ardilles CT                 21     15:18:10     2:21:46
 12  Excelsior/BikSloopwerken     7     15:21:17     2:24:53
 13  Team Deschuytter            25     15:56:59     3:00:35
 14  TWC Maaslandster            16     16:00:07     3:03:43
Uitslag beschikbaar gesteld door Honk Pieters